Podręczniki do angielskiego w gimnazjum

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki języka angielskiego dla uczniów wszystkich klas gimnazjum.

Nauka języków obcych jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, w których podróżowanie oraz zmienianie miejsca zamieszkania nie stanowi dużego problemu i nie generuje ogromnych nakładów środków. W związku z tym ważne jest, by naukę popularnych języków obcych, do których należy język angielski, rozpocząć jak najwcześniej i ugruntowywać zdobytą wiedzę w kolejnych latach edukacji.

Uczniowie gimnazjum mogą rozpocząć uczenie się angielskiego od podstaw. Mogą również skorzystać z podręczników przeznaczonych dla średnio- i zaawansowanych.

W naszej księgarni posiadamy książki zgodne z najnowszym programem nauczania, dzięki którym gimnazjalista zdobędzie teoretyczną wiedzę o zasadach angielskiej gramatyki, pozna słówka, nauczy się prowadzenia prostych konwersacji, a nawet napisze pracę w języku angielskim!

Mamy podręczniki czołowych i cieszących się poważaniem wydawnictw takich jak Longman czy Oxford University Press. W związku z tym, że ich autorzy rzetelnie przekazują wiedzę, podręczniki te od wielu lat cieszą się popularnością wśród nauczycieli, jak i uczniów. W tej kategorii umieściliśmy również repetytoria pomocne w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego.

Wybierz inny język:

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej