Podręczniki do szkoły zawodowej - język rosyjski, klasy 1-3

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki języka rosyjskiego w klasach 1-3 szkoły zawodowej.

 

W szkołach zawodowych na co dzień króluje angielski i niemiecki. Tymczasem na rynku brakuje specjalistów porozumiewających się w języku rosysjkim. Warto to nadrobić podejmując się nauki rosyjskiego już w szkole średniej.

 

Podręczniki do szkoły zawodowej. Język rosyjski

Podręczniki przeznaczone są dla osób, które zaczynają lub kontynuują naukę języka rosyjskiego po szkole podstawowej. Komplet tekstów, zadań i ćwiczeń, często w zestawie z dodatkowymi pomocami, doskonale wspomaga naukę języka rosyjskiego u uczniów szkoły zawodowej. Podręczniki z tego działu to książki opracowane zgodnie z podstawą programową, przez co pozwalają na systematyczne i efektowne przyswajanie wiedzy przez cały cykl nauki w szkole zawodowej. Znajomość języka rosyjskiego, chociażby w stopniu komunikatywnym, jest dla przyszłych budowlańców, blacharzy, lakierników czy fryzjerów przepustką do zdobycia lepszej posady w przyszłości. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z działem podręczników do nauki języka rosyjskiego.

Wybierz inny język:

 • -3%
  Kak Dieła 2 Nowe Ćwiczenia

  Kak Dieła 2 Nowe Ćwiczenia

  Zeszyt ćwiczeń składa się z 49 jednostronicowych szagów, odpowiadających kolejnym paragrafom podręcznika. Dla ułatwienia na końcu każdego szagu w podręczniku zamieszczono odsyłacz do konkretnej strony w zeszycie ćwiczeń. Jest on przeznaczony głównie do samodzielnej pracy w domu, gdyż zawiera...
  Ocena: 0/5
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,92 zł 19,50 zł
  wysyłka do 72 godzin

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej