Słowniki do nauki języka niemieckiego

Szukasz rzetelnego źródła nauki języka niemieckiego? Masz dość internetowych słowników, które niektórymi tłumaczeniami wprawiają Cię w osłupienie? Nie czekaj, jak najszybciej sięgnij po słownik, który spełni Twoje wymagania. Z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie, ponieważ na rynku istnieje szeroka oferta profesjonalnych słowników języka niemieckiego, które pomogą Ci w odpowiednim posługiwaniu się językiem naszych zachodnich sąsiadów.

Warte uwagi są pozycje dla najmłodszych, takie jak: “Ilustrowany słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki”, który zawiera aż sześć tysięcy haseł w oprawie wspaniałych ilustracji, które ułatwią zapamiętywanie słówek czy zwrotów. Dzięki temu, że książka została opracowana przez wyspecjalizowanych nauczycieli i metodyków do pracy z maluchami, istnieje pewność, że będzie dostosowana do odpowiednich szczebli edukacji.

Jeśli interesuje Cię nowoczesna formuła słowników, to idealnie sprawdzi się u Ciebie “Słownik niemiecko polski polsko niemiecki 3w1” wydawnictwa Greg, który oprócz bogactwa zwrotów i słówek, jest podzielony na bloki tematyczne. O nowoczesnej strukturze świadczy również część gramatyczna przedstawiona w przejrzysty i prosty sposób oraz rozmówki. Całość przyda się nie tylko uczniom, czy studentom, ale również tym, którzy samodzielnie przyswajają niemiecki.

W ofercie występują również słowniki tematyczne, np.: o tematyce zawodowej z zakresu zarządzania czy ekonomii, w tym np:. “Niemiecko-polski słownik biznesu” autorstwa Piotra Kapusty, który oprócz słownictwa zawiera interesujące związki frazeologiczne z dziedziny marketingu, reklamy i zarządzania przydatne każdemu przedsiębiorcy na rynku niemieckim.

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej