Jesteś wszystkim, czego pragnę

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Audiobooki mp3
za 21,20 zł
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Czy znajdziesz w sobie odwagę, aby odmienić własny los? Wejdź do świata bohaterów "Jesteś wszystkim, czego pragnę" i przekonaj się, czy można podnieść się ze zgliszczy, niczym feniks z popiołów.

Wydawało jej się, że ma wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła. Zawsze marzyła o własnym miejscu w świecie, kochającej rodzinie i mężczyźnie, do którego mogłaby wracać. Kiedy rzeczywistość okazała się inna, niż sobie na początku wyobrażała, jej zawiedzione marzenia zmieniły życie w gorzką sumę podobnych do siebie dni.

Gdy do Carli dociera znaczenie jej sytuacji, stawia wszystko na jedną kartę i pali za sobą jedyny most łączący ją z przeszłością. W przypływie odwagi odchodzi od męża i, kupiwszy bilet w jedną stronę, wsiada do pociągu do Warszawy. Choć czeka na nią zupełnie nowe życie, w głębi duszy jest przerażona.

Michał jest statecznym, twardo stąpającym po ziemi mężczyzną. W chwili, kiedy traci wszystko, co było mu drogie, wciąż zachowuje zimną krew i nie poddaje się emocjom. Chociaż nie jest mu łatwo, zaciska zęby i brnie do przodu - ukrywane od lat problemy i tajemnice odcisnęły wyraźne piętno na jego życiu, pozostawiając go z brzemieniem, z którym ciężko mu sobie poradzić.

Pewnego dnia jego drogę przecina zagubiona Carla - żadne z nich nie ma pojęcia, że to spotkanie na zawsze odmieni bieg historii. Oboje mają za sobą wyboistą ścieżkę i trudną przeszłość, a jednak coś nieustannie ich do siebie ciągnie. Obawa przed zranieniem i paraliżujący strach przed porzuceniem sprawiają, że trudno im się otworzyć na zacieśniającą się między nimi więź.

Czy miłość pokona lęk i zabierze dojmującą samotność, z którą obydwoje muszą się mierzyć?
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Carla, wiedziona impulsem, odchodzi od męża w środku nocy. Michał nagle traci wszystko. Ich drogi pewnego dnia się skrzyżują.

  Ta książka ma w sobie wszystko, czego nie lubię: romans, sceny erotyczne, politykowanie i poglądy autorki. I tak, wiedziałam po co sięgam i zrobiłam to z premedytacją, bo bardzo lubię pióro Kasi Misiołek i byłam ogromnie ciekawa jak poradzi sobie w takiej formie. I wiecie co? Mnie się to wybitnie dobrze czytało!

  Na tyle znam autorkę, że wiem jak bardzo lubi wkładać kij w mrowisko w swoich powieściach. Tutaj znów zrobiła to koncertowo. I chyba też dlatego przemycanie poglądów nie przeszkadzało mi w tej powieści jak to bywa w innych książkach. Tutaj, mam wrażenie, Misiołek chce zmusić czytelnika do myślenia. To samo z bohaterami. Ich historie nie są proste. Poruszają, dają do myślenia, dają nadzieję. Nie dostajemy jednak gotowych rozwiązań. I to do mnie przemawia.

  Czyli co? Jednak się da napisać romans, dla romansowego nieluba 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię czytać literaturę obyczajową. Jest to ten gatunek, który szczególnie przypadł mi do gustu, który mnie wzrusza, wzbudza refleksje, ale także pozwala odpocząć podczas czytania. "Jesteś wszystkim, czego pragnę" to powieść, która sprawiła, że miałem w oczach łzy wzruszenia, ale także wielką ciekawość tego, jak dalej potoczy się relacja głównych bohaterów. Historię czytałem jednym tchem, tak bardzo mnie ciekawiła. Nie byłem w stanie oderwać się od lektury, więc zajęło mi to jeden wieczór. Bohaterowie w tej książce są wykreowani niezwykle dokładnie, każdy czytelnik może się w nich przejrzeć, odnaleźć cząstkę siebie. To ważne, jeśli można utożsamiać się z postaciami z książek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje pierwsze spotkanie z autorką i już wiem, że nie ostatnie. Widząc okładkę myślałam, że to książka o młodej dziewczynie, która skończyła szkołę i rozpoczyna swoją przygodę życia z dala od rodziców i domu i wiecie, co? Dużo się nie pomyliłam. Przedstawiam wam osoby, które nie mają łatwo w życiu i pochodzą z dwóch rożnych krajów oraz klasy społecznej. Carla jest Włoszką. Nie trafiła 6-tki w totka bo takich facetów jak jej mąż nie powinno się produkować tylko kastrować :D Na początku dowiecie się dlaczego, ale dziewczyna bierze życie w swoje ręce i postanawia coś z tym zrobić i tu kochane kobiety każda z nas powinna brać z niej przykład.

  Nie możemy dawać sobą pomiatać, bić, wykorzystywać seksualnie nawet wtedy, kiedy jesteśmy małżeństwem. Szacunek w związku dla obydwu stron. Kolejnym bohaterem, którego poznamy to Michał, chirurg żonaty i zakochany po uszy w swojej ciężarnej żonie Monice. Niestety i tu życie napisało trudny dla Michała scenariusz, i nie życzę nikomu żeby usłyszał taką informacje z usta ukochanej osoby. Napiszę, że długo już nie potrwa małżeństwo Michała i Moniki i to z winy Moniki. Zawsze szanowałam i podziwiałam żony marynarz, żony, które mają mężów daleko i na długo poza domem.

  Podziwiam ile to trzeba mieć miłości, zaufania, cierpliwości w sobie, w siebie nawzajem? Powtórzę szacunek i zaufanie wobec siebie to najlepszy, najtrwalszy fundament, na jakim możemy zbudować związek, rodzinę. Akcja pełna humoru, ale i życiowej trudnej drogi życia, z którą większość z nas boryka się, na co dzień.

  Autorka akcje umiejscowiła w czasie pandemii coronavirusa i tutaj idealnie rozumiałam kłopot i obostrzenia, jakie spotkały, bohaterów. Życie lubi płatać psikusy i postanowiło zrobić fiku miku i zaskoczyć nawet Ich. Każdy inny, każdy z bagażem doświadczeń i ze złamanym sercem, ale serce zawsze znajdzie drogę do tego drugiego serca.

  Rok 2020 dla każdego z nas będzie rokiem, w którym świat stanął na głowie i nasi bohaterowie to lato zapamiętają na zawsze! Za egzemplarz dziękuje Wydawnictwu Filia. To była naprawdę wspaniała przygoda. Książkę czyta się szybko. Idealna na leniwe popołudnia bądź śniadania na tarasie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To, co pierwsze nasunęło mi się po lekturze najnowszej powieści Katarzyny Misiołek to to, że jest inna niż dotychczasowe. I to wcale nie dlatego, że powstawała w czasie pandemii, chociaż miało to na nią pewien wpływ, ale o tym za moment. „Jesteś wszystkim, czego pragnę” różni się od wcześniejszych, znanych mi książek autorki, gdyż podczas lektury miałam wrażenie, że zmieniła ona front i chce przekonać czytelnika, że ot ma przed sobą kolejną, zupełnie zwyczajną historię o miłości. I powiem szczerze, że początkowo dałam się nabrać. Dopiero patrząc na nią całościowo, dotarła do mnie ukryta między wierszami, wartość. Gdybym użyła w kontekście tej historii słowa „lżejsza”, to byłoby to poniekąd przekłamanie. Bo o ile takie wrażenie robi okładka oraz (pozornie) ogólny przekaz powieści, to wgryzając się w fabułę, można dostrzec coś więcej. Jest to bowiem opowieść o zamknięciu, rozumianym w wielu znaczeniach tego słowa. Uwięzieniu w nieszczęśliwym związku, a tym samym zamknięciu na świat i ludzi, co jest wywołane traumatycznymi przeżyciami. Sekretami niedostępnymi dla otoczenia, ukrytymi w czterech ścianach, które powodują, że rodzi się przekonanie, że oto utknęliśmy w patowej sytuacji, z której nie ma wyjścia. Do momentu, w którym dojrzejemy do tego, żeby odciąć tę toksyczną pępowinę. Również o niewiedzy i ułudzie, która pozwala nam trwać w beztroskim przekonaniu, że nasze życie jest idealne, że mamy wszystko to, o czym zawsze marzyliśmy. Aż ktoś brutalnie przebije tę mydlaną bańkę pozorów...

  Przyznaję, że byłam pełna obaw, kiedy przeczytałam, że autorka wykorzystała w książce motyw pandemii. A jednak udało się jej z tego zrobić swoistego rodzaju „atut”, jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi. Pokazała bowiem, że także wtedy, kiedy odebrano nam wolność, możliwość wyboru, zdrowie, prawo stanowienia o sobie, poczucie bezpieczeństwa, to nie jest to przeszkodą dla miłości. Bo nawet na tak trudnym gruncie, może ona wykiełkować. Fakt, że autorka wplotła ten temat w swoją powieść, ma jeszcze jeden „plus” - sprawia, że problemy bohaterów oraz oni sami, wydają się nam bliżsi.

  Katarzyna Misiołek stworzyła opowieść, która, mimo że odbiega od wcześniejszych jej autorstwa, które miałam okazję czytać, to zachowała swój pisarski pazur. Nakreślone przez nią problemy są pokazane w sposób wiarygodny, zdają się opisem prawdziwego życia, a nie jedynie wynikiem wyobraźni autorki. Do przedstawionych w powieści problemów podeszła z dużą wnikliwością oraz wrażliwością, unikając wyolbrzymiana dramatu głównej bohaterki, przyjmując tym samym rolę obserwatora relacjonującego bieg wydarzeń.

  Podsumowując:

  Stanowczo „Jesteś wszystkim, czego pragnę” to historia, która zapada w pamięć. Która staje się poniekąd namacalna, a to ze względu na umiejscowienie fabuły w tak bliskim nam teraz czasie. Autorce udało się zachować równowagę między romansem a historią o trudnych przeżyciach, jakie były udziałem bohaterów jej powieści. To opowieść o życiu budowanym od nowa. Pomimo ran, braku zaufania dla miłości i wiary, że można pokochać znów i jeszcze raz. Ale miłość nie pyta. Nie patrzy na to, jaka jest nasza życiowa sytuacja. Po prostu przychodzi nieproszona. I chwała jej za to! (NIEnaczytana)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli kochacie poznawać poruszające historie, a Wasze czytelnicze serca spragnione są porywów, to najnowsza książka Katarzyny Misiołek jest właśnie dla Was. Autorka w powieści „Jesteś wszystkim, czego pragnę” w poruszający sposób ukazuje historię dwóch nieznających się dotąd osób.

  Osób, które z jednej strony pragną miłości, z drugiej zaś w obawie przed zranieniem boją się otworzyć na uczucie. Myślę, że wielu z nas stanęło przed takimi dylematami. Chęć bliskości z drugą osobą, pragnienie szczęścia sprawiają, że otwieramy się na miłość, na uczucie, które rozpala. Niestety bywa i tak, że prowadzi ono do załamania się wiary w drugiego człowieka.

  Historia Carli i Michała uświadamia nam, że pomimo trudnych i bolesnych doświadczeń warto otworzyć się na miłość. Oczywiście każdy kto został zraniony w przeszłości, do każdej nowej relacji podchodzi z dystansem, z nieufnością. Lecz ważne jest aby nie zamykać się, próbować małymi krokami dać szansę na szczęście w miłości. Przecież tak bardzo tego pragniemy.

  Myślę, że historia bohaterów tej powieści jest tą, w której możemy odnaleźć siebie, swoje dylematy związane z nawiązywaniem miłosnych relacji. Obawa, niepewność, lecz także radość i szczęście u boku drugiego człowieka to uczucia, które tak samo jak Carli i Michałowi towarzyszyły również i nam w poszukiwaniu miłości. Katarzyna Misiołek stworzyła powieść realną, prawdziwą, gdyż historia jej bohaterów może być naszą historią. Możemy wiele z niej wziąć dla siebie, jak i odnaleźć w niej siebie.

  Carla nie mogąc znieść ciąłych poniżeń ze strony męża, postanawia odejść od Massima. Od dawna czuła, że jej serce zamknęło się na uczucie do meżczyzny. Wsiadając do pociągu do Warszawy nie wiedziała jeszcze, że rozpoczyna podróż do nowego życia. Nie sądziła, że wkrótce los pozna ją z Michałem. Chirurg zawiódł się na osobie, której ofiarował swoje serce. Bolesne doświadczenia tych dwojga sprawiły, że z rezerwą podchodzą do drugiego człowieka. Jednak, gdy niespodziewanie wpadają na siebie, powoli uświadamiają sobie, że pomimo zranienia warto spróbować zawalczyć o swoje szczęście w miłości.

  „Jesteś wszystkim, czego pragnę” to powieść, którą pochłonąłem w jednej chwili. Nie potrafiłem oderwać się od historii zarysowanej przez Katarzynę Misiołek. Autorka stworzyła historię prawdziwą, wiarygodną, która mogła wydarzyć się w wielu związkach. Zdrada, poniżanie, wygasające uczucia, często zdarzają się w prawdziwym życiu.

  Ta ksiażka uświadamia nam, że warto podjąć starania, by znaleźć miłość swojego życia, ponieważ to właśnie miłość dla wielu z nas jest wszystkim, czego pragniemy. Najnowszą powieść Katarzyny Misiołek zapisuję na listę Najlepszych Interesujących Książek. „Jesteś wszystkim, czego pragnę” chętnie polecam każdemu, kto łaknie porywów serca.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Filia [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Czarna księga perswazji. Używaj NLP by zdobyć wszystko czego pragniesz 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna księga perswazji. Używaj NLP by zdobyć wszystko czego pragniesz

Bierz z życia wszystko, czego chcesz i jeszcze więcejJak zgodzić się z każdym i mimo wszystko postawić na swoim?Jak posługiwać się prostymi słowami, by wywierać większy wpływ na innych?Jak wzbudzać zaangażowanie za pomocą zaawansowanych umiejętności perswazji?Jak sprawić, by Twój rozmówca miał...
Cele! Zdobędziesz wszystko czego pragniesz, szybciej, niż myślisz 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cele! Zdobędziesz wszystko czego pragniesz, szybciej, niż myślisz

Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni interbetowych. W Polsce znany m.in. dzięki...
Wszystko czego pragniesz... 0/5 Nasza cena:
38,22 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko czego pragniesz...

O czym jest książka?Prawdziwa historia młodej dziewczyny, później kobiety marynarz, która przeniesie Cię w rozmaite miejsca jej podróży (Francja - Lazurowe Wybrzeże, Meksyk, Brazylia - Amazonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych), napełni Cię optymizmem, pozwoli uwierzyć w swoje...
Nasz Wszechświat. Wszystko, co wiemy, czego nie wiemy, i jeszcze więcej 0/5 Nasza cena:
29,19 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasz Wszechświat. Wszystko, co wiemy, czego nie wiemy, i jeszcze więcej

Wszystko, co wiemy o Wszechświecie, wszystko, czego jeszcze musimy się dowiedzieć, a nawet więcej - właśnie o tym opowiada książka wybitnej brytyjskiej astrofizyk Jo Dunkley, która łączy swoją wiedzę z ogromnym talentem pisarskim. "Nasz Wszechświat" to odkrywanie Wszechświata z książką w dłoniach,...
Księga dla starych urwisów wszystko czego jeszcze nie wiecie o edmundzie niziurskim 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga dla starych urwisów wszystko czego jeszcze nie wiecie o edmundzie niziurskim

Pierwsza biografia Mistrza. Na początku słów kilka, dlaczego Edmund Niziurski wielkim pisarzem był. Potem galeria rabusiów, złoczyńców, oszustów, których lubimy, a nawet kochamy. A także zacne grono gogów. Później historia życia pisarza, którego fenomenalne książki ukształtowały całe pokolenia...
Czego pragną drony? 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 50,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czego pragną drony?

Pytamy o pragnienia dronów w tytule niniejszej książki z dwóch zasadniczych powodów. Chcieliśmy w ten sposób nawiązać do osobliwego doświadczenia kontaktu z bezzałogowcem w sytuacji, gdy operator znajduje się poza naszym polem widzenia. Wówczas dron zdaje się nie tylko enigmatyczną czarną skrzynką,...
Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali

Przez piętnaście lat jeździłem w miejsca konfliktów. [...] Kiedy zrobiło się zbyt niebezpiecznie, stwierdziłem, że trzeba z tym skończyć. [...] Nie chciałem robić z siebie bohatera, leżeć na Powązkach w grobie przysypanym liśćmi i odwiedzanym przez kogoś raz na rok. Poza tym założyłem rodzinę....
Pierwiastki, czyli z czego zbudowany jest wszechświat 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwiastki, czyli z czego zbudowany jest wszechświat

Przewodnik po cegiełkach budujących wszechświat. Co łączy Tadż Mahal i nasz kręgosłup? Wieżę Eiffla i krew? Sól w posiłkach i uliczne lampy, których światło prowadzi nas do domu? Odpowiedź: wapń, żelazo i sód – każde z nich jest pierwiastkiem. Pierwiastki powstałe podczas Wielkiego Wybuchu (ang....
Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu wszyscy jesteśmy już w niebie 0/5 Nasza cena:
31,83 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu wszyscy jesteśmy już w niebie

Każdy z nas jest już w Niebie! Według twierdzenia zmarłego syna Autora – wszyscy już jesteśmy w Niebie. Jest to „wieczna teraźniejszość”, gdzie znajdują się nawet ci, którzy jeszcze żyją swoim ziemskim życiem. Dowiedz się, co jeszcze zdradził ojcu ten cudowny przewodnik duchowy... Dr Leo Galland...
Istota człowieczeństwa. Co sprawia że jesteśmy wyjątkowi? 0/5 Nasza cena:
49,12 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Istota człowieczeństwa. Co sprawia że jesteśmy wyjątkowi?

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli neuronauki próbuje wyjaśnić istotę człowieczeństwa, analizując biologiczną, psychologiczną i w dużej mierze społeczną naturę naszego gatunku w społecznym kontekście naszego życia. Co takiego wydarzyło się w toku ewolucji, co uczyniło człowieka istotą tak...
Co duch święty mówi do kościoła w Polsce jesteśmy napełnieni duchem świętym Tom 3 0/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co duch święty mówi do kościoła w Polsce jesteśmy napełnieni duchem świętym Tom 3

ZNANI CHARYZMATYCY O POLSKIM KOŚCIELE Rzeczywistość charyzmatyczna zawsze budziła wiele pytań. Kim są ludzie posługujący charyzmatami? Czy ruchy charyzmatyczne ulegają protestantyzacji? Czy to prawda, że przed polskim Kościołem stoi prorocza misja? Sięgnij po rozmowy z ludźmi pełnymi pasji,...
Wszyscy jesteśmy cyborgami jak internet zmienił Polskę 0/5 Nasza cena:
15,38 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy jesteśmy cyborgami jak internet zmienił Polskę

Wchodząc w XXI wiek Polska – jak i cały świat – stała się areną cyfrowej rewolucji. Komputery z fantastycznych wizji przeobraziły się w przedmioty codziennego użytku. Bezgłośny światłowód wyparł skrzeczące modemy, a pokolenie MTV, zbiorowy umysł zjednoczony przed telewizorem, ustąpiło przed...
Wybrane bestsellery
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,62 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,71 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,76 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
26,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
42,42 zł 43,13 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,79 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula