Jesienna wyprzedaż. Książki po 10, 15 i 20 zł!

Jesienna wyprzedaż. Książki po 10, 15 i 20 zł w TaniaKsiazka.pl >>

Rusza jesienna wyprzedaż! Wybraliśmy mnóstwo książek, które możesz kupić za 10, 15 i 20 zł

Z drzew spadają liście, a w TaniejKsiazce spadają ceny. Przygotowaliśmy pulę książek, które kosztują tylko 10, 15 i 20 złotych! Do zimy trzeba się odpowiednio przygotować. Trzeba zrobić miejsce w książkowej spiżarni i zgromadzić książkowe zapasy na długie, chłodne i mroźne wieczory. W tym celu najlepiej zapełnić koszyk tanimi książkami.

Sprawdź książki po 10, 15 i 20 zł! >>

Wśród nich znajdziesz:

Kosmiczne dziewczyny Libby Jackson

"Kosmiczne dziewczyny" to fenomenalna książka, dzięki której poznamy 50 biografii zasłużonych dla świata nauki kobiet, bez których nic nie byłoby takie, jakie jest!

Czy wiesz, jak wiele kobiet wpisało się na stałe w historię świata? Jak wiele jest postaci, o których pewnie nigdy nie słyszeliśmy, ale bez nich nic nie mogłoby być takie, jak jest obecnie? "Kosmiczne dziewczyny" to świetnie napisana książka, z którą poznamy fascynujące biografie niezwykłych kobiet!

Neil Armstrong nigdy nie wylądowałby na Księżycu, gdy nie pomoc kobiet. Brzmi nieprawdopodobnie? A niby dlaczego? Na całym świecie astronautki, matematyczki, inżynierowie wciąż przesuwają granice i pokazują, że Wszechświat jest ogromny i nieskończony. W tych badaniach nie są zasłużeni wyłącznie mężczyźni!

Kup książkę! >>Niewinni i cała reszta Dana Spiotta

Piękna i dojrzała opowieść o prawdziwych uczuciach, głębokich pragnieniach i wielkiej pasji do kinematografii.

Meadow Mori i Carrie Wexler są przyjaciółkami z czasów szkolnych. Obie wychowały się w Los Angeles w latach 80. i zajmują się tworzeniem filmów. Meadow nagrywa ambitne produkcje dokumentalne. Carrie jest zwolenniczką kina komercyjnego.

Pewnego dnia Meadow przypadkiem dowiaduje się o Nicole – tajemniczej kobiecie, która przez telefon uwodzi wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Mimo że w kręgach wszyscy ją znają, nikt jej nigdy nie widział. Meadow wyczuwa w tej historii idealny materiał na film.

Kup książkę! >>Połączeni. Uwolnij mnie Laurelin Paige

"Połączeni. Uwolnij mnie" to wciągająca i pobudzająca zmysły powieść erotyczna i romantyczna.

Przedstawia historię nietypowej relacji, która niespodziewanie zamienia się w coś głębszego. Czy można uchronić się od miłości, kiedy zbliża się w najmniej oczekiwanym momencie? Zapewne bohaterowie powieści "Połączeni. Uwolnij mnie" byli przekonani, że te uczucie ich nie dopadnie. Niestety, jak to bywa w życiu, niewiele można w nim przewidzieć!

Gwen Anders jest niezwykle twardą i silną kobietą. To managerka prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego, a chociaż nie miała łatwego dzieciństwa, uparcie stara się, aby nie wracać do niego myślami i nie pozwolić na zepsucie sobie życia. Jej kluczem do sukcesu jest przede wszystkim poczucie kontroli, które uwielbia. Nie wyobraża sobie, żeby ktoś, kiedykolwiek mógł decydować za nią lub miałaby oddać się swobodnej zabawie.

Kup książkę! >>


Wszystkie książki po 10, 15 i 20 zł >>

Promocja trwa tylko do 16 października.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać