Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2

Autor:

Meghan March

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 31,52 zł
Nasza cena: 30,71 zł 37,00 zł Taniej o: 17%

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ, jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff - wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji było mało, Whitney miała już kiedyś męża. Ricky Rango za życia nie był ideałem, ale prawdziwa nawałnica rozpętała się wtedy, gdy na jaw wyszły niejasności co do jego prawdziwego pochodzenia: była teściowa Whitney starała się udowodnić, że jej zmarły syn w rzeczywistości był prawowitym spadkobiercą majątku Riscoffów.

Kolejny etap niezwykłego związku Whitney Gable i Lincolna Riscoffa rozpoczął się dramatem. Wydawało się więc, że przeznaczenie przemożną mocą postanowiło uczynić wszystko, aby nieszczęśni kochankowie nigdy nie odnaleźli drogi do siebie. Wielkie pieniądze, walka o władzę i bezwzględne ambicje zwaśnionych rodzin to ogromne przeszkody. Trwanie przy ukochanej osobie będzie wymagało odwagi i poświęceń. I zaufania. Tymczasem ani ona, ani ON nie potrafią już ufać nikomu. Nawet rodzinie.

Druga część trylogii Bogactwo i grzech to kontynuacja historii grzesznej miłości dwojga ludzi, którzy wciąż znajdują w sobie odwagę, by walczyć o siebie. Ten związek wyklęły ich rodziny, zaślepione troską o przetrwanie rodowej dumy i zgromadzonego majątku. W tej sytuacji trudno podążać za własnymi przekonaniami, zwłaszcza gdy dramatyczny rozwój wydarzeń prowadzi do nieuchronnej katastrofy...
Pokaż mi dowód, wtedy zaufam

Recenzje (15)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwa najbardziej znane rody miasteczka Gable , dwie zwaśnione od pokoleń rodziny ; bajecznie bogaci Riscoff i drudzy przegrani i znienawidzeni przez nich -Gable’owie. Mimo tego , że miasteczko nazywa się Gable to właśnie rodzina Riscoff , posiada niemal każdy centymetr tego miasteczka i trzęsie nim. A w tym wszystkim jest dwoje zakochanych do szaleństwa w sobie ludzi Lincoln i Whitney…pewnie nigdy nie dane by było by im „zacząć coś razem”, przez nienawiść ziejącą pomiędzy tym dwoma rodami, gdyby nie przypadkowe, anonimowe spotkanie w barze i [motyla nóżka] sex, który jak się okazało był dla obojga najlepszym w ich życiu.

  Jeśli nie przeczytaliście pierwszej części Sagi Meghan March #BOGACTWO I GRZECH - „Bogaty i grzeszny”, to od razu napiszę STOP i- nie zaczynajcie od drugiej. Ta Sagę trzeba przeżyć od początku.

  W drugiej części #2 pod tytułem „Jej Wina i Grzech”, Lincoln po ponownym wyrzuceniu z domu Whitney ( i tak jak przed 10 laty i tym razem po najlepszym seksie jaki w życiu mieli ), otrząsnąwszy się szybko i przemyślawszy swoje zachowanie , wybiega za nią by dogonić ją i tym razem przeprosić ukochaną, za to, że znowu jej nie ufa. I tym razem jak przed dziesięciu laty to znowu Commodore - dziadek Lincolna( tego strauszka to ja po prostu kocham ) ratuje dziewczynę z opresji, tym razem przed dziennikarzami. Wieść o ty, iż może istnieć jeszcze jeden dziedzic rodu Riscoff’ów , który może jako najstarszy potomek (mimo, że nieślubny) przejąć wartą miliardy - firmę rodzinną , szybko przedostaje się do dziennikarzy , którzy jak hieny polują na każdy kawałek tej rysy na wspanialej rodzinie bogaczy. W tej części Lincoln na każdym kroku, zabiega o Whitney i próbuje jej udowodnić jak bardzo mu na niej zależy, ale ona nie ufna jak zwykle, odpiera awanse mężczyzny. W końcu jednak przyjmuje pomoc swojego wybranka, znajdując schronienie w luksusowym hotelu prowadzonym, przez jedyną jej przyjazną duszę ( oprócz Lincolna ) , jego siostrę McKinley. Ta wspaniała osóbka również mnie oczarowała. Razem ze swoja ukochaną ciocią i kuzynkami, może schronić się prze dziennikarzami, którzy za wszelką cenę , chcą się dowiedzieć, czy to prawda, że zmarły mąż Whintey - Ricky jest tym ujawnionym nieślubnym dzieckiem , nieżyjącego także ojca Lincolna. Dziewczyna, cały czas bije się z myślami , czy nie powinna uciec jak najdalej, by nie wprowadzać zamętu w rodzinie Riscoff - swoja osobą, ale czy uda jej się dalej walczyć ze swoimi uczuciami i pragnieniami. Czy związek tych dwoje z góry skazany jest na porażkę i nienawiść obojgu rodzin.

  Meghan March fantastycznie opisuje ,emocje, pozytywne i te najbardziej negatywne, a przez ten cięty i fantastycznie humorystyczny język zawarty w dialogach, można śmiać się do rozpuku. Sceny sexu i chemii pomiędzy głównym bohaterami, opisane są w sposób ostry ale i sensualny. Druga część Sagi jak i pierwsza szalenie mi się podobała , więc od razu zabieram się za trzecią część pt „Rozkosze Grzechu”, w której w końcu może się wszystko do końca wyjaśni, bo jak zauważyłam już wcześniej - autorka zakończeniami swoich książek - wbija nas w fotel.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie macie pojęcia jak bardzo czekałam na kontynuację tej historii. Tego czy nasi bohaterowie przede wszystkim znajdą wspólną drogę i jak ich losy się potoczą. Szczególnie jednak zastanawiało mnie to w jaki sposób autorka poprowadzi kontynuację i czy przypadkiem drugi tom serii mnie nie zawiedzie. Mimo wszystko pełna pozytywnego nastawienia zabrałam się za tom drugi i wierzcie mi niemalże wchłaniałam fabułę przez skórę! Tego nie da opisać słowami tego po prostu trzeba spróbować!

  Whitney i Lincoln mają porządnie pod górę. Autorka zadbała o to, by nie było im w żadnym razie łatwo, odkrywa różne tajemnice, spiskuje i tworzy intrygi, które potrafią zaskoczyć niczym wizyta Świętego Mikołaja w czerwcu. Los jest przewrotny i również nie zaplanował czerwonego dywanu dla tej dwójki. Odważniejszymi krokami jednak walczą o swoje, ale jest to droga przez ciernie. Podoba mi się to, że pani March nie odkrywa wszystkich kart od razu tylko powoli dawkuje nam perypetie naszej pary i trzyma nas w sidłach, by z chwili na chwilę nas zaskoczyć.

  Whitney znowu chce uciekać, a Lincoln walczy sam ze sobą, bo wychodzą fakty, które niestety są mocno bolesne. Mimo wszystko kobieta dochodzi do wniosku, że co ją nie zabije to ją wzmocni i w końcu zaczyna walczyć o siebie jak i o swój związek. Pani Meghan ma świetne pióro, czyta się ją z ogromną przyjemnością. Serwuje nam dramatyczną walkę o uczucie, problemy rodzinne i starania o odnalezienie siebie samego. Mamy sceny erotyczne, ale są one napisane ze smakiem i dobrze wyważone, więc nie ma się wrażenia, że czyta się taniego pornola spod lady z osiedlowego kiosku za rogiem. Świetną sprawą, którą nadal uwielbiam jest podział i narracja na bohaterów. Raz widzimy wszystko z perspektywy Lincolna, raz z Whitney co pozwala nam dowiadywać się co nimi kieruje i czemu właśnie podejmują takie decyzje, a nie inne.

  Zdecydowanie ta część jest mocno nasycona napiętą atmosferą, szczególnie, gdy mocno się dopinguje tych, których tak bardzo zdążyliśmy polubić. Musze też przyznać, że przy tej opowieści nie miałam uczucia, że to nowoczesna historia z „Romea i Julii”. A teraz przyszło mi czekać na ostatni tom, który premierę ma we wrześniu, a nie ukrywam, że chciałabym już! Ta historia to zdecydowanie prawdziwy sztos!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jej wina i grzech" to druga część trylogii "Bogactwo i grzech". Zaufanie w związku to podstawa. Lincoln i Whitney zostali niejednokrotnie wystawieni na próbę. Za każdym razem kończyła się ona niepowodzeniem, aż do teraz. Mężczyzna zrobi wszystko, aby zdobyć kobietę, którą kocha.

  Whitney przechodzi wewnętrzną metamorfozę. Po latach ucieczki, postanawia stawić czoła nadchodzącym problemom. Nie jest to jednak proste, ponieważ czasem wróg ma twarz najbliższej osoby. Coraz więcej spraw wychodzi na światło dzienne, nie dając zakochanym możliwości na szczęście. Czytelnik poznaje prawie całą historię, jaka wydarzyła się dziesięć lat wcześniej między głównymi bohaterami. Znaczenie osób postronnych jest tutaj znaczące. Świadomie pogłębiali rozłam między Lincolnem a Whitney, co oni nieświadomie potwierdzali. Kluczowy element układanki wskakuje na swoje miejsce.

  Książka podzielona jest na rozdziały, z perspektywy Lincolna i Whitney, odnoszące się do teraźniejszości oraz wydarzeń sprzed dziesięciu lat. Styl pisania Autorki jest bardzo dobry w odbiorze, przekazywane informacje są jasne. W ciekawy sposób łączy romantyzm, uczucia bohaterów oraz problemy dnia codziennego. Książkę czyta się szybko, z zainteresowaniem. Bohaterowie są zróżnicowani pod względem charakterów, ale widać zachodzące w nich zmiany. Coraz wyraźniej zaznaczają się strony konfliktu.

  Ta książka oraz pierwsza część "Bogaty i grzeszny", są godne polecenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jej wina i grzech to drugi tom serii Bogactwo i grzech. Poznajemy dalsze losy burzliwej i grzesznej miłości Withney i Lincolna. Pamiętacie jak zakończył się pierwszy tom? Kiedy już myśleli, że wszystko się ułoży między nimi to wybucha bomba która w jednej sekundzie sprawia, że wszystko legło w gruzach. Lincoln znowu straci zaufanie kobiety i zrani ją. Pojawienie się informacji, że nowy dziedzic fortuny Riscoff to zmarły mąż Withney. Sprawi, że nad kobietą znowu nadciągną ciemne chmury. Mimo, że ona o niczym nie wiedziała. Ale czy na pewno?

  Withney w końcu postanowi, że nikt więcej nie będzie jej mówił jak ma żyć i będzie się starać widzieć codziennie jasne niebo, a nie ciągle ciemne chmury. Za to Lincoln zrozumie swój błąd i z całych sił będzie się starał odzyskać zaufanie Withney. Oboje są dorośli, oboje mają już dość dyktowania przez innych jak mają żyć. Czy uda im się pokonać kolejne przeciwności? Grzechy przeszłości ujrzą światło dzienne i nie będą miłe dla nikogo. Czy tych dwoje ma szanse na happy end? Czy miłość okaże się silniejsza i pokona wszystkie przeciwności losu? Bo to, że los cały czas z nich drwi i się z nimi bawi nie pozwalając na spokój jest wręcz pewne. Tylko niekiedy tak musi być skoro bliskie osoby zamiast wspierać to chcą wszystko zniszczyć. A ty nie chcesz się podać bo wiesz, że ta osoba jest warta żeby o nią walczyć. Ale im więcej dostajesz przeszkód do pokonania na drodze do szczęścia i miłości tym później bardziej doceniasz to co masz i wiesz że było warto. A los mimo drwin daje im szanse na naprawienie relacji.

  Jest to kolejna genialna książka od Meghan March w której znajdziemy miłość, pożądanie, przyjaźń, zawiść, żądze pieniądza i władzy, tajemnice, walkę z przeciwnościami losu, walkę o samego siebie i szczęście. No i znowu Meghan kończy książkę w swoim stylu i zostawia nas z kolejnymi pytaniami i pragnieniem poznania dalszych losów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wszystkich czytających pierwszy tom nie muszę namawiać do sięgnięcia po kolejną powieść z trylogii Bogactwo i grzech. Drugi tom przynosi nam jeszcze więcej pytań, więcej niedopowiedzeń i więcej trudności. Nasi bohaterowie na drodze do szczęścia spotkają kolejne przeszkody, a na jaw wychodzą skrywane dotąd tajemnice rodzinne.

  Autorka zręcznie manipuluje naszymi uczuciami i podsysa naszą ciekawość. Ta część to wstęp do, miejmy nadzieję, spektakularnego finału. Miłość miesza się z nienawiścią, a stawką jest dobre imię rodziny i wielkie pieniądze. Nie zabraknie też goracych momentów, więc fanki dobrego romansu nie będą zawiedzione.

  Ta część prawie dorównuje pierwszej, błyskawicznie się czyta i ciężko ją odłożyć. Przeplatające się rozdziały, teraźniejszość z przeszłością, świetnie stopniują napięcie, a końcówka pozostawia nas z niedosytem i pragnieniem sięgnięcia po kontynuację. Ja się nie będę opierać i już czekam na finałowy tom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Meghan March
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Bogactwo i grzech
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 248
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328362284
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Guilty as Sin
 • Tłumacz: Stępkowska Edyta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328362284
 • EAN: 9788328362284
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,68 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable'ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable'ów nie...
Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,75 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3

Ricky Rango, gwiazda popkultury i obiekt westchnień tysięcy młodych kobiet, był tym trzecim. I chociaż zginął tragicznie dawno temu, jego śmierć niczego nie zakończyła. Nie przyniosła też prawdy ani uwolnienia dwojgu młodym ludziom. Whitney i Lincoln nie mogli po prostu cieszyć się sobą. Ich miłość...
Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett,...
Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,68 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakt z diabłem. Forge. Tom 1

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas,...
Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2

Keira Kilgore ma ognisty temperament i cudowne ciało. Ta silna, odważna kobieta nade wszystko ceni niezależność - choć stanowi własność tyrana. Nie ma prawa decydowania o swoim losie, mimo że podejmuje decyzje biznesowe jako właścicielka i szefowa rodzinnej destylarni. Jeszcze całkiem niedawno...
Szczęście diabła. Forge. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,68 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście diabła. Forge. Tom 2

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo - wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie,...
Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa...
Audiobook Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2 mp3 5/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2 mp3

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ, jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff - wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji...
Audiobook Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3 mp3 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3 mp3

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula