Jego asystentka

Autor:

A. E. Murphy

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
472
Rok wydania
2020
Nasza cena: 31,63 zł 44,90 zł Taniej o: 30%

Nietuzinkowy i zabawny romans biurowy, którego nikt się nie spodziewał. "Jego asystentka" to historia dwojga zupełnie odmiennych ludzi, ale podobno przeciwieństwa się przyciągają.

Rose Sinclair ma dziwną przypadłość - wszystko w jej życiu musi być policzone. Najlepiej jak jest to wielokrotność szóstki, wtedy odczuwa spokój i ulgę. To dzięki liczeniu jest w stanie poradzić sobie ze stresem, szczególnie w sytuacjach kiedy nie ma przy niej Laurie - jej najlepszej przyjaciółki.

Kobieta pracuje jako asystentka i kierowniczka biura Ezry Contiego. Jest świetna w tym, co robi, ale z wyglądu wcale nie przypomina typowej, seksownej asystentki w dopasowanych ubraniach i wysokich szpilkach. Rose się tym nie przejmuje, nie ma w zwyczaju brać do siebie opinii innych na temat swojego wyglądu.

Wszystko zmienia się, gdy przypadkowo całe biuro słyszy słowa szefa wypowiedziane do zazdrosnej żony. Kobieta sugeruje, że Ezra jest zbyt blisko swojej asystentki, na co jej mąż odpowiada, że to kompletny absurd - wystarczy spojrzeć na Rose. Kiedy Sinclair słyszy rozmowę swojego szefa i jego partnerki, coś w niej pęka. W związku z zaistniałą sytuacją Rose nie rozumie, co dzieje się z jej szefem, kiedy obok niej kręci się inny mężczyzna. Dlaczego Ezra przypomina wtedy zazdrosnego kochanka? Przecież sam powiedział, że nie patrzy na nią w ten sposób.


O książce

A. E. Murphy jest jedną z najbardziej utalentowanych zagranicznych autorek. Jej ulubionymi tematami są hate-love i zakazane związki. Autorka doskonale wie, jak wycisnąć z nich całą esencję. Bardzo polecam.

Gorące Book Story


O autorce

A. E. Murphy to autorka literatury obyczajowej i romansów. Jej inne znane książki to m.in.: "A Little Bit of Crazy", "Vicious", "A Little Bit of Guilt", "Stepdork", "Freeing Calder", "Seizing Rain", "His Father", "Unlocked", "Lockdown", "Lockhart", "Masked Definitions", "Connected", "Broken", "A Little Bit of Truth", "A Little Bit of Trouble" oraz "A Little Bit of Us".

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jego asystentka" to jedna z najlepszych książek, jakie miałam okazję przeczytać w tym roku. A.E. Murphy stworzyła powieść wyróżniającą się na tle innych, która już od pierwszych stron całkowicie mnie pochłonęła. Duża różnica wieku między bohaterami, zakazany związek żonatego mężczyzny z jego asystentką, pożądanie, które nie powinno się narodzić. Te elementy tworzą niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju historię, próbującą odpowiedzieć na jedno z wielu pytań.

  Czy gdybym naprawdę kochał jedną osobę, to zakochałbym się w drugiej? Czy uczucie, po latach związku, wypala się i zostawia tylko przyzwyczajenie i wygodę?

  "Jego asystentka" to książka, przy której zapomina się o śnie, ponieważ nie można odłożyć jej na później.

  A.E.Murphy wykreowała niezwykle charakterystycznych i wyróżniających się bohaterów. Każda z postaci jest wyjątkowa i posiada coś unikatowego.

  Rose jest dość specyficzną osobą, pracującą na stanowisku asystentki pewnego przystojnego i zajętego mężczyzny. Dziewczyna ma swój styl ubierania i nie zwraca uwagi na to, co mówią o niej inni. Ma swoje małe dziwactwa, jednym z nich jest liczenie wielokrotności liczby 6. To ją uspokaja i pomaga uporać się z problemami. Poukładane życie kobiety zmienia się, gdy zostaje upokorzona przez swojego szefa i jego żonę. Gdyby tego było mało, między Ezrem, a Rose zaczyna rodzić się pożądanie, które nie powinno ujrzeć światła dziennego. Jakie konsekwencje mogą przynieść podjęte pod wpływem namiętności decyzje?

  Zazwyczaj nie przepadam za książkami poruszającymi motyw zdrady. Zwyczajnie mnie to odrzuca i nie rozumiem postępujących tak ludzi. A.E. Murphy przedstawiła jednak ten problem z takim wyczuciem i klasą, że w pewnym momencie sama nie wiedziałam, co jest właściwe, a co nie.

  Książka jest istnym wulkanem emocji. Raz się śmiejemy, za chwilę boimy i kończymy płacząc razem z bohaterami. Autorka w doskonały sposób ukazała także piękno przyjaźni. Przyjaciółka Rose wspierała ją w każdych, nawet najtrudniejszych chwilach, chociaż jej samej nigdy nie było w życiu łatwo.

  "Jego asystentka" to książka, która poruszyła najczulsze struny mojego serca. Oczarowała mnie i na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami i opiniami sama postanowiłam wreszcie sięgnąć po książkę “Jego asystentka” i przekonać się o co tyle szumu.

  Zachęcił mnie też opis wydawcy, że jest dla fanów “Birthday Girl”, która jest jedną z moich ulubionych książek. Uważam, że jest ON nietrafiony, bo ja tam żadnego podobieństwa poza różnicą wieku między bohaterami się nie dopatrzyłam. Co nie zmienia faktu, że jest to jeden z najlepszych romansów mafijnych jaki do tej pory przeczytałam.

  Rose Sinclair zdeterminowana młoda kobieta, która uparła się, że dostanie pracę w firmie WhyTech, pomimo że stanowisko zostało już obsadzone. I udaje jej się. Mało tego ta firma nie miała jeszcze tak świetnej i zorganizowanej asystentki prezesa. Nawet jej przypadłość, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne nauczyła się wykorzystywać na swój sposób. Jest świetna w liczbach, dla niej wszystko jest policzalne, a najlepiej żeby było wielokrotnością liczby sześć. Tak radzi sobie w sytuacjach stresowych. Nie przywiązuje wagi do ubioru, ma swój własny styl i nie bardzo przejmuje się co mówią o niej inni. Do czasu…

  Ezra Conti właściciel firmy, bardzo przystojny, od dwunastu lat szczęśliwy mąż, a od dziesięciu ojciec wesołej Marie. Jest dobrym szefem,uprzejmie i sprawiedliwie traktuje swoich pracowników. Pewnego dnia upokarza Rose przed całą firmą, niby nieświadomie, a jednak stało się.

  W pewnym momencie autorka tak poprowadziła fabułę, że nie było do przewidzenia jak się ona potoczy, a ja z niepokojem czekałam na rozwój akcji. Chociaż bardzo kibicowałam relacji Rose i Ezry to cały czas jako żona miałam mieszane uczucia. Bo w sumie żona Contiego nie była żadną zołzą, piękna kobieta przyzwyczajona do wygodnego życia, mam wrażenie, że to nuda wkradła się do ich małżeństwa. Ale serce nie sługa... Ezra zaczyna dostrzegać w dziewczynie kogoś więcej niż tylko pracownice, ale nie tylko On. Również kolega z pracy zacznie okazywać Rose duże zainteresowanie. Wspaniale wykreowane postaci szczególnie Rose i jej przyjaciółki Laurie. Obie mają zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, Laurie dodatkowo jeszcze łagodną odmianę zespołu Tourette’a. Nie tracą przy tym poczucia humoru, sceny z ich udziałem zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy.

  Bardzo ciekawie i zaskakująco poprowadzona fabuła, zwroty akcji i elementy dramatu. A chemia między głównymi bohaterami, aż kipi ze stron i jest niemal namacalna. Jak potoczyła się ta historia? Wygrało serce czy rozum? Nie zdradzę, gorąco zachęcam przeczytajcie sami.

  Książka bardzo mi się podobała i mimo, że liczy niemal 500str, to tak mnie wciągnęła, że czytałam dopóki nie skończyłam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy zaczęłam ja czytać miałam trochę mieszane uczucie. Książka ma różne opinie. Z opisu wiedziałam, że będzie romans z szefem i to żonatym. Ale im bardziej się w nią zagłębiałam, tym bardziej mnie przyciągała. Książkę czyta się rewelacyjnie. Napisana w taki sposób, że aż chciało się czytać. Ma ok. 470 str. i czyta się ja błyskawicznie. No o ile się ma czas bo ona tak kusi, że wszystko inne spada na dalszy plan.

  Rose, młoda dziewczyna zaczyna prace jako asystentka Ezra. I już sam fakt jak ta prace zdobyła powoduje uśmiech na naszych twarzach. I nie, ni zaczęła romansem i eksponowaniem własnego ciała. Wręcz przeciwnie jej wygląd i zachowanie początków był zupełnie inne. To było postawienie Ezro wyzwania. Weszła szturmem i pokazała, że jest idealną kandydatką na to stanowisko. Jest dość specyficzna. Z czasem się zmienia...

  Ezra to mężczyzna, który daje szansę Rose i zatrudnia ja jako asystentkę. Daje szansę to za mało powiedziane albo za dużo. On zostaje postawiony przed faktem i poniekąd "zmuszony" ta szanse dać. Szybko się przekonuje, że Rose jest nie tylko asystentką ale staje się jego przyjaciółka i....zakochuje się w niej choć star się tego nie okazywać.

  Czytałam kilka książek z motywem biurowego romansu. Póki co ta jest najlepsza. To uczucie nie powinno się zdarzyć, a jednak rosło i wybuchło z siłą. Początków zaczyna się od wzajemnej przyjaźni. Cięte riposty, relacja daleko odbiegająca od sztywnej szef-podwładna. Raczej relacja dójki przyjaciół, którzy razem pracują. Uzupełniają się idealnie w pracy.

  Początkowo książka zapewnia nam mnóstwo sytuacji komicznych, zabawnych. Z czasem jednak fabuła się rozwija i Rose i Ezra nawiązują romans. Az czuć te emocje. Niestety uczucie między nimi nie jest usłane różami. Nie a tu typowego romansu. Wyznają sobie miłość i jest cudnie od odchodzi od żony i żyją długo i szczęśliwie. Są takie momenty, że aż pojawiają się łzy. Autorka nieźle potrafiła namieszać w tej historii. Niektóre momenty czyta się wstrzymując oddech i aż otwieramy szeroko oczy. Autorka nie oszczędza ani Rose, ani Ezry.

  Autorka świetnie wykreowała postaci. Ta książka należy do gatunku książek, które się uwielbia lub wręcz przeciwnie. Po pierwsze wątek romansu z żonatym facetem. Może gdyby się okazało, że jest ON nieszczęśliwy w małżeństwie byłoby prościej. Ale początków mamy tu obraz Ezra kochającego własną rodzinę. Dopiero pod koniec mamy pełniejszy obraz jego małżeństwa. Rose też nie jest typowa zakochana i ta, co "ukradła męża" Początkowo próbuje się wycofać, w zasadzie zanim ogóle romans się zacznie ale z miłością nie da się walczyć.

  Książka jest pełna emocji i dość trudna jeśli chodzi o relacje. Książka jest świetna, historia także pięknie przemyślana. Wiem, że motyw romansu pozamałżeńskiego (zwłaszcza że żona nie była przedstawiona jako to zła i wiedźmowata a normalna kobieta) na polskim rynku książkowym to mniejszości. Nie oceniajmy jednak książki na złą tylko dlatego, że wyznajemy inne wartości niż bohaterowie. Osobiście kibicowałam Ros i Ezro. Czasem aż czułam żal, że tak długo musieli walczyć o własne szczęście.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [..] „ I nigdy, w całym życiu, nie byłem nikogo tak pewny. Ani przez chwilę nie zastanawiałem się, czy robię dobrze, bo… To zawsze wydawało się dobre.”[..]

  Rosa jest dość specyficzną osobą. Jest miła, nieśmiała, inteligentna ale woli ubierać się inaczej niż większość kobiet i ukrywa swoje ciało pod obszernymi ubraniami, bo nie chce zwracać na siebie uwagi. Do tego musi mieć wszystko poukładane idealne. Jest asystentką przystojnego biznesmena Ezry. Gdy ten podczas kłótni z żoną, upokorzył kobietę przed całą firmą. Życie Ros zaczyna się zmieniać. Zaczyna spotykać się z kimś. I nagle jej szef zaczyna mieć z tym problem, a żeby było tego mało między Ros i Ezrą zaczyna rodzić się pożądanie, którego nie powinno być.

  Co się stanie gdy posuną się o krok za daleko? Przecież nie powinni tego poczuć? Czy można zakochać w kimś innym jak jest się zakochanym w żonie? A może to nie było prawdziwe uczucie?

  „Jego asystentka” to najlepsza książka z motywem romansu biurowego jaką czytałam. Książka dosłownie pochłonęła mnie i zarwałam z nią noc. Wszystko w tej historii jest doskonale dopracowane i do tego z wyczuciem. Duża różnica wieku między bohaterami, uczucie które nie powinno się pojawić, przyjaźń, zdrada, zazdrość, miłość, pożądanie, prześladowanie. Bohaterowie są doskonale wykreowani i wyjątkowi pod każdym względem. Jak czytałam to sama w pewnym momencie nie wiedziałam co jest już dobre, a co nie. Autorka zapewnia nam emocjonalną przeprawę od której nie będziecie chcieli się oderwać. Śmiałam się, płakałam, wkurzałam a nawet bałam gdy kolejna strona przynosiła mi coś innego. Ros pod wpływem nowych doświadczeń zmienia się, wewnętrznie i zewnętrznie. I pierwsze co mi przyszło do głowy jak przeczytałam, że Rose to jest jak Ula z Brzyduli. Ale bardziej pokochałam Rose.

  Genialna książka która chwyta za serce i jest niegrzeczna więc z czystym sumieniem polecam.

  historie_budzace_namietnosc

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Osobiście mogę powiedzieć, iż jego asystentka jest moją ulubioną książką z wątkiem biurowym, a nie jedną w życiu przeczytałam. Lecz nie tylko z wątkiem biurowym, ale z wszystkich książek jakie kiedykolwiek przeczytałam. Historia z pozoru wydaje się kolejnym dennym romansem biurowym, lecz już od pierwszych stron przekonujemy się, iż jest ona kompletnie inna od stereotypu.

  Książka opowiada o dziewczynie, która jest asystentką szefa w pewnej firmie. Po tym zdaniu można sobie pomyśleć, że tak jak wszędzie, lecz nie w tym przypadku. Rose, bo tak ma na imię główna bohaterka, ma niebanalny styl, który kompletnie odbiega od typowego wyglądu stereotypowych sekretarek, o których wielokrotnie mogliśmy czytać w innych książkach z tym wątkiem. Pomimo swojego wyglądu jest ona świetną asystentką. Głównym bohaterem jest Ezra, czyli typowy szef. W tym przypadku Ezra ma już żonę i córkę. Nawet przez myśl mu nigdy nie przeszło by zdradzić swoją żonę. Wszystko się zmienia, kiedy Rose za namową zmienia styl. Między bohaterami pojawia się chemia, której oboje nie potrafią się oprzeć.

  Tak jak już pisałam aktualnie “Jego asystentka” jest moją ulubioną książką i wątpię by w najbliższym czasie jakakolwiek książka mogłaby zmienić moje zdanie. Gorąco polecam przeczytać tą nietypową historię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: A. E. Murphy
 • Wydawnictwo NieZwykłe
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 472
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381783934
 • Tłumacz: Stopyra Malwina
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381783934
 • EAN: 9788381783934
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Jego przesyłka 4/5 Nasza cena:
26,09 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jego przesyłka

Pikantna komedia romantyczna! Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce... Hej, spokojnie, mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili, kiedy zobaczyłam, co jest w środku, wiedziałam, że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret... Niespecjalnie lubię koty,...
W jego oczach 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W jego oczach

Kontynuacja bestsellerowej książki "Oczy wilka". Lena i Artur rozpoczynają nowy etap w swym życiu. Po dwóch latach bycia w związku, nadszedł czas zaręczyn. Taki obrót sprawy nie wszystkim przypadł do gustu. Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur...
Mój chłopak i jego narzeczona 5/5 Nasza cena:
22,86 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój chłopak i jego narzeczona

Kiedy nie wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, posłuchaj głosu serca! Malwina jest ciągle w rozjazdach. Archeologia to jej pasja, ale również sposób na nie do końca uporządkowane życie. Kiedy niespodziewanie dostaje zaproszenie na ślub byłego chłopaka, wpada w panikę. Będzie musiała odwiedzić...
Zipper i jego ojciec 0/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zipper i jego ojciec

O ile Żydzi z Juden auf Wanderschaft opuszczają ojczyznę, rozbitkowie wojenni starają się do niej wrócić. Ale droga tych ostatnich jest równie zwodnicza i nie kończy się odnalezieniem Heimatu, lecz stwierdzeniem braku i nieistnienia ojczyzny. Synowie, jak powiedziano w powieści Zipper i jego ojciec...
W jego oczach (pocket) 4/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W jego oczach (pocket)

Alicja Sinicka, która rozkochała polskie czytelniczki w Arturze o wilczych oczach, wraca z kontynuacją bestsellera „Oczy wilka” Lena i Artur zaczynają nowy rozdział w swoim związku. Po dwóch latach wspólnego życia zaręczyli się. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi...
W jego oczach 4/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W jego oczach

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek to kawaler i dobrze mu z tym; przypięta do niego łatka wiecznego imprezowicza i niegrzecznego chłopca bardzo do niego pasuje. Lubi kobiety, seks i poczucie...
Jego banan 4/5 Nasza cena:
25,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jego banan

Mój szef lubi jasne zasady, jednej z nich nikt nie śmie złamać… Chodzi o jego banana. Poważnie. Facet jest uzależniony od potasu. Oczywiście, to ja po niego nieopatrznie sięgnęłam. Technicznie rzecz ujmując, wsadziłam go sobie do ust. Co więcej przeżułam… a nawet połknęłam. Taaak, wiem. Niedobra,...
Jego babeczka 4/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jego babeczka

Posiadanie seksownego szefa wcale nie jest szczególnie kłopotliwe.Łatwo powiedzieć!Muszę tylko opierać się jego urokowi przez parę najbliższych miesięcy,bo przecież z nadejściem stycznia lecę do Paryża, realizować marzenie o zostaniu artystką.Wielka szkoda, że nie można zjeść ciastka i mieć...
Bestia w jego oczach 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia w jego oczach

Pierwszy tom zmysłowego romansu przepełnionego szaleństwem i rozpaczliwą namiętnością. Trzymająca w napięciu powieść o zabójczym pożądaniu i przekraczaniu granic. Ignazio Vitale nie jest dobrym człowiekiem. Poczułam to już w chwili, gdy po raz pierwszy spojrzałam mu w oczy. Spowijająca go aura...
Jego Wysokość Nauczyciel - Koń 4/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jego Wysokość Nauczyciel - Koń

Przypadkowa jazda sprawia, że bohater dostrzega w jeździectwie i koniach swoją pasję, odskocznię od napiętego grafiku codziennych obowiązków. Ta prawdziwa i szczera opowieść wzrusza, ale też daje nam do zrozumienia, że konie to przede wszystkim radość, siła, odwaga, ale też partner i towarzysz...
Więcej niż on. Więcej. Tom 3 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż on. Więcej. Tom 3

Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów "Więcej niż ona" i "Więcej niż my". Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Będę żyć dla siebie i tylko dla siebie. Randki były naprawdę ostatnią rzeczą, na jaką miałam teraz ochotę. A powinnam...
Więcej niż ona. Więcej. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż ona. Więcej. Tom 2

Czasami ma się tylko jedną szansę w miłości Kiedy Logan poznał Amandę, od razu wiedział, że to dziewczyna inna niż wszystkie. Jednak nie powstrzymało go to przed tym, żeby postąpić tak jak zwykle. Po namiętnych chwilach postanowił zerwać z nią kontakt. Po paru miesiącach ich drogi znowu się...
Wybrane bestsellery
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Zero 0/5 Nasza cena:
39,14 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula