Jak kamień w wodę Polowanie na Pliszkę

Autor:

Hanna Greń

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,87 zł
Nasza cena: 27,92 zł 34,90 zł Taniej o: 20%

"Tylko ode mnie zależy twój los. Gdy w środku nocy usłyszysz szmer za oknami, to będę ja, i gdy w słońcu nagle pochłonie cię cień, to też będę ja. Nie uciekniesz przede mną".Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami, uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu, nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi, kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza, dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. W młodości została niesłusznie oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Wszyscy zdawali się być wrogo nastawieni do Kornelii, ponieważ mężczyzna, którego oskarżyła wtedy o próbę gwałtu, sam był policjantem, a jego koledzy nie wierzyli, że mógł dopuścić się przestępstwa. W wyniku zbiegu okoliczności, kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza, który przed laty próbował ją zdyskredytować, aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia, to jednak właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.

Czytaj całość

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Halina W. w dniu 2018-05-22
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zainteresowałam się cyklem Hanny Greń „ Polowanie na Pliszkę „, chyba trochę za sprawą mojej przekornej natury. Dlaczego? Ano, dlatego, że czytałam o „ Pliszce „ skrajne opinie na LC, aby się przekonać, jakie wywrze na mnie wrażenie rozpoczęłam swoje prywatne

  „ polowanie”, aż udało mi się przy odrobinie szczęścia dorwać w bibliotece obydwie równocześnie.

  Zaczęłam czytać i … lektura wciągnęła mnie bez reszty. Stwierdziłam, że mi się podoba ta opowieść o Pliszce. Zniknęłam dla świata zewnętrznego na całe cztery godziny. Fakt, że sięgając po tę książkę liczyłam bardziej na kryminał, bo do takiej kategorii została w końcu przypisana, ale nim nie jest. Nie znalazłam tu dreszczyku emocji typowego dla tego gatunku, ale za to świetnie połączone wątki obyczajowo – sensacyjne. Umiejętnie wyważona akcja, każdy detal perfekcyjnie dopasowany, bo autorka doskonale wie, o czym pisze i co chce przedstawić. Jednocześnie miałam szerokie pole na snucie własnych domysłów i spekulacji.

  Urzekł mnie niesamowity styl i język Hanny Greń, który ma w sobie coś specyficznego i fascynującego. Pisze barwnie i lekko, dzięki temu czyta się właściwie samo w tempie ekspresowym. Stworzyła świetnych bohaterów, wyrazistych z charakterkami. Kornelia, której życie nie oszczędzało i jak się potem okaże, wcale nie zamierza zafundować jej taryfy ulgowej wzbudziła we mnie pokłady sympatii. Gerard Skrzypczak natomiast początkowo najzwyczajniej w świecie mnie denerwował, ale potem w miarę rozwoju akcji i jego polubiłam. Połączenie w tak oryginalny sposób losów tej dwójki wyszło rewelacyjnie, z zapartym tchem śledziłam ich perypetie.

  Dużą zaletą książki jest nieprzewidywalnie uknuta intryga. Pani Hanna tak sprawnie wodziła mnie za nos, kluczyła, podrzucała różne tropy, aby dopiero na finiszu odkryć karty. Brawo, nie udało mi się odgadnąć, kto był prześladowcą.

  Zakończenie zaskoczyło mnie, ale nie aż tak bardzo. Na półce czeka II część i doskonale wiem, że tak poprowadzony finał to tylko zachęta do kontynuacji.

  C.D.N.

  „-Nie można kogoś pokochać tylko dlatego ,że nie chce się go skrzywdzić odmową. Tak samo ,jak nie da się zmusić obiektu swojej miłości do odpowiedzenia takim samym uczuciem „

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Joanna A. w dniu 2018-03-01
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Jak kamień w wodę” to pierwsza część cyklu: Polowanie na Pliszkę autorstwa Hanny Greń. Powieść wciąga od samego początku, a akcja dzieje się bardzo szybko. Początkiem całej historii jest dzieciństwo głównej bohaterki Kornelii (moje ulubione imię kobiece). Przyznam szczerze, że ten zabieg okazał się być bardzo dobrym pomysłem. Dobrym i intrygującym.

  „Jak kamień w wodę” zawiera w sobie elementy powieści obyczajowej i kryminalnej. Jest tajemnica, jest prześladowca, są groźby i momentami naprawdę robi się niebezpiecznie. Nie zabrakło też miłości i przyjaźni. Jednak dla mnie największym wyznacznikiem wskazującym, że jest to powieść warta przeczytania jest fakt, iż pod woalką zdarzeń ukryte są przekazy.

  Tylko ode mnie zależy twój los. Gdy w środku nocy usłyszysz szmer za oknami, to będę ja, i gdy w słońcu nagle pochłonie cię cień, to też będę ja. Nie uciekniesz przede mną.

  Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami, uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu, nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi, kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza, dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.

  Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. W młodości została niesłusznie oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Wszyscy zdawali się być wrogo nastawieni do Kornelii, ponieważ mężczyzna, którego oskarżyła wtedy o próbę gwałtu, sam był policjantem, a jego koledzy nie wierzyli, że mógł dopuścić się przestępstwa.

  W wyniku zbiegu okoliczności, kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza, który przed laty próbował ją zdyskredytować, aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia, to jednak właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.

  Autorka w swej powieści porusza kilka bardzo istotnych tematów, między innymi to, jak szybko doklejamy innym „łatkę”, nie zdając sobie sprawy z tego, jaką krzywdę robimy drugiemu człowiekowi. W treści jest również zawarty problem, który spotykamy na płaszczyźnie zawodowego koleżeństwa - mówimy tu o zjawisku „ręka rękę myje”, które dotyka wiele grup zawodowych. Wiemy o tym wszyscy, ale jest to niejako tajemnica poliszynela.

  Oczywiście autorka nie wrzuca wszystkich do jednego worka. W każdej grupie zawodowej są czarne owce, na szczęście większość stanowią Ci, którzy kodeks postępowania moralnego mają wyssany z mlekiem matki.

  „Jak kamień w wodę” Hanna napisała, w sposób dla mnie mocno przejrzysty, realistyczny.

  Widać wyraźnie, że miała okazję czerpać u źródła (kłaniam się panu Greń). Wizyty na komisariacie, a szczególnie policyjne dialogi pełne ekspresji, niewybrednych uwag, pozbawione różowych okularów, były dla mnie rewelacyjne. Nie skłamię, jeśli pokuszę się kolokwialne stwierdzenie, iż czułam się tak, jakbym tam była na miejscu, wśród tych wszystkich policjantów naszpikowanych szorstkością, o dość specyficznym poczuciu humoru. Wiadomo bowiem, że mężczyźni w swoich kręgach zawodowych mają specjalny kod komunikacji, a i kobiety również go posiadają.

  W powieści Hanny Greń „Jak kamień w wodę” znajdziecie również wątki skłaniające do refleksji. Smutkiem napawało mnie dzieciństwo Kornelii. Czułam doskonale ten brak miłości i jeszcze gorszą obojętność, która wyzierała z jej rodzinnego domu. Serce ściskało się z żalu i buntowało za każdym razem…Jak tak można? Jak można nie kochać swojego dziecka? Dlaczego ludzie zapatrzeni we własne ego i swoje kariery decydują się w ogóle na sprowadzanie potomstwa na ten świat? Czy chcą udowodnić innym, że mogą wszystko? Wszystko, prócz miłości i czułości.

  Kolejną ciekawą sprawą, która mnie poruszyła to, fakt, że los jest przewrotny i zadziorny. Potrafi tak się poplątać, że to co pozornie wygląda na coś konkretnego, wcale takie nie jest. Nieporozumienia, niedopowiedzenia oraz przemilczanie i unoszenie się swoim wrodzonym honorem, może prowadzić do fatalnych zbiegów okoliczności. A wtedy o pomyłkę nie trudno…

  To mi uświadomiło, że ja czasem też nie mówię wprost czego chcę, czego oczekuję – nic dziwnego, że później dostaję coś innego, albo ktoś interpretuje to na swój sposób.

  Wszak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

  „Jak kamień wodę” Hanny Greń posiada mnóstwo mocnych stron. Z pewnością nie jeden raz sięgnę po powieści jej autorstwa. Mają w sobie coś specyficznego i fascynującego. Coś co tak naprawdę, trudno mi określić. Przyciągają, intrygują...czarują na swój sposób.

  Jeśli lubicie historie przyprawione dobrym słownictwem, szczyptą miłości, sporą dawką tajemnicy, kilkoma gramami emocji gorzko – słodko – kwaśnych, szklanką fatalnych zdarzeń i zbiegów okoliczności, mnóstwem siły i wytrwałości oraz odrobiną komizmu. To jest to idealna powieść dla Was.

  Kolejną częścią cyklu jest „Światełko w tunelu”, za które ja się zabiorę bezapelacyjnie

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Martyna K. w dniu 2017-04-27
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kornelia – bohaterka „Jak kamień w wodę” jest samotną osobą, wychowaną przez rodziców, którzy nie darzyli jej żadnym uczuciem. Omijali ją, poświęcając całą swoją uwagę pracy i nie zaważając na próby bycia zauważoną przez własną córkę. Bardziej obchodziło ich to, co ludzie powiedzą, niż jej uczucia. Dziewczyna musiała szybko dorosnąć, zwłaszcza że jako nastoletnia dziewczyna otrzymała łatkę rozwiązłej panny niestroniącej od używek. Kiedy ktoś próbuje ją zgwałcić, jej reputacja nie pomaga jej w udowodnieniu swojej racji. Po latach, kiedy myśli, że wszystko, co najgorsze jest już za nią, ktoś próbuje ją zastraszyć.

  Bardzo lubię książki Hanny Greń, toteż z przyjemnością sięgnęłam po jej najnowszą powieść, zwłaszcza po przeczytaniu rekomendacji Awioli, znajdującej się na tylnej stronie okładki. Muszę przyznać, że czuję się zaskoczona, ponieważ po przeczytaniu „Wiślańskiego cyklu”, spodziewałam się, że otrzymam coś równie brutalnego. Tym razem jednak autorka postawiła na delikatny kryminał połączony z romansem, co absolutnie nie umniejsza książce jej efektywności.

  Spodobał mi się tajemniczy klimat powieści: pogróżki, powrót do sprawy, która miała miejsce ponad dziesięć lat temu, nękanie i wreszcie tajemniczy stalker, który ani myśli odpuścić bohaterce. Kornelia jest jednak silną kobietą, która przeszła w życiu wiele, a mimo to nie daje się zastraszyć, wręcz przeciwnie próbuje normalnie żyć, mimo że ktoś usilnie próbuje jej to życie zakłócić. Zamieszanie wprowadza policjant, który prowadził śledztwo dotyczące próby gwałtu, które bohaterka zgłosiła, będąc jeszcze nastolatką. Sam jest chyba zdziwiony gwałtowną zmianą uczuć, które darzył do niej przed laty. Jak to się mówi: „Od nienawiści do miłości jeden krok”. To właśnie Gerard Skrzyński jest moją ulubioną postacią. Ach, żeby każdy mężczyzna był tak opiekuńczy!

  „Jak kamień w wodę”, to również powieść o demonach przeszłości i o tym, jak plotki oraz pomówienia mogą być krzywdzące. Wystarczy jedna osoba, która źle nam życzy, by przypiąć nam łatkę, która zostanie z nami na długie lata. Możemy być najuczciwszymi, pracowitymi osobami bez nałogów, a i tak znajdą się tacy ludzie, którzy lepiej od nas wiedzą kim jesteśmy. W takiej właśnie sytuacji znalazła się Kornelia. Z tym że ona nie miała nikogo, kto stanąłby po jej stronie.

  Zakończenie położyło mnie na łopatki, nie tego się spodziewałam! Oglądałam książkę dookoła, mówiąc w myślach: „Jak to? Nie ma nic więcej?”. Na szczęście zobaczyłam, że ma się ukazać kontynuacja, której już się nie mogę doczekać. Hanna Greń ma talent do trzymania czytelników w napięciu.

  „Jak kamień w wodę” zaskakuje i wzrusza, zmusza do refleksji i oddziałuje na emocje, sprawia, że historię Kornelii Pliszki czyta się z zapartym tchem. Dobrze wykreowani bohaterzy są realistyczni oraz odpowiadają polskim realiom będącym tłem powieści. Polecam wszystkim, którzy lubią połączenie kryminału z pozycją obyczajową.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Angela D. w dniu 2017-04-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy pół roku temu w Krakowie spotkałyśmy Hannę po raz pierwszy, jawiła nam się jako niegroźna pani o uśmiechniętej twarzy i wiecznie dobrym humorze. Humor ten nie znikał nawet wtedy, kiedy nie zorientowałam się, że na tę edycję targów książkowych nie dowozi z centrum żaden autokar i czas pojawienia się na hali wypełnionej literaturą wydłużył się o prawie dwie godziny. Kto by pomyślał, że w jej książkach, zawsze z wątkiem kryminalnym, plączą się okrutne dla czytelnika fabuły. Dosłownie - spalają człowieka do cna...

  "Jak kamień w wodę" to pozycja, przy której odpoczęłam od bycia natrętnym autorem i redaktorem. Możecie mi wierzyć, że to pierwsza powieść polskiego autora, którą po prostu przeczytałam. Siedziałam cztery godziny na sofie jednego z domów, w którym panował szał przygotowywania do filmu o zombiakach. Ja, z braku laku i z tego, że mój makijaż miał się tworzyć dopiero od piętnastej, wyciągnęłam książkę Hanny i zaczęłam czytać. Po czterdziestu stronach zorientowałam się, gdzie jestem i że... że tekst mi się podoba. Że powieść wciągnęła mnie bez reszty. Wow.

  Pierwszą mocną stroną tekstu jest oczywiście fabuła. Skonstruowana wyśmienicie i równie dobrze oparta o prawdziwe życie. Nie było w niej nic słodkiego, nic dającego poczucie wyimaginowanej obyczajowości. Chodzi mi tu o relacje głównej bohaterki z rodziną. Nie ma miłości to... nie ma miłości. Na świecie mamy podobne sytuacje, że miłość rodzicielska nigdy nie istniała i nie zaistnieje. Podoba mi się to, bo opowieść o Pliszce nie jest dla mnie stricte kryminałem. Kryminalna otoczka jest właśnie otoczką. To losy Kornelii są na głównym planie, ale ten obyczaj nie chwyta za serce, bo jest taki uroczy. Jest prawdziwy od początku do końca. I chwała za to.

  Fabuła na początku ma kilka niespodziewanych zakrętów, potem zaś już wiem, co autorka zaplanowała. Jestem dość spostrzegawczym czytelnikiem i połączenie kilku szczegółów, kiedy są podane na tacy, to prosta czynność. Podoba mi się to jednak, gdyż uwielbiam spoilery i uwielbiam też śledzić, jak pisarz poradził sobie z takimi chwytami. Czy pomimo przeczucia zdołają mnie wzruszyć? Powiem wam, że coś w tym jest, bo chciałam rzucić książką, ale na szczęście nie byłam u siebie. Całe szczęście! Aż mnie skręciło, co też dzieje się niesłychanie rzadko. Nie myślcie, że słodzę każdemu znajomemu autorowi. Rzadko tekst przekonuje mnie do siebie na tyle, by dać mu x>5 gwiazdek na LC.

  Takie obyczaje lubię. Silne kobiety, które pomimo naprawdę wyjątkowego pecha do życia, są w stanie rozwinąć swoją pasję w źródło zarobku i być w tym najlepszym. To wymaga szalonego samozaparcia i ogromnego morza pracy. A to określa nawet jeden dialog bohaterek na początku książki, że studia i wieczny zapieprz nie zrobią z ciebie geniusza. W większości to praca na własną łapę i cieszę się, że ta książka niesie to prawdziwe przeświadczenie. Nie jest to, oczywiście, jedyna trafna myśl, bo testy Hani zawsze niosą ze sobą coś magicznego. Nie coś, co zapycha człowieka i wkurza go przejechaną wskroś mądrością.

  To też zasługa języka, który bardzo mocno się zmienił. Pamiętam, kiedy publikowałam swoje pierwsze teksty w nieistniejącym już niedzielniku z drabblami i shortami, Hanna również opublikowała tam swoje drobne teksty i już wtedy mi się podobały. Tym razem jednak dostałam potężną dawkę porządnego, lekko zakurzonego języka. Już raczę tłumaczyć może metaforyczne oznaczenie tekstu. Styl autorki to dostojny polski ze słowami, które idealnie podsumowywały działania bohaterów. Zakurzony, bo nie kolokwialny, nie szalony, bez psujących język neologizmów. Nie było w nim nic pastelowego, ale jednocześnie nie był to zimny styl, zimny narrator, który beznamiętnie opowiada o wzlotach i upadkach. Język ten jeszcze nie będzie może prosty dla rzeszy przeciętnych czytelników, bo i pisarstwo Hani nie należy do super prostych. Pokuszę się o stwierdzenie, że to proza dla inteligentnych i że odnajdą się w niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

  I chciałabym napisać, rozdział po rozdziale, jak czytało mi się i wnikało w opowieść o Pliszce, ale lepiej dla was, jeżeli zrobicie to sami. Książkę polecam wszystkim. Przy niej możecie ciekawie odpocząć od gatunków, nie zwracać uwagi na idiotyczne treści w innych lekturach i dobrze się bawić. Polecam też osobom wrażliwym i cholerykom, co lubią dobre zakończenia. Tylko nie rzucajcie książką o ścianę, bo już za niecały miesiąc Hanna zagości w Warszawie na majowych targach książkowych. Nie możecie więc tam przybyć bez jej powieści w rękach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Uśpione królowe 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uśpione królowe

Sprzedałem jej sen. Cudowny, wieczny sen. Przedtem grzeszyła, teraz śpi szczęśliwa. Odkupienie poprzez cierpienie, sen przez śmierć.Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety - do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje...
Chodzi lisek koło drogi. Śmiertelne wyliczanki 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chodzi lisek koło drogi. Śmiertelne wyliczanki

Kiedy do gry wkracza zespół bielskich policjantów, oznacza to, że zabawa się skończyła. W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli...
Cynamonowe dziewczyny 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cynamonowe dziewczyny

Gdy tak leżała rozciągnięta w literę X, ze złotobrązowymi włosami rozsypanymi na poduszce, stanowiła kwintesencję jego pragnień. Należała do niego. Mógł z nią zrobić wszystko. W Bielsku-Białej w dziwnych okolicznościach ginie policjant, który zajmował się sprawą morderstwa młodej dziewczyny. Ktoś...
Wilcze kobiety 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wilcze kobiety

Wilki zniknęły tak nagle, jakby rozwiały się w powietrzu, i gdyby nie ślady łap, wyraźnie widoczne na gładkiej powierzchni śniegu, gotowa by uznać ich widok za halucynację. Komisarz Daniel Laszczak i komisarz Roman Then pracują nad zdekonspirowaniem przestępczej grupy działającej w Bielsku-Białej....
Uśpione królowe 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uśpione królowe

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury. Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety ? do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z...
Mam chusteczkę haftowaną. Śmiertelne wyliczanki 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mam chusteczkę haftowaną. Śmiertelne wyliczanki

Aspirant Konstanty Nakański prowadzi sprawę zabójstwa. Śledztwo przebiega opornie, gdyż policjant nie może znaleźć żadnego powodu, dla którego ktoś miałby pozbawić życia pewnego młodego mężczyznę. Jedyny ślad stanowi znaleziona na miejscu zbrodni chusteczka z ozdobnym haftowanym monogramem.Po...
Otulone ciemnością 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Otulone ciemnością

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury. Komisarz Benita Herrera staje przed zadaniem wytropienia seryjnego mordercy, którego ofiarami są wyłącznie kobiety. Policjantka decyduje się poprosić o pomoc przyjaciela z Wisły,...
Popielate laleczki 4/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Popielate laleczki

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury. Dwudziestoletnia Beata Szymanowska, nazywana zdrobniale Tulą, przypadkowo otwiera wiadomość adresowaną do swojej matki i dowiaduje się, że ta jest szantażowana. Dziewczyna nie wie,...
eBook Cynamonowe dziewczyny mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Cynamonowe dziewczyny mobi epub

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury. Gdy tak leżała rozciągnięta w literę X, ze złotobrązowymi włosami rozsypanymi na poduszce, stanowiła kwintesencję jego pragnień. Należała do niego. Mógł z nią zrobić wszystko. W...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula