Inteligentna i zrównoważona gospodarka sprzyjająca włączeniu społecznemu

Wysyłka w:
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
340
Rok wydania
2017
Nasza cena: 146,02 zł

„Inteligentna i zrównoważona gospodarka sprzyjająca włączeniu społecznemu – wyzwania dla systemów prawnych Unii Europejskiej i państw członkowskich” to dzieło będące owocem konferencji naukowej zorganizowanej przez Katedrę Prawa Europejskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, która miała miejsce w dniach 14-16 czerwca 2015 r. w Gródku nad Dunajcem.
Publikacja składa między innymi z następujących artykułów naukowych, przedłożonych przez uczestników Konferencji:
- Zdolność administracyjna europejskiego systemu administracji;
- Zasada zrównoważonego rozwoju jako podstawa rozwoju jako podstawa wykładni sądowej;
- Płaszczyzny powiązań polityki energetycznej i polityki w dziedzinie środowiska Unii Europejskiej w kontekście zrównoważonego rozwoju;
- Promowanie odnawialnych źródeł energii przez państwa członkowskie w świetle orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej;
- Promowanie odnawialnych źródeł energii przez państwa członkowskie w świetle orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej;
- Zwalczanie zmian klimatu jako wyzwanie dla UE;
- Status prawny i ochrona map jako opracowań kartograficznych;
- Zwalczanie nieuczciwej reklamy w mediach społecznościowych;
- Obywatelstwo UE a intercyza europejska w kontekście nowych programów Unii Europejskiej na lata 2020;
- Wpływ Porozumienia SPS na bezpieczeństwo żywności w UE w kontekście sporów przed organami WTO.
Jednym z największych atutów prezentowanej publikacji jest zespół autorski, który składa się z wybitnych specjalistów.

Czytaj całość

Recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula