Imperium grzechu

Autor:

Meghan March

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
224
Rok wydania
2019
Nasza cena: 26,01 zł 37,00 zł Taniej o: 30%

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach, który o mało nie pozbawił obojga życia, uzmysłowił Keirze, jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount, niekwestionowany władca miasta, zdaje sobie sprawę, że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością, ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie, gdy mowa o Lachlanie - człowieku, który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci, ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady, podeptane zaufanie, przestępstwa i zbrodnie. Ale... silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi, którą przelał w okrutny sposób. O brutalności, z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.

Co zrobisz, gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?


O autorce

Meghan March pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Obecnie jest poważną prawniczką, jednak jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami.

“Imperium grzechu” jest trzecią częścią trylogii Mount (“Mount Trilogy”), w skład której wchodzą również tomy “Król bez skrupułów” (tom 1) oraz “Niepokorna królowa” (tom 2).

Recenzje (7)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wciągająca i trzymająca w napięciu. Lubię bardzo takie książki. To jak dobry deser, który można jeść bez końca. Lawka

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie mogłam się doczekać premiery „Imperium grzechu”, ponieważ zakończenie poprzedniego tomu tej trylogii pozostawiło mnie, jako czytelnika w stanie zawieszenia. Powiem Wam, że miałam pewne przypuszczenia na temat tego, jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów, jednak to co zaserwowała mi ta autorka w tej części, to przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

  Myślałam, że w tej części Trylogii Mount - March nie będzie potrafiła mnie zaskoczyć czymkolwiek, ale niestety myliłam się i co do tego. Zakładałam, że życie Lachlana oraz Keiry okaże się sielankowe, że tylko będę musieli rozwiązać te wszystkie drobne problemy, które pojawiły się w poprzednich tomach tej sagi, a tu taka niespodzianka. Tymczasem ta autorka w „Imperium grzechu” postawiła na jeszcze większą ilość zwrotów akcji, które spowodowały, że musiałam zbierać szczękę z podłogi. Powiem Wam szczerze, że to było naprawdę dobre i nie odczułam, że jest to pisane tylko po to, aby nadać obszerności tej powieści.

  Uważam, że bardzo dobrym pomysłem ze strony Meghan było to, że właśnie w Imperium grzechu opisała ona całą historię życia Lachlana. W poprzednich dwóch częściach, jeżeli chodzi o ten wątek, autorka jest bardzo oszczędna i rzuca czytelnikowi tylko kilka szczegółów z jego życia. Wprost jednak nie napisała, dlaczego Lachlan stał się takim człowiekiem i jak został najpotężniejszym człowiekiem Nowego Orleanu. I to wszystko właśnie zostaje wytłumaczone w „Imperium grzechu”, dzięki czemu jeszcze bardziej polubiłam tę postać.

  Cóż, mogę Wam więcej powiedzieć o postaciach tej książki, chyba tylko to, że polubiłam je jeszcze bardziej, chociaż nie wiem czy to w ogóle jest możliwe. Ten ogień i pasja, które łączy Lachlana i Keirę są naprawdę, czymś genialnym. Te wszystkie emocje, które wywołuje we mnie ta dwójka są nie do opisania, dlatego też najlepiej by było, abyście to poczuli na własnej skórze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moja przygoda z cyklem „Mount Trilogy” autorstwa Meghan March dobiega końca, nad czym ubolewam. Lachlan Mount jest doskonale znanym czytelniczkom minionych części Królem Nowego Orleanu. Autorka w poprzedniej książce pozostawiła nas z palącym niedosytem i jedną wielką niewiadomą z powodu dalszego losu Keiry. Dzięki Wydawnictwu Editio Red mogłam zakończyć historię tej dwójki i do niej powrócić w ramach nostalgii i tęsknoty. Co przygotowała dla nas Meghan March?

  Ostatnie i mroczne wydarzenia sprawiają, że Keira Kilgore i Lachlan Mount stają się sobie bardziej bliscy, a ich relacja ewoluuje na wyższy poziom. Zagrożenie życia sprawia, że to, co do siebie czują jest czymś więcej niż chemiczną reakcją, pociąg fizyczny to nie wszystko.

  Mount nie jest przyzwyczajony do słabości, do poczucia bezbronności i zaufania względem drugiego człowieka, a właśnie to czuje, kiedy chodzi o nią. Stał się jeszcze bardziej zaborczy, chroni swoją Keirę wręcz obsesyjnie, ponieważ jest dla niego wszystkim. Nie może jej stracić, dlatego decyduje się dać jej odczytać, jakby był księgą, która otwiera się tylko przed nią. Nie należy do takich mężczyzn, którzy bez skrępowania opowiadają o swojej przeszłości, jednak ona jest wszelkim wyjątkiem od twardo ustawionych reguł. Postanowił wyłożyć karty na stół, ona należy do niego, a ON chce być jej, dlatego żadne niedopowiedzenia nie będą psuły tego, co jest między nimi.

  Podczas swojego życia robiąc różne „interesy” z groźnymi ludźmi narobił sobie wrogów, to było pewne. Chce chronić kobietę, którą kocha i jej rodzinę, próbując dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. Niestety czas ucieka, a ON nie należy do cierpliwych mężczyzn. Śmierć depcze im po piętach, a ciosy zostają wymierzone ze strony, której nikt się nie spodziewał. Czy Lachlan ochroni swoją kobietę? Czy jest jakaś przyszłość dla tych bohaterów? Czy siła ich uczucia wystarczy, aby wyjść z kłopotów cało?

  „Imperium grzechu” jest zakończeniem historii Keiry i Lachlana, taką wisienką na torcie trylogii. W tej części Meghan March łączy najlepsze elementy akcji z romansem, który sprawia, że rozkoszujesz się lekturą. Muszę przyznać, że autorka skupiła się na rozwoju akcji zmniejszając ilość scen erotycznych, co działa na korzyść historii.

  Przeszłość Lachlana była mocno zaakcentowana, dzięki czemu Keira mogła go bardziej zrozumieć, jak ze zwyczajnego mężczyzny przeistoczył się w Króla Nowego Orleanu. Dzięki temu mogliśmy lepiej wczuć się w panujący w powieści klimat. Czy byłby król bez swojej królowej? Nic. Kiera jest kobietą, niezwykle silną, odważną i zaciętą, idealnym materiałem na królową, w pełni potrafi zrozumieć Mounta i jest gotowa zrobić wszystko, aby ochronić swojego króla. Jest gotowa ryzykować dla ich wspólnej przyszłości, ukazując, że jest idealną kobietą dla niego i żadne przeszkody nie mogły tego zmienić. Jest bardziej zaciętą kobietą, z którą nie chcesz zadzierać, zdeterminowana i troskliwa, przy czym ciężko pracuje, aby spełniać swoje marzenia i cele.

  Ogień i pasja między bohaterami była niesamowita, byli dla siebie stworzeni. Keira przy całym swoim nieposłuszeństwie była gotowa do uległości, kiedy była odpowiednia ku temu pora. Bohaterowie nie są jednowymiarowi, papierowi i mdli, mają swoją mroczną stronę, która bardzo przypadła mi do gustu.

  Bardzo podobał mi się sposób przedstawienia mroczniejszych wątków w powieści.

  „Imperium grzechu” jest mroczną, wciągającą i trzymającą w napięciu opowieścią pełną zwrotów akcji i szokujących tajemnic. Pożerałam tą książkę, aby jak najszybciej dowiedzieć się, co będzie dalej, to była jedna z książek, na których kontynuację czekałam. Jeśli znasz poprzednie dwa tomy i spodobał ci się styl Megan March to musisz wciągnąć „Imperium grzechu” na swoją listę książek, które musisz koniecznie przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzięki Meghan March po raz kolejny zatapiamy się w niepowtarzalnym świecie Lachlana Mounta. To już niestety koniec przygody z brutalnym, władczym królem i niepokorną królową. Jak oceniam ostatni tom Trylogii Mounta? Czytajcie dalej!

  "Imperium grzechu" to pełna skrajnych emocji, niezwykle wciągająca opowieść o miłości, która nie boi się śmierci, bólu i cierpienia.Autorka utrzymuje utarty już schemat, w którym nikt by nie pomyślał, że w najgorszym wrogu można tak bez pamięci zatracić i zakochać się. Keira, czyli główna bohaterka była ostatnią osobą, której przyszłoby to na myśl. A jednak. Siła miłości w przypadku jej i Lachlana była piorunująca, a to wszystko dzięki dobrze utkanemu i poplątanemu planowi, którego "ofiarą" była właśnie Keira. Nie zdradzę Wam szczegółów, ale jedno mogę wyjawić. Nic, co do tej pory przydarzyło się tej bohaterce nie było dziełem przypadku. To na prawdę ciekawa i intrygująca odmiana, tym bardziej, że ani przez moment nie przyszło mi przez myśl to, że za tymi wszystkimi wydarzeniami kryje się drugie, sekretne i tajemnicze dno. Wartka i dynamiczna akcja sprawi, że ta niewielkich gabarytów książka zostanie przez Was pochłonięta. Wiele rzeczy się wyjaśnia, ale pojawiają się kolejne niepewne i niebezpieczne sytuacje. Autorka nie zapomina o elementach grozy, niepewności i momentach niebezpiecznych, które czytelnicy uwielbiają, a których też, nie mogło zabraknąć w zakończeniu tej trylogii. Jednak nie martwcie się, na osłodę tych wszystkich brutalnych akcji mamy serwowane uczucie tak wielkie, że jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu. Bardzo lubię takie literackie zestawienia, kiedy bestialstwo oraz brak litości zestawiane są z tak kruchym i jednocześnie tak mocnym uczuciem, jakie łączy dwoje bohaterów. Szkoda, że ta historia dobiega końca. Myślę, że będę tęsknić za bezwzględnością Mounta i przekornością Keiry. Ciekawe połączenie dwóch przeciwstawnych charakterów, które zapoczątkowało klimatyczny romans. Meghan March tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nawet kiedy na jaw wyjdą najokrutniejsze i najbardziej skrywane sekrety, jesteśmy w stanie wybaczyć wszystko osobie, którą kochamy. Jeśli jeszcze nie znacie tej historii, to z całą odpowiedzialnością zachęcam do lektury!

  Znajdziecie tu krwawą zemstę, porwania, miłość ponad wszystko i niepewne zakończenie. Gwarantuję, że będzie to dla Was niezapomniana przygoda. W sekrecie powiem Wam, że choć to ostatni tom, to mam nieodparte uczucie, że jeszcze kiedyś powrócimy do świata Keiry i Lachlana.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Imperium grzechu” to już ostatnia część trylogii „Mount”. W tej części poznajemy skrawki przeszłości Lachlana, odkrywamy mroczne tajemnice króla Nowego Orleanu oraz dowiemy się czy Keira Kilgore jest gotowa, aby zostać u boku Mounta i zaakceptować jego niebezpieczne życie.

  Keira i Lachlan padli ofiarami strzelaniny. Ledo uszli z życiem, ale to niebezpieczne doświadczenie pokazało im, że darzą się wyjątkowym uczuciem. Teraz król Nowego Orleanu jest gotowy poświęcić wszystko dla swojej królowej oraz odkryć przed nią swój każdy nawet najbrudniejszy sekret. Keira przejrzała na oczy i wie, że nienawiść, którą czuła do Mounta nieoczekiwanie przeobraziła się w miłość i szacunek. Oboje stoją teraz przed nie lada wyzwaniem. Jak pogodzić dwa skrajnie różne światy, w których żyją zwłaszcza w obliczu czającej się na nich śmierci. Ktoś niezwykle przebiegły i bystry szykuje zasadzkę… tylko czy ofiarą na pewno jest Mount? Może od samego początku chodzi o Keirę? Bądźcie gotowi na zaskakujący, nieprzewidywalny, mroczny i seksowny finał.

  Meghan March jak zawsze rozpieszcza swoim nienagannym i lekkim piórem. Autorka wyczarowała seksowny i niebezpieczny świat, który uzależnia i fascynuje. Bohaterzy w dalszym ciągu przyciągają mocnymi charakterami a fabuła wciąga czytelnika od pierwszych stron. Mam jednak dwa zastrzeżenia, co do całości. Po pierwsze, czemu tak szybko to się kończy! Po drugie, brakuje tu choćby kilku króciutkich rozdziałów o tym jak bohaterzy układają sobie wspólne życie oraz jak godzą tak dwa skrajne światy. Całość jednak wypada super i na pewno spodoba się fanom serii. Ja gorąco zachęcam do lektury!

  Więcej recenzji na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Orły imperium. Tom 2. Podbój 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Orły imperium. Tom 2. Podbój

Jest rok 43 n.e. centurion Lucjusz Korneliusz Macro stawia po raz pierwszy pojawia się w Brytanii. Ma złe przeczucia. Wie, że czeka go bodaj najcięższa kampania w życiu. Mimo wielu doświadczeń jest nieprzygotowany na zaciętą brutalność brytyjskich wojowników. W serii krwawych potyczek niedobitki...
Kwestia rosyjska. Jak budowano naród i imperium 5/5 Nasza cena:
31,46 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia rosyjska. Jak budowano naród i imperium

Historia rosyjskiego nacjonalizmu w zetknięciu z rosyjskim imperializmem. Gdzie zaczyna się i kończy Rosja? Czy jej dzisiejsze granice polityczne pokrywają się z granicami, w których mieszka rosyjski naród? Dlaczego Rosjanie postanowili walczyć na Ukrainie z tymi, których sam Władimir Putin...
eBook Imperium zła. Reaktywacja pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
16,59 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Imperium zła. Reaktywacja pdf mobi epub

Jak Ukraina potrafiła wyrwać się z uścisku Rosji i dlaczego Moskwa przegapiła ten moment? Czy to jest nasza wojna i po której stronie powinniśmy się opowiedzieć? Dlaczego Putin zakłócił pokój świata? Jaki plan ekspansji przewiduje Kreml i co jest jej zasadniczym celem? Skąd Moskwa czerpie środki na...
Gamedec T.5 Obrazki z Imperium audiobook mp3 0/5 Nasza cena:
25,46 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gamedec T.5 Obrazki z Imperium audiobook mp3

Imperium pod władzą Błogosławionych – Ranów, a kontrolowane przez ImBu, rozbudowuje się i udoskonala. Po zakończeniu Drugiej Wojny z Thirami wydaje się, że już nic nie zmąci Czasów Szczęśliwości.To pozór.Na jednej z planet WayEmpire wybucha epidemia. Pancerniki w pobliżu Łzy Cheronei stają w...
Chazarowie. Judeo-tureckie imperium stepowe.. 0/5 Nasza cena:
28,67 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chazarowie. Judeo-tureckie imperium stepowe..

Chazarowie byli jednym z ważniejszych ludów tureckich w dziejach Europy, które zdominowały rozległe południowo-wschodnie obszary Europy i zachodnie krańce stepów Azji Środkowej między IV a XI wiekiem. Wyjątkowość Chazarów polegała na tym, że ich elity arystokratyczne i wojskowe przeszły na judaizm,...
Orły imperium 3. Polowanie 0/5 Nasza cena:
29,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Orły imperium 3. Polowanie

Jest zima roku 44 naszej ery. Po serii krwawych bitew celtycki gród Camulodunum poddaje się rzymskim najeźdźcom.W czasie gdy Aulus Plaucjusz, naczelny wódz armii, planuje nową kampanię, jego żona i dzieci wpadają w ręce klanu druidów, żądających w zamian za ich życie uwolnienia swoich...
Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Imperium Galaktyczne 0/5 Nasza cena:
143,96 zł 179,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Imperium Galaktyczne

Wystrzel wszystkie myśliwce i zabierz swoją eskadrę w przyszłość gry Star Wars: X-Wing z zestawem konwertującym Imperium Galaktycznego. Star Wars: X-Wing - Imperium Galaktyczne - Zestaw konwertujący  zawiera elementy do ulepszenia kolekcji imperialnych statków kosmicznych do drugiej edycji gry....
Niepokorna królowa 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorna królowa

Keira Kilgore ma ognisty temperament i cudowne ciało. Ta silna, odważna kobieta nade wszystko ceni niezależność - choć stanowi własność tyrana. Nie ma prawa decydowania o swoim losie, mimo że podejmuje decyzje biznesowe jako właścicielka i szefowa rodzinnej destylarni. Jeszcze całkiem niedawno...
Król bez skrupułów 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król bez skrupułów

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula