Hu¶tawki ogrodowe dla dzieci

Ogród bez hu¶tawki przypomina nieco kwiat bez płatków. Tym bardziej ogród, który często odwiedzaj± dzieci. Hu¶tawka dla dzieci może stać się centralnym elementem małego placu zabaw, który przygotujemy dla milusińskich i niew±tpliw± ozdob± naszego ogrodu.

Koło z plecionego sznurka
W ostatnim czasie furorę robi± obręcze w kształcie koła wykonane z plecionego sznura, na których dzieciaki mog± się położyć. Żeby pohu¶tać się na takiej hu¶tawce, nie musimy i¶ć z maluchami do parku, mog± mieć takie urz±dzenie we własnym ogrodzie. Jest ono bezpieczne i komfortowe; mog± z niego korzystać dwoje dzieci naraz. Inne hu¶tawki z kolei pozwalaj± dzieciom nie tylko hu¶tać się na kole, ale i wewn±trz. Tutaj, podobnie, jak w hu¶tawce wykonanej ze sznurów, z urz±dzenia może korzystać dwójka maluchów.

Co¶ dla najmłodszych
Dzieci, które już siadaj± mog± korzystać z pierwszych hu¶tawek. Niezwykle istotne będzie tutaj bezpieczeństwo, dlatego takie urz±dzenia musz± posiadać szereg zabezpieczeń. Hu¶tawka głęboka Little Tikes została wyposażona w specjalne, ergonomiczne siedzisko zabezpieczone burtami bocznymi i blokuj±ca poprzeczk± zabezpieczaj±c±. Hu¶tawka posiada także pasy bezpieczeństwa, które można w razie potrzeby regulować. Cały osprzęt i linka s± odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzieci powyżej 3 roku życia mog± korzystać także z drewnianych hu¶tawek zamykanych. Takie hu¶tawki s± niezwykle kolorowe i bardzo bezpieczne.

Dla dzieci i dorosłych
Hu¶tawka z miękkim siedziskiem to prawdziwe mercedesy w¶ród hu¶tawek. S± niezwykle komfortowe, maj± ergonomiczne, zabudowane i niezwykle miękkie siedziska, które dopasowuj± się do postury osoby, która akurat z niej korzysta. Dzięki zastosowaniu najwyższej jako¶ci materiałów i miękkiej pianki hu¶tanie się jest prawdziwym relaksem i ogromn± przyjemno¶ci±. Z takich hu¶tawek często mog± korzystać także doro¶li, gdyż jej ograniczenie wagowe może wynosić nawet 80 kg. Tego rodzaju kolorowe hu¶tawki s± bardzo kolorowe i sprawdz± się jako wspaniała ozdoba każdego ogrodu.

A może wieloryb?
Hu¶tawki to także wszelkiego rodzaju bujaki o kształtach zwierz±t, np. wieloryba. Mog± one pomie¶cić nawet trójkę dzieci. S± niezwykle wygodne i komfortowe, ponadto zostały dostosowane do wzrostu malutkich dzieci. Istniej± także mniejsze modele bujane, np. w kształcie konika, dedykowane dla najmniejszych podopiecznych. Doskonale zabezpieczaj± kręgosłup małego dziecka podczas bujania. Ich zalet± jest także to, że można je zamontować również w domu.

Dzieci uwielbiaj± się hu¶tać. Najpierw my je bujamy, potem tę rolę przejmuj± od nas hu¶tawki i tak już zostaje. Hu¶tawki i bujaki mog± być wspaniał± baz± do stworzenia bardziej złożonych placów zabaw w naszym ogrodzie. Dodajmy jeszcze piaskownice, np. BIG Piaskownica Sandpit z pokrowcem, i basen, np. Basen rodzinny 1000L 305X183cm, a udane lato na ¶wieżym powietrzy mamy zapewnione.
 

Bestsellery - zabawki i akcesoria ogrodowe dla dzieci

Nowo¶ci - zabawki i akcesoria ogrodowe dla dzieci

Zapowiedzi - sklep dla dzieci, artykuły dziecięce