Hold you close

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 30,76 zł
Nasza cena: 29,29 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Produkt niedostępny

Jeżeli szukasz romansu, który odzwierciedla problemy życia codziennego, ale przedstawia je w tak niebanalny sposób, że nie będziesz w stanie się od niego oderwać, to powieść Corinne Michaels i Melanie Harlow "Hold you close" jest strzałem w dziesiątkę.

Książka wbrew pozorom jest kierowana do każdego, nie tylko dla kobiet, jak wiele osób sądzi. Z pewnością nie jeden mężczyzna się wzruszy, a opowieść zapadnie w pamięć na lata.

Autorki stworzyły głównych bohaterów i zestawiły je ze sobą jako zupełne przeciwieństwa. London jest spokojną kobietą, której kariera biznesowa cały czas się rozpędza, ale życie towarzyskie jest bardzo ubogie. Z kolei Ian jest dobrze zbudowanym mężczyzną, który wręcz nie może odpędzić się od kobiet. Nie przeszkadza mu to, bo prawie każdą noc spędza w klubie nocnym, którego jest właścicielem. Mimo tego, że główni bohaterowie długo się znają, może się wydawać, że więcej ich dzieli, niż łączy, bo ich charaktery są zupełnie różne, ale mimo to historia ich romansu ciągnie się latami. London to postać, która czuje się odrzucona, niezrozumiana przez Iana, nie potrafi sobie z tym poradzić, a samotność jest jeszcze bardziej odczuwalna, gdy widzi, jak ten doskonale bawi się z innymi. Wkrótce nadchodzi taki dzień, który ma ich na nowo związać. Czy coś z tego wyniknie? Może romans sprzed lat pójdzie w końcu w zapomnienie? Jest to historia, która spotyka wielu ludzi w codziennym życiu.

Autorki zadbały o to, by wszystkie wydarzenia opisać w taki sposób, który skłoni czytelnika do refleksji i chęci poprawy relacji z najbliższymi. Książka opowiada o miłości, zaufaniu, rodzinie i wsparciu oraz o wątpliwościach związanych z dawaniem drugiej szansy i przebaczeniem.

Corinne i Melanie, to autorki, które mają na swoim koncie o wiele więcej książek w podobnym klimacie, np: "Defenseless", "Say you'll stay", "If you were mine" oraz "From this moment". Na tle innych romansów wyróżniają je bardzo szczegółowe opisy emocji ludzkich, co sprawia, że większość osób bez problemu utożsamia się z bohaterami, czuje powiązanie z nimi i przeżywa ich rozterki. Autorki znakomicie poradziły sobie z opowiadaniem o codzienności, w bardzo oryginalny sposób.
Recenzje (18)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Corinne Michaels pokochałam już po moim pierwszym spotkaniu z tą autorką, a konkretnie lekturą "Consolation". Już wtedy odkryłam, że jej książki przepełnione są prawdziwymi emocjami, a także zaskakującymi zwrotami. Od tego czasu przeczytałam wszystkie jej wydane w Polsce książki i długo oczekiwałam "Hold you close".

  To kolejna historia, na której absolutnie się nie zawiodłam. Historię głównych bohaterów poznajemy w dość przykrym momencie - Sabrina - siostra Iana, a jednocześnie najlepsza przyjaciółka London - ginie z mężem w wypadku. Na dwójkę najbliższych jej osób spada zadanie wychowania trójki ich dzieci. Chociaż opiekę otrzymuje Ian, London jest bardzo do nich przywiązana. Niestety, sytuacja pomiędzy tą dwójką jest skomplikowana.

  "Hold you close" przedstawia problem drugiej szansy. Co zrobić, gdy kilkanaście lat temu ktoś skrzywdził Cię tak bardzo, że nienawidzisz go od tego momentu? To właśnie zaszło pomiędzy Ianem a London. Kobieta pomimo upływu lat nie chce go znać, nie może zrozumieć jak mógł ON ją wtedy skrzywdzić. Chociaż zrobił to dla jej dobra - ona miała się nigdy o tym nie dowiedzieć.

  Corinne Michaels wiernie oddała emocje bohaterów. Przyłapywałam się na momentach, gdy stwierdzałam, że doskonale rozumiem zachowanie Iana, ale jednocześnie podobnie jak London reagowałam. Czułam, że postąpiłabym dokładnie tak samo jak bohaterka. Nie zdarzało się - tak jak w innych - że stwierdzałam, że bohaterka po prostu postępuje głupio. Bohaterowie zmagali się ze swoimi problemami, a także nieprzemijającym uczuciem, które połączyło ich kilka lat temu.

  Książka pełna jest zaskakujących momentów. Gdy odnosiłam wrażenie, że wszystko będzie już dobrze - wydarzało się coś, czego nie byłam w stanie przewidzieć. Bohaterowie zmagali się ze swoimi problemami, starając się odnaleźć drogę do siebie. Co prawda, dało się przewidzieć jak skończy się ta historia i tak byłam zaskoczona tym, co wydarzyło się po drodze.

  "Hold you close" to historia, do której z pewnością jeszcze powrócę. Pokochałam ją właśnie dzięki wiernemu odzwierciedleniu uczuć oraz utrzymywaniu czytelnika w niepewności do ostatniej strony. To zdecydowanie piękna książka, po którą warto sięgnąć!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Corinne Michaels to bez dwóch zdań jedna z najlepszych autorek współczesnych romansów, z jakimi miałam do czynienia. Po cudownej, do tej pory mile wspominanej przeze mnie lekturze "The Consolation Duet", historii Liama i Natalie, miałam okazję przeczytać wiele innych pozycji tej autorki i przyznaję, że absolutnie się zakochałam w jej twórczości. Dotychczas żadna z nich mnie nie zawiodła, więc możecie sobie tylko wyobrażać jak podekscytowana byłam zapowiedzianą książką "Hold You Close", napisaną w duecie z Melanie Harlow. Niestety, "Hold You Close" nie do końca okazało się być książką, jakiej się spodziewałam.

  Chociaż chciałabym tutaj napisać same pochwały, to ta pozycja zdecydowanie nie jest pozbawiona wad. Naszą główną bohaterką jest London Parish, najlepsza przyjaciółka Sabriny, młodszej siostry Iana. Odkąd sięga pamięcią była zakochana w Ianie, ale kiedy była nastolatką, ON złamał jej serce. Chociaż minęło siedemnaście lat, które spędziła na nienawidzeniu go, bardzo ciężko jest jej o nim zapomnieć. Zwłaszcza, że jest jej sąsiadem, a London ciągle jest świadkiem jego głośnych imprez i conocnych schadzek z przeróżnymi kobietami. London to jedna z tych bohaterek, która pomimo złamanego serca i upływu dziesiątek lat, nadal ma głupie nadzieje, że może coś się zmienić. Było mi jej naprawdę szkoda, bo mam wrażenie, że lubiła dawać Ianowi traktować się jak wycieraczkę, bo ON nie miał żadnych skrupułów, aby ją obrazić. I szczerze, gdybym była na jej miejscu, już dawno kopnęłabym go w tyłek. Z drugiej strony mamy jej nienawiść do Iana, którą w stu procentach rozumiem, aczkolwiek czasami jej zachowanie było dziecinne. Mimo wszystko potrafiłam ją zrozumieć, bo złamane serce reaguje na różne sposoby.

  Mam bardzo mieszane uczucia co do samego Iana. Chociaż pod koniec książki się do niego przekonałam i w pełni rozumiem jego czyny oraz zachowania, to jednak nie mogę zapomnieć, że przejawia ON wszystkie te cechy, których szczerze nie cierpię w męskich bohaterach. Ian to typowy samiec alfa, właściciel klubu nocnego, atrakcyjny, towarzyski, cieszący się powodzeniem u kobiet, które co noc sprowadza do swojego domu. Pomijając to, co wydarzyło się w przeszłości, ten facet nie miał żadnych zahamowań, żeby obrazić London. Wyśmiewał ją, wyzywał i traktował praktycznie jak zarazę. Niektóre rzeczy, które mówił, czy to wprost do niej, czy nie, były okropne i doprawdy nie wiem, co takiego London do niego ciągnęło. Takie zachowania są typowe dla motywu "hate-to-love", ale jednak nie oszukujmy się, wszystko ma swoje granice. A ON w moich oczach je niejednokrotnie przekroczył. To nie tak, że go znienawidziłam, ale też nie jestem jego największą fanką.

  Ian i London na pierwszy rzut oka zupełnie mi do siebie nie pasowali, ale z biegiem książki zaczęłam się do nich przekonywać. Żałuję tylko, że musiało minąć tyle lat i wydarzyć się taka tragedia, aby oboje przejrzeli na oczy. Najlepsze jest to, że ich relację można by było naprawić już lata temu, gdyby tylko bohaterowie przestali być tak uparci i dumni, i po prostu usiedli i szczerze porozmawiali. Bo siedemnaście lat bezsensownej nienawiści to ogrom czasu, a jeszcze bardziej frustrujące i żałujące było to, że nie potrafili się dogadać o coś, co stało się gdy byli nastolatkami, a jako dorośli nadal zachowywali się jak dzieci.

  "Hold You Close" wbrew pozorom mi się podobało, bo jednak nadal jest to książka autorstwa Corinne Michaels i Melanie Harlow, a te zaserwowały mi wiele emocji. Wzięłam ją w ręce z zamiarem przeczytania tylko kilkudziesięciu stron, ale potem nie potrafiłam jej już odłożyć! Ogromny plus należy się autorkom za styl pisania, bo właśnie za to cenię sobie ich twórczość. Melanie i Corinne bez dwóch zdań mają tą umiejętność poruszenia czytelnika za pomocą słów i przeniesienia do innego świata. Historia Iana i Lon to powieść o drugich szansach, o błędach przeszłości i miłości, która przetrwa wszystko. Ale także o stracie i tragedii, która dotyka nas w najmniej spodziewanych momentach. Myślę, że pomimo kilku niedoskonałości warto dać jej szansę i zaufać, że autorki zabiorą nas na emocjonalną przejażdżkę.

  Pełna recenzja na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc go.

  Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję, że gotuje się we mnie krew.

  Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.

  Nigdy nie planowałam, że będę go potrzebowała.

  London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry, ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.

  Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko, co nas łączy, to fakt, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą tragicznego wydarzenia.

  Teraz staramy się wychowywać dzieci, które kochamy, pogodzić się z niewyobrażalną stratą oraz zwalczyć rodzące się między nami pożądanie.

  Moje życie wywróciło się do góry nogami, więc ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ożywianie dawnych uczuć.

  Nieważne, jak mocno bym ją trzymał, i tak nigdy nie będę mógł jej zatrzymać.”

  „Hold you close” to powieść, w której się zakochacie, a rozstanie z bohaterami będzie wręcz bolesne. To przepiękna historia, która już od samego początku wzrusza, chwyta za serce i zostawia w nim świat. Autorki stworzyły coś wyjątkowego, coś co chwyta nas w swoje macki, coś co dostarcza ogromu emocji i niesamowitych wrażeń. Myślę, że o tej historii przez długi czas nie zapomnicie.

  W książce poznajemy trzydziestopięcioletnią London oraz trzydziestosiedmioletniego Iana. Ona jest najlepszą przyjaciółką jego siostry i łączy ich wspólna przeszłość. Kiedyś darzyli się uczuciem, jednak teraz nie mogą na siebie patrzeć i kiedy mogą, schodzą sobie z drogi. Jednak niewyobrażalnie wielka tragedia, która spada na nich, jak grom z jasnego nieba, zmusza ich do połączenia sił i do zaopiekowania się trójką dzieci, których bezpieczny świat rozpadł się bezpowrotnie. Czy ta dwójka będzie umiała zakopać topór wojenny i stanie na wysokości zadania? Czy uśpione uczucia powrócą, by wywrócić ich świat do góry nogami? Czy Ian kolejny raz podejmie złą decyzję i pozwoli odejść kobiecie, którą kocha? Tego musicie dowiedzieć się sami.

  "Dlaczego nadal istnieje ta iskra między nami? Jak to możliwe, aby kogoś nienawidzić i nadal pragnąć jego rąk?"

  Zakochałam się w tej historii oraz w jej bohaterach i z zapartym tchem śledziłam ich pełną emocji historię. To książka, która wzrusza, skłania do refleksji nad ulotnością życia, ale także bawi, bo uwierzcie mi na słowo, że przepychanki między bohaterami nie raz wywołają uśmiech na waszych twarzach. Cieszę się, gdy w książkach, które poruszają bolesne tematy, pojawia się szczypta humoru, która wszystko równoważy, dzięki temu emocje nie przytłaczają, ale bez wątpienia i tak czujemy je całym sobą. W książce pojawia się także trójka świetnych dzieciaków, których świat rozpadł się milion kawałków. Stracili rodziców, a takie przeżycie ciężkie jest nawet dla dorosłego człowieka. Każdy z nich inaczej radził sobie z bólem i naprawdę nie można było nad ich losem przejść obojętnie. Serce mnie się krajało, gdy czułam cierpienie, ból i żal, jaki towarzyszył tym dzieciom na co dzień. Nie mam wątpliwości, że ich pokochacie i razem z nimi będziecie trzymać kciuki, by London i Ian odnaleźli drogę do swoich serc i zapewnili im nowy oraz kochający dom.

  "Zraniłem ją i złamałem jej serce, ale ja [motyla nóżka] zniszczyłem siebie w tym samym czasie. Nigdy o tym nie wiedziała."

  „Hold you close” to powieść, którą polecam Wam z całego serca. To niezwykle emocjonująca historia o przyjaźni oraz miłość. Książka pełna bólu, cierpienia, która wzrusza, chwyta za serce, ale i daje nadzieję. Historia bohaterów uświadamia, że sekrety i tajemnice nigdy nie prowadzą do czegoś dobrego oraz że warto wybaczać i dawać drugą szansę, bo nigdy nie wiemy, kiedy skończy się nasze życie…

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wchodzę do domu i zatrzaskuję za sobą drzwi. Tylko Ian jest w stanie doprowadzić mnie do takiej furii. Przysięgam, jestem najbardziej zrównoważoną i opanowaną osobą na świecie. Dopóki nie znajduję się w pobliżu Iana Chase'a."

  London Parish jest kobietą sukcesu. Na pierwszym miejscu stawia życie zawodowe, jej kariera z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija. Jest szczęśliwa... na pozór.

  Ian Chase od kilku miesięcy prowadzi klub nocny. Sam wiedzie mocno kawalerskie życie. Nie szuka miłości, preferuje znajomości na jedną noc.

  Wydawać by się mogło, że ta dwójka ma ze sobą niewiele wspólnego, a jednak nic bardziej mylnego. London jest najlepszą przyjaciółką Sabriny - siostry Iana i właśnie za tą sprawą się poznają. Za szkolnych czasów London i Ian przez moment byli ze sobą bardzo blisko i właśnie ta chwila sprawiła, że tak bardzo się nienawidzą. A może kochają? To bardzo skomplikowane ;). W każdym razie jedyne, co ich dziś łączy to trójka dzieci Sabriny, których to są rodzicami chrzestnymi. Za sprawą tragicznego wydarzenia to na nich spoczywa odpowiedzialność wychowania dwóch dziewczynek i nastoletniego chłopca. Przez osiemnaście lat unikali siebie nawzajem, teraz nadszedł czas na zawieszenie broni i porzucenie urazy. Dla dobra dzieci... a może dla samych siebie?

  Już sam opis na odwrocie książki sugerował, że... emocje będą grały tutaj pierwsze skrzypce. W zasadzie... oglądałam kiedyś film z podobną fabułą, który bardzo mi się spodobał, więc nie mogłam się oprzeć i książce ;). Choć to nie była żadna ekranizacja, co to, to nie ;). Czy jestem zadowolona z lektury? Cóż... na początku było ciężko, muszę przyznać. Te nastoletnie wspominki mnie nie kupiły. Nie polubiłam się z postacią Iana, mocno działał mi na nerwy. Na szczęście, większość historii zawartej w książce ma miejsce osiemnaście lat później, więc bohaterowie są... dojrzali. No, London na pewno ;). Mamy tu do czynienia z narracją pierwszoosobową, poznajemy myśli zarówno Iana jak i London, dzięki czemu nieco łatwiej jest zrozumieć decyzje głównych postaci, które czasami są szokujące. Mimo tego, że autorki poruszyły trudny i przykry temat, to nie brakuje tutaj świetnego poczucia humoru! W jednym momencie ściskało mnie w sercu, a za chwilę uśmiechałam się od ucha do ucha ( tak, Ian to niezłe ziółko, chociaż i dzieciaki robią dobrą robotę). W tym wypadku, minusem jest dla mnie objętość książki. Gdyby była ciut dłuższa, a zarazem bardziej szczegółowa to przeżyłabym ją o wiele mocniej. Trochę za dużo się zadziało na tych niespełna trzystu stronach, niemniej jednak jestem zadowolona z lektury. "Hold you close" pokazuje, ile człowiek jest w stanie poświęcić w imię prawdziwej miłości. Czy warto dać uczuciom drugą szansę? Piękna, romantyczna historia. Polecam!

  "Pragnąłem jej. Pragnąłem jej całej. I ostatecznie straciłem jakąkolwiek szansę na to, aby ją mieć."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ponoć piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona."

  London.. kobieta moich marzeń. Kobieta, dla której tracę głowę. Kobieta, która mnie nieziemsko wkurza i pociąga jednocześnie. Przy niej mój mały, nie może się powstrzymać i pożeram ją wzrokiem.

  London to mądra i z olbrzymi aspiracjami przyjaciółka mojej siostry. Mam je na każdym kroku. Każdy ruch obserwują.

  Chciałbym oddać jej swoje serce lecz nie mogę.. nie mogę zniszczyć jej życia.

  Mamy za sobą wiele wzlotów i upadków.. zachowywałem się jak gnojek..a teraz..Teraz jesteśmy niczym obcy ludzie, których łączą chrześniaki. Moja siostra to niezłe ziółko, które oferowało swoje dzieci akurat nam.

  Nie tylko mamy być chrzestnymi ale i rodzicami..dlaczego ? Bo trafi się coś strasznego. Coś co zmieni nasze życie o 180 stopni. Od tego momentu będę musiał być tatą i na nowo żyć z London...Czy to sie uda?

  "– To wszystko wydaje się takie właściwe, prawda? – pytam rozmarzonym głosem. Nadal oddychamy ciężko, jesteśmy rozgrzani, lepimy się od potu, czuję na sobie jego ciężar.

  – Tak.

  – Jakby od zawsze tak miało być.

  Wspiera się na łokciach i patrzy w dół, na mnie.

  – Może naprawdę miało tak być.

  – Więc tylko udawałeś, że jesteś na mnie wkurzony, kiedy wszędzie za tobą chodziłyśmy z Sabriną?

  Kręci głową.

  – Nie, ale byłyście bardzo denerwujące.

  Popycham go w żartach.

  – Wredny jesteś.

  – Ale mnie kochasz, co nie?"

  "Hold you close" to lektura z podwójnym dnem. Z pozoru łatwa fabuła o nieszczęśliwej miłości, uzupełniona jest tematem śmierci i wychowania.

  Książkę możemy podzielić na dwie części. W pierwszej części poznajemy historię London i Iana. Zapoznajemy się z ich uczuciem, rozkwitem jak i spostrzeżeniami obojga odnośnie miłości. Miło być cudnie lecz serca obojga zostały roztrzaskane. Przenosimy się wówczas do teraźniejszości i tego co obecnie u nich słychać. Nie jesteśmy nawet w połowie książki kiedy dochodzi do tragedii. Osobiście uważam, że ten punkt, który miał być kulminacyjnym, jest zbyt wcześnie. Odejmuję za to gwiazdkę, bo dalsza część książki wydaje się dłużąca i przewidywalna.

  Bohaterowie są bardzo realni i zarazem łatwi do polubienia jak i znienawidzenia. Ian zbudowany jest na styl luzaka, lekkoducha, któremu nie brakuje damskiego towarzystwa. Niestety często są to historie na jedną noc. Dodatkowo wulgaryzmy są na początku dziennym za co można ująć gwiazdkę. London jest totalnym przeciwieństwem. Jej życie jest poukładane a ona sama oddana pracy. Stwarza w książce pole do odpoczynku po szaleństwie z Ianem.

  „Czasami musisz puścić to, czego chcesz bardziej niż czegokolwiek innego, ponieważ jest to właściwa rzecz”.

  Akcja jest dynamiczna, pełna humoru ale też zastanowienia. Autorki zadbały o lekkość książki jak i jej spójność. Dodatkowo, przepletli chwilę na zastanowienie w stylu " a co gdyby mi się to przytrafiło?"

  Bardzo ważna cechą tej historii jest jej emocjonalność. W jednej chwili cieszyliśmy się z bohaterami i śmialiśmy z ich przygód, a za chwilę mogliśmy płakać lub krzyczeć na to co się im przytrafiło. Co ważne, nie były to sztucznie zaprezentowane uczucia. Ich prezentacja była niczym rozmowa z koleżanką.

  Książkę polecam każdemu, kto ma ochotę na lekki romans, który pozostawi ogromny uśmiech na twarzy na samo wspomnienie historii. Polecam każdemu kto ceni sobie w lekturze emocje oraz chwile zastanowienia. A przede wszystkim, Hold you close, polecam wszystkim, którzy szukają ucieczki od codzienności i dadzą się porwać do niezwykłej historii.

  Oceniam 8/10 i dziękuje Wydawnictwu Niezwykłe za cudowną podróż z egzemplarzem tej ksiażki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autorzy: Corinne Michaels, Melanie Harlow
 • Wydawnictwo NieZwykłe
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 288
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378899150
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Hold you close
 • Tłumacz: Kuksinowicz Anna
 • ISBN: 9788378899150
 • EAN: 9788378899150
 • Wymiary: 14.0x20.5x2.3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Consolation. Consolation duet. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,07 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Consolation. Consolation duet. Tom 1

Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Uzależniająca. Intensywna. Emocjonująca. To opowieść o złamanych sercach, tęsknocie, słodko-gorzkim smaku zakazanego owocu. Porywająca. Wzruszająca. Chwytająca za serce. Tej historii nie...
Conviction. Consolation duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,13 zł 38,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Conviction. Consolation duet. Tom 2

Druga część bestsellerowej powieści Consolation Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Jeżeli myślisz, że zakończenie Consolation zwalało z nóg, przeczytaj Conviction i przekonaj się, że Corinne Michaels jest w stanie dostarczyć...
Powiedz, że zostaniesz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że zostaniesz

Autorka bestsellerów "Consolation" i "Conviction" powraca z pełnym emocji romansem o drugich szansach. Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną. Jest moim antidotum. Jedno słowo. Zostań.  To było wszystko co miał zrobić. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu, zabierając ze...
Revved. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,79 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Revved. Tom 1

Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody. Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick...
Piękno bólu. Beauty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno bólu. Beauty. Tom 1

Umówili się na trzy miesiące... ale tej miłości nie dało się zamknąć w ramy. Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów do wzięcia w Australii. Sukcesy i bogactwo sprawiły, że dobrze wie, co oznaczają skomplikowane relacje miłosne. Właśnie dlatego wykorzystuje...
Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1

"Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Dziesięć poniżej zera 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziesięć poniżej zera

„– Tutaj – powiedział, naciskając nieco powyżej mojego serca – tutaj masz dziesięć poniżej zera. I jesteś bliższa śmierci niż ja”.Nazywam się Parker. Moje ciało jest oszpecone bliznami, pamiątkami ataku, którego nie pamiętam. I nie chcę pamiętać. Wolę obserwować życie, niż go doświadczać.Ludzie...
Piękno oddania. Beauty. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania. Beauty. Tom 2

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1

Nie obchodzi mnie, co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To, że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi, a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall, nie znaczy wcale… Okej, kogo ja próbuję...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula