Akcesoria do karmienia

W pewnym momencie życia dziecka przychodzi taki czas, w którym nie żywi się już ono jedynie matczynym mlekiem, lecz otrzymuje i inne pokarmy. Najpierw oczywiście karmimy malucha łyżeczką. Stopniowo uczymy go jeść samodzielnie. To oczywiście procedura długa, mozolna i niepozbawiona trudności.

Wiedzą o tym doskonale chyba wszyscy rodzice na całym świecie. Maluch gdy jednak nauczy się samodzielnie jeść z pewnością będzie potrzebował własnej miseczki, łyżeczki, kubeczka czy widelczyka.

W niniejszej kategorii zamieściliśmy produkty wspomagające karmienie dzieci na wczesnych etapach życia. Dla maluchów powyżej czwartego miesiąca odpowiednie będą z pewnością specjalne gryzaki ułatwiające podawanie im różnorakich pokarmów. Mają formę smoczków, do których możemy wkładać drobno pokrojone, starte lub rozgniecione potrawy. Dzięki temu maluch będzie mógł w bezpieczny dla siebie sposób poznawać nowe smaki i dostarczać swojemu organizmowi cennych witamin i innych ważnych dla jego prawidłowego rozwoju substancji odżywczych.

Dla nieco starszych maluchów z pewnością odpowiednie będą przyssawki i innego typu podkładki pod naczynia. Dzięki nim koszmar wiecznego bałaganu w kuchni będziemy mogli z radością pożegnać. Ulubiona miseczka mocno będzie stać na stole, co znakomicie poprawi komfort jedzenia.

Oferujemy tu również miseczki, kubki oraz zestawy sztućców zaprojektowane z myślą o małych łasuchach. Ich atrakcyjny wygląd, piękne kolory i interesujące motywy sprawią, że dziecko o wiele chętniej zasiadać będzie do stołu. Pamiętajmy, że zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju naszego malucha. Postarajmy się więc zrobić wszystko, by mógł jeść chętnie i bezpiecznie za razem.

 • Gryzak do podawania pokarmu rozm. L Lawenda Dumel

  Od 4 miesiąca życia dziecka możesz rozpocząć uzupełnianie diety dodatkowym pożywieniem, aby zaspokoić potrzeby rozwijającego się organizmu. Jednak z obawy rodziców na zadławienie się dziecka stałym pokarmem, jest to okres niepokoju i obaw. Food Feeder to innowacyjny konstrukcja, który sprawia, że...
  Ocena: 0/5
  Cena: Nasza cena: 28,57 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej