Gry w quizy i pytania

Wielu z nas, którzy w dzieciństwie grali w quizy, z utęsknieniem i sentymentem wspomina czas spędzony na tej zabawie. Nie tylko dawała nam świetną rozrywkę, ale także dostarczała wiedzy jej graczom. Quizy mają to do siebie, że może w nie grać każdy, nie tylko dzieci między sobą; do gry mogą dołączyć rodzice, czy starsze rodzeństwo.

W proponowanej serii gier znaleźć można quizy i zgadywanki obejmujące wiele tematów. Gdyby nie zabawa w quiz, być może do dziś nie wiedzielibyśmy wielu rzeczy, a z wielu nie zdawalibyśmy sobie sprawy.

W ofercie znaleźć można różnorodne produkty w formie quizów, które zawierają mnóstwo pytań i nierzadko zaskakujących odpowiedzi. Co więcej, poszczególne publikacje dostosowane są nie tylko do potrzeb najmłodszych, ale także i starszych graczy. Można wybierać pośród quizów dotyczących zwierząt i roślin (Przyroda, fakty, ciekawostki, quiz od Roberta Dzwonkowskiego), quizów ortograficznych (Quiz ortograficzny, Granna) lub tych związanych z życiem codziennym (Quiz Wiem Wszystko, Granna).

Jedno jest pewne, pytania nie raz zaskoczą graczy, odpowiedzi zafascynują, a zabawa wciągnie na długi czas. Jeśli zatem połączymy świetną zabawę ze zdobywaniem wiedzy, możemy otrzymać najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu.
 

 • -20%
  Smok Obobok poleca - Mój Pierwszy Quiz GRANNA

  Smok Obobok poleca - Mój Pierwszy Quiz GRANNA

  Obrazkowy quiz dla przedszkolaków. W trakcie gry zapraszamy dzieci do rozwiązywania obrazkowych zadań. Dzieci same, bez pomocy dorosłych, mogą sprawdzić, czy dobrze rozwiązały zadanie.
  Ocena:0/5
  Gry
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 31,99 zł 40,00 zł
 • -42%
  Trolle. Quizzy

  Trolle. Quizzy

  Quizzy Trolle to zabawna i fascynująca gra edukacyjna opracowana specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki kolorowym planszom pomaga dzieciom rozwijać zmysł obserwacji, ćwiczyć pamięć i umiejętność logicznego myślenia. Elektroniczne pióro wydaje dźwięk i świeci się przy każdej prawidłowej...
  Ocena:0/5
  Gry
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 20,15 zł 35,00 zł
 • -5%
  IQ Quiz - wiem wszystko. Gra planszowa

  IQ Quiz - wiem wszystko. Gra planszowa

  Quiz wielotematyczny oraz zabawa w kalambury to doskonały sposób na utrwalenie wiedzy. Pytania quizowe dotyczą przyrody, geografii oraz życia codziennego. Obrazki umieszczone na kartach ilustrują przysłowia. Zawartość pudełka: * plansza do gry, * 45 kart z pytaniami i odpowiedziami, * 45 kart z...
  Ocena:0/5
  Gry planszowe
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 33,24 zł 34,99 zł
 • -5%
  IQ Quiz ortograficzny. Gra planszowa

  IQ Quiz ortograficzny. Gra planszowa

  Jeśli chcesz, aby ortografia nie sprawiała Ci kłopotów zagraj z nami.Wzrokowe zapamiętywanie pisowni trudnych wyrazów to klucz do opanowania ortografii. Dlatego w grze znajduję się ilustracje wyrazów, których pisownia sprawia uczniom trudności. Dla dzieci to duże wsparcie w nauce ortografii....
  Ocena:5/5
  Gry planszowe
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 34,19 zł 35,99 zł

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej