Gray Man

Autor:

Mark Greaney

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
408
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,74 zł
Nasza cena: 24,59 zł 39,99 zł Taniej o: 39%

Jeden z najbardziej oczekiwanych kryminałów 2021 roku!

Dla tych, którzy żyją w cieniu, jest znany jako Gray Man. Jest legendą, cicho przechodzi od pracy do pracy, dokonuje niemożliwego, a następnie znika. I zawsze trafia w swój cel. Zawsze.

Ale na świecie są siły bardziej śmiercionośne niż Gentry. Siły lubiące pieniądze. I władzę. I ludzie, dla których Court Gentry jest problemem…

Polscy fani thrillerów sensacyjnych dostają do rąk pierwszą powieść z dziesięciotomowego cyklu „Gray Man” i tym samym dołączają do milionów fanów Courta Gentry’ego na całym świecie. Autor, Mark Greaney, był bliskim współpracownikiem wielkiego Toma Clancy'ego, jest jego prawdziwym spadkobiercą i kontynuatorem dzieła mistrza, w tym postaci Jacka Ryana. Ten genialny analityk CIA, obok Jamesa Bonda, Jasona Bourne’a czy George Smileya, stał się pomnikową postacią światowej literatury sensacyjnej. Court Gentry, stworzony przez Greaneya „płatny zabójca z zasadami” i bohater cyklu „Gray Man”, z pewnością dołączy do tej historycznej listy.


O książce

Oto pierwszy tom cyklu powieści sensacyjnych, napisany świetnym językiem, z barwnymi i dowcipnymi dialogami, wypełniony pełnokrwistymi postaciami, scenami pełnymi emocji i zwrotów akcji. Zgodnie z „bondowską” maksymą, że „świat to za mało”, wraz z Courtem Gentrym odbędziemy podróż po odległych zakątkach globu i wciągnie nas wir emocjonujących wydarzeń.  

Netflix przygotowuje ekranizację „Gray Mana” z Ryanem Goslingiem w roli Courta Gentry’ego, więc już wkrótce każdy czytelnik będzie mógł skonfrontować swoje wyobrażenia książki Marka Greaneya z filmową realizacją.

Polecam!

Vincent V. Severski

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kim jest tytułowy bohater, Gray Man? Człowiek widmo, bohater o wielu twarzach. Z jednej strony twardy i nieustępliwy agent, niepokonany, niezastąpiony mistrz w walce bezpośredniej. Z drugiej, mężczyzna o ludzkiej twarzy, mający dobre serce i pomagający potrzebującym. Wpadający ze skrajności w skrajność. Płatny zabójca działający na zlecenie, ale zabija tylko wtedy, gdy w jego mniemaniu ktoś zasługuje na taką karę. Wtedy to ON jest tym złym, wymierzającym karę. Nie kieruje się pobudkami finansowymi, ale ma wysokie morale, jak na mężczyznę wykonującego ten zawód. Ma wielu przyjaciół z dawnych lat, ale jeszcze więcej wrogów. Tak wielu osobom odcisnął na odcisk, że sami chętnie by go odstrzelili. Ale ON jest zawsze krok przed nimi, jeden mały krok …

  Court Gentry, bo tak się naprawdę nazywa, obiecuje pomoc w uwolnieniu rodziny, która została porwana i uwięziona. Rodziny, która ponosi karę za czyny bliskich. Ale gdy wychodzi na jaw, że to ON ma przynieść pomoc, jego wrogowie czekają na niego. Oczywiście został na niego wydany wyrok śmierci. Setki zabójców – najemników z różnych krajów podąża jego śladami, kto pierwszy, ten lepszy. Ale ON pokonuje pojawiające się na jego drodze przeszkody, wie, że jest śledzony i zabawia się z tymi, którzy mają go zabić. Taka zabawa w kotka i myszkę. Jest znakomicie przebiegły i to sprawia, że ta lektura przyprawia o drżenie serca i nie pozwala się nudzić. Ani na chwilę autor nie zwalnia tempa akcji, która toczy się na przyspieszonych obrotach, w niesamowitym tempie. Czy zdąży na czas, który jest na wagę złota? Czy zdoła pokonać aż tylu przeciwników? Czy ma w ogóle szansę w starciach z agentami służb specjalnych? Na pewno odpowiedzi na te i inne pojawiające się pytania, poznacie w czasie lektury Gray Man.

  Gray Man wchłonął mnie bezpowrotnie. Błyskawiczne tempo akcji, znakomity wątek z elementami szpiegowskimi. A wiadomo, że jak w tle pojawiają się służby specjalne to wyobraźnia zaczyna świrować, czyni tak dalekie wędrówki, że nie sposób jej ujarzmić. Walka z samym sobą, ze swoimi emocjami, staramy się trzymać je na uwięzi, ale to bardzo trudne zadanie, zaryzykowałabym stwierdzeniem, że przy tej lekturze niewykonalne. Świetne efekty specjalne, niewidoczne dla oka, ale odczuwalne dla duszy. Te wszystkie walki bohatera, unikanie zasadzek i czyhających zewsząd zabójców, brawurowe ucieczki i walka do ostatniego tchnienia. Czy można oczekiwać więcej? Z każdego ruchu Courta bije blask i źródło inteligencji, jest przebiegły i cwany, nie ma takich odważnych, którzy chcą stanąć z nim do walki. Jedno złowrogie spojrzenia i przeciwnik traci poczucie wiary w zwycięstwo.

  Książkę czyta się szybko, nawet za szybko. Krótkie i treściwe rozdziały sprawiają, że nim się skończy jeden już ciekawość się odzywa i pyta „a co będzie dalej”? I cóż, noc ucieka, i kolejny rozdział rozpoczęty. Ciekawość rządzi się swoimi prawami i nie sposób z nią walczyć. Walka z góry skazana na niepowodzenie. Znakomita kreacja bohatera, wyrazisty, z intrygującą przeszłością, i wielką ochotą na oczyszczanie świata ze zła. Stara się pokonywać piętrzące się na jego drodze trudności, ale przecież ON nie jest nieśmiertelny. Otrzymuje mocne ciosy i razy, ale z zaciśniętymi zębami brnie do celu, tym bardziej, że obiecał pomoc, a ON zawsze dotrzymuje słowa.

  Ta lektura to pierwszy tom z całego cyklu o przygodach Gray Mana. Aż się boję myśleć, co mnie czeka w kolejnych odsłonach. Strach się bać.

  Uważam, że ta opowieść skłania do refleksji. Daje przykład, że zło zawsze poniesie klęskę, niezależnie w jakiej formie będzie się pokazywać, jest zawsze złem. Mobilizuje też do działania i walki z nieprawością, wyraźnie dzieli świat na tych złych i dobrych.

  Petarda z odbezpieczonym lontem. Uwaga, nie zbliżać się za blisko. Zbyt bliska reakcja może się zakończyć rażącym wybuchem! Decyzja należy do was, ale ostrzegałam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Gray Man” Marka Greaneya to książka, którą się czyta bardzo lekko pomimo tego, że tematyka jest okrutna. Zabójstwo, zabójstwem pogania. Główny bohater Court Gentry to świetnie wyszkolony człowiek, znający wszelkie sztuki walki wręcz, potrafi posługiwać się prawie każdą bronią, zna wiele języków, ma wielu przyjaciół. Okazuje się też, że ma jeszcze więcej wrogów. Court jest bohaterem w wielu tego słowa znaczeniu nie tylko jeżeli chodzi o walkę, ale o to, że pomimo tego, że zabija na zlecenie, kieruje się czasami sercem. Często w życiu tak bywa, że wyszkoleni ludzie w różnych dziedzinach czasami są już dla swoich szefów mało wygodni, bo za dużo wiedzą, za wiele chcą, bardziej opłaca się ich pozbyć niż dalej z nimi współpracować. Wtedy taki wyszkolony człowiek często przechodzi do konkurencji lub nawet na tzw. złą stronę, spotyka się z dawnymi pracodawcami i wtedy może być wielkie zaskoczenie. W książce napięcie trzyma od pierwszej do ostatniej strony, ma się nadzieje, że i tym razem bohaterowi się uda pokonać napastników. Gdy czytałam tę książkę, cieszyłam się z każdego kolejnego rozdziału i tego, że to nie bohater przegrywa tylko kolejna grupa nasłana przez zleceniodawców. Nie lubię, gdy jest kilku atakujących, a atakowany jeden, jest to walka bardzo nie fair, ale tam, gdzie wchodzą w grę pieniądze, nie ma czegoś takiego. Jest zlecenie, wykonanie pracy i należna zapłata. Niby dobrze, za zrobioną pracę należy się zapłata, ale czy zbijanie człowieka na zlecenie to praca? Trzeba by było się nad tym zastanowić. Nasz bohater tłumaczy się niejednokrotnie ze swoich czynów, że ON zabija, ale tylko złych ludzi, bo takich nie powinno być na świecie. Zapytany, czy ON jest zły, odpowiada, że nie tylko musi robić czasami złe rzeczy. Czytając książkę, można ją porównać do przygód filmowego Rambo, który walczy z wieloma i zawsze wychodzi cało lub prawie cało z opresji, lub MacGyvera, który z byle czego zrobi coś, co uratuje mu lub innym życie. Ludzie mówią, że dobro dane raz wraca do nas w podwójnej dawce i tak też ma nasz bohater, może liczyć na dobro innych. Osobiście chciałabym, żeby nasze siły specjalne były tak wyszkolone jak bohater tej książki, człowiek czułby się bezpieczny w trudnych sytuacjach. Może i istnieją takie jednostki, świetnie wyszkolone, ale jeżeli nie ma takich to chociaż warto o nich poczytać. Bardzo polecam tę lekturę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Court Gentry stał się Gray Manem dlatego, że wierzył, że po tym świecie chodzili źli ludzie, których należało zlikwidować”.

  Ostatnimi czasy coraz częściej zdarza mi się sięgać po powieści sensacyjne oraz szpiegowskie. Nigdy jakoś szczególnie nie ciągnęło mnie do tych gatunków, uważałam je za zbyt ‘męskie’, ale muszę przyznać, że jest to ciekawa odskocznia od typowych kryminałów, czy thrillerów, które wybieram na co dzień.

  Podobnie było z powieścią “Gray Man” Marka Greaneya, mimo początkowych obaw, czy będzie to lektura dla mnie, spędziłam z nią naprawdę miło czas i absolutnie nie żałuję, że po nią sięgnęłam.

  Książka naprawdę bardzo dobrze się zaczyna, od początku mamy w niej dużo akcji, rozdziały podzielone są na krótsze bloki, które pisane są z różnych perspektyw i przenoszą nas pomiędzy lokalizacjami oddalonymi od siebie o setki, a nawet tysiące kilometrów. Zdecydowanie nadaje to dynamiki i sprawia, że nie dostrzegamy nawet kiedy wędrujemy przez kolejne strony powieści, zatracając się w rozgrywającej się w niej historii.

  Główny bohater, tytułowy Gray Man, a w zasadzie Court Gentry, to z jednej strony typy agent, którego dostajemy w tego typu literaturze, czy też kinie - niezniszczalny, niepokonany, mistrz zarówno w walce wręcz, jak i na odległość, specjalista od kamuflażu oraz tropienia swoich ofiar. Z drugiej jednak strony jest to również postać bardzo ludzka. Mimo iż obecnie wykonuje raczej niechlubne zajęcie płatnego zabójcy, to w kwestii doboru przyjmowanych zleceń nie kieruje się jedynie kwestiami finansowymi, ale również moralnymi. Na śmierć z rąk Gray Mana może liczyć jedynie człowiek, który w jego odczuciu faktycznie na tę śmierć zasługuje.

  To co zdecydowanie wypada w książce również na plus, to poczucie humoru. Mamy w niej sporo scen, które myślę, że niejednego czytelnika wprawią przynajmniej w delikatny uśmiech na twarzy.

  Na zakończenie wspomnę jeszcze, że książka doczeka się swojej ekranizacji. Na platformę Netflix trafić ma bowiem film z Ryanem Goslingiem w roli Courta Gentry'ego. Z pewnością sprawdzę jak historia sprawdzi się na ekranie, bo że na kartkach książki sprawdziła się znakomicie jestem już przekonana.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Drodzy Państwo, przedstawiam Wam drugiego Jamesa Bonda (a może i nawet kogoś lepszego!)- Courta Gentry'ego pseud. Gray Man-zawodowego zabójcę z zasadami.

  Wybuchy, strzelaniny, zabójstwo na zabójstwie-słowem wszystko, co znajdziecie w każdym przeciętnym amerykańskim filmie akcji uraczycie także w tej książce, tylko z jedną różnicą-"Gray Man" zdecydowanie wyróżnia się na tle owych filmów.

  Czytelnik podczas lektury czuje się jakby jechał jakimś dobrym, sportowym samochodem. Akcja nie daje odpocząć, cały czas mknie szybko do przodu. Pomimo kilku nielogiczności i może małego chaosu, książki nie da się odłożyć.

  Znajomość broni i wręcz nonszalanckie rzucanie jej nazwami zachwyca-autor zrobił research przed pisaniem, co wprowadza element autentyczności i profesjonalizmu ze strony Greaney'a.

  Choć niektórych wyścigi, kiedy mamy taki upał na zewnątrz, mogą przyprawiać o zawrót głowy, to polecam-książka genialna nawet na wakacje!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawa, napisana wciągająco, z dowcipami, które co rusz wywoływały u mnie salwy śmiechu. Już się nie mogę doczekać kolejnych książek z cyklu!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
We mgle 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

We mgle

Zaginieni dzielą się na martwych i na tych, którzy nie chcą zostać znalezieni. A także na tych, którzy nawet nie wiedzą, że zaginęli. Jessica Shaw, prywatna detektywka, przywykła do anonimowych cynków. Ale ten wprawia ją w osłupienie: na zdjęciu przedstawiającym porwaną dwadzieścia pięć lat temu...
Ukryte 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryte

Życie byłoby nie do zniesienia, gdybyśmy pamiętali wszystko. Rzecz jednak w tym, by wiedzieć, co zapomnieć. A za własną zbyt krótką pamięć Rue Hunter może zapłacić głową. I to nie tylko swoją. W Kalifornii nie wykonano egzekucji na więźniu od 2006 roku, a od ponad pół wieku nie stracono kobiety....
Tryumf postprawdy 0/5 Nasza cena:
48,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tryumf postprawdy

Oko za oko. Ząb za ząb. Na szczytach władzy nie ma litości. Agent Dominic Caruso, siostrzeniec Jacka Ryana, bierze udział w szkoleniu pod okiem byłego izraelskiego komandosa. Ćwiczenia przerywa niespodziewany atak na rodzinę Izraelczyka. Jedynym ocalałym z masakry jest Caruso. Gdy wiadomość dociera...
eBook Wektor zagrożenia. Fabryczna zona. Survarium. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
32,83 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wektor zagrożenia. Fabryczna zona. Survarium. Tom 2 mobi epub

CZWARTA POWIEŚĆ Z JACKIEM RYANEM JUNIOREM. Thriller autora POLOWANIA NA CZERWONY PAŹDZIERNIK, CZASU PATRIOTÓW, STANU ZAGROŻENIA czy SUMY WSZYSTKICH STRACHÓW.   FIKCJA, KTÓRA W NIEODLEGŁEJ PRZYSZŁOŚCI MOŻE STAĆ SIĘ PRAWDĄ. Chiny postawiły sobie za cel całkowite opanowanie Morza Południowochińskiego....
Sprawa zaginionego markiza. Enola Holmes. Tom 1 5/5 Nasza cena:
18,89 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa zaginionego markiza. Enola Holmes. Tom 1

TAJEMNICE RODZINY HOLMESÓW Dziewiętnastowieczna Anglia. W dniu swoich urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka nagle znika, pozostawiając córce zestaw dziwacznych fantów i serię zagadek. Beztroskie dzieciństwo dorastającej dziewczyny nagle się kończy, a obowiązek opieki nad nią spada na dwóch...
Tamta kobieta 5/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tamta kobieta

Jeden z najbardziej wyczekiwanych kryminałów roku! Całkowicie nieprzewidywalna - KARIN SLAUGHTER Próbuje uciec, ale prześladuje ją tamta kobieta... Poturbowani rodzinnymi przejściami, Sadie i Will Foustowie przeprowadzają się z Chicago do sennego miasteczka w Maine. Nie na długo odnajdują spokój....
Najokrutniejszy miesiąc. Inspektor Gamache, tom 3 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najokrutniejszy miesiąc. Inspektor Gamache, tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache’u, pełnym uroku i niezwykle błyskotliwym pięćdziesięcioletnim szefie wydziału zabójstw Sûreté du Québec. Jest wiosna, świat budzi się do życia, a mieszkańcy Three Pines przygotowują się do Wielkanocy, gdy podczas seansu spirytystycznego,...
Martwa natura. Inspektor Gamache, tom 1 4/5 Nasza cena:
27,05 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwa natura. Inspektor Gamache, tom 1

Martwa natura. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Pierwsze spotkanie z inspektorem Armandem Gamache: wraz ze swoim zespołem śledczych ma pomóc rozwikłać tajemniczą zbrodnię w wiosce na południe od Montrealu. Jane Neal została znaleziona martwa w lesie. Mieszkańcy są przekonani, że to tragiczny...
Od nowa 4/5 Nasza cena:
24,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od nowa

Grace jest znaną psychoterapeutką – mistrzynią w przewidywaniu obrotu spraw, żoną szanowanego onkologa dziecięcego i matką nastolatka w elitarnej nowojorskiej szkole. Wkrótce ma wydać pierwszą książkę, w której udziela porad kobietom, jak to pierwsze wrażenie połączone z intuicją jest kluczowe w...
Serialista 0/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serialista

Harry Bloch, depresyjny ghostwriter,  który zajmuje się pisaniem literatury brukowej i pornograficznej pod zmyślonymi nazwiskami i ledwo wiąże koniec z końcem, pewnego dnia dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ma spisać  wspomnienia Dariana Claya, seryjnego mordercy kobiet, czekającego na...
W sieci zła 4/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W sieci zła

Jak dobrze znasz swoje dziecko? Beth wiedzie pozornie idealne, szczęśliwe życie. Ma dwie córki, Lucy i Charlotte, męża i prowadzi blog, w którym dzieli się z czytelnikami opowieściami o rodzinie i codzienności, występując pod imieniem Lizzy. Pewnego dnia na Charlotte pada podejrzenie o nękanie...
Alanna. Pierwsza przygoda. Świat Tortallu. Pieśń lwicy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,51 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Alanna. Pierwsza przygoda. Świat Tortallu. Pieśń lwicy. Tom 1

Jak zostać legendą Tortall to świat surowej, średniowiecznej fantasy, gdzie miecze dzierżyć mogli tylko mężczyźni. Pomimo tego, mnóstwo jego bohaterów to kobiety, które znajdują swoje drogi jako szpiedzy, czarodziejki, czy nawet w organach ścigania. Alanna z Trebondu najbardziej pragnie zostać...
Wybrane bestsellery
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
40,66 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” jest przeznaczony dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Kształci nawyki ratownicze dzięki praktycznym wskazówkom, czytelnym zdjęciom i przejrzystym instrukcjom postępowania. Oswaja z sytuacjami kryzysowymi poprzez ich szczegółowe...
Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa 0/5 Nasza cena:
51,18 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa

Cykl podręczników Как раз jest przeznaczony dla uczniów liceum i technikum rozpoczynających naukę języka rosyjskiego od podstaw i niezdających matury z tego przedmiotu; nacisk został położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w...
Pacjenci 4/5 Nasza cena:
37,34 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjenci

Sztuczna nerka, nowe serce. O początkach transplantologii Autor bestsellerowych Ginekologów i Stulecia chirurgów. Tym razem Jürgen Thorwald opowiada o powstaniu i rozwoju jednej z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin medycyny – transplantologii. Opisując historie...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Życie Pi 0/5 Nasza cena:
29,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie Pi

Powieść zdobywcy Nagrody Bookera. Ponad 17 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kultowa adaptacja filmowa w reżyserii Anga Lee. Szesnastoletni Hindus Piscine Molitor, nazywany Pi – który jest jednocześnie wyznawcą hinduizmu, chrześcijaninem i muzułmaninem – po szczęśliwym dzieciństwie spędzonym w...
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych 5/5 Nasza cena:
36,71 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula