Glow and shadow

Autor:

Rose Ana

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 25,49 zł
Nasza cena: 30,32 zł 39,90 zł Taniej o: 24%

"Była jak światełko w tunelu,
Wyrywające mnie z ciemności".
Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie - poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza, ale... wie, że za związek z nim - zostałaby wyrzucona z drużyny.
Aiden to wschodząca gwiazda piłki nożnej w LA GALAXY - zna swoją wartość i skutecznie robi karierę. Przekonany jest, że to, co złe, dawno zostawił za sobą. Czy to, co było, rzeczywiście odejdzie w niepamięć, czy wywróci jego życie do góry nogami?
Przekonaj się, jak zakończy się historia dziewczyny o szlachetnym sercu i chłopaka, którego powoli dogania mroczna przeszłość...
Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Walka o marzenia, zawsze jest jednym z naszych celów, marzenia są po to, by je spełniać, czasami jednak nie zawsze jest to możliwe, albo wymaga ofiar.

  Książka "Glow AND Shadow" to książka o młodych ludziach, którzy,nie mają większych problemów, są bogaci, mają całą przyszłość przed sobą, jednak czasami przeszłość jest największym problemem, który towarzyszy każdego dnia. Ava jest młodą kobietą, która jest odważna, ma swoje zdanie, taka kobieta z pazurem.

  Adien natomiast, jest typem podrywacza, faceta, który potrzebuje kobiety na jedną noc i do widzenia.

  Czy ta dwójka ma jakąś szansę być razem? Przez większość książki otrzymujemy fajną historię o dwójce ludzi, od których czuć przyciąganie, pożądanie, widać, że coś się dzieje. Mimo oporów ta chemia popycha ich do przodu, Adien nie widzi innych dziewczyn prócz Avą, ona natomiast nie przestaje o nim myśleć.

  Jak w większości tego typu historii, są tu zazdrosne dziewczyny, które nie cofną się przed niczym, by usidlić, największego przystojniaka. W książce poznajemy również innych bohaterów,którzy tworzą świetną paczkę przyjaciół.

  Książkę czytamy z dwóch perspektyw, Avy i Adiena , osobiście trochę mnie męczyło, powtarzanie tej samej sytuacji dwukrotnie, choć czasami dużo wnosiło.

  Cała książka podobała mi się, czytało się przyjemnie, i wiem, że każda kolejna książka, jest lepsza, już nie mogę się doczekać kolejnych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka Ana Rose trafiła idealnie w mój gust. Jej styl pisania całkowicie do mnie przemówił, a ta książka tylko to potwierdziła. Zdecydowanie polecam zarówno książkę, jak i autorkę

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Glow AND Shadow. Walka o marzenia" to bez wątpienia zadziorna i emocjonująca powieść o miłości, a dokładnie o jej różnych obliczach. Nasi bohaterowie mają mnóstwo marzeń, ale owe rozpalające uczucie z pewnością do nich nie należy. Wszystko wskazuje na to, iż miłość uwielbia przychodzić nie tylko niezapowiedziana, ale nawet niezbyt chciana. Gdy już do tego dojdzie, a pożądanie zacznie pomału rozwijać swe macki, nie pomogą zakazy czy próby wzbraniania się, nie będzie już groźne ryzyko utraty szansy zrealizowania marzeń, a nawet poważne niebezpieczeństwo. Czymże zatem jest miłość? Wybawieniem czy przekleństwem? O tym właśnie mają przekonać się bohaterowie najnowszej powieści zdolnej polskiej autorki, o której z każdym dniem zdaje się być głośniej na naszym rodzimym rynku wydawniczym.

  "Trener spisał mnie na straty. Wtedy zacząłem się zmieniać, stałem się oschły, wyżarty z uczuć. Walczyłem, aby w tej całej złości katować moich rywali. Stałem się potworem w ciele mężczyzny. Nazywali mnie mistrzem, bo nikt nie mógł mnie pokonać. Dług się zmniejszał, a ja zapadałem się w swoją ciemność. Było ze mną coraz gorzej, ciemność coraz bardziej mnie pochłaniała."

  To moje kolejne spotkanie z pisarką i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż jej warsztat pisarski stał się jeszcze bardziej dopracowany, a pióro silniej sugestywne. Druga książka funduje potężną dawkę otumaniających emocji, które angażują niemal każdą cząsteczkę naszego ciała czy umysłu. Śledzenie losów bohaterów, ich usilnych, lecz przecież odgórnie skazanych na porażkę, prób przezwyciężenia pojawiającej się silnej fascynacji, jest naprawdę pasjonującym, trzymającym w napięciu zajęciem. W momencie, gdy pomału zaczynają do siebie docierać i poddają się magicznym uczuciom, pojawiają się kolejne przeszkody, które z każdą stroną okazują się być potężniejsze, niż to mogło zdawać się na pierwszy rzut oka. Zastosowana przeplatanka rozpalających emocji z stale rosnącym napięciem i poczuciem zagrożenia sprawiają, że czytelnik przepada na stronach tej porywającej, fascynującej powieści, poddaje się jej całkowicie i w zapomnieniu, z wypiekami na twarzy kroczy ku finałowi. Czy w tym wypadku wygra światło czy mrok?

  "Pożądam jej jak żadnej innej kobiety w moim burzliwym życiu. Przy niej moja mroczna przeszłość odchodzi. Jest moim promykiem światła, rozświetla moją ciemność."

  Podobnie jak w książce "Płonący Lód. Nieczyste zagranie" napisanej w duecie z Moniką Rępalską, w "Glow AND Shadow. Walka o marzenia" prym wiodą żeńskie role, które wyróżniają się charakterkiem, pewnością siebie i niezłomnością. Podporządkowanie się mężczyznom czy działanie wbrew własnym zasadom to pojęcia niepojęte dla naszkicowanych tu dziewczyn. Ava doskonale wie, czego pragnie i nie cofnie się przed niczym, by spełnić te piękne marzenia. Wyróżnia się zadziornością, ciętym językiem i śmiałością, co z pewnością jest znakomitą odpowiedzią autorki na często spotykane w romansach irytujące, ciapowate lalunie. Jak łatwo zatem się domyślić, skoro cechuje ją upór i charyzma, nie zawaha się ani przez chwilę, gdy przyjdzie jej zawalczyć o miłość, nawet jeśli ryzyko będzie naprawdę ogromne. Pokochałam tę energiczną dziewczynę od pierwszej strony i jestem pewna, że podbije ona także i wasze serca.

  "Podejmując decyzję o byciu z Avą, odkryłem moim wrogom swój słaby punkt. Ona jest moim kryptonitem."

  "Glow AND Shadow. Walka o marzenia" jest drapieżną, zabawną historią o blaskach i cieniach miłości, która może być zarazem największą siłą, jak i najmroczniejszą słabością. To powieść o przyjaźni, pozornie beztroskiej młodości oraz demonach przeszłości, jakie uwielbiają powracać w najmniej odpowiednim momencie. Przygotujcie się na niebanalną fabułę, solidną porcję obezwładniających emocji, doskonałe kreacje bohaterów, zabawne, frapujące dialogi przepełnione podsycającymi atmosferę słownymi potyczkami, a także rozpalające zmysły sceny erotyczne, po których niełatwo ochłonąć. Wszystko to nakreślone lekkim, sugestywnym i niesamowicie przyjemnym piórem polskiej autorki, której twórczość naprawdę warto poznać.

  "Moja krew staje się zimna, przestaje krążyć w moich żyłach, przechodzą mnie ciarki. Moja przeszłość wraca ze swoją zdwojoną siłą. Okala mnie ciemność."

  Zniewalający, hipnotyzujący i elektryzujący romans, który rozpala wyobraźnię do granic, angażuje wszystkie zmysły, a na dodatek już po przekroczeniu pierwszej strony staje się ekscytującym i niesłychanie przyjemnym nałogiem. Czy miłość jest skutecznym lekarstwem na głęboko zakotwiczony w sercu mrok? A może okaże się najgorszą słabością? Zanurzcie się w tej obezwładniającej, przesyconej emocjami powieści i przekonajcie się na własnej skórze, jak ciężko uwolnić się od miażdżących demonów przeszłości! Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka, którą dzisiaj wam przedstawiam została do mnie nadesłana przez autorkę w formie niespodzianki, za którą jeszcze raz bardzo dziękuję. „Glow AND shadow. Walka o marzenia” nie jest historią grzeczną ani też przepełnioną słodyczą, opowiada o młodych bohaterach, którzy tak naprawdę dopiero wchodzą w dorosłość popełniając przy tym sporo błędów, za które przyjdzie im odpokutować. Jest brutalna, wulgarna, przepełniona porywistymi emocjami i erotyzmem, który wylewa się ze stron grożąc pożarem! Nie żartuję! Jeśli lubicie takie historie, nie zniesmaczają was dosadne sformowania ta pozycja będzie dla Was odpowiednia i obowiązkowa.

  "Pożądam jej jak żadnej innej kobiety w moim burzliwym życiu. Przy niej moja mroczna przeszłość odchodzi. Jest moim promykiem światła, rozświetla moją ciemność."

  Bohaterami książki Any Rose są młodzi, wkraczający w zupełnie inny świat ludzie. Pierwszoplanową postacią kobiecą jest Ava, której największą miłością zrodzoną z pasji jest taniec. Postanawia zrealizować jedno ze swoich marzeń, a mianowicie te o zostaniu cheerleaderką drużyny footballowej LA Galaxy. Jest zobowiązana przyjechać do Los Angeles i mieszkać przez miesiąc, czyli przez czas eliminacji do drużyny cheerleaderek we wspólnym domu z piłkarzami. Dla dziewczyny jest to szansa nie tylko na to, aby poznać nowych ludzi, spróbować swoich sił i zdobyć doświadczenie w autoprezentacji tanecznej.

  “Moim marzeniem od zawsze było tańczenie i w tym zespole będę się mogła zrealizować.

  Od małego taniec był moją pasją i nic się nie zmieniło do tej pory”.

  Równolegle do cheerleaderek nabór prowadzi drużyna footballowa, wśród niej znajduje się główny męski bohater- Aiden, którego mroczna przeszłość trzyma w ciemności nie pozwalając na to, aby unieść twarz wysoko do słońca. Młody mężczyzna, którego życie powinno wyglądać zwyczajnie, nosi na swoich barkach piętno, którego nie potrafi wymazać. Jest przystojny, wabi dziewczyny jak światło ćmy, pod atrakcyjną powłoką wiją się blizny i rany, które nie tak łatwo będzie zagoić. Jest ambitnym i wspaniałym sportowcem, którego przyszłość maluje się pasmem sukcesów, ale czy na pewno?

  “Stoję w tym pieprzonym podziemiu. Miejscu zapomnianym przez Boga”.

  Podstawową zasadą panującą jest zakaz zacieśniania więzi z płcią przeciwną, nic nie powinno ich przecież rozpraszać, nie kiedy rozpoczyna się walka o marzenia. Przyszłość i godne życie, szansa, której nie można przepuścić, czy fascynacja i chemia, której nie można nie dostrzec? Wystarczyło ukradkowe spojrzenie, aby związać ze sobą los bohaterów, mały uśmiech wywołujący iskry, których żar gotów jest nadpalić strony mojej książki! Relacja, która się między bohaterami tworzy i nadpisuje z każdą stroną jest niezwykle pochłaniająca. Zadziorna i nie dająca sobie w kaszę dmuchać dziewczyna ściera się z pewnym siebie młodym mężczyzną na każdym kroku, tarcie, które między nimi się tworzy daje początek serii zabawnych dialogów i pikantnych scen. Czy jesteście na to gotowi? Czy warto jest dla chwili zapomnienia ryzykować przyszłość? Ile są warte marzenia, w jakim momencie należy z nich zrezygnować? Czy przyszłość bez tej odpowiedniej osoby obok ma jakiś sens?

  „Glow AND Shadow. Walka o marzenia” Any Rose jest przyjemną w odbiorze historią, która jest pozbawiona naciąganych i usilnie stworzonych dramatów. Autorka skupiła się na ukazaniu studenckiego życia wraz z jego blaskami i cieniami umiejscawiając akcję w wietrznym Los Angeles. Nie dajcie się zwieść, książka z aniołami nie ma zbyt wiele wspólnego, chyba, ze tymi upadłymi prezentującymi gorące emocje i rządze, nad którymi tak trudno jest zapanować. Mimo pozornie prostego schematu fascynacji, szalonych imprez i alkoholu, udało jej się stworzyć coś głębszego. Twarde zasady panując w domu mają na celu sprawić, że młodzież dorośnie i weźmie odpowiedzialność za swoją przyszłość. Pełen mroku Aiden nie widzi dla siebie nadziei, kiedy starszy brat ponownie wciąga go w bagno, z którego desperacko pragnął się wyrwać. Światło uderza w niego nieoczekiwanie, a miłość staje się jego wybawieniem, tylko czy będzie na nią gotowy? Czy Ava podda się urokowi Aidena, a może ucieknie gdzie pieprz rośnie, kiedy zacznie robić się ciężko? Historię poznajemy z perspektywy głównych bohaterów, pisaną naprzemiennie, a w dialogach prowadzonych między nimi jest wiele zadziorności i humoru, który powinien się spodobać czytelnikom. Komu polecam historię Avy i Aidena? Odważnym kobietom, których nie przeraża erotyzm i wulgarność w książkach, miłośniczkom romansów i mrocznych mężczyzn.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Choć to moje drugie spotkanie z autorką (przyp. [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Rose Ana
 • Wydawnictwo WasPos
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366070592
 • Język: polski
 • Podtytuł: Walka o marzenia
 • ISBN: 9788366070592
 • EAN: 9788366070592
 • Wymiary: 14.5x20.5x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Glow and shadow Walka o marzenia 0/5 Nasza cena:
34,12 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Glow and shadow Walka o marzenia

"Była jak światełko w tunelu. Wyrywające mnie z ciemności” Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie – poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza,...
Shadow 4/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Shadow

Mroczny cień padł na Florencję. Inspektor Batelli nie spocznie, zanim nie udowodni Raven udziału w kradzieży bezcennych dzieł sztuki z galerii Uffizi, ale to niejedyny problem, z którym musi sobie poradzić dziewczyna. Oto powrócił książę wampirów, grożąc straszliwą zemstą wszystkim, którzy...
Arogant. Grzeszni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,55 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arogant. Grzeszni. Tom 1

Życie Liv już nigdy nie miało być takie samo. Tragiczna strata budzi w niej straszliwe poczucie winy. Dziewczyna próbuje za wszelką cenę walczyć ze swoimi demonami. Co gorsza, na jej drodze staje arogancki dupek, który jest przybranym bratem jej kuzyna. Hunter to facet, na którego widok dziewczyny...
Zdradliwy los 5/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zdradliwy los

Życie bywa przewrotne. A szczególnie u tej pary. Shane już raz stracił rodzinę, więc nie na rękę była mu nowa siostra i ugodowa macocha. Natomiast Avery nigdy nie miała pełnej rodziny. Ale posiadała wspaniałą mamę, która świetnie dawała sobie radę w roli zarówno matki, jak i ojca. Ona – dopiero...
Wroga miłość 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wroga miłość

Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo?Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi łowcy...
Płonący lód Gra pozorów 5/5 Nasza cena:
29,56 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płonący lód Gra pozorów

MIKAYLA Życie nigdy mnie nie rozpieszczało. Wiecznie skryta w cieniu brata bliźniaka, gwiazdy hokeja i dumy rodziców. Teraz oboje wkraczamy w studenckie życie, mierząc się z nową rzeczywistością. NICO Moje życie było idealne. Nigdy o nic nie musiałem prosić, zawsze dostawałem to, czego zapragnąłem....
Wroga miłość.. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wroga miłość.. Tom 2

On miał ją zabić.Ona miała być jego wyczekiwaną nagrodą po latach poszukiwań.Stało się jednak coś, czego żadne z nich nie przewidziało. Pojawiło się uczucie.Największym koszmarem dla Adeline jest Evan. Dziewczyna wpada w jego łapy, ale dzięki niespodziewanej pomocy ucieka i ukrywa się.Pytanie co...
Audiobook Wroga miłość mp3 0/5 Nasza cena:
21,24 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Wroga miłość mp3

Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo? Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi...
Audiobook Glow and shadow mp3 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Glow and shadow mp3

"Była jak światełko w tunelu. Wyrywające mnie z ciemności" Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie – poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza,...
eBook Glow and shadow. Walka o marzenia mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,07 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Glow and shadow. Walka o marzenia mobi epub

"Była jak światełko w tunelu. Wyrywające mnie z ciemności" Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie - poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza,...
Żar pocałunku 4/5 Nasza cena:
28,80 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żar pocałunku

Wojtek jest skoczkiem narciarskim, któremu wydaje się, że w życiu ma już wszystko, tylko dlatego, że jest dobry w sporcie. W tym sezonie zimowym ma szansę na to, żeby w końcu stanąć na podium i chce dać z siebie wszystko. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Daria, siostra jednego z jego kolegów z...
Odnajdę Cię Włoskie pożądanie #2 5/5 Nasza cena:
31,43 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odnajdę Cię Włoskie pożądanie #2

Życiem Domenica Montechiaro kierowały poszukiwania zaginionej przed laty młodszej siostry. Gdy Blanca wróciła do rodziny, mężczyzna postanowił uporządkować swoje sprawy i odzyskać utraconą miłość. Spotkanie z dawną ukochaną będzie dla niego ogromnym zaskoczeniem. Jaką niespodziankę będzie miała dla...
Wybrane bestsellery
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula