Gdzie niebo mieni się czerwienią

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2018
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
od 14,80 zł
Nasza cena: 14,94 zł 29,90 zł Taniej o: 50%

Czerwienią zaczyna się mienić niebo. Nadciąga niepokój, idzie mnóstwo złego…

Mroźna opowieść, która przeniesie cię do świata pełnego magii, nadprzyrodzonych mocy i tajemnic!

Na lodowatej wyspie Skane niebo przemawia do jej mieszkańców. W bezchmurne noce pojawia się na nim piękna zorza. Jej kolor ma znaczenie. Zielony mówi, że na wyspie panuje harmonia i Bogini jest szczęśliwa. Niebieski oznacza, że zbliża się zamieć. Jest jeszcze czerwony… Czerwony pojawia się rzadko. Czerwony to ostrzeżenie.

Siedemnaście lat temu, gdy narodziła się Ósa, niebo rozbłysło czerwienią, a na wyspie rozszalała się plaga, która odebrała życie setkom jej mieszkańców, włączając w to matkę dziewczyny. Tym razem, gdy niebo znów mieni się czerwienią, Ósa musi odnaleźć sposób, by zatrzymać rzeź. Czy uda jej się uchronić mieszkańców wyspy przed niechybną śmiercią?

Przepełniona magią i niezwykłą mitologią klimatyczna powieść fantasy, która przeniesie Cię do chłodnego świata pełnego nadprzyrodzonych mocy i tajemnic! Poznaj lodową wyspę Skane oraz jej mieszkańców, których historia przyspiesza bicie serca. Zaskakujący debiut Lisy Lueddecke zmrozi cię do szpiku kości!

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Propozycja dla młodzieży to temat szeroki i głęboki. Można odwołać się do wszystkiego, jednocześnie tworząc nowe światy i nieograniczonej możliwości. To wszystko jest zależne wyłącznie od upodobania autorów i ich wyobraźni. Czy Lisa Luddecke poradziła sobie zatem z obranym przez siebie kierunkiem?

  Na wyspie Skane, gdzie króluje lód i zimno, niebo otwiera się przed swoimi mieszkańcami i przemawia do nich barwami. Pojawiająca się zorza wymaga obserwacji, bo każdy jej kolor ma znaczenie. Kiedy na niebie pojawia się zielony - Bogini jest szczęśliwa i można liczyć na spokój, niebieski zwiastuje zbliżającą się zamieć, jednak to kolor czerwony budzi lęk. Chociaż pojawia się rzadko, gdy zawita już na niebie, może oznaczać tylko jedno: ostrzeżenie.

  Lisa Luddecke zapragnęła wykazać się przed swoimi czytelnikami wyobraźnią godna powieści fantastycznych. Stworzyła bajkową wyspę, której klimat przekonał mnie w zupełności przywodząc na myśl skandynawską atmosferę, wszechobecny mróz przypomniał mi, że przecież za oknami wciąż mamy zimę a uroku dodały nadprzyrodzone istoty, jak choćby sama Bogini, która manewruje losem społeczeństwa. Autorka nie postawiła na zaangażowanie w szczegóły, ale wykreowała to co niezbędne do zaistnienia w tym świecie a samo to wystarczyło, abym dobrze bawiła się podczas lektury. Pamiętajcie, że to propozycja młodzieżowa, kierowana przede wszystkim do tej grupy wiekowej (choć nie tylko!), więc patrząc pod tym kontem uważam, że całość wypadła nie tylko dobrze, ale i wiarygodnie.

  Jednak sielanka jest tylko kwestią pozorów, grą świateł mieniących się w postaci zorzy. To opowieść o ciężkich czasach, pladze która siedemnaście lat temu zebrała krwawe żniwo w postaci śmierci wielu mieszkańców wyspy oraz o obecnej - podobnej sytuacji. Niebo po raz kolejny zabarwiło się na czerwono a sprawy wzięła w swoje ręce Ósa, główna bohaterka i narratorka jednocześnie. Dziewczyna nie została wykreowana jako waleczna postać, która z determinacją idzie na przód. Autorka postawiła przede wszystkim na wiarygodność postaci, dzięki czemu Ósa została obdarzona w zdolność do logicznego myślenia. Nie działa pod wpływem chwili, martwi się co będzie dalej, boi się stawianych przed nią wyzwań a mimo to idzie do przodu, bo zdaje sobie sprawę, że od niej zależą losy mieszkańców. To duży atut tej powieści, przemawiający na korzyść głównej bohaterki, która zdobyła moją sympatię i przekonała do siebie wiarygodnością.

  Podobał mi się pomysł. Mroźna aura wymieszała się z mitologicznymi wierzeniami, subtelnie odkrywane tajemnice dodały historii koloru a pojawiające się nadprzyrodzone istoty zmieniły debiut Luddecke w udaną powieść fantasy. Intryguje także dojrzałość Ósy, siedemnastolatki stworzonej do opowieści, która w roli narratora pasuje idealnie. Niektóre jej myśli przekonywały mnie, że mam do czynienia z romantyczną duszą, a w wielu przypadkach potwierdzała również, że potrafi być wojowniczką. "Gdzie niebo mieni się czerwienią" to udany debiut, intrygujący i wciągający, który od razu przyciąga czytelnika mroźnym klimatem i poczuciem tajemnicy w tle a zatrzymuje wspomnianą wcześniej bohaterką, której przygody stają się chwilową odskocznią od codzienności.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetnia historia, która ma niesamowity zimowy klimat. Idealna dla młodzieży.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ksiazke dobrze sie czyta, mimo, ze to powiesc kierowana do mlodziezy. To dzieki autorce, ktora dopracaowala fabule i akcje, duzo czasu poswiecajac bohaterom. Kazda postac jest tam barwna, inna i do tego nie jedno wymiarowa. To wszyststko powoduje, ze ksiazke czyta sie jednym tchem. Dla mnie mocne 4.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czerwień to kolor niebezpieczeństwa!

  Wyobrażacie sobie żyć na małej, zapomnianej przez ludzi i los wyspie? Dzielić ją z innymi klanami, jednak nie utrzymywać z nimi większego kontaktu, tylko ty, twój lód, a wokół śnieg i mróz.

  W ten sposób żyła Osha, córka wodza swojej wioski, a także ludzie z ich klanu. Córka wodza powinna mieć przecież życie pełne dostatków i przywileji, otóż nie tym razem. Osha, była młodszą córką, przy porodzie zmarła jej mama, żona wodza, który razem ze swoją starszą córką postanowili obwinić i znienawidzić za to Oshe.

  Löska, wioska zamieszana przez "rodzinę" Oshy jest charakterystyczną miejscowością. Co kilkanaście/dziesiąt lat nawiedzają niebo nad wioską czerwone chmury. Dla mieszkańców jest to równoznaczne z wyrokiem śmieci, oznacza bowiem zarazę, chorobę nieuleczalną, wielką czystkę, której niestety nie przeżyję wiele osób.

  Uważa się że to kara od Bogini wymierzona w naród i nic nie może zapobiec tej katastrofie.

  Niestety to nie jedyny problem mieszkańców wioski, znad morza dopływają okropni, brutalni wojownicy, Or, którzy chcą podbić ich ziemię. Nie są to honorowi, dobroduszni rycerze, ani ludzie nastawieni na zysk. To bezduszne "kreatury" nie znające słowa litość. Nie biorą jeńców, ani nie dają czasu na ucieczkę. Atakują i zabijają.

  Ludzie więc panikują, nie wiedzą co mają począć, z jednej strony zaraza i śmierć, z drugiej także pewna śmierć, można powiedzieć, że są "między młotem, a kowadłem".

  W tym wszystkim pojawia się Osha, która postanawia się poświęcić i wyprawić w góry Khal, na spotkanie z Boginią. Właściwie ta heroiczna przygoda może ją kosztować życie, w imię niczego, bo nikt nie jest pewien, czy zdoła porozumieć się z Boginią, jednak dziewczyna jest silna i odważna, gotowa poświęcić się w sprawie ojczyzny i życia swoich ludzi.

  Czy jej się udaje? Czy nie jest zbyt słaba na tak morderczą przeprawę w pojedynkę? Czy wielkie ogry i mityczne stworzenia nie zaatakują jej po drodze?

  Tego już musicie dowiedzieć się sami czytając książkę. Ja od siebie osobiście ją polecam, bo jest bardzo ciekawie napisana!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W tym roku zima jak do tej pory nie obrodziła śniegiem, niektórzy z pewnością są z tego powodu szczęśliwi, inni mniej. Tych jednak, którzy tęsknią za mroźnym powiewem, zachęcam do wyprawy na skutą śniegiem i lodem wyspę Skane w debiutanckiej książce Lisy Lueddecke – ,,Gdzie niebo mieni się czerwienią”.

  Lud wyspy Skane od zawsze patrzył w niebo. Jego kolor, zsyłany przez ich Boginię, symbolizował co na nich czeka. Zielony był oznaką szczęśliwych i spokojnych dni, bowiem ich Bogini również się radowała. Niebieski ostrzegał przed pogorszeniem pogody i zamieciami. Jednak gdy niebo zaczynało mienić się czerwienią, ludność Skane drżała w przerażeniu. Symbolizował ona nieszczęście i zbliżającą się zarazę, przed którą nie było jak się ochronić.

  Nasza przygoda na wsypie Skane rozpoczyna się w momencie gdy, po przeszło siedemnastu spokojnych latach, niebo nad wyspą ponownie pokrywa się czerwienią. I choć strach przed zarazą jest wystarczająco silny by sparaliżować życie mieszkańców wyspy, szybko okazuje się, że nie jest to ich jedyne zmartwienie. Na wyspę zbliża się wrogie plemię, przed którym niegdyś uciekli ich przodkowie, a o którym po dziś dzień krążą mrożące krew w żyłach podania. Wśród narastającego chaosu siedemnastoletnia Ósa dostrzega nikłe światło nadziei i w poszukiwaniu ratunku dla siebie i swoich bliskich, mając za przewodnika stare podania i światło gwiazd, wyrusza ona na wyprawę, ku górze, gdzie podobno będzie mogła rozmówić się z ich Boginią, która, jak wierzy dziewczyna, uchroni ich przed niechybną zgubą.

  ,,Gdzie niebo mieni się czerwienią” łączy w sobie przygodę oraz historię drogi, z baśniowymi i fantastycznymi klimatami. Mamy tu z założenia dość klasyczny schemat, w którym jednostka wyrusza na wyprawę, podczas której przeżywa różne przygody. Tutaj naszą wybraną osobą jest siedemnastoletnia dziewczyna, która nie miała łatwego życia. Ojciec i siostra żywią do niej niechęć i obwiniają ją za śmierć matki dziewczyny, która trawiona zarazą, która zaatakowała ich wioskę, zmarła niedługo po porodzie. Sama Ósa również trawiona jest wyrzutami sumienia i za wszelką cenę stara się dowieść swojej użyteczności i zasłużyć na miłość bliskich. Jej jedynym przyjacielem pozostaje Ivar – jej rówieśnik, który wspiera ją w jej staraniach i który jako jeden z nielicznych wierzy w powodzenie jej misji, mimo iż oznacza ona dla nich rozstanie.

  Tym co wyróżnia ,,Gdzie niebo mieni się czerwienią” jest klimat powieści, który uderza w czytelnika już od pierwszych stron. Niemal namacalnie czujemy surowy klimat wyspy, która jest dość nieprzyjaznym miejscem nawet dla jej mieszkańców. Zewsząd czeka na nas zagrożenie, a największym zdaje się uderzający z każdej strony chłód, a jedynym pocieszeniem zdaje się być blask gwiazd, który prowadzi naszych bohaterów przed siebie. Choć jak szybko się przekonujemy, nawet niebo potrafi tam być zwiastunem nieszczęść.

  Autorka nie szczędzi czytelnikowi opisów wyspy i w umiejętny sposób buduje napięcie, przez co już od samego początku książki bez problemu można wczuć się w sytuację bohaterów. Mimo, że akcja powieści rozwija się dość wolnym tempem, a niektóre rozwiązania fabularne mogą wydawać się nieco naiwne, trudno tej książce odmówić charakterystycznego uroku, który sprawia, że czyta się ją z zaciekawieniem i przyjemnością. Jedynym co mi tak naprawdę przeszkadzało były dość częste opisy uczuć Ósy i Ivara, które w pewnym momencie zdały mi się mocno wtórne.

  ,,Gdzie niebo mieni się czerwienią” nazwałabym pełną uroku, mroźną baśnią. Nastoletnim czytelnikom z czystym sumieniem polecam wyprawę na wyspę Skane, czeka ich tam bowiem bardzo klimatyczna opowieść o pewnej dziewczynie, jej wyprawie i roztaczającym się nad tym wszystkim blaskiem gwiazd.

  Recenzja dostępna na stronie Kosz z Książkami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Lisa Lueddecke
 • Wydawnictwo Zielona Sowa
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380736719
 • Język: polski
 • Tłumacz: Gołębiowski Patryk
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380736719
 • EAN: 9788380736719
 • Wymiary: 12.7x19.6x2.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Gdzie noc skrzy się lodem 0/5 Nasza cena:
14,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdzie noc skrzy się lodem

Śnieg, mnóstwo lodu, mitologiczne wierzenia, magia i zbliżające się olbrzymie niebezpieczeństwo mrożące krew w żyłach Krwawoczerwone niebo pojawiło się nad śnieżną wyspą Skane, powodując, że na wioskę spada lawina strachu i… W desperackiej próbie powstrzymania zbliżającej się zarazy starsi...
Las kości i dusz 0/5 Nasza cena:
35,54 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Las kości i dusz

Zakazana magia, tajemne moce, trujący deszcz i walka z ciemnością… Gdy ciemna moc rośnie w siłę, trójka nieznajomych wyrusza, by odkryć pogrzebane od dawna tajemnice… Deszcz znad zamku Macrosza jest trujący, to pewne. Nikt nie wie jednak, dlaczego tylko Béata może przejść przez śmiercionośny dla...
eBook Gdzie niebo mieni się czerwienią mobi epub 0/5 Nasza cena:
16,06 zł 17,84 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gdzie niebo mieni się czerwienią mobi epub

Czerwienią zaczyna się mienić niebo. Nadciąga niepokój, idzie mnóstwo złego...Mroźna opowieść, która przeniesie cię do świata pełnego magii, nadprzyrodzonych mocy i tajemnic! Na lodowatej wyspie Skane niebo przemawia do jej mieszkańców. W bezchmurne noce pojawia się na nim piękna zorza. Jej kolor...
eBook Gdzie niebo mieni się czerwienią mobi epub 0/5 Nasza cena:
14,80 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gdzie niebo mieni się czerwienią mobi epub

Czerwienią zaczyna się mienić niebo. Nadciąga niepokój, idzie mnóstwo złego…Mroźna opowieść, która przeniesie cię do świata pełnego magii, nadprzyrodzonych mocy i tajemnic! Na lodowatej wyspie Skane niebo przemawia do jej mieszkańców. W bezchmurne noce pojawia się na nim piękna zorza. Jej kolor ma...
eBook Gdzie noc skrzy się lodem mobi epub 0/5 Nasza cena:
14,80 zł 20,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gdzie noc skrzy się lodem mobi epub

Śnieg, mnóstwo lodu, mitologiczne wierzenia, magia i zbliżające się olbrzymie niebezpieczeństwo mrożące krew w żyłach. Krwawoczerwone niebo pojawiło się nad śnieżną wyspą Skane, powodując, że na wioskę spada lawina strachu i...W desperackiej próbie powstrzymania zbliżającej się zarazy starsi...
Lato skowronków. Vaki 0/5 Nasza cena:
31,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato skowronków. Vaki

16-letnia Kiuru – której imię znaczy skowronek - ma zdolność oglądania wspomnień ludzi pod postacią ptaków. Zawsze trzymała to w tajemnicy przed wszystkimi innymi oprócz Samuela, sekretnego obiektu jej uczuć, który również ma niezwykłe zdolności. Ale kiedy Kiuru spotyka Daia, nielegalnego imigranta...
Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone 0/5 Nasza cena:
19,98 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezwykle kłopotliwe przygody Bronte Mettlestone

Rodzice Bronte Mettleston zostawili ją na wychowanie jednej z dziesięciu ciotek, a sami wyruszyli w podróż, poszukując przygód. Dziewczynka miała bardzo miłe dzieciństwo wypełnione popołudniowymi herbatkami, podwieczorkami czy lekcjami jazdy konnej – żadnych przygód! Ale to bardzo szybko się...
Między niebem a niebem 0/5 Nasza cena:
21,25 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między niebem a niebem

Huragan Katrina pustoszy dotychczasowe życie Evangeline. W Luizjanie wybucha alarm ostrzegający przed huraganem. W tym rejonie są one częste, więc wszyscy wiedzą, co należy robić i jakich procedur przestrzegać. Mieszkańcy małego miasteczka Bayou Perdu wsiadają do samochodów i ruszają w bezpieczne...
Troska jak bardzo ci zależy 5/5 Nasza cena:
23,62 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Troska jak bardzo ci zależy

Marty i Daisy udają przez całe życie. Marty udaje, że jego mama z dnia na dzień nie traci kontaktu z rzeczywistością. Daisy udaje, że jej rodzice nie wykańczają się, opiekując się jej nieuleczalnie chorym bratem. Oboje udają, że wszystko jest w porządku. Ale z udawaniem jest tak, że w pewnym...
Przepis na miłość 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepis na miłość

Tilly zawsze chciała pisać książki jak jej babcia – autorka bestsellerowych romansów. Kiedy więc ta prosi dziewczynę, żeby napisała za nią kolejny romans, Tilly czuje się, jakby ziściło się jej marzenie. Problem polega jednak na tym, że Tilly nigdy się nie zakochała, nigdy nie miała chłopaka, nigdy...
Rezerwat wymarłych stworzeń 0/5 Nasza cena:
21,25 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rezerwat wymarłych stworzeń

11-letni George zatrudnia się jako pomoc w ukrytym w lesie gospodarstwie. Okazuje się, że nie jest to zwykły dom i nie mieszkają tam zwykłe zwierzęta. Właścicielka gospodarstwa opiekuje się ostatnimi przedstawicielami różnych niecodziennych gatunków zwierząt, o których sądzono, że dawno temu...
Kwiat mroku. Shadowscent 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwiat mroku. Shadowscent

W imperium Aramteshu zapachy mają wielką moc. Kiedy następca tronu zostaje otruty i leży nieprzytomny, zwalczające się frakcje, dążąc do przejęcia władzy, mogą doprowadzić do upadku imperium. Los księcia i tym samym cesarstwa nieoczekiwanie znajduje się w rękach Rakel, biednej dziewczyny o wielkim...
Wybrane bestsellery
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Zero 0/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
29,43 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula