Fit-poradniki do 45% taniej!

Fit-poradniki do 45% taniej. Sprawdź >>

Bądź fit na wiosnę! Złap poradniki do 45% taniej!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a to zastrzyk pozytywnej energii! Mamy pomysł na to, w jaki sposób możesz ją wykorzystać. Zainwestuj w siebie i swoje zdrowie. Wybraliśmy ciekawe poradniki, w których znajdziesz mnóstwo informacji na temat ogólnie pojętego zdrowego stylu życia - od diet i przepisów na zdrowe dania, po porady dotyczące różnych form aktywności fizycznej.

Zadbaj o siebie! Fit-poradniki do 45% taniej >>

Poradniki ze zniżką możesz złapać do końca marca.


Pięć zdrowych nawyków. Sprawdź >Pięć zdrowych nawyków Darin Olien

Osiągnięcie pełnego zdrowia i szczęścia jednocześnie to składowa kilku czynników. Wszystkie są niezwykle ważne i muszą zostać spełnione, by osiągnąć wymarzony cel. W pozycji “Pięć zdrowych nawyków” ekspert do spraw żywienia Darin Olien przedstawia całą prawdę na temat potencjału ludzkiego ciała.

Na podstawie własnych badań, podróży i obserwacji stworzył pięć zasad, a właściwie pięć podstawowych sił życiowych. Są to: jakość żywienia, nawodnienie, detoksykacja, natlenienie i alkalizacja. Jedynie dokładna analiza i kontrolowanie tych parametrów pomagają osiągnąć i utrzymać odpowiednią wagę, a tym samym przeciwdziałać chorobom.

Sprawdź książkę >>Śpij, jedz i ruszaj się... Sprawdź > Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym Satchin Panda

Ta książka pomoże uporać Ci się z takimi problemami jak kłopoty z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, bezsenność czy stany depresyjne. Dzięki niej dowiesz się, jak działać w zgodzie z własnym rytmem i odkryjesz w sobie drzemiące pokłady energii i kreatywności.

Na kartach tej pozycji wydawniczej znajdziesz praktyczne porady, jak prawidłowo określić swój okołodobowy typ działania i jak według niego planować swoje dni. Wskazówki zawarte w "Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym" sprawią, że będziesz działać bardziej produktywnie i w pełni wykorzystasz swój potencjał.

Sprawdź książkę >>Ciało. Instrukcja dla użytkownika. Sprawdź > Ciało. Instrukcja dla użytkownika Bill Bryson

Bill Bryson po raz kolejny udowadnia, że jest niezrównanym towarzyszem podróży, gdy oprowadza nas po zakamarkach ludzkiego ciała – wyjaśnia, jak ono funkcjonuje, podkreśla jego niebywałe zdolności do samoleczenia i sygnalizuje sytuacje, w jakich może nas ono (niestety) zawieść.

Ciało to książka pełne niezwykłych faktów (od momentu, kiedy zacząłeś to czytać, twój organizm zdołał już wyprodukować kolejny milion czerwonych krwinek) jak i nieodzownych anegdot będących znakiem firmowym Billa Brysona.

Sprawdź książkę >>
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać