Fighting Temptation

Autor:

K C Lynn

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Format
20.5 x 14.0 cm
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,08 zł
Nasza cena: 26,73 zł 39,90 zł Taniej o: 33%

Powieść o sile przyjaźni, która z czasem przeradza się w coś większego i jeszcze "mocniejszego". Nie daj się oszukać, bo prędzej czy później i tak do Ciebie dotrze, że przeciwieństwa się przyciągają.

Taka przyjaźń wydawałaby się całkiem nie do pomyślenia. Julia jest spokojna, poukładana i jak najbardziej niewinna. Zawsze zachowuje szczerość, a jednocześnie stara się wspierać każdego, komu tylko jest w stanie pomóc. Jaxson z kolei bywa bezczelny, a byle słowo może go sprowokować do bójki. Ma jednak swój honor, natomiast siłę potrafi wykorzystać również w słusznej sprawie. Gdy chłopak ratuje Julię z rąk dwójki bandytów, szybko nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Nie taka zwyczajna, na chwilę, ale całkiem poważna: stają się praktycznie nierozłączni.

Z czasem jednak Jaxon orientuje się, że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. Nie chcąc dalej brnąć w skomplikowaną relację, a zarazem bojąc się tego, co mogłoby nadejść, wstępuje do marynarki wojennej. Kiedy pięć lat później zostaje ciężko ranny, Julia natychmiast zjawia się przy nim, by mu pomóc, jednak chłopak po raz kolejny ją odtrąca.

Dopiero po pewnym czasie Jaxon decyduje się wrócić do rodzinnego miasta, by zawalczyć o to, co niegdyś porzucił. Czy jest jeszcze co ratować? Sam mężczyzna też jest już zupełnie inny: wojna, widok krwi i śmierci odcisnęło na nim piętno, które ma pozostać w nim do końca jego dni. Czy Julia zdecyduje się dotrzeć do jego zranionej psychiki? Czy to, co się posypało, uda się jeszcze pozbierać? Czy odkopywanie dawnych uczuć ma w ogóle sens?

K C Lynn jest autorką poczytnych powieści obyczajowych, które poruszają trudne tematy. Obecnie mieszka w Kanadzie.
Recenzje (15)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria "Honorowi Mężczyźni" poświęcona jest trzem przyjaciołom, którzy należą do sił specjalnych marynarki wojennej i razem uczestniczyli w misji w Iraku. "Fighting Temptation" skupia się na losach jednego z nich i Julii. Kiedy poznajemy Julię jest ona uroczą, niewinną dziewczyną. Po sześciu latach możemy zobaczyć jaka zaszła w niej zmiana. Wyrosła na silną, niezależną kobietę. Jaxon nigdy nie miał dobrej opinii, zawsze uchodził za złego chłopaka. Jest arogancki i nerwowy, te wszystkie lata tego w nim nie zmieniły, wręcz przeciwnie.. te cechy się nasiliły. Nie zmieniła się również jeszcze jedna rzecz - to co obydwoje do siebie czują. Julia co prawda stara się ruszyć naprzód, ale powrót jej młodzieńczej miłości wszystko komplikuje. Zaś Jaxon zamienił się w prawdziwego zaborczego Hulka. Jaxon chcieć kobietę, Jaxon dostać kobietę.

  Przeczytałam serię MOF kilkadziesiąt razy i powrót do niej zawsze sprawia mi ogromną przyjemność. Autorka stworzyła wyjątkowy świat w małym miasteczku Sunset Bay, które zamieszkuje grupka wspaniałych przyjaciół. Jaxon, Julia, Kayla, Cooper, Sawyer, Grace i Cade. Razem tworzą oni piękną, niezastąpioną rodzinę, której ty w pewnym momencie czujesz się częścią. Jesteś częścią wszystkich porywających momentów i wybuchowej pasji. Ich niesamowita chemia i więź bezgranicznie cię zauroczy. Bez dwóch zdań najwięcej rozrywki zapewni ci szalona Kayla, która nie ma żadnych zahamowań i zawsze powie ci to co myśli i na pewno nie znajdziecie równie oddanej przyjaciółki. Jest też żartowniś Sawyer, który zawsze będzie przy twoim boku a w najgorszych chwilach poprawi ci humor. Ten niepowtarzalny świat wciągnie cię od pierwszych stron. Będziesz się wraz z nimi śmiać, przeżywać i się zakochiwać. A Jaxon i Julia pokażą wam, że wystarczy miłość i posiadanie siebie nawzajem, aby przetrwać. Nie zabraknie też wcześniej wspomnianego wątku marynarki wojennej i jak na razie są to tylko strzępki tego, co chłopcy przeżyli w trakcie misji w Iraku. Dowiadujemy się jedynie, że trójka tych honorowych mężczyzn podjęła się bohaterskie czynu, którego konsekwencją są blizny na całe życie. Te zewnętrzne i wewnętrzne. Aczkolwiek jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tych przykrych wydarzeniach, to musicie uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na pozostałe części. W każdej kolejnej będziemy dowiadywać się trochę więcej.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Moją przygodę z KC Lynn nieprzypadkowo rozpoczęłam od Fighting Temptation. Zanim po nią sięgnęłam, przeczytałam mnóstwo opinii i stwierdziłam, że książka ta zawiera elementy, które idealnie można wpasować w ramy idealnej powieści romantycznej z zabarwieniem erotycznym w tle. Czyli coś, co my kobiety lubimy najbardziej.

  I rzeczywiście „Fighting Temptation” okazała się strzałem w dziesiątkę. Nastoletnia niespełniona miłość odbijająca się echem po latach, niegrzeczny chłopiec z demonami przeszłości i dużo nieprzewidywalnych zdarzeń, to tylko namiastka tego, co znajdziemy w tej lekturze. Dzięki pokaźnej rozpiętości czasowej, w której opisana jest historia Jaxona i Julii, z wypiekami na twarzy, obserwowałam jak ewoluują wzajemne relacje tych dwojga. Napięcie, niepewność, poświęcenie czy łzy goryczy, łączyły się z pozornie idealną historią miłosną.

  Wielkie brawa dla KC Lynn, która fantastycznie wykreowała postacie i to nie tylko te pierwszo planowe. Wszystkie one, już od pierwszych stron, wzbudziły moją sympatię. Strefa przyjaźni, w której usilnie tkwili bohaterowie książki, niejednokrotnie bawiła mnie do łez. No i jeszcze te dialogi. Niby nic wyszukanego, ale dawały mi poczucie, że „Fighting temptation” jest kompletna i autentyczna. Pomijając fakt, że przedstawiona przez autorkę historia jest mało rzeczywista.

  Na całość zapraszam oczywiście na blog

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja [Fragment]

  Jest to cudowna historia o przetrwaniu, nadziei, nowych szansach i o epickiej miłości, która przetrwa wszystko.

  Julia Sinclair to typowa niewinna, dobra dziewczyna z ogromnym sercem. W wieku szesnastu lat przeprowadziła się do Sunset Bay w Południowej Karolinie, aby zamieszkać ze swoją babcią po tym, jak straciła matkę.

  Poznała tam najlepszych przyjaciół, którzy zawsze będą przy niej.

  Była naprawdę życzliwą postacią, która zawsze starała się dostrzec w innych najlepsze i swobodnie wybaczała. Julia jest silną i zdecydowaną osobą, która żyje tak, jak chce.

  Romans pomiędzy Julią i Jaxonem był słodki, a jednocześnie gorący i piekielnie namiętny. Ich uczucia były bardzo głębokie. Widzimy, jak bezwarunkowo kochają się nawzajem, pomimo wszelkich przeszkód, które starają się pokonać wspólnie.

  Więcej na : [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż ON sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała.

  Julia Sinclair

  Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który wciąż we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata.

  Jaxson Reid

  Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli.

  Mija pięć lat. Jaxson wraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie.

  Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale zmierzyć się również z dręczącymi jego duszę demonami: śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny.”

  Na rynku wydawniczym pojawiło się już wiele książek, w których znajdziemy motyw „od przyjaźni do miłości”. Autorzy starają się, jak mogą, wymyślając historie, które uwiodą czytelników i zostawią w ich sercu ślad, jednym wychodzi to lepiej innym gorzej, ale nie ma co się dziwić, bo naprawdę w tym temacie trudno zabłysnąć czymś nowym i odświeżającym. Więc, gdy w moje ręce wpadło Fighting temptation nie oczekiwałam zbyt wiele i z chłodną rezerwą podchodziłam do tej książki. Na całe szczęście miło się zaskoczyłam, bo historia Jaxona i Julii wywarła na mnie duże wrażenie. Autorka stworzyła niebanalną opowieść, w której to przyjaźń i miłość grają pierwsze skrzypce, a w tle pojawiają się dramaty, dylematy i trudne wybory. Wszystko to zostało okraszone sporą dozą namiętności i pożądania, które cały czas iskrzy pomiędzy bohaterami. Oczywiście, jeżeli pojawia się pożądanie i namiętność, to nie mogło zabraknąć gorących, odważnych i zmysłowych scen seksu, które autorka opisała z niewyobrażalnym wyczuciem i smakiem. Są one świetnym dodatkiem do całej historii i nawet dzięki nim możemy dostrzec, jak silne uczucie łączy bohaterów.

  Poza tym uważam, że to właśnie bohaterowie są największym atutem tej powieści i to nie tylko główni, ale i ci drugoplanowi. Oprócz Jaxona i Julii poznajemy Kaylę, Coopera, Sawyera, Grace i Cade’a, którzy są naprawdę istotnym elementem tej historii i uświadamiają czytelnikowi, jak ważna i jaką moc ma przyjaźń. To także dzięki nim książka momentami doprowadza do śmiechu, gdyż Kayla i Sawyer to bardzo zabawne postacie, które lubią dogryzać Jaxonowi. Jeżeli zaś chodzi o Julię i o Jaxona to muszę się przyznać do tego, że ogromnie ich polubiłam i od samego początku kibicowałam im w ich drodze do odnalezienia szczęścia, bo choć oboje wiedzieli, co im to szczęście zapewni, to niestety Jaxon miał opory przed tym, by wyznać Julii swoje uczucia. Chłopak od zawsze mierzył się miarą własnego ojca, uważał, że jest zły i że nie zasługuje na taką dziewczynę, jaką jest Julia. Jego niską samoocenę pogłębiła jeszcze wojna i wydarzenia, które na niej się rozegrały… Za to Julia to dziewczyna, która od zawsze wiedziała, że Jaxon to ten jedyny. Widziała w nim samo dobro i wiedziała, że nigdy, by jej nie skrzywdził, bo tylko przy nim czuła się bezpieczna.

  Przed nimi długa droga pełna kolein i wybojów i tylko od nich będzie zależało, czy na jej końcu odnajdą szczęście.

  „Czułam, że nigdy sobie nie wybaczę, jeżeli coś ci się stanie, a nigdy się nie dowiesz, jak bardzo cię kocham. – Ostatnie słowa są już wyłkane, a moje serce rozbite tak bardzo, że nie potrafię ukryć bólu.”

  Fighting temptation to piękna opowieść o przyjaźni, o miłości i o walce z demonami przeszłości. Autorka pokazała mi, jak wielką siłę ma mi miłość oraz przyjaźń oraz uświadomiła mi, że we dwoje można pokonać największe przeciwności losu. To zabawna, seksowna i zaskakująca historia, którą gorąco Wam polecam.

  Teraz niecierpliwie czekam na kolejne tomy, by poznać miłosne perypetie pozostałych bohaterów.

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Fighting Temptation” jest powieścią zaskakującą i bardzo wciągająca. Autorka początkowo usypia czujność czytelnika, by w odpowiednim momencie go zmiażdżyć, zszokować i złapać w swoje sidła. W tej książce jest wszystko, dramaty, obsesja, rozgoryczenie i wielka miłość, po prostu nie można się przy niej nudzić. Bardzo polecam i z niecierpliwością czekam na kolejny tom z serii Mężczyzna z honorem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Weteran 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Weteran

Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha...
Revved 5/5 Nasza cena:
28,79 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Revved

Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody. Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick...
Pokusa zła 4/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa zła

Brooke: Miałam wygodne życie i jeszcze wygodniejsze dzieciństwo. Moi rodzice nauczyli mnie odróżniać dobro od zła i wszystkiego, co pomiędzy… Ale ja wolałam szarą strefę. Chciałam przeżyć życie na krawędzi, z groźbą upadku. Nie dbałam o konsekwencje, bo moje serce zostało roztrzaskane na podłodze...
Dziesięć poniżej zera 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziesięć poniżej zera

„– Tutaj – powiedział, naciskając nieco powyżej mojego serca – tutaj masz dziesięć poniżej zera. I jesteś bliższa śmierci niż ja”.Nazywam się Parker. Moje ciało jest oszpecone bliznami, pamiątkami ataku, którego nie pamiętam. I nie chcę pamiętać. Wolę obserwować życie, niż go doświadczać.Ludzie...
Czarny Lotos. Tom 1. Bang 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny Lotos. Tom 1. Bang

Mówią, że ten, kto mści się na drugiej osobie, traci część swojej niewinności. Ale ja nie jestem niewinna. Już od dawna. Zostałam okradziona z niewinności. Odebrano mi los, który był mi pisany. Duszę, z którą przyszłam na świat. Rubinowe serce osadzone w życiu pełnym nadziei i marzeń. To wszystko...
Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość 5/5 Nasza cena:
36,45 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość

Poruszający i pokrzepiający bestseller Amazona pióra autorki romansów – Jane Harvey-Berrick. Z dziewiętnastoletnim Danielem Coltonem chcą się umawiać wszystkie dziewczyny, a każdy facet mu zazdrości. Jest humorzasty, wybuchowy, zimny i ponury, ale też piękny, ma wspaniałe tatuaże, kolczyk w brwi i...
Revived 5/5 Nasza cena:
28,79 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Revived

"Revived" jest kolejnym współczesnym romansem Samanthy Towle, autorki Revved i wielu innych bestsellerów z list "The New York Times", "Wall Street Journal" i "USA Today".India Harris nie miała najlepszego startu w życie. Rodzice porzucili ją, gdy była małym dzieckiem. Dorastała w rodzinie...
The Foxhole Court 5/5 Nasza cena:
34,23 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Foxhole Court

Neil Josten jest zapalonym graczem Exy, który podpisał kontrakt z drużyną Uniwersytetu Stanowego Palmetto. Niezbyt wysoki, ale szybki, posiada ogromny potencjał jednak jest też uciekinierem oraz synem groźnego przestępcy znanego pod pseudonimem Rzeźnik. Podpisanie kontraktu z drużyną uniwersytecką...
Tam dokąd zmierzamy 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam dokąd zmierzamy

Jak to możliwe, że ta sama sytuacja, która była udręką, okazuje się w końcu wybawieniem? Nie wierzyłam w duchy – do pewnego momentu. Sześć lat temu mrożący krew w żyłach wypadek zmienił moje życie… na zawsze. Mam na imię Charlotte, ale większość ludzi mówi do mnie Char… I mam szczególny dar....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula