Fear Us. Broken love. Tom 3

Autor:

B. B. Reid

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 14
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
296
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Szukasz interesującej książki? Ubóstwiasz historie, które są wciągające i trzymają w niewiedzy do ostatniej strony? Jesteś fanem serii “Broken Love"?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "Tak", to zdecydowanie musisz sięgnąć po "Fear Us" autorstwa B. B. Reid!

Od wyprowadzki Keenana z domu minęło kilka lat. W międzyczasie udało mu się uporządkować swoje sprawy i zacząć bardziej spokojne życie. Wydawałoby się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, jednak jego przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Od dłuższego czasu gra drugie skrzypce i wcale mu to nie przeszkadza, jednak w obliczu nadchodzących zdarzeń znowu musi zostać liderem i zmierzyć się z wszystkim tym, co dawniej porzucił.

Sheldon także kompletnie przewartościował swoje życie, a tak przynajmniej ma się wydawać wszystkim dookoła. Robi wszystko, co może, aby zapomnieć o wydarzeniach sprzed lat. Chłopak nie może pogodzić się z faktem, że wraz z wyjazdem Keenana stracił coś bardzo istotnego, można wręcz powiedzieć, że cząstkę siebie. Czy miłość do tego targanymi różnymi emocjami chłopaka była pomyłką? Jak Sheldon poradzi sobie z nową, znacznie straszniejszą wersją Keenana? Dowiesz się tego wyłącznie, jeśli przeczytasz "Fear Us"!

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce

B. B. Reid to amerykańska pisarka, która ukończyła studia na kierunku administracji biznesowej. Jest autorką około dziewięciu książek. Znana jest między innymi z takich publikacji jak: "Breaking Love", "Lilac", "Fear You", "Fear Me", "The Moth AND The Flame", "The Peer AND the Puppet", "The Bandit" oraz "Fearless".

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ———RECENZJA——-

  „-To groźba,
  obietnica, zobowiązanie i przysięga. Uwierz w te słowa, skarbie, bo jeśli kiedykolwiek znikniesz, znajdę cię, ale nie obiecuję, że wyjdziesz z tego cało.”

  Keenan opuścił Six Forks, z mocnym postanowieniem, że jego noga, więcej tam nie postanie. Jego obecne kalifornijskie życie, które zmieniło się diametralnie, jednak nie pozwala, zapomnieć o Sheldon, którą jednocześnie pożąda i nienawidzi, a może tylko mu się tak wydaje.

  Sheldon, patrząc codziennie w takie same oczy, które przypominają jej jedyną prawdziwą, a zarazem znienawidzoną miłość, próbuje sama poradzić sobie z trudem codziennego życia.

  Na szczęście zawsze może liczyć na przyjaciół i ich pomoc i oddanie.

  Co się stanie, gdy Keiran siłą sprowadzi Keenana z powrotem i co jeśli w tym samym czasie Keenan - zyska i straci kogoś, o kim przez 4 lata nie miał pojęcia i jak to wpłynie na jego zagmatwaną relację z Sheldon???

  Jedno jest pewne miłość boli, rani, ale też potrafi leczyć rany, tak jak żadne inne lekarstwo.

  Już w poprzedniej cześć serii BrokenLove, ta para mnie tak mnie zauroczyła i zaintrygowała, że bardzo chciałam poznać ich losy.

  Relacje Keenan/Sheldon jest pełna wszelkich emocji, które doprowadzają oboje do pasji, furii i do szaleństwa, a obezwładniające pożądanie, rozpala do czerwoności.

  Świetny przykład relacji Hate/Love, przesycony niesamowitym erotyzmem.

  Nie zawiedziecie się na pikantnych i gorąco niegrzecznych momentach, które są podniecająco i namiętnie opisane, ale też poczujecie strach, bezsilność, rozpacz i przerażenie.

  Momenty wzruszeń, na przemian z momentami humoru, ale też sensacji i niebezpieczeństwa.

  A i „wisienką na torcie” są rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów, które pomogą Wam zrozumieć motywy działania i osobiste przemyślenia bohaterów.

  Nie mniej jednak, niektóre zagadki wciąż pozostaną nierozszyfrowane…

  No i najważniejsze, jest też niemało Lake i Keiran’a, ale też znowu zagadkowy i niewyjaśniony wątek kolejnej pary paczki z Six Forks…

  Zatem niedopuszczane jest nie przeczytanie kolejnych części, tak aby nierozwiązane sprawy mogły ujrzeć światło dzienne, a ukryci wrogowie w końcu zostali zdemaskowani i ujarzmieni.

  Pięknie dziękuję @niegrzeczneksiazki za możliwość przeczytania i zrecenzowania kolejnej części serii BrokenLove !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Fear Us” to trzecia książka z cyklu Broken Love, co ciekawsze teoretycznie można ją potraktować, jako samodzielną książkę, bo mamy tutaj zupełnie inną parę głównych bohaterów niż w poprzednich częściach, jednak myślę że lepiej będzie poznać cykl według kolejności. W ten sposób nic Wam nie umknie, bowiem, jakby na to nie patrzeć wszystko ze sobą się łączy, w pewien sposób można się pogubić lub czegoś nie zrozumieć, a byłaby to szkoda. Pamiętam, jak nic, kiedy zaczęłam przygodę z twórczością B.B. Reid, nie minęło zbyt wiele czasu, a pojawił się tom trzeci, a kolejny, czwarty już ma swoją datę premiery. Kim są bohaterowie tej książki? Na kim tym razem skupiła się autorka?

  Głównym bohaterem „Fear Us” jest młodszy brat Keirana Mastersa, którego poznaliśmy we wcześniejszych tomach, a jego partnerką będzie tutaj Sheldon Chambers. Kennan został postrzelony w wyniku, czego znalazł się w szpitalu, Sheldon wtedy wiedziała, że musi podjąć ważną decyzję, która złamie jej serce, jednak była konieczna. Zerwała z chłopakiem, który nie był jej wierny. Każdy z nas ma swoje granice, a kiedy ktoś zbyt mocno na nie napiera i przekracza w końcu ta cienka nić pęka. Pomimo uczucia i to szczerego, czasami nie można ratować czegoś, co wydaje się zbyt kruche i delikatne. Zwłaszcza, kiedy gdzieś wewnątrz siebie czuje się, że samemu ciągnie się ten związek patrząc, jak ukochana osoba nas rani. Minęło sporo czasu, kiedy widzieli się ostatnio, bo aż cztery lata, kiedy to właśnie wydarzyło się tak wiele rzeczy. Kennan zatracił się w nienawiści, ten gniew, wieczna pogoń za zemstą i potrzeba zadawania bólu wciąż tkwią w nim głęboko. Chociaż ma już swoje życie, które jest poukładane w taki sposób, jak mu pasuje, nie wie, jak wiele go ominęło i tego, że wkrótce ponownie zobaczy Sheldon. On jej nienawidzi, ale czy na pewno?

  „Fear us” z pewnością należy do emocjonalnych książek, które mają skrzywdzonych i skrzywionych bohaterów. Kennan stał się okrutny, podły, oczywiście zaborczy, nawet, jeśli Sheldon była tą, na której zbyt często się wyładowywał. Myślę, że w gruncie rzeczy kochał ją przez cały czas, dlatego to, że w końcu się poddała i przestała walczyć o nich sprawiło, że miał do niej żal, zapominając, że też nie należał do aniołów. Nie mógł zobaczyć ani poczuć miłości, nawet, gdy znajdowała się tuż przed nim, nie czuł się kochany. Uczucie, które znał aż za dobrze, to uczucie opuszczenia, zazdrości, poczucia winy, to właśnie uczyniło go tym, kim się stał. Relacja między głównymi bohaterami jest trudna, czy istnieje jakakolwiek szansa na to, aby potrafili zbudować coś trwałego? Książki B.B. Reid są mroczne to coś, co lubię, może nawet za bardzo, a kiedy zaczynam czytać, jakąś jej historię to nie mogę jej odłożyć, dopóki nie skończę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na pewno nie można narzekać na nudę, bo dzieje się dużo, ale tak naprawdę nie wiemy, po co. Cała fabuła trzeciego tomu to jedna wielka zagadka. Pojawia się mnóstwo pytań, na których nie dostajemy odpowiedzi. Mam nawet wrażenie, że sami bohaterowie za szybko odpuścili - takie to do nich niepodobne.

  Całość jednak oceniam naprawdę dobrze, bo samą historię pochłonęłam w ciągu dnia - zaskoczyłam tym samą siebie :). A skoro tak szybko przeczytałam, to znaczy, że jest naprawdę dobrze. Autorka sprawiła też, że czekam niecierpliwie na kolejny tom!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Fear Us" to kontynuacja, która w moim odczuciu wypadła odrobinę gorzej od poprzednich części. Nie znaczy to jednak, że była złą książką, ponieważ czytało mi się ją naprawdę dobrze. Irytowało mnie natomiast zachowanie Keenana. Rozumiem, że chłopak lekko się pogubił i nadal miał w pamięci krzywdy oraz kłamstwa, które go spotkały, ale w niektórych momentach mógł po prostu odpuścić i być łagodniejszy dla Sheldon. Mimo wszystko doceniam wzmianki o jego przeszłości. Wspomnienia pozwoliły lepiej wyobrazić sobie okoliczności, w jakich Keenan się wychował i dlaczego stał się taki, jaki jest.

  Jego relacja z Sheldon przypominała dynamit, gdzie wystarczyła iskra, aby wszystko wybuchło. Ich losy od początku mnie interesowały, dlatego cieszę się, że mogłam dostać ich szerszy obraz.

  B.B. Reid potrafi tworzyć mroczne historie, w których zacierają się granice moralności. Akcja, ani na chwilę nie zwalnia tempa, odczuwalne są emocje, napięcie i chęć rozwiązania wszystkich zagadek. Nie mogę pominąć jednej postaci, która całkowicie skradła całe show. Kennedy to moja nowa ulubiona bohaterka, jednak sami musicie ją poznać, aby dowiedzieć się, kim ona jest.

  "Broken love" to seria, która wyróżnia się na tle innych powieści. Nie ma tutaj słodyczy i cukierkowej miłości. Spotkacie natomiast nienawiść, pasję, pożądanie, gniew, a miłość będzie okazywana w dziwny sposób.

  Książka nie jest przeznaczona dla wszystkich. Jeśli jednak lubicie darki, historie pełne kontrowersji, które mogą namieszać w głowie, to gorąco ją polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Proszę Cię o to, żebyś mnie uratowała, bo kocham Cię całym sobą. I będę Cię kochać do ostatniego tchu. Bez Ciebie nie mam powodu by żyć..."

  "Fear us" to trzecia część serii BROKEN LOVE

  B.B.Reid.

  Keenan uciekł z domu i od tego momentu minęły już cztery lata... tymczasem Sheldon została, a razem z nią małe życie, o którym jej chłopak nie miał pojęcia...

  Ciężko mi było początkowo stwierdzić czy Sheldon chciałaby, żeby jej dawna miłość wróciła. Targały nią różne emocje i uczucia... Tak jak mną, gdy czytałam tę historię...

  Tamtego dnia, gdy Keenan ucieka, dziewczyna utraciła coś bardzo ważnego-miłość jej życia...

  Kiedy zjawia się po czterech latach zachowuje się zupełnie inaczej. Już nie jest taki sam. Jest oschły, zimny, brutalny...

  Osobiście uważam, że ON był taki ciągle😹🙈 nie polubiłam Keenana w poprzednich częściach i w tej też mnie denerwował! Takiego chlopaka to ja bym na pewno wyrzuciła za drzwi... miałam wrażenie, że Sheldon lubi ostry seks i nie potrafi mu odmówić🤦‍♀️ ale to tylko moja mała uwaga 🙈😅

  Muszę przyznać, że na końcu ocieplił trochę moje serduszko, bo jego zmiana była zdecydowanie na lepsze! Podobało mi się to co zrobił.. tylko szkoda że na końcu historii...

  Nie mogę za dużo zdradzić, bo ten kto ma w planach nie miałby frajdy z czytania 😁

  Ogólnie serię polecam:)

  Mnie się podobała:)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Fear Us. Broken love. Tom 3
 • Autor: B. B. Reid
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Broken love
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 296
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366815773
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Broken Love
 • Tłumacz: Sylwia Chojnacka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366815773
 • EAN: 9788366815773
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Fear me. Broken love. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fear me. Broken love. Tom 1

"Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A ON nienawidził jej”. Keiran Masters nęka Lake Monroe, odkąd ta skończyła siedem lat. Nic się nie zmieniło. On zawsze miał w tym jeden cel – objąć nad nią pełną kontrolę i czuć, że dziewczyna jest jego własnością. Teraz są nastolatkami i ku...
Fear you. Broken love. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fear you. Broken love. Tom 2

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze… skradł jej serce. Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło....
eBook Fear You. Broken Love. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Fear You. Broken Love. Tom 2 mobi epub

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze… skradł jej serce. Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło....
eBook Fear me. Broken love. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Fear me. Broken love. Tom 1 mobi epub

"Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A ON nienawidził jej”. Keiran Masters ne?ka Lake Monroe, odka?d ta skon?czyła siedem lat. Nic sie? nie zmieniło. On zawsze miał w tym jeden cel – objąć nad nia? pełna? kontrole? i czuć, z?e dziewczyna jest jego własnos?cia?. Teraz są nastolatkami...
Tron prawdy. Duet. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tron prawdy. Duet. Tom 2

Porywający dark romance pełen zwrotów akcji i skrajnych emocji Dalsze losy bohaterów „Korony kłamstw” Elle jest w niebezpieczeństwie. Porwana przez Grega nie wie, co ją czeka. W jego oczach widzi tylko opętanie i szaleństwo, które zaczynają ją coraz bardziej przerażać. Musi pogodzić się z myślą, że...
Perversion. Perwersja. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perversion. Perwersja. Tom 1

Pierwsza część mrocznej i zniewalającej trylogii T.M. Frazier W tej historii księżniczka nie zakochuje się w księciu, ale w oprawcy. Miłość powinna być jak romantyczna bajka. Nasza jest jak śmiertelna klątwa. Jestem zabójcą Bractwa Bedlam, ona złodziejką pracującą dla mojego największego wroga....
Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1

Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie. Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną...
Księżniczka. Crew. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księżniczka. Crew. Tom 2

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą bal, imprezy, college. W świecie ekipy wyzwania są inne: gliny, prochy, awantury. Dzień jak co dzień. Związek Bren z Crossem się rozwija, ale...
Chandler. Uwikłani 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chandler. Uwikłani

Pamiętacie Hudsona? Jego młodszy braciszek to niezłe ziółko. Pełnokrwisty biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli jednak chodzi o stoły, to twierdzi, że do seksu nadają się lepiej od łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę urok playboya, któremu nie sposób się oprzeć....
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki! Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia....
Ms. Manwhore 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ms. Manwhore

Jeśli nie mogłaś doczekać się kolejnej części Manwhore’a, będziesz zachwycona. Pełna namiętności i zwrotów love story, która wywołała dozę emocji u niejednej kobiety, wybucha ze zdwojoną siłą na kartach Ms. Manwhore. Co los postawi na drodze najmodniejszej pary w Chicago? Czy między Malcolmem i...
Pretty Reckless. All Saints High. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pretty Reckless. All Saints High. Tom 1

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie. Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy....
Wybrane bestsellery
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Zero 0/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Samotni 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
41,56 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula