Fantastyka do 50% taniej!

Fantastyka do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Mamy dla Ciebie fantastykę do 50% taniej!

Wraz z wiosną wraca promocja na fantastyczne książki. Mamy dla Ciebie mnóstwo tytułów z nurtów fantasy, science-fiction i horror, które możesz złapać nawet o 50% taniej! To książki dla młodszych i starszych fanów gatunku. Wśród nich znajdziesz mnóstwo bestsellerów i książkowych serii, które wystrzeliły w kosmos niejednego książkoholika. Daj się porwać niesamowitym światom i historiom nie z tej ziemi. 

Fantastyka do 50% taniej. Sprawdź książki >>

Fantastyczne książki tańsze nawet o połowę możesz złapać do 26 marca 2019Koniecznie zwróć uwagę na te książki:

Serce z cierni w TaniaKsiazka.plSerce z cierni Bree Barton

Serce z cierni autorstwa Bree Barton to książka, którą wciąga interesująca fabułą. Pewnego dnia ojciec postanawia wydać córkę za mąż za dostojnego księga Quinna. Na kartach tej wyjątkowej powieści splatają się ze sobą elementy magiczne, tajemnice rodzinne oraz wątki kryminalne.

Młodziutka Mia nie ma zamiaru wychodzić za mąż, nawet jeśli kandydatem na męża jest sam książę. 17-latka postanawia uciec. Z zamku wykutego w kamieniu, który zamieszkuje, wyrusza na polowanie. Polowanie na czarownice. Podejrzewa bowiem, że to one, kobiety obdarzone magiczną mocą zwane Gwyrach, uśmierciły niegdyś jej matkę. Nastaje dzień zemsty. Kraina, w której można zginąć od dotyku, nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Wystarczy muśnięcie czarownicy, by umrzeć.

Kup książkę >>


Narodziny królowej w TaniaKsiazka.plNarodziny królowej Rebecca Ross

Pasja to jeden z największych darów, jakie można otrzymać. Czasem jednak trzeba poszukać nieco głębiej i zanurzyć się w świat, o jakim dotąd nam się nie śniło.
Valenia jest niezwykłym królestwem, w którym ponadprzeciętne jednostki mogą łatwo wybić się i zaistnieć w świecie. Brienna niestety w żaden sposób nie czuje się ani niezwykła, ani nawet ponadprzeciętna. Dziadek wysyła ją do prestiżowej szkoły, gdzie ma się skupić na rozwijaniu swojej przyszłej pasji.

Kup książkę >>
Pył Ziemi w TaniaKsiazka.pl Pył Ziemi Rafał Cichowski

Zastanawiałeś się kiedyś, co wydarzy się, kiedy nadejdzie koniec świata? Czy ludzkość będzie miała szansę przetrwać? "Pył Ziemi" to zapowiedź tego, co może stać się w przyszłości. To obraz naszego świata i ludzi setki lat po katastrofie, która jak się okazało nie pochłonęła wszystkich żyjących istot. Część z nich nie tylko ocalała, ale również przeszła technologiczną metamorfozę, która zapewniła im nieśmiertelność. Stali się odporni na choroby i urazy, jednak umarł w nich pierwiastek człowieczeństwa, zdolność do okazywania uczuć i do kochania. Wszystko to zostało uznane za słabości, które nie mogą przecież przeszkodzić w znalezieniu domu dla nowego rodzaju ludzi. Po setkach lat znajdują się śmiałkowie, którzy zamierzają wyruszyć na macierzystą planetę, a to co tam znajdą przejdzie ich najśmielsze oczekiwania.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać