Eragon. Dziedzictwo. Tom 1

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 27,20 zł 32,00 zł Taniej o: 15%

Produkt niedostępny

Kiedy Eragon znajduje w lesie lśniący błękitny kamień, sądzi, że to los uśmiechnął się wreszcie do biednego chłopaka z farmy. Gdy jednak z kamienia wykluwa się pisklę smoka, Eragon pojmuje, że oto ma w rękach dziedzictwo niemal tak stare, jak samo Imperium.

W jednej chwili otwiera się przed nim nowy, niebezpieczny świat, świat przeznaczenia, magii i mocy. Zbrojni jedynie w stary miecz i rady wioskowego bajarza Eragon i młody smok muszą odbyć niebezpieczną podróż, unikając mrocznych wrogów, służących królowi, którego zło nie zna granic.

Czy Eragon stanie się jednym z legendarnych Smoczych Jeźdźców? Być może w jego rękach spoczywa los Imperium...

Zdobywca Asa Empiku 2005
Teraz także przebój kinowy!

 

Fragment książki


Prolog:
Cień grozy


      Wiatr zawodził w ciemnościach, niosąc ze sobą woń, która mogłaby odmienić losy świata. Wysoki Cień uniósł głowę i zaczął węszyć w powietrzu. Wyglądał jak człowiek, tyle że miał szkarłatne włosy i rdzawoczerwone oczy.

      Wzdrygnął się zdumiony. Wiadomość okazała się prawdą: byli tu. A może to pułapka? Rozważył wszystkie za i przeciw, po czym rzekł lodowatym głosem:

      – Rozdzielcie się, ukryjcie za drzewami i krzakami. Musicie zatrzymać każdego, kto się tu zjawi... albo sami zginiecie.

      Otaczająca go dwunastka urgali, uzbrojonych w krótkie miecze i okrągłe żelazne tarcze pokryte czarnymi symbolami, rozbiegła się, głośno szurając. One także przypominały ludzi o krzywych nogach i grubych masywnych ramionach, jakby stworzonych do tego, by miażdżyć w śmiertelnym uchwycie. Znad małych uszu wyrastały skręcone rogi. Potworne istoty ukryły się wśród poszycia, pomrukując głośno. Wkrótce szelest liści ucichł i w lesie znów zapanował spokój.

      Cień wyjrzał na szlak zza grubego pnia drzewa. Żaden człowiek nie dostrzegłby niczego w takiej ciemności, dla niego jednak słabiutka poświata księżyca była jasna niczym promienie słońca zalewające drzewa. Widział wyraźnie i ostro najdrobniejszy szczegół. Trwał bez ruchu, nienaturalnie cicho, ściskając w dłoni długi jasny miecz. Wzdłuż klingi biegło cieniutkie kręte wyżłobienie. Broń była wystarczająco wąska, by wniknąć między żebra, ale też dość solidna, by przeciąć nawet najtwardszą zbroję.

      Urgale nie widziały tak dobrze jak Cień, poruszały się po omacku niczym ślepi żebracy, niezdarnie wymachując bronią. Nagle ciszę przeszyło donośne pohukiwanie sowy. Czekali w napięciu, aż ptak odleci. Potwory zadrżały w zimnym nocnym powietrzu. Jeden z nich nastąpił ciężkim butem na gałązkę, która pękła z trzaskiem. Cień syknął gniewnie i urgale skuliły się przerażone. Z trudem zwalczył niesmak – cuchnęły zepsutym mięsem – i odwrócił głowę. To tylko narzędzia, nic więcej.

      Minuty zamieniały się w godziny, a Cień z trudem opanowywał zniecierpliwienie. Woń musiała daleko wyprzedzać swych właścicieli. Nie pozwolił urgalom wstać ani się rozgrzać. Sobie także odmówił tego luksusu. Czuwał za drzewem, nieustannie obserwując szlak. Lasem zakołysał kolejny powiew wiatru. Tym razem woń była silniejsza. Podniecony, uniósł cienką wargę, odsłaniając zęby.

      – Szykujcie się – szepnął.

      Całe jego ciało wibrowało, czubek miecza zataczał nieduże kręgi. Trzeba było wielu knowań i bólu, by doprowadzić go do tej chwili. Nie mógł teraz przegrać, stracić wszystkiego.

      Głęboko osadzone oczy urgali rozbłysły pod nawisami masywnych brwi. Stwory mocniej chwyciły broń. Cień pierwszy usłyszał brzęk: coś twardego uderzyło o kamień. Z mroku wyłoniły się niewyraźne plamy szarości, które zbliżały się z każdą chwilą.

      Trzy białe konie niosły jeźdźców wprost w pułapkę. Dumnie unosiły głowy, ich grzywy falowały w blasku księżyca niczym żywe srebro.

      Na pierwszym rumaku siedział elf o spiczastych uszach i eleganckim ukośnym zarysie brwi. Był smukły, lecz silny i gibki niczym rapier. Przez ramię przewiesił potężny łuk. U boku, naprzeciw kołczana pełnego strzał o lotkach z łabędzich piór, zwisał miecz.

      Ostatni jeździec miał podobną jasną twarz i ostre rysy. W prawej dłoni trzymał długą włócznię, u jego pasa wisiał biały sztylet. Głowę okrywał mu kunsztownej roboty hełm, zdobiony bursztynem i złotem.

      Między nimi jechała kruczowłosa elfia dama. Emanowała spokojem, jej ciemne oczy płonęły w okolonej czarnymi lokami twarzy. Strój miała prosty, co tylko podkreślało jej niezwykłą urodę. Do pasa przytroczyła miecz, a przez plecy przerzuciła długi łuk i kołczan. Przed sobą w siodle wiozła sakwę – co chwila zerkała na nią, jakby upewniając się, że wciąż tam jest.

      Jeden z elfów przemówił, zniżając głos; Cień nie dosłyszał jego słów. Dama odpowiedziała władczo i jej strażnicy zamienili się miejscami: ten w hełmie wyjechał naprzód, pewniej chwytając włócznię. Bez żadnych podejrzeń minęli kryjówkę Cienia i kilka pierwszych urgali.

      Cień już czuł smak zwycięstwa, gdy wtem wiatr gwałtownie zmienił kierunek i powiał w stronę elfów, niosąc ciężki smród urgali. Konie parsknęły gniewnie, zarzucając łbami. Jeźdźcy zesztywnieli, rozejrzeli się niespokojnie, błyskawicznie zawrócili wierzchowce i pogalopowali z powrotem.

      Rumak elfiej damy wystrzelił naprzód, pozostawiając strażników daleko w tyle. Porzucając kryjówkę, urgale wypuściły za nimi deszcz czarnych strzał. Cień wyskoczył zza pnia i wykrzyknął:

      – Garjzla!

      Z jego ręki wytrysnął czerwony płomień, zalewając drzewa blaskiem barwy krwi. Promień trafił wierzchowca elfki, który runął na ziemię z ogłuszającym kwikiem. Elfka z nieludzką szybkością zeskoczyła mu z grzbietu, wylądowała lekko i obejrzała się przez ramię na strażników.

      Śmiercionośne strzały urgali zdążyły już powalić oba elfy. Wojownicy spadli ze swych szlachetnych rumaków i legli na ziemi w kałużach krwi. Urgale rzuciły się ku nim.

      – Za nią! – krzyknął Cień. – To ją chcę dostać!

      Stwory wymamrotały coś w odpowiedzi i popędziły ścieżką.

      Na widok dwóch martwych towarzyszy, z ust elfki dobył się cichy krzyk. Postąpiła krok ku nim, potem jednak przeklęła wrogów i śmignęła w las.

[darmowy fragment książki "Eragon", strony 10-12]

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Domia abr Wyrda (Władza Losu)

  Z tej książki zrozumiałam, że nasz los jest niepewny i zawsze trzeba iść ze głosem przeczucia.

  Książka nie wyróżnia się niczym szczególnym, smok, krasnoludy, zło i dobro. Jednak było w niej coś, czego nie ma w innych książkach. Bardzo się cieszyłam, że Paolini stworzył swój własny język, bo jest to ważne dla czytelnika. Podobała mi się mapka na samym przodzie i słownik. Ahhh. I jeszcze jedno ta kraina jest fenomenalna, sama chciałabym tam zamieszkać *_*. Rozmarzyłam się. Murtagh najlepsza postać. Eragon wydawał mi się, że czasami nie wie co zrobić, na samym początku taki dokładnie głupiec.

  Ważne jest, aby czytelnik chciał powrócić do czytanej powieści. Ja musiałam się zmuszać do czytania. Ale za to kiedy się zagłębiłam, to nie mogłam przestać. Bardzo dobrze napisała, dobra fabuła, ale tłumaczenie -Masakra. Dokładnie nie wiem czy istnieje takie słowo : Jestestwo. Aż sprawdzę.

  Polecam, dla młodych czytelników :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta trafiła w moje ręce dzięki mojej mamie. Początkowo nie chciałam do niej nawet zajrzeć, żeby sprawdzić o czym jest. W końcu się przemogłam, przeczytałam dwie strony, odłożyłam i znowu leżała jakiś czas na półce wśród innych książek. Mama mimo mojej niechęci kupiła drugą część. Tym razem "Eragonowi" na półce dotrzymywał towarzystwa "Najstarszy". Po paru latach z ciekawości sprawdziłam na okładce książki o czym jest. Zaciekawiona zaczęłam czytać. :) I tak zostałam wciągnięta w świat pełen magii, walki dobra ze złem, smoków, elfów, krasnoludów i ludzi. Ktoś może pomyśleć: to już było. Tak, te motywy pojawiają się w wielu książkach, jednak śmiem twierdzić, że ta ma w sobie coś wyjątkowego. Mimo, że już jestem dorosła i czytam sporo książek, jest nadal na szczycie listy moich ulubionych. Oczywiście po przeczytaniu pierwszej części, zaczęłam od razu drugą. Zanim ją skończyłam, rozglądałam się za kolejnym. Miałam je po paru dniach. Czytałam je wieczorami w wakacje pomimo zmęczenia, jakie wywoływała u mnie praca wakacyjna. :) Gorąco polecam wszystkim! Jest to coś dobrego na oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie się w świat marzeń, czegoś nierzeczywistego. :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Chłopiec o niezwykłym talencie pisarskim, dziecko wypromowane przez rodziców... Młody autor "Eragona" i jego dzieło otrzymali zupełnie skrajne opinie krytyków literackich. Dlaczego? Lektura tej fantastycznej opowieści zdecudowanie udowadnia jego klasę. "Eragon" to książka pisana prostym językiem, który jednak tylko dodaje jej uroku i dobrze współgra z fabułą. Akcja utwory zaciekawia od samego początku, a autor doskonale stopniuje napięcie. Czytelnik z każdą stroną jest coraz bardziej zainteresowany tym, co będzie dalej. Znalezienie przez tytułowego bohatera niezwykłego jaja, z którego wykluwa się smok, otwiera przed nim drzwi do zupełnie innego świata. Pełno w nim przygód i niebezpieczeństw, ale też przyjaźni oraz miłości. Jeśli więc lubisz fantastykę i bajkowe klimaty, ta książka na pewno Cię zachwyci. Polecam ją przede wszystkim na długie, jesienne wieczory, gdyż doskonale się przy niej odpoczywa. Ja czytam ją co roku, już od pięciu lat i nadal mi się nie znudziła...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 42361901622KS
Warto zwrócić uwagę na...
Widelec, wiedźma, smok. Opowieści ze świata Alagaesii. Tom 1. Eragon 5/5 Nasza cena:
18,20 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Widelec, wiedźma, smok. Opowieści ze świata Alagaesii. Tom 1. Eragon

Autor międzynarodowego bestsellera fantasy powraca z zupełnie nowymi opowiadaniami ze świata Eragona i cyklu Dziedzictwo! Wędrowiec i przeklęte dziecko. Zaklęcia i magia. I oczywiście smoki. Witamy z powrotem w świecie Alagaesii. Minął rok od dnia, gdy Eragon opuścił Alagaesię, szukając idealnego...
Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wikingowie. Tom 1. Wilcze dziedzictwo

Europa Północna, X wiek n.e.Szwedzi, Norwegowie i Duńczycy od lat toczą między sobą krwawe wojny o ziemię, bogactwa i honor. Tłem dla pasjonującej, trzymającej w napięciu akcji są wielkie lądowe i morskie bitwy, wspaniałe zwycięstwa i dotkliwe klęski, tajemne groty wypełnione nieprzebranymi...
Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,93 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy...
La Belle Sauvage. Księga Prochu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,03 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

La Belle Sauvage. Księga Prochu. Tom 1

"Malcolm był synem właściciela, jedynakiem (...) miał wielu kolegów, ale największą radość sprawiało mu pływanie kanoe w towarzystwie swojego dajmona, Asty. Kanoe nazywało się La Belle Sauvage." Malcolm Polstead wiedzie w oberży nad Tamizą życie bezpieczne i szczęśliwe, choć niezbyt ekscytujące....
Zorza Polarna. Mroczne materie. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,03 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zorza Polarna. Mroczne materie. Tom 1

"Bez tego dziecka wszyscy zginiemy" W Zorzy Polarnej poznajemy Lyrę Belacquę, sierotę z równoległego świata, w którym nauka, teologia i magia splatają się ze sobą. Lyra i jej dajmon w zwierzęcej postaci mieszkają - na wpół dzicy i beztroscy - wśród akademików oksfordzkiego Kolegium Jordana. Kiedy...
Per aspera ad astra. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 1 4/5 Nasza cena:
17,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Per aspera ad astra. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Tom 1

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Davida Webera, Nancy Kress, Mike’a Resnicka, Jacka Campbella, Kevina J. Andersona. Długo oczekiwany prequel bestsellerowego cyklu „Pola dawno zapomnianych bitew". Historia przodka Henryana Święckiego żyjącego w okresie wojny domowej. O tym,...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Dawca przysięgi. Archiwum burzowego światła. Tom 3. Część 1 5/5 Nasza cena:
24,56 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dawca przysięgi. Archiwum burzowego światła. Tom 3. Część 1

W „Dawcy Przysięgi“, trzecim tomie bestsellerowego Archiwum Burzowego Światła, ludzkość musi stawił czoło nowemu Spustoszeniu i powrotowi Pustkowców - wroga, którego liczebność jest równie wielka, jak pragnienie zemsty. Alethyjskie armie pod dowództwem Dalinara Kholina odniosły chwilowe zwycięstwo,...
Papierowy Mag. Mag. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Papierowy Mag. Mag. Tom 1

Wciągające fantasy w steampunkowym wydaniu! Wkrocz do świata magów, w którym wszystko jest możliwe. Miej się jednak na baczności. Ceony Twill całe swoje życie marzyła o tym, aby zostać Wytapiaczem – specjalistką od magii metalu. Zdeterminowana ukończyła Szkołę Magów Tagis Praff z wyróżnieniem. Nie...
Tusz. Księgi Skór. Tom 1 4/5 Nasza cena:
27,47 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tusz. Księgi Skór. Tom 1

Oszałamiający debiut! ​ Alice Broadway po mistrzowsku łączy fantastykę z tajemnicą i utopią. Każde zachowanie, każdy uczynek, każda ważna chwila zostawia ślad na Twojej skórze. Leora jest przekonana, że jej zmarły ojciec powinien zostać zapamiętany na zawsze. Wie, że zasługuje on, aby...
Odcienie magii. Tom 1. Mroczniejszy odcień magii 4/5 Nasza cena:
26,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odcienie magii. Tom 1. Mroczniejszy odcień magii

Schwab to gwiazda na firnamencie fantastyki, przed którą drżą najlepsi autorzy powieści tego gatunku... "Mroczniejszy odcień magii" zachwyca! Potwierdzili to fani autorki zgromadzeni na portalu książkowym GoodReads - poznajcie finalistkę plebiscytu "Najlepsza Fantastyka Roku 2015"...
Maresi. Kroniki Czerwonego Klasztoru. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,84 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maresi. Kroniki Czerwonego Klasztoru. Tom 1

Maresi jest nowicjuszką w Czerwonym Klasztorze mieszczącym się na niewielkiej wyspie.  Mieszkające w nim siostry wierzą w duchową opiekę Pramatki i siłę wiedzy.  Pewnego dnia do klasztoru przybywa Jai. Maresi zaprzyjaźnia się z nią. Jai w domu rodzinnym przeżyła dramat, który powraca do niej co noc...
Wybrane bestsellery
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
25,59 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
17,88 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,79 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula