ePrasa Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń 5/2020

  • Nowość

plik do pobrania Dowiedź się więcej

  • Książkę przeczytasz na:
Pobranie w
Do 2h od opłacenia zamówienia
Producent
Nasza cena: 52,43 zł 60,00 zł Taniej o: 13%

Chwilowo niedostępny

MONITOR prawa pracy i ubezpieczeń to dwutygodnik przeznaczony dla księgowych, kadrowych oraz specjalistów ds.  płac i rozliczeń. Znajdują się w nim konkretne rozwiązania dotyczące prawa pracy, ZUS i wynagrodzeń. Autorami naszego czasopisma są eksperci z PIP, ZUS, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, radcowie prawni, a także specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. MONITOR prawa pracy i ubezpieczeń pomoże przygotować się do  zmian w przepisach.

W ramach prenumeraty MONITORA prawa pracy ubezpieczeń  na rok 2015, otrzymasz:

24 numery MONITORA prawa pracy i ubezpieczeń 6 książek z serii „Kodeks kadr i płac” w tym m.in.: Kodeks pracy 2015 z komentarzem, Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych 2015 z komentarzem, Rozporządzenia wykonawcze do ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych 2015 z komentarzem, Ustawa zasiłkowa 2015 z komentarzem. 4 dodatki z serii „Sposób na płace” – monotematyczne dodatki dotyczące rozliczenia wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych w tym m.in. „Zbiegi tytułów do ubezpieczeń społecznych – praktyczne rozliczenia”, 4 dodatki z serii „Wskaźniki i stawki” – stały kwartalny dodatek zawierający wykaz wskaźników i stawek potrzebnych służbom kadrowym, 4 dodatki z serii „Temat na życzenie” – monotematyczne dodatki dotyczące prawa pracy i ubezpieczeń społecznych m.in. „Zawieranie umów o pracę – nowe zasady”, 6 praktycznych kartoników z serii „Ściąga  kadrowego” – praktyczne instrukcje, opracowania, tabele bieżących zmian w prawie na podręcznym kartoniku, 3 dodatki z serii „Kadry i płace w sferze budżetowej” – dodatki przeznaczone specjalnie dla sfery budżetowej, dotyczące m.in. oświaty, urzędników państwowych i pracowników samorządowych.

Uwaga! W 2015 r. zmieniają się:

ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych m.in. w zakresie oskładkowania umów zlecenia, Kodeks pracy m.in. w zakresie umów o pracę na czas określony, ustawa zasiłkowa,

 

W 2015 roku na łamach MONITORA prawa pracy i ubezpieczeń m.in.:

jakie będą nowe zasady zawierania umów na czas określony, jak trzeba będzie oskładkować przychody osób pracujących na podstawie kilku umów zlecenia, czy łatwiej będzie kontrolować pracowników na zwolnieniach lekarskich po wprowadzeniu e-zwolnień, czy będzie można pracować 6 dni w tygodniu po zmianie przepisów o czasie pracy, ustalanie podstawy wymiaru zasiłków dla przedsiębiorców po zmianach, waloryzacja rent i emerytur na nowych warunkach, oskładkowanie przychodów  członków rad nadzorczych po nowelizacji, nowe zasady kierowania pracowników na badania wstępne.

Najważniejsze korzyści z prenumeraty MPPIU:

na bieżąco będziesz informowany o zmianach przepisów i ich konsekwencjach dla pracodawców – oszczędzisz w ten sposób czas, zaoszczędzisz na kosztach porad prawnych – w czasopiśmie co 2 tygodnie otrzymasz co najmniej 25 odpowiedzi na swoje pytania i możesz korzystać z bezpłatnych dyżurów telefonicznych naszych ekspertów, unikniesz kar inspektorów PIP i ZUS za naruszenie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń korzystając z naszych porad i wskazówek, zaoszczędzisz na kosztach procesowych i odszkodowaniach z tytułu roszczeń pracowników.
Recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula