eBooki - Tematyczne

Bestsellery - eBooki - Tematyczne

Nowości - eBooki

W prezentowanej kategorii każdy z czytelników powinien odnaleźć książki przybliżające go do tematu, który akurat go interesuje. Na pewno nauczy się obcego języka, przeczyta o chorobach cywilizacyjnych występujących w dzisiejszym świecie, jak również odnajdzie pozycje z różnego rodzaju kursami, które pozwolą mu zgłębić określoną wiedzę. To, co zachwyca w tej kategorii, to fakt, że zostały w niej zebrane książki w formie elektronicznej, dzięki czemu żaden czytelnik nie zapomni jej zabrać ze sobą. Poniżej przedstawimy kilka pozycji, które pokażą, jakiego typu książki można znaleźć w kategorii “Tematyczne”.
  • "Łamigłówki liczbowe" autorstwa Russella Kena to pozycja przeznaczona dla osób, które uwielbiają główkować i nigdy się przy tym nie nudzą. Jest to zbiór 159. zadań o różnym stopniu trudności, dzięki którym ćwiczymy rozwój intelektualny naszego umysłu.
  • "Pytania i odpowiedzi na temat śmierci i umierania" - temat śmierci i umierania jest jednym z najczęściej omijanych w rozmowach ludzi. W książce tej Elisabeth Kubler-Ross porusza temat samobójstw, dojrzewania do śmierci, jak również tego, w jaki sposób powiedzieć pacjentowi i jego rodzinie o tym, że umiera. Jeżeli ktoś boi się śmierci i nie potrafi sobie z nią poradzić, to jest to książka idealna dla niego.
 
Jak można zauważyć po przytoczonych tytułach, prezentowana kategoria e-booków jest niejednorodna i urozmaicona, co sprawia, że każdy czytelnik znajdzie pozycję odpowiednią dla siebie.