eBooki - Poradniki do gier

Bestsellery - eBooki - Poradniki do gier

Nowości - eBooki

Co może być dla niektórych zaskakujące, jednym z największych uroków gier jest to, że bywają ciężkie do ukończenia. Jednak, kiedy ktoś utknie na jakimś poziomie przez dłuższy czas, traci całą radość z gry. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą poradniki do gier, które opisują całą rozgrywkę i podają podstawowe wskazówki.

Zazwyczaj opisane są wszystkie poziomy, krok po kroku, więc każdy, kto nie do końca wie, co należy zrobić na danym etapie gry, nie będzie miał problemów z przejściem dalej. Nie trzeba się także bać nie zrozumienia informacji zawartych w instrukcjach, gdyż najczęściej do poradników dołączone są także zdjęcia z rozgrywki.

Często dodawane są także kody do gier, by wszyscy, którzy chcą znacząco ułatwić sobie rozgrywkę, nie mieli z tym problemów. Poradniki zazwyczaj nie są obszerne i dobrym pomysłem na dystrybucję są formy elektroniczne, dlatego właśnie w takiej formie oferowane są tutaj.

Drukowanie ich częstokroć mija się z celem, a elektroniczna forma obniża także cenę zakupu. Wszystkie najbardziej klasyczne gry posiadają swoje poradniki. W tych nowszych często tworzone są poradniki dla fanów, jednak te oficjalne są o wiele bardziej profesjonalne, a wytłumaczone w nich akcje są o wiele jaśniej przedstawione, tak by nikt nie miał wątpliwości jak działać.

Dostępne w asortymencie księgarni podręczniki ułatwią grę w najpopularniejsze tytuły, jak chociażby “Wiedźmin 3: Dziki Gon”, czy “Dragon Age - inkwizycja”.