eBooki - Poradniki

Bestsellery - eBooki - Poradniki

Nowości - eBooki

Powiązane kategorie
Prawdopodobnie każdy z nas przeczytał w życiu choć jeden poradnik. Są to książki, które wielokrotnie pomogły nam zrobić coś, co wcześniej było dla nas obce. Tym razem prezentujemy poradniki w formie elektronicznej, abyście przez cały czas mieli dostęp do książek z poradami, które Was interesują. Nie znacie bowiem dnia ani godziny, w której określony poradnik może Wam się przydać.
 
Zachęcamy do przejrzenia wszystkich pozycji z prezentowanej kategorii. W tym miejscu chcemy przybliżyć kilka z nich, abyście wiedzieli, czego możecie się po niej spodziewać.
 
  • "Kuchnia domowa bez glutenu, pszenicy i nabiału" Antoinette’a Savilla - to książka, która z pewnością będzie bliska wielu osobom. Nie chodzi tutaj oczywiście o panującą modę na niespożywanie glutenu, a o osoby, które naprawdę nie mogą spożywać składników wymienionych w tytule. Książka zawiera przepisy, które pozwolą na łatwiejsze przejście z normalnej diety na bardziej restrykcyjną. Poza tym dzięki niej można zacząć jeść smacznie i zdrowo.
  • "Młoda bez skalpela" autorstwa Nigmy Talib, wyjaśnia najczęściej pojawiające się przypadłości, takie, jak przedwczesne starzenie. Pisarka pokazuje również, jaką dietę stosować, jaki styl życia prowadzić i jak to wszystko łączyć z medycyną naturalną, aby zawsze wyglądać pięknie i młodo. 


Zachęcamy do lektury książek z tej kategorii.