eBooki - Książki do nauki języków obcych

Bestsellery - eBooki - Książki do nauki języków obcych

Nowości - eBooki

Powiązane kategorie
Nauka języków obcych to popularny temat w naszym życiu codziennym, także wśród książek. W czasach, gdy znajomość języków obcych jest wręcz wymagana, a brak czasu komplikuje możliwości nauki, wydawnictwa starają się stale wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Książki przeznaczone do nauki języków wydawane są często w postaci e-booków. To bardzo ułatwia korzystanie z nich i umożliwia naukę w dogodnym momencie, w zasadzie w każdym miejscu. Nie trzeba już taszczyć dużych książek ze sobą, kiedy można uczyć się obcego języka w tramwaju, czy kawiarni za pomocą czytnika e-booków. Co więcej, najczęściej książki posiadają różne formaty, dlatego dedykowany sprzęt często nie jest wymagany. Książki do nauki języków są dobrą alternatywą dla internetowych kursów, które często nie są bardzo skuteczne. Publikacje opracowywane są przez specjalistów, a i w szkołach językowych częstokroć korzysta się także z oferowanych w tej kategorii podręczników. To przecież nic innego jak najbardziej znane repetytoria w wersji cyfrowej!

Nauka języków jeszcze nigdy nie była tak prosta. Oprócz najbardziej popularnych pozycji, oferujących informacje z najpopularniejszych i najczęściej używanych języków, można znaleźć także pozycje, które umożliwiają opanowanie tych dialektów, których się rzadziej używa.

Wśród wszystkich e-booków warto zwrócić uwagę m.in. na:
 
  • “Znasz polski - znasz angielski” - to zbiór aż 1500 ważnych słówek w j. angielskim.
  • “Idiomy języka angielskiego”.
  • “Angielski w podróży”, czyli niezbędnik podróżnika, zawierający najważniejsze zwroty, które przydadzą się w trakcie zagranicznych wyjazdów.
  • “Job interview” to niezastąpiona pozycja dla każdego, kto ma w planach rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim.
  • “Niemiecki dla dzieci” - to z kolei dwujęzyczna bajka pomagająca dzieciom zaznajomić się z podstawami języka niemieckiego.