eBooki - Książki dla dzieci

Bestsellery - eBooki - Książki dla dzieci

Nowości - eBooki

Bardzo ważne jest, aby najmłodsi od najwcześniejszych lat czytali książki. Dziecko nie tylko z przyjemnością będzie poznawać nowe historie, ale także będzie rozwijało się poznając alfabet i ucząc się samodzielnego czytania.

Także książki czytane przez rodziców pomogą w rozwijaniu wyobraźni tak ważnej w rozwoju dziecka. Literatura dla dzieci pozwala osiągać te cele. Dzięki niesamowitym historiom napisanym specjalnie dla najmłodszych, dziecko przeżyje prawdziwą, wciągającą przygodę, jednocześnie zyskując wiele innych korzyści.

Książki dla dzieci są dostosowane do ich aktualnego rozwoju psychicznego, dlatego nie ma obaw, że znajdą się w nich nieodpowiednie treści. Dzięki łączeniu opowieści w całe serie, dziecko będzie mogło śledzić poczynania swoich ulubionych bohaterów wielokrotnie, nieraz identyfikując się z kreskówkową postacią. Kolorowe ilustracje, którymi wypełnione są książki, pomogą dziecku w aklimatyzacji ze światem książki oraz będą dodatkowym atutem przy wyborze odpowiedniej pozycji.

Do najczęściej wybieranych tytułów zaliczają się:
 
  • “Przygody Kubusia Puchatka” - bajka znana od pokoleń, opowiadająca historię uroczego Misia, chłopca Krzysia oraz ich przyjaciół ze Stumilowego Lasu.
  • “Oto jest Kasia” - historia wzorowej uczennicy, córki i przyjaciółki, która w pewnym okresie swojego życia musi zmierzyć się z nastoletnim buntem.
  • “Czarna owieczka” to pełna humoru i fantazji bajka o wspólnym dorastaniu owieczki i szczeniaka. 
 
 
Na popularności nie tracą także klasyczne baśnie, które są opowiadane od pokoleń.