eBook The Gravity of Us mobi epub

plik do pobrania Dowiedz się więcej

  • Książkę przeczytasz na:
Darmowy fragment:
Pobranie w
do 15 min po opłaceniu zamówienia
Licencja
znak wodny
Wydawnictwo
Rodzaj pliku
epub,mobi
Rok wydania
2022
Nasza cena: 19,84 zł 30,00 zł Taniej o: 34%

Inteligentny, podnoszący na duchu debiut Young Adult,  idealny dla fanów Becky Albertalli i Adama Silvery.
To nie jest kolejna rozprawka w szkolnym stylu, to czuła i mądra opowieść o miłości między dwoma młodymi chłopakami.

Cal chce być dziennikarzem. Jest już w połowie drogi do sukcesu, dzięki koncie na FlashFame z pół milionem obserwujących i perspektywą stażu w Buzzfeed. Ambitne plany pokrzyżuje mu jednak wybranie jego taty pilota do głośnej misji NASA na Marsa. Wkrótce Cal razem z rodzicami zostawia Brooklyn na rzecz gorącego i wilgotnego Houston. Nagle życie chłopaka zamienia się w telewizyjne reality show - z ciągle kłócącymi się rodzicami i odgrywaniem ról idealnej amerykańskiej rodziny na potrzeby medialnego spektaklu.

A potem Cal spotyka Leona, którego mama jest astronautką w tej samej misji. I w zawrotnym tempie traci dla niego głowę. Cal i Leon stają się dla siebie oazą spokoju pośród oceanu szaleństwa. Wraz z rozwojem ich relacji, wzrasta gorączkowa atmosfera wokół misji na Marsa. Kiedy na jaw wychodzą ukryte motywy stojące za programem, Cal musi znaleźć sposób na odkrycie prawdy bez ranienia tych, na których najbardziej mu zależy.

Porzucone marzenia, nagła przeprowadzka, medialne zamieszanie i brudne sekrety, które mogą okazać się początkiem końca wielkiej misji.
W całym tym szaleństwie, jedyną stałą wydaje się być związek z nowo poznanym Leonem. Czy w tej miłości warto się zatracić?

 

Mocno osadzony w rzeczywistości romans, który mieni się niczym gwiazdozbiór. 
– Adam Silvera, autor bestsellera „Nasz ostatni dzień”

Książka o pierwszej miłości i pierwszym locie w kosmos. Opowieść o astronautach, o której nie wiedziałam, że jej potrzebuję. Książka klejnot – cudowna i mądra. 
– Becky Albertalli, autorka zekranizowanej powieści „Simon oraz inni homo sapiens”

Ten debiut jest pełną ciepła opowieścią o niedoskonałym queerowym związku i młodym mężczyźnie, który poznaje samego siebie, kiedy wszystko wokół niego się zmienia.
– Publishers’ Weekly

Ciepły, mądry i trafiający prosto do serca debiut. Książka o tym, jak spełniać swoje marzenia, nie odrywając się za bardzo od ziemi. 
– Karen M. McManus, autorka bestsellerów “Jedno z nas kłamie” i “Dwoje dochowa tajemnicy”

 

Książka mówi o tych wszystkich rzeczach, które ważne są dla każdego człowieka – o rodzinie, o tym, jak trudno poznać samego siebie i o tym specjalnym rodzaju miłości, który sprawia, że szybujesz prosto w niebo.

Warto zwrócić uwagę na...
Niniejszy poradnik do gry The Last of Us 2 stanowi rozbudowany instruktaż przetrwania po brutalnym postapokaliptycznym świecie wykreowanym przez studio Naughty Dog. Skorzystanie z naszego poradnika pozwoli ci przetrwać wszystkie starcia z zainfekowanymi oraz żywymi przeciwnikami, odkryć wszystkie...
dodaj do schowka Do koszyka 9,41 zł
W poradniku do gry The Last of Us znalazł się komplet informacji ułatwiających ukończenie gry. Opracowanie zawiera szczegółowy opis przejścia, liczne porady dotyczące walk i opisy starć, a także lokalizacje najważniejszych znajdziek i osiągnięcia. The Last of Us - poradnik do gry zawiera...
dodaj do schowka Do koszyka 8,46 zł
Niniejszy poradnik do gry The Last of Us 2 stanowi rozbudowany instruktaż przetrwania po brutalnym postapokaliptycznym świecie wykreowanym przez studio Naughty Dog. Skorzystanie z naszego poradnika pozwoli ci przetrwać wszystkie starcia z zainfekowanymi oraz żywymi przeciwnikami, odkryć wszystkie...
dodaj do schowka Do koszyka 9,41 zł
Poradnik do The Wolf Among Us zawiera dokładny opis przejścia gry z wyszczególnionymi ważnymi wyborami oraz interakcjami między postaciami. Każdy dialog niosący za sobą konsekwencje, został szczegółowo opisany. Poradnik do The Wolf Among Us - Epizod 1: Faith zawiera: Szczegółowy opis przejścia...
dodaj do schowka Do koszyka 7,51 zł
Smoke and Mirrors to drugi już epizod gry przygodowej The Wolf Among Us. Tak jak w każdych produkcjach studia Telltale Games, esencją gry są zagadki logiczne, rozmowy oraz oferowanie graczowi wyborów, którymi może podążać. W drugim epizodzie kontynuujemy śledztwo tajemniczych morderstw na terenie...
dodaj do schowka Do koszyka 7,51 zł
The Wolf Among Us to dzieło studia Telltale Games, w którym wcielamy się w szeryfa baśniowej społeczności Fabletown. Naszym zadaniem jest kontynuowanie dochodzenia, które krok po kroku ujawnia coraz to więcej szczegółów dotyczących tajemniczych morderstw. Crooked Mile to trzecia część epizodycznej...
dodaj do schowka Do koszyka 7,51 zł

Bestsellery - eBooki - Książki dla młodzieży

Wybrane bestsellery
Witaj w progach Akademii 4-latka  Znajdź ukryte kotki, dorysuj kropeczki biedronce i zaprowadź alpakę do koleżanek. Baw się i rozwijaj Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość,...
dodaj do schowka Do koszyka 3,54 zł
Piąty tom serii "Hellish"! Tę historię można czytać, nie znając poprzednich tomów. Pierwszy tom dylogii „Agony”, historii najmłodszego z braci Scott. „A kiedy twoja dusza zostanie pożarta, pamiętaj, że cię przed tym ostrzegałem”. Aiden Scott wraz z rodzeństwem odziedziczył wielki spadek, w tym...
dodaj do schowka Do koszyka 30,45 zł
Ponad 1 500 000 egzemplarzy książek sprzedanych tylko w Polsce. 5 nominacji do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii: kryminał/sensacja/thriller. 6 nominacji do Bestsellera Empiku. 1 Bestseller Empiku dla „Terapeutki" w kategorii: literatura popularna. Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru...
dodaj do schowka Do koszyka 36,60 zł
Autorka bestsellerowej powieści Co wyszeptał nam deszcz! Poruszająca historia córki bohaterów Kontraktu! Życie nie bywa łaskawe. Wyzwania, które rzuca, popychają ludzi do czynów wymagających decyzji: „być albo nie być”. Tristan Harmon, by przeżyć, musiał nauczyć się kraść. Jednak jedno zlecenie...
dodaj do schowka Do koszyka 32,63 zł
Kicia Kocia wraz ze swoim przyjacielem Packiem przekonują się, że uśmiech ma wielką moc. Na spacerze mówią z uśmiechem napotkanym osobom "dzień dobry" i zauważają, że wszystkim natychmiast poprawia się humor. Postanawiają jak najczęściej się uśmiechać i mówić ludziom miłe rzeczy.
dodaj do schowka Do koszyka 9,03 zł
Jak oddać paraliżujący strach towarzyszący niechcianej ciąży i potajemnej aborcji? Jak opisać nastoletni seks, który bywa źródłem wolności, ale i upokorzenia? I jak sportretować rozkoszną władzę nad młodszym o trzydzieści lat kochankiem? „Liczy się nie to, co się zdarza, lecz to, co robimy z tym,...
dodaj do schowka Do koszyka 29,64 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula