eBook Przebudzenie pdf mobi epub

Średnia: 3.4 Ilość ocen: 5

plik do pobrania Dowiedź się więcej

 • Książkę przeczytasz na:
Darmowy fragment:
Pobranie w
Do 2h od opłacenia zamówienia
Rodzaj pliku
epub,mobi,pdf
Licencja
znak wodny
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 21,24 zł
Nasza cena: 21,24 zł 30,00 zł Taniej o: 29%

Życie Janka zmienia się nieodwracalnie, gdy w wypadku ginie jego ukochana żona, a kilka miesięcy później do szpitala psychiatrycznego trafia jego córka. Dziewczyna niedługo potem zapada w śpiączkę. Po tym wydarzeniu główny bohater doświadcza coraz więcej tajemniczych sytuacji, których nie potrafi zrozumieć. W tym samym czasie jego córka, Maria, zagłębia się w mroczny świat swojego snu, a ciemność zaczyna wpływać na losy jej i jej ojca.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewnej listopadowej nocy na A1 doszło do wypadku samochodowego. W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym śmierć poniosła Anna. Jan, jej mąż siedział za kierownicą, ale, mimo iż to nie ON spowodował katastrofę, tylko pijany kierowca TIRa nie umiał sobie wybaczyć. Nie potrafił też dotrzeć do córki Marii, która również załamała się na wieść o śmierci matki. W końcu za namową przyjaciela i jednocześnie lekarza psychiatry Jan decyduje się oddać córkę do szpitala psychiatrycznego, licząc, że to wyciągnie ja z marazmu i lekarze pomogą jej zapanować nad napadami agresji, podczas których stawała się nieobliczalna i stanowiła zagrożenie zarówno dla otoczenia, jak i samej siebie. Jan odczuwa ogromny dyskomfort w związku z podjęciem decyzji o oddaniu córki do szpitala psychiatrycznego. Targa nim nieokreślony niepokój, bo jest przekonany, że kiedyś już miał możliwość zapoznać się z obsługą szpitala. Tymczasem Maria zapada w śpiączkę i żaden z lekarzy nie jest w stanie jej z niej obudzić… Co się dzieje na terenie szpitala? Czy Jan podjął słuszną decyzję o pozostawieniu córki w obiekcie w tak trudnym momencie dla ich pomniejszonej rodziny? Niby mieli się nią zaopiekować specjaliści, ale czy to odpowiednia chwila, by zostawić ją samą w zupełnie obcym miejscu? Skąd nagle się wzięło u niego potęgujące uczucie niepokoju?

  Autorka była mi wcześniej nieznana, ale już po pierwszych słowach odetchnęłam z ulgą: „Cisza. Fascynujące, w jaki sposób wtapia się w nią Ciemność”. Te zdania bardzo mnie zachęcały do zagłębienia się w lekturze. Rozdziały są podzielone na dni tygodnia. Ten zabieg bardzo mi się spodobał. Miałam wrażenie, że wraz z bohaterami wyrywam kolejne kartki z kalendarza. Historia głównie była przedstawiona oczami Jana, ale Maria również miała w powieści swój głos. Głos ów był dziwny, smutny, niepokojący i w pewnym stopniu bolał jak jątrząca się rana.

  O czym właściwe jest Przebudzenie? Autorka prostymi słowami i w przyjemnym stylu poprowadziła mnie krętą ścieżką, ukazując meandry ludzkiej psychiki. Traumatyczne przeżycie, czy choroby takie jak depresja potrafią zamienić życie w koszmar. Podczas lektury nie sposób było nie pomyśleć o kondycji naszej ochrony zdrowia. Psychiatra leży i głośno kwiczy a leczenie dzieci i młodzieży jest prawie niemożliwe. Dokąd to wszystko zmierza? Nikt nic nie robi, liczba osób w różnym wieku cierpiących, chociażby na depresję z dnia na dzień dramatycznie wzrasta, tak samo, jak liczba samobójstw, bo ludzie nie mogą znaleźć profesjonalnej pomocy.

  Nie za bardzo potrafię przypisać książkę do konkretnego gatunku, ale to według mnie zaliczyć można na in plus. Jest to dobra, przewrotna historia z bardzo zaskakującym zakończeniem. Krótka, płynna, mroczna, melancholijna, ale dająca do myślenia. Autorka w nietypowy sposób uzmysławia, jak ważna jest rozmowa z drugim człowiekiem. Poczucie obecności i wsparcia. Może to pomóc w pokonaniu bólu po śmierci najbliższej osoby. Polecam, ponieważ uważam, że ten debiut zasługuje na uwagę.

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję Redakcji S[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytając opis tej książki byłam bardzo zaciekawiona. Wypadek samochodowy, córka w szpitalu psychiatrycznym w śpiączce i obiecane mroczne losy córki i ojca. Brzmi naprawdę mocno i zapowiada coś dobrego. Jednak.. Nie wiem od czego zacząć. Może z tej dobrej strony. To jest debiut autorki. Podobał mi się styl. Jak się wiążą zdania. Płynne przejścia między bohaterami. Pomysł na fabułę. Ale dalej już nie jest tak kolorowo. Książka była zbyt krótka. Dużo pytań pozostawiła. Może się planuje drugi tom? Skończyło się to dość absurdalnie i 80% książki straciło logikę. Autorka weszła w dość trudny temat, ale postanowiła nic nie wyjaśniać. Zapoznała czytelnika z tematem i dała wolną wolę rozwiązania wątków samemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio miałam przyjemność przeczytać książkę „Przebudzenie” Wiktorii Wawrzyniak. Podchodziłam do niej z pewnym dystansem, bo opis jaki znalazłam był na tyle intrygujący i tajemniczy, że nie byłam w stanie stwierdzić, czy trafi w jakikolwiek sposób w moje gusta. Gdy zaczęłam czytać najpierw czułam takie zaciekawienie, zastanawiałam się co się wydarzy, o co tak właściwie tu chodzi. A zaczyna się tak konkretnie, od tragicznego w skutkach wypadku.

  .

  W wypadku ginie ukochana żona Jana pozostawiając go z córką Marysią. Skutki takiego przeżycia dla obojga mogą być ogromne, trudne. Marysia zamyka się w sobie, miewa problemy z agresją i bardzo oddala się od ojca. Z czasem za namową specjalistów trafia do szpitala psychiatrycznego, by przy pomocy specjalistów poradzić sobie z przeżytą traumą. Wtedy też dziewczyna dziwnym sposobem zapada w śpiączkę, lekarze są bezradni i nie wiedzą co jest tego przyczyną. Życie Jana komplikuje się wtedy jeszcze bardziej, a ON sam nie potrafi sobie z nim poradzić.

  .

  W książce został zastosowany ciekawy zabieg, ponieważ poznajemy historię z dwóch stron. Ze strony córki i ze strony ojca, a wszystko razem tworzy nam złożoną i spójną całość. Ale… żeby nie było tak ułożenie to w finale mamy obrót o 180^ i doznajemy takiego szoku jako czytelnicy, że sami nie wiemy jak przyswoić to co się stało. Polecam serdecznie, bo jest to nie długa, ale za to totalnie odjechana historia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Intrygujący debiut. Tak na szybko mogę powiedzieć po przeczytaniu "Przebudzenia". Nastawiona byłam raczej sceptycznie, okładka sugerowała jakąś fantastykę, może wampiry? A historia jest osadzona w realnym świecie i z zjawiskami nadprzyrodzonymi ma niewiele wspólnego. Autorka weszła na trudny temat choroby psychicznej, namieszała, poplątała, a końcówką uderzyła jak obuchem. Pomysł bardzo ciekawy, ale wykonanie troszkę kuleje. Mam wrażenie, że najpierw powstały kluczowe sceny, dopracowane i przemyślane, a cała reszta jest trochę dopisana "na siłę". Przez to jest trochę nierówno, momentami nudnawo i niezrozumiale. Mimo tego czuję u autorki duży potencjał.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Cierpiałaś bardziej przez to, że się odsunął. Nie zrobił tego dla ciebie. Myślał o sobie"

  ~

  Kiedyś naukowo udowodniono, że wielu z nas uwielbia doświadczać wyrzutu adrenaliny spowodowanego strachem. Dlatego też ogromną popularnością cieszą się książki z wątkiem tajemnicy, przepełnione mrocznym klimatem i intrygą. Sięgając po „Przebudzenie”, czyli duet naszej polskiej, młodej pisarki – Wiktorii Wawrzyniak - kompletnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Już sam opis nadał tego typu atmosferę, więc środek był dla mnie bardzo zachęcający. Zanim podzielę się spostrzeżeniami, po krótce opowiem o czym ta książka właściwie jest.

  „Przebudzenie” to historia, w której główną rolę gra Jan. Mężczyznę poznajemy w najgorszym momencie jego życia. Jego żona, Anna, ginie w wypadku, a Janek nie potrafi się z tym pogodzić. Na dodatek, niedługo potem jego córka trafia do szpitala psychiatrycznego. Wszystko w dosyć szybkim tempie zaczyna się sypać. Apogeum złych wydarzeń zwieńcza moment, gdy Marysia zapada w śpiączkę. Gdyby jednak tragedii było za mało, Jan od tej chwili zaczyna doświadczać wielu niewyjaśnionych i tajemniczych wydarzeń, które wkraczają w jego życie i niekoniecznie chcą je opuścić.

  Książka zdecydowanie nie była tym, czego się spodziewałam. Podeszłam do niej z małym dystansem, jednak z każdą kolejną stroną czytało mi się coraz lepiej, a minuty niezauważalnie mijały. Historia została przedstawiona bardzo klarownie. Podczas czytania nie złapałam się na momencie, w którym nie wiedziałabym o co chodzi i gubiła się w akcji. Dodatkowo poruszony jest wątek śpiączki i to co w nim uwielbiam, czyli śnienie osoby w niej pogrążonej. Razem z Marią możemy w pewien sposób doświadczać rzeczy, jakich dziewczyna zaznaje będąc we śnie. Jak dla mnie wplątanie tego tematu w całość bardzo dobrze urozmaiciło fabułę. Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, a autorkę muszę pochwalić za bardzo przyjemny styl pisania. Będę czekać na kolejne prace spod jej pióra. Według mnie, „Przebudzenie” jest bardzo dobrym debiutem i zasługuje na o wiele większy rozgłos

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Przebudzenie cieni. World of Warcraft mobi epub 3/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przebudzenie cieni. World of Warcraft mobi epub

Nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry online World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, prequel dodatku Shadowlands „Horda jest niczym!” Wypowiadając te haniebne słowa, Sylwana Bieżywiatr zdradziła i porzuciła Hordę, której przysięgała służyć. Mroczna Pani i jej poplecznicy...
eBook Przebudzenie małych Samuelów pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przebudzenie małych Samuelów pdf mobi epub

Nowa aktualna książka ojca Augustyna Pelanowskiego To bardzo prawdziwa i profetyczna książka o sytuacji w jakiej dziś znalazł się świat i Kościół.Świat jest w ciemności, ale Bóg potrafi przebudzić swoich Samuelów, swoich proroków nowego pokolenia. Ludzi, którzy nie są medialni, ale za to prawdziwi....
eBook Córka wiatru. Przebudzenie 2 pdf mobi epub 5/5 Nasza cena:
14,16 zł 21,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Córka wiatru. Przebudzenie 2 pdf mobi epub

"Gwiazdy, które upadły, nie mogły prowadzić dłużej żadnej z trzech, zagubionych dusz. I tak jak puste, grafitowe niebo zwiastowało nadejście lodowego bezkresu, tak jedno upadające, łamiące się serce, doprowadziło do opustoszenia całego, perłowego nieboskłonu."     Szkoła im. Ursula Cennerowe'a...
eBook Córka wiatru. Przebudzenie 1 pdf mobi epub 5/5 Nasza cena:
15,62 zł 20,29 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Córka wiatru. Przebudzenie 1 pdf mobi epub

„Oboje zapałali do niej szczerym uczuciem. I tak jak zachód słońca zwiastował nadejście ciemności, tak trzy skrzyżowane spojrzenia, skazały na mrok i zagładę wiele niewinnych istnień.” America jest pół czarownicą. Świat ukrywa fakt istnienia nadnaturalnych istot, więc szesnastolatka, za użycie...
eBook Bardzo długie przebudzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,12 zł 27,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Bardzo długie przebudzenie mobi epub

W prywatnej klinice psychiatrycznej operatywnego doktora Bargiela spotyka się niezwykła trójka pacjentów: ekscentryczna pisarka Aurelia, prywatny detektyw Rajmund i zbuntowana nastolatka Inez. Skazani na swoje towarzystwo, częściowo dla zabicia czasu, częściowo w ramach terapii, rozmawiają o swoich...
eBook LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry pdf epub 0/5 Nasza cena:
7,09 zł 7,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry pdf epub

Nieoficjalny poradnik do LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy stanowi kompletny przewodnik po tej growej adaptacji siódmego epizodu najsłynniejszej kosmicznej sagi. Informacje zawarte w niniejszym poradniku powinny okazać się bardzo pomocne w ukończeniu gry w 100 procentach, a więc w zaliczeniu...
eBook Odyssey One. Tom 6. Przebudzenie Odyseusza mobi epub 5/5 Nasza cena:
24,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odyssey One. Tom 6. Przebudzenie Odyseusza mobi epub

Powstrzymać nieuniknione. Taka jest misja Erica Westona, kapitana okrętu Konfederacji "Odyseusz", patrolującego rubieże przestrzeni Priminae i starającego się przewidzieć kolejne ataki Imperium. Dzięki stworzonemu przez Ziemian napędowi tranzycyjnemu ludzkość może mieć szansę w walce z...
eBook Odyssey One. Tom 6: Przebudzenie Odyseusza mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odyssey One. Tom 6: Przebudzenie Odyseusza mobi epub

Powstrzymać nieuniknione. Taka jest misja Erica Westona, kapitana okrętu Konfederacji „Odyseusz”, patrolującego rubieże przestrzeni Priminae i starającego się przewidzieć kolejne ataki Imperium. Dzięki stworzonemu przez Ziemian napędowi tranzycyjnemu ludzkość może mieć szansę w walce z...
eBook Dragon Age: Początek - Przebudzenie - poradnik do gry pdf epub 0/5 Nasza cena:
7,09 zł 7,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dragon Age: Początek - Przebudzenie - poradnik do gry pdf epub

Poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie przedstawia wszystkie zadania główne oraz 67 questów pobocznych. Znajduje się tu opis ich przejścia, różne sposoby rozwiązania, a także zbiór dokładnych map. Dragon Age: Początek - Przebudzenie - opis przejścia, questy zawiera poszukiwane przez...
eBook Przebudzenie Świadomości mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,17 zł 20,19 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przebudzenie Świadomości mobi epub

Szczęście to stan ducha, część naszej świadomości, zależna od harmonii i równowagi z otaczającą nas rzeczywistością. Jakimi prawami rządzi się nasz świat i życie, w którym uczestniczymy? Kto ustalił te zasady i jak sprawić, byśmy płynęli z prądem rzeki zwanej "życiem"? Jak dostąpić spełnienia...
eBook Przebudzenie Lukrecji mobi epub 0/5 Nasza cena:
17,69 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przebudzenie Lukrecji mobi epub

Poznaj Lukrecję - przebojową singielkę, która w przededniu czterdziestych urodzin wywraca swoje życie do góry nogami, by podążyć za marzeniami. Porzuca słoneczną Italię i przyjeżdża do Polski, którą pamięta jak przez mgłę. W Warszawie - mieście swojego dzieciństwa ma nadzieję odnaleźć nową miłość i...
eBook Costello. Przebudzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,19 zł 27,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Costello. Przebudzenie mobi epub

Drapieżna, bardzo zmysłowa próba zmierzenia się z cielesnością.Nowa książka laureatki Nagrody Conrada 2015.Czy w obecnych czasach możliwa jest pełna akceptacja własnego ciała? Czy przyjemność z własnej cielesności zarezerwowana jest dla pięknych i młodych? Co z ciałami ułomnymi, niedoskonałymi,...
Wybrane bestsellery
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula