eBook Korona z płatków i lodu mobi epub

plik do pobrania Dowiedz się więcej

  • Książkę przeczytasz na:
Darmowy fragment:
Pobranie w
do 15 min po opłaceniu zamówienia
Licencja
znak wodny
Wydawnictwo
Rodzaj pliku
epub,mobi
Rok wydania
2023
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 47,41 zł
Nasza cena: 33,10 zł 37,90 zł Taniej o: 13%

Dwa królestwa.
Tylko ona może je uratować.

Wyczerpała się moc magicznej herbaty. Alli ma szeroko otwarte oczy i uświadamia sobie, że los obu królestw fae spoczywa na jej barkach.

Przerażony lud chce wiedzieć, co się dzieje. Pogłoski przekazywane szeptem rozchodzą się zarówno wśród Seelie, jak i Unseelie, a macocha Alli pragnie przejąć tron z zaskakujących powodów. To jednak najmniejsze ze zmartwień dziewczyny.

Rubezahl powrócił dużo wcześniej, niż się spodziewała. Miejsce ostatecznej bitwy zostało wybrane i właśnie tam spotkają się dwie armie, jednak siły, których dziewczyna nie jest w stanie pojąć, również muszą zostać wzięte pod uwagę. Pradawne moce domagają się swego.

Alli nie ma innej możliwości, jak rozszyfrować zagadkę, by ocalić ukochanego mężczyznę.

Opis pochodzi od Wydawcy.

Więcej


E-booki z gatunku fantasy to świetne rozwiązanie dla czytelników, którzy cenią sobie posiadanie dużego wyboru tytułów z tego gatunku zawsze pod ręką. Dzięki e-bookom możesz czytać nowe serie książek czy nawet całe sagi bez konieczności noszenia ze sobą ciężkich tomów. Ponadto czytniki e-booków często oferują możliwość dostosowania czcionki i podświetlanie fragmentów książki, co zwiększa komfort czytania. Przejmij kontrolę nad swoim czytaniem i ciesz się nieskończonymi światami fantasy, gdziekolwiek jesteś.

Odkrywanie światów fantasy może być bogate w zalety:
  • Światy pełne magii i niezwykłych stworzeń wymagają od czytelnika uruchomienia wyobraźni, co pozwala na lepsze zrozumienie i interpretację przedstawianych treści.
  • Fantasy motywuje do tworzenia własnych historii, rysunków i innych form ekspresji artystycznej, dzięki żywym opisom i oryginalnym konceptom.
  • Otwieranie książek fantasy jest jak uchylanie drzwi do innego świata, gdzie czytelnik może odciąć się o rzeczywistości i odnaleźć ulgę w wspaniałych przygodach.

Przenieś się w fascynujący świat przedstawiony w książce "Korona z płatków i lodu", napisanej przez autora: Shannon Mayer. Wydana została w 2023 roku, dostępna jest w formie pliku: epub,mobi. Książka została opublikowana przez Wydawnictwo NieZwykłe.

Jest to długa książka, składa się z 318 stron napisanych w języku polskim i jest zabezpieczona znakiem wodnym, co gwarantuje autentyczność i bezpieczeństwo Twojego egzemplarza.

Rozmiar tego e-booka to 3,6 MB. Dzięki czemu możesz cieszyć się nim bez obaw o przestrzeń na dysku.

Preferujesz wersję w innej formie? Wydania są często możliwe do zamówienia w wersji tradycyjnej i w różnej okładce. Sprawdź, jakie wersje książki "Korona z płatków i lodu" są dostępne do kupienia. Warto zakupić też wersję w formacie mp3. To ciekawe rozwiązanie dla czytelników, którzy często się przemieszczają i lubią mieć książkę zawsze przy sobie.

Twórcy najlepszych światów fantasy zapraszają Cię na niezapomnianą podróż. Kliknij i przejdź do magicznej rzeczywistości już teraz!

Warto zwrócić uwagę na...
Dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Maas, Holly Black czy Elise Kova! Wybrana. Uwikłana w morderstwo ojca. Uciekająca z dworów fae. Przekleństwem Alli jest fakt, że nie może dotknąć mężczyzny, który sprawia, że w jej żyłach zaczyna wrzeć krew. Jeszcze niedawno myślała, że będzie szczęśliwa....
dodaj do schowka Do koszyka 35,06 zł
Natychmiastowy bestseller. Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black! Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył. Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku...
dodaj do schowka Do koszyka 32,21 zł
Nie wybierasz Akademii, to Akademia wybiera Ciebie! Nie miałam pojęcia, że te słowa zmienią moje życie. Nadszedł dzień, w którym najniebezpieczniejszy człowiek, jakiego kiedykolwiek spotkałam, przekazał mi okrutne wieści. Mój młodszy brat został wybrany do magicznej szkoły ukrytej w czeluściach...
dodaj do schowka Do koszyka 26,03 zł
Kiedy dowiesz się, kim jesteś, już nic nie będzie takie, jak wcześniej! To już koniec. Czas zmierzyć się z ostatnią Próbą śmierci. Do jakiego Domu będę należeć? Czy wystarczy mi sił, żeby stawić czoła nekromantom, wypełzającym spod ziemi zombie i niecnej intrydze uknutej przez tajemniczych...
dodaj do schowka Do koszyka 26,03 zł
Natychmiastowy bestseller. Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black! Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył. Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku...
dodaj do schowka Do koszyka 32,21 zł
Natychmiastowy bestseller. Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black!Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył.Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku mieszaniec...
dodaj do schowka Do koszyka 42,66 zł
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Autor: Shannon Mayer
  • Wydawnictwo NieZwykłe
  • Rodzaj pliku: epub,mobi
  • Licencja: znak wodny
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 318
  • Stan: plik elektroniczny, do pobrania po opłaceniu
  • Model: @9788383207902_52
  • Język: polski
  • Tłumacz: Malwina Stopyra
  • ISBN: 9788383207902
  • ISBN wersji papierowej: 9788383207315

Bestsellery - eBooki - Fantasy

Wybrane bestsellery
Przepraszanie jest straszliwie trudne. Nie tylko dla ziemniaczków! Ziemniaczkowi jest przykro. Bardzo przykro. Wręcz najprzykrzej. Nie chciał powiedzieć tych wszystkich podłości i urazić Flaminga. Ale przepraszanie to najtrudniejsza rzecz na świecie. Ziemniaczek wolałby nawet uciec na biegun do...
dodaj do schowka Do koszyka 31,22 zł
W książce Rozproszone umysły autor obala mit genetycznego podłoża ADD i daje nadzieję oraz porady żyjącym z tym zespołem dzieciom i dorosłym. Dzięki potraktowaniu ADD nie jako dziedzictwa genetycznego, lecz odwracalnego zaburzenia i opóźnienia rozwojowego, książka ta ułatwia rodzicom zrozumienie...
dodaj do schowka Do koszyka 36,98 zł
Jeśli twoja wizja relacji ogranicza się do kupowania mi kwiatków i zabierania na kolacje, ale jednocześnie zatajania przede mną swoich problemów, bo są zbyt poważne, by zawracać nimi moją słodką małą główkę, to przepraszam, ale nie ma szans, byśmy się dogadali. Nie szukam kolejnego starszego...
dodaj do schowka Do koszyka 31,90 zł
64 strony do kolorowania, a na nich bohaterowie kreskówki Bluey! Pokoloruj uroczą suczkę Bluey (w polskiej wersji opowieści znaną także jako Blue), jej sympatyczną siostrę Bingo, a także rodziców i wszystkich innych bohaterów fantastycznego serialu! Duże i wyraźne obrazki, grube kontury, minimum...
dodaj do schowka Do koszyka 14,00 zł
Układanka dydaktyczna 'Abecadło' to edukacyjna gra dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem alfabetu. Zabawa polega na dopasowywaniu kartonika z literką do kartonika z obrazkiem przedstawiającym wyraz rozpoczynający się tą literką. Dzięki zabawie dziecko uczy się literek...
dodaj do schowka Do koszyka 15,16 zł
Puzzle 4w1 Bluey i jego świat to cztery niezależne układanki (po 12,15,20 i 24 elementy) stworzone z myślą o małych miłośnikach układania. Puzzle wytworzono w Polsce, przy użyciu wysokiej jakości materiałów w 100% podlegających recyklingowi. Po ułożeniu układanek powstaną cztery oddzielne obrazki o...
dodaj do schowka Do koszyka 22,21 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula