E-booki - zamów bezpiecznie i czytaj!

Sprawdź e-booki >>

ELEKTRYZUJĄCE historie, NAPIĘCIE sięgające zenitu, KONTAKT ze niezwykłym światem wyobraźni...

Zamawiaj e-booki i zaczytaj się BEZPIECZNIE

Pandemia ma wpływ na to, po jakie książki sięgają czytelnicy - i nie tylko chodzi o to, że częściej niż kiedyś wybierają te o zarazach, ale też częściej sięgają po książki elektroniczne. W końcu można zamówić błyskawicznie i bezpiecznie - bez wychodzenia z domu i kontaktu z kurierem.

Wybierz książkę elektroniczną, zapłać za nią, a niedługo po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz plik do pobrania. To mnóstwo dobrego czytania bez ryzyka!

Sprawdź ciekawe e-booki >>

Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych e-booków. Te książki, każdą oczywiście ze zniżką, możesz złapać do końca kwietnia.


Tylko spójrz, jakie świetne książki czekają, aż je przeczytasz.

Niegrzeczny szef Whitney G. Sprawdź >eBook Niegrzeczny szef Whitney G. 

Mya London jest asystentką wykonawczą, pracuje dla Michaela Leightona, dyrektora generalnego firmy wydawniczej. Mya nienawidzi swojego szefa prawie tak bardzo, jak potajemnie go pożąda. Gdyby nie skandalicznie wysokie zarobki i świadczenia, które otrzymuje, jako jedyny asystent wykonawczy, który może tolerować Michaela przez dłuższy czas, dawno by jej tam nie było.

Michael jest arogancki, protekcjonalny, wysoko postawiony i wręcz niegrzeczny. Wydaje się, że zbacza z drogi, aby wymyślać nowe zadania, które Mya musi wykonać w nierealistycznych terminach.

Sprawdź e-book >>Stażystka Alicja Sinicka. Sprawdź >eBook Stażystka Alicja Sinicka 

Klaudia Neter aplikuje na staż w firmie Marka Skalskiego. Doskonale wie, że może się to okazać dla niej przepustką do lepszej przyszłości. W oczach Ewy Skalskiej, żony Marka, Klaudia wydaje się wprost wymarzoną kandydatką. Dziewczyna z pewnością zdoła zaintrygować jej męża. Ewa wie, jakie włosy i jaki kolor oczu ma mieć nowa stażystka. Wie, że Marek kolejny raz ją zdradzi…

Wystarczy niewiele czasu, by Klaudia zorientowała się, w jak dziwną i niebezpieczną grę dała się uwikłać. Postanawia z tym skończyć. Tymczasem w Oławie zostają znalezione zwłoki jednej z dwóch zaginionych dziewczyn, które wcześniej pracowały w firmie Skalskiego. Nowa stażystka zaczyna obawiać się o własne życie. Czyżby Klaudia miała być kolejną ofiarą? Skąd jednak ma nadejść morderczy cios?

Sprawdź e-book >>


Światło ukryte w mroku. Sprawdź >eBook Światło ukryte w mroku Sharon Cameron 

Stefania Podgórska pracowała w sklepie rodziny Diamantów i była zaręczona z jednym z ich synów. Ze względu na warunki panujące w 1943 roku swój związek musieli trzymać w ścisłej tajemnicy, ponieważ ona była katoliczką, a ON Żydem. Wszystko uległo nagłej zmianie, kiedy do Przemyśla wkroczyła armia niemiecka. Życie dziewczyny nagle runęło, a wszystkie marzenia rozpłynęły się jak sen. Jej matka i brat zostali zesłani na przymusowe roboty w Niemczech, a cała rodzina Diamantów trafiła do getta. Fusia została w domu sama z młodszą siostrą, Heleną. Musiała stawić czoła szarej rzeczywistości i brutalności świata oraz zaopiekować się swoim rodzeństwem.

Nieoczekiwanie w progu domu staje Max Diamant, a siostry natychmiast podejmują niesłychanie odważną decyzję o ukryciu go na strychu. Mimo świadomości, jakie ryzyko niesie ze sobą ukrywanie Żydów, z czasem przyprowadzają do domu kolejnych dwunastu, aby pomóc im przetrwać wojenny koszmar. Od tej pory żyją w ciągłym strachu, ponieważ każde pukanie do drzwi może być oznaką końca.

Sprawdź e-book >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać