Dzień, w którym Cię poznałam

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,37 zł
Nasza cena: 23,06 zł 36,90 zł Taniej o: 38%

Pełna emocji opowieść o tym, że czasem warto w życiu postawić wszystko na jedną kartę. Bo szczęście samo często dobija się do drzwi, choć my dla zasady ich nie otwieramy.

"Dzień, w którym cię poznałam" to powieść obyczajowa, która pokazuje przewrotność, jaka często cechuje życie. Główna bohaterka to Maja Starzyńska. Kobieta przekroczyła już magiczną granicę trzydziestu lat i wiedzie właściwie ustabilizowane życie. Ma pracę, męża, wspólnie też podjęli decyzję o braku dzieci. Pozornie ma wszystko, czego mogłaby wymagać od życia, tylko? utknęła w przeciętnym portalu internetowym, gdzie publikuje treści lifestylowe, których właściwie nikt nie bierze na poważnie. Ona z kolei bardzo chciałaby się realizować dziennikarsko, pisać o rzeczach ważnych, rozmawiać na tematy, które mogą wpływać na ludzi i rozprawiać się z ich problemami.

A mąż? To zupełnie obcy facet, za którym Maja nawet nie przepada. Gdzieś, kiedyś, w dalekiej przeszłości popełniła błąd i postanowiła za niego wyjść. Dlaczego? Sama nie wie. Teraz niby mijają się w domu, ale on nie tyle nie wspiera jej w dążeniach do realizacji marzeń, co w ogóle nie próbuje jej zrozumieć. Bo kto byłby w stanie przejmować się jakimiś tam mrzonkami o wydumanej karierze pisarskiej?

Niespodziewanie jednak przychodzi wygrana w konkursie na reportaż. Maja nie posiada się ze szczęścia, a jednocześnie pozostaje w głębokim szoku. Teraz ma możliwość napisania prawdziwego, rzetelnego tekstu na temat Solidarności. Aby jednak zebrać materiał, musi wyjechać na kilka tygodni do Gdańska. Jak się okazuje, rozmowy z bardzo różnymi ludźmi mocno zmienią jej podejście do życia. Pojawi się też ktoś, kto sprawi, że jej serce naprawdę zabije mocniej, a poukładane dotąd życie tak po prostu legnie w gruzach.

Magdalena Majcher jest polską pisarką, copywriterką, a także blogerką. Powieści obyczajowe, z których słynie, zaczęła tworzyć podczas urlopu macierzyńskiego. Urodziła się w 1990 roku w Czeladzi, na terenie województwa śląskiego. Jej debiut "Jeden wieczór w Paradise" został bardzo ciepło przyjęty przez grono czytelniczek, dlatego Majcher skupiła się na tworzeniu kolejnych powieści, które również przemówiły do gustu jej fanek.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maja to trzydziestoparoletnia pracownica jednego z portali internetowych. Na studiach wydawało jej się, że będzie pracować w gazecie z misją, a wylądowała…, no właśnie. Ma męża z którym ostatnio jej nie po drodze, ma pracę której nie lubi, trwa listopad, którego nie znosi. Ma też marzenia, ale nie ma odwagi by je realizować. Kiedy przychodzi wygrana w konkursie na najciekawszy pomysł na reportaż, Maja jeszcze nie wie, że to odmieni jej życie. Wyjeżdża na kilka tygodni do Gdańska, gdzie zbiera materiały do swojej debiutanckiej książki o Solidarności. Rozmawiając z działaczami, kobietami które były internowane, matkami, widzi jak wiele zawdzięczamy takim zwykłym ludziom, którzy byli na tyle odważni aby walczyć z systemem.

  „Mimo że mam już swoje lata, nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Cały czas szukam, poznaję, doświadczam, chociaż ostatnio głównie z perspektywy kanapy we własnym domu – zauważył z przekąsem dziadek. – Tak się zastanawiam… Właściwie od zawsze mnie to nurtowało, czy mamy prawo rezygnować z miłości, która nam się przytrafia, bo okoliczności nie takie, bo czas niewłaściwy, bo miejsce nieodpowiednie. Jakby tak na to spojrzeć, to zawsze coś będzie stać na przeszkodzie. Kiedyś, dawno temu postawiłem na Prusa. I wiesz co? Nie żałuje.

  - Na Prusa?

  Tak mnie to zdziwiło, że dość szybko otrząsnęłam się z szoku wywołanego użyciem przez dziadka, tego słowa na „m” w odniesieniu do tego, co działo się pomiędzy mną a Bartkiem. Ja bym się nie odważyła. Bałam się go. Poza tym było to stanowczo zbyt wcześnie. Ale dziadek właśnie taki był. Nazywał rzeczy tak jak je widział.

  - Tak, na Prusa. „Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość” – wyrecytował z pamięci. – To z Lalki. I choć nie należy ona do moich ulubionych jego dzieł, w pewnym momencie obrałem te słowa za moje motto życiowe i podążyłem za nimi.

  - Ale w taki sposób można bardzo łatwo skrzywdzić innych. To egoistyczne myślenie – upierałam się.”

  Przeczytałam już kilka książek Autorki, ale ta na chwilę obecną jest moją ulubioną. Może dlatego, że to taka dojrzała powieść. W Dniu w którym Cię poznałam, bohaterka mimo początkowego lęku, stawia wszystko na jedną kartę, wie że krzywdzi bliskich ale walczy o swoje szczęście. A wspiera ją w tym jej ukochany dziadek. Pani Magdalena nie osądza Mai, pokazuje jej problemy, wątpliwości z różnych perspektyw. Czytając tę powieść zastanawiałam się, co ja bym zrobiła będąc na miejscu Mai?

  Narracja pierwszoosobowa, zawsze pozwala mi odczuć ogrom emocji bohaterki. Momentami tak utożsamiałam się z Mają, że miałam wrażenie iż to książka o mnie. Chcecie wiedzieć, co mnie tak poruszyło? Przeczytajcie – ja zdecydowanie polecam.

  I jeszcze jedna refleksja. Mimo, że książka dzieje się w okresie listopad-grudzień, moim zdaniem nie jest to książka typowo świąteczna. Nie spodziewajcie się pięknej choinki, wigilijnego stołu i „żyli długo i szczęśliwie”. Ta książka jednak ma w sobie tyle emocji, wiary i miłości, że wcale nie dziwię się, że została zaliczona do książek świątecznych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maja ma trochę przechlapane w życiu. Dwie najważniejsze rzeczy w życiu są dla niej ciężarem, niedogodnością i czuje się przez to nieszczęśliwa. Mowa tu o pracy i .. mężu. Jedyne co trzyma ją przy życiu, to marzenia, których i tak nie ma odwagi spełnić.

  Pewien dzień zmienia jej życie na zawsze. Dowiaduje się, że wygrywa konkurs na najciekawszy reportaż, a jej pisarska przyszłość nabiera tempa i staje się realna. W związku z tym wyjeżdza do Gdańska, gdzie zbierać ma materiał na swoją książkę.

  Wyjazd ten...odmieni wiele, a można ująć że tak naprawdę odmieni wszystko.

  "Dzień, w którym cię poznałam" to powieść bardzo niezwykła. Niezwykła pod względem tego, że nie jest to standardowa, przesłodzona powieść świąteczna, gdzie na końcu cała rodzina szcześliwa zasiądzie do stołu a fikcyjne farerwerki tryskać będą nad ich domem.

  To powieść gorzka i realistyczna, która zapada w pamięć. Już raz przekonałam się, że autorka pisze naprawdę świetne książki. Ta powieść utwierdziła mnie tylko w tym fakcie. Maja jest postacią bardzo nieszczęśliwą, która nie ma w sobie zbyt wiele odwagi by coś zmienić w tej dręczącej rutynie. Bardzo ją polubiłam, a chwilami odniosłam wrażenie, że znamy się poza książką.

  Jeśli dość macie przewidywalnych świątecznych książek, polecam wam "Dzień w którym cię poznałam" z całego serca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maja ma pracę, za którą nie przepada, i męża, którego nawet nie lubi. Ma też marzenia i za mało odwagi, aby je spełniać. Kiedy jednak wygrywa w konkursie na najciekawszy pomysł na reportaż, a wydawnictwo wiąże duże nadzieje z jej książką, łapie wiatr w żagle i zaczyna wierzyć w to, że chcieć to móc. Wyjeżdża na kilka tygodni do Gdańska, gdzie zbiera materiały do książki, nie spodziewając się, że ten wyjazd odmieni całe jej życie.

  "Właściwie od zawsze mnie to nurtowało, czy mamy prawo rezygnować z miłości, która nam się przytrafia, bo okoliczności nie takie, bo czas niewłaściwy, bo miejsce nieodpowiednie."

  "Dzień, w którym cię poznałam" to książka nieoczywista. Nieoczywista z tego względu, iż można by się spodziewać historii typowo świątecznej, radosnej. Tu jest zupełnie przeciwnie. To smutna, przejmująca opowieść, która łączy czasy z II wojny światowej ze współczesnością. Magdalena Majcher potrafi tak wszystko ze sobą zgrać, że wychodzi coś, co nie tylko dostarcza ogrom emocji, ale przede wszystkim skłania do wielu refleksji i przemyśleń.

  Muszę szczerze przyznać, iż początkowo wydawało mi się, że nie polubię się z główną bohaterką Mają. No bo jak to, przecież zdradziła męża! Z jednej strony potępiałam zachowanie Majki, a z drugiej... no właśnie, czy zawsze warto tkwić w małżeństwie, kiedy nie kochamy prawdziwie? Nie czujemy się w pełni szczęśliwi, zrozumiani przez partnera? Ale gdy poznawałam ją lepiej, moja sympatia do jej osoby wzrastała, by w końcowych scenach pokochać ją całym sercem. Jej kreacja wypada wiarygodnie, towarzyszymy jej w działaniach, przemyśleniach, rozterkach.

  "Kiedyś myślałam, że zdradzają ludzie źli. Dzisiaj już wiem, że zdradzają ci, którym brakuje miłości."

  Z kolei Mariusz, jej mąż to zupełne przeciwieństwo Majki. Nie bardzo przejawiający zainteresowania i pasje małżonki, nie wierzący, że może odnieść jakiś zawodowy sukces. Jest jeszcze ten drugi. Niezwykle tajemniczy, nienarzucający się, zachowawczy Bartosz. Z miejsca zdobył moją sympatię.

  Podczas lektury nasuwa się mnóstwo pytań. Czy powinniśmy rezygnować z miłości, która pojawia się tak nagle, w nieodpowiednim miejscu i czasie? Warto tu zadać sobie pytanie: czy na miłość zawsze jest odpowiednia pora? No właśnie. Ona nie wybiera, jest lub nie. To, co z nią zrobimy, to już tylko od nas zależy. A co z obietnicami, jakie złożyliśmy drugiej osobie? Czy mamy prawo do egoizmu, odejść od małżonka? Co gorsze: odejść czy zostać bez miłości?

  "Nawet kiedy dawałam z siebie dwieście procent, to było za mało. Za mało się angażowałam, za mało robiłam, za mało chciałam, za mało kochałam… Cóż, z tym ostatnim mogłam się zgodzić, ale nie potrafiłam się zmusić do miłości. Moim największym błędem było to, że w ogóle wyszłam za Mariusza, zdając sobie sprawę, że do siebie nie pasujemy, bo pochodzimy z dwóch różnych bajek. Ale przecież odpokutowałam. Starałam się, jak mogłam, żeby było normalnie, sama sobie tę miłość wmawiałam. Doszłam jednak wreszcie do momentu, w którym uświadomiłam sobie, że to małżeństwo było zawarte ze zwykłego strachu przed samotnością, z poczucia, że przyszedł czas, aby ułożyć sobie życie, bo nic lepszego mi się nie przytrafi. Płaciłam za tę pomyłkę wysoką cenę teraz, kiedy okazało się, że coś lepszego mogłoby się wydarzyć, ale ja nie potrafiłam cierpliwie na to poczekać".

  Obok wątku uczuciowego, równorzędnym jest historyczny, a mianowicie czasy "Solidarności". Tu nasza bohaterka będzie zbierać informacje o ludziach zaangażowanych w działalność opozycyjną. Jaki wpływ miała na ich życie codzienne i jaką lekcję z tego wynieśli? Ale kobieta wysłucha również opowieści o miłości, która wcale aż tak bardzo nie różni się od jej własnej. Tak jak i Maja, tak i my uświadamiamy sobie, że podświadomie powtarzamy schematy życia poprzednich pokoleń. Choć byśmy się tego wypierali, to i tak w naszych żyłach płyną ich lęki, pragnienia i niepewność.

  Autorka po raz pierwszy postawiła na narrację pierwszoosobową. Osobiście lubię taką formę, gdyż zawsze głębiej wchodzę w czucia i myśli bohaterów. Tu to zagrało. Zresztą nie wyobrażam sobie, abym tę historię poznawała w innej formie. To już nie byłoby to samo.

  Z książki bije niezwykła wrażliwość. Myślę że złożyło się na to wiele elementów, jak chociażby wspomniana przeze mnie wyżej narracja, ale i niełatwa tematyka. W tej książce nic nie jest takim, jakim się na pierwszy rzut oka wydaje. Czytając towarzyszyły mi sprzeczne emocje, uczucia i myśli. Finał zaś jest taki, po którym na pewno jeszcze długo ta powieść będzie gościć w mojej głowie.

  "Dzień, w którym cię poznałam" to niezwykle poruszająca i emocjonalna powieść o uczuciu, które pojawia się w najmniej odpowiednim momencie życia. To książka o niepewności jutra, dylematach natury moralnej, przewartościowaniu życia, walce o siebie i swoje marzenia. Polecam gorąco! Dajcie się poznać nowej, a jednak tej samej Magdalenie Majcher!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dzień, w którym Cię poznałam” to przede wszystkim dojrzała powieść, w której nie znajdziecie pseudodramatów, bohaterek nadinterpretujących każde usłyszane słowo (i wiecznie przewracających oczami lub wzdychających) oraz mężczyzn w typie macho z milionami na koncie. Tu miłość jest uczuciem, o które trzeba zawalczyć. Postawić wszystko na jedną kartę, zdając sobie sprawę, jakie są konsekwencje podjętych decyzji, jak wysoka jest cena, którą trzeba zapłacić za możliwość budzenia się obok kogoś, kto jest nam przeznaczony, ale spotkaliśmy go kilka lat za późno. I nie są to puste słowa, bo faktycznie odczuwamy tę więź. Nie jest to łatwa powieść, a Magdalena pisze w taki sposób, że czytelnik mimowolnie staje się postacią w fabule, przypatruje z boku, analizuje i ocenia wszystko z własnego punktu widzenia. Zastanawia czy też tak by postąpił? Czy warto?

  Tło, czyli historia Solidarności na pewno jest solidnie sprawdzona, ale przedstawiona nie w postaci suchych faktów jak w podręczniku, a oparta na wspomnieniach ludzi, rozmowach, zdjęciach, miejscach z nią związanych. Krótka lekcja tego, czym miał być ten ruch, a czym w końcu się stał.

  Ile autorki jest w głównej bohaterce? Odniosłam wrażenie, że najwięcej z tych, które do tej pory stworzyła, ale o tym przekonacie się, kiedy sięgniecie po książkę. Warto :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZWYCZAJNI LUDZIE

  Autorka
  przedstawia historię zwyczajnych ludzi, którzy mogliby żyć zaraz za naszym płotem. Bohaterów z dylematami, słabościami, lękami i pragnieniem tego, do czego dąży każdy z nas – pragnieniem bycia szczęśliwym. Maja i Mariusz pobrali się bardziej dla zasady, aniżeli z miłości. Monotonna codzienność, brak głębszego zainteresowania się pasjami drugiej osoby sprawia, że ich życie przypomina wspólną mękę, przez którą mniej czy bardziej świadomie cierpią. Nie rozumie tego kobieta do momentu, kiedy konfrontuje się z zupełnie innym mężczyzną, Bartkiem, dzięki któremu zaczyna czuć na czym tak naprawdę polega miłość. I nie chodzi mi tutaj o fizyczne zbliżenie i płytkie namiętności, a o rozmowę, wsparcie, wspólne tematy i wyznania. W powieści brak przerysowanych charakterów. Ciężko byłoby zatem kategoryzować postaci na te dobre i te złe. Stąd nie tak łatwo o ocenę poszczególnych osób i to tak mocno mną wstrząsnęło i tak szalenie mnie ujęło. Brak możliwości jednoznacznego wypowiedzenia się o głównych bohaterach. Każdy ciągnie za sobą bagaż „za i przeciw”.

  CZYM JEST ZDRADA?

  Autorka wzięła na tapet kontrowersyjny temat, jakim jest zdrada i postanowiła przetrząsnąć go w całości, pokazując wszystko od środka, od zarodka, aż do samego finału. Od tej strony, od której nie mamy okazji w literaturze przyglądać się zbyt często. Jak sama bohaterka powieści twierdzi, dotąd sądziła, że zdradzają ludzie wyłącznie źli. Tymczasem… sama odnajduje szczęście w ramionach innego mężczyzny, ale nie przychodzi jej to łatwo, bez dylematów czy obaw. Tym samym autorka stawia przed czytelnikiem ciekawe pytanie mogące wszcząć emocjonującą dyskusję. Czy warto zadziałać egoistycznie, łamiąc obietnice składane w przeszłości po to, by zapewnić sobie szczęście? Ale przecież wtedy człowiek krzywdzi także tą trzecią osobę, blokując jej drogę do miłości z samym sobą. Czy zatem powinno się tkwić przy decyzji minionych lat? A czy wtedy, bez miłości – kierując się wyłącznie litością i moralnością – małżeństwo i tak nie będzie skazane na porażkę? Co zatem jest większą krzywdą? Do takich pytań i rozważań motywuje czytelnika autorka. Jestem pod wrażeniem siły rażenia, jaką może wykrzesać z siebie słowo pisane.

  CZASY SOLIDARNOŚCI

  Karmiącym wiedzę wątkiem jest zaangażowanie głównej bohaterki w zbieranie materiałów dotyczących ludzi walczących z komunizmem, czasów Solidarności – stąd wyprawa do Gdańska, kolebki upadku systemu. Ludzie działający w ukryciu, ryzykujący własnym życiem w walce o wolność narodu. Rozmowy Mai przeprowadzone z działaczami tamtych przełomowych lat uświadamiają, jak wielki wkład w nasz dobrobyt mają zwyczajni, a jednak ponadprzeciętnie odważni ludzie, nasi przodkowie i jak wielką wolę walki i poświęcenia może mieć zdesperowany człowiek. Zgrabnie ujęła autorka dwa skrajne wątki i połączyła je w jednej, poruszającej i finalnie zaskakującej historii. Choć szczerze powiedziawszy nie jestem tym faktem zszokowana. Magdalena Majcher każdorazowo niesie swoją prozą coś więcej aniżeli tylko literacką rozrywkę.

  PODSUMOWANIE

  Dojrzała, mądra, wartościowa powieść o życiu zwyczajnych ludzi, którzy mierzą się ze swoimi słabościami i dylematami. Którzy próbują odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie: czy warto dotrzymywać obietnic kosztem własnego nieszczęścia? A może zdrada nie jest wcale taka czarno-biała, za jaką wielu z nas ją uważa? Książka utkana z namacalnych emocji, wyścielona kawałkiem polskiej, autentycznej historii. Może niekoniecznie ze świątecznym akcentem, jak mogłaby niektórym sugerować okładka z zaśnieżonym krajobrazem i czas premiery powieści – ale na pewno taka, którą obowiązkowo trzeba zaliczyć. Zwłaszcza, jeśli jest się fanem rodzimej, dobrej i niosącej refleksję literatury obyczajowej.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Magdalena Majcher
 • Wydawnictwo Pascal
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 400
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381035293
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381035293
 • EAN: 9788381035293
 • Wymiary: 13.0x20.0x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Zostań fit. Nowa ty w 180 dni w. rozszerzone 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań fit. Nowa ty w 180 dni w. rozszerzone

Książka jest poradnikiem w formie „dzienniczka dla odchudzających się”. Osoby, które zechcą poprawić swoją wydolność, sylwetkę oraz zdrowie, będą kierować się wyznaczonym przez autorkę planem, aby osiągnąć sukces.Poradnik będzie zawierać:1) ĆWICZENIA NA 6 MIESIĘCY- ukierunkowane na osoby...
eBook Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
16,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada pdf mobi epub

Przeżywasz życiowy kryzys? Utraciłeś kogoś bliskiego? Dopadła cię poważna choroba? Jesteś bankrutem? Nie wiesz co robić? Nikt nie wie – bo skąd mielibyśmy wiedzieć, co robić jeżeli jeszcze nigdy w życiu nie było nam tak źle, nigdy nie odczuwaliśmy takiego cierpienia. Autorka opisuje przypadki...
Wszystkie pory uczuć. Lato 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie pory uczuć. Lato

Pełna emocji opowieść o trudnym macierzyństwie. To miało być najpiękniejsze lato w życiu Joasi. Sen o rodzinie, o jakiej zawsze marzyła właśnie się spełnił. Razem z Maćkiem doczekali się dziecka. Jednak Joasia nie potrafi cieszyć się macierzyństwem a zamiast spodziewanego szczęścia ogarnia ją coraz...
Cud grudniowej nocy 5/5 Nasza cena:
27,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cud grudniowej nocy

Dwa pokolenia Pięć kobiet Jedna noc, która może wszystko zmienić Magdalena nienawidzi świąt i próbuje uciec w pracę przed bolesnymi wspomnieniami. Teresa marzy tylko o jednym – by na chwilę przestać się martwić wszystkimi dookoła i móc zająć się sobą. Kamila musi poradzić sobie z nową rolą –...
Jeden wieczór w Paradise 5/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden wieczór w Paradise

Marianna już dawno przestała być szczęśliwa z mężem, jednak nie zamierza w swoim życiu niczego zmieniać. Dla dobra rodziny oraz dzieci rezygnuje z własnych potrzeb i pragnień. Jeszcze do niedawna próbowała odnaleźć nić porozumienia z Pawłem, lecz nie widząc rezultatów swoich starań, postanowiła...
Lato w Pensjonacie pod Bukami 5/5 Nasza cena:
29,74 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato w Pensjonacie pod Bukami

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek? Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz....
Pakiet: Wszystkie pory uczuć. Jesień/Zima 0/5 Nasza cena:
41,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Wszystkie pory uczuć. Jesień/Zima

Wszystkie pory uczuć. Jesień Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat później nie czuje się jednak szczęśliwa. Życie w cieniu zmarłej pierwszej żony staje...
Wszystkie pory uczuć Jesień 4/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie pory uczuć Jesień

Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się...
Okręt podwodny ORP Sokół 5/5 Nasza cena:
27,29 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Okręt podwodny ORP Sokół

Oddajemy w ręce czytelników nową serię wydawnictwa Napoleon V poświęconą historii polskich okrętów wojennych w Wielkiej Brytanii w latach 1939-1945. W jej ramach opublikowanych zostanie 20 tomów. Omówione zostaną wszystkie znaczące wydarzenia, patrole bojowe oraz starcia jednostek nawodnych i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula