Driven. Tom 5. Slow Burn. Kropla drąży skałę

Autor:

K. Bromberg

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
399
Nasza cena: 26,73 zł 39,90 zł Taniej o: 33%


Kontynuacja emocjonalnej serii "Driven", w której zakochały się miliony Czytelniczek. Sprawdź sama, czy zamiast pocieszenia w ramionach przystojnego mężczyzny można znaleźć prawdziwą miłość, taką do grobowej deski.

Haddie Montgomery, jedna z najbliższych przyjaciółek Rylee, nie czuje się najlepiej. Samotna i rozbita po tym, jak straciła ukochaną siostrę, nie potrafi zupełnie znaleźć sobie miejsca. Nie ma ochoty na związki, ponieważ wciąż myśli o Lexie, której nigdy więcej już nie zobaczy.

Kiedy spotyka Becketta Danielsa, niezwykle przystojnego mężczyznę o południowych rysach twarzy, przekonuje sama siebie, że ich zbliżenie, do jakiego dopuściła, było tylko jednorazową przygodą. O Beckettcie nie da się jednak zapomnieć. Nawet spotkania z kolejnym mężczyzną nie przynoszą ulgi. Zresztą, faceci pokroju Danielsa tak łatwo nie odpuszczają. Jako że dostrzega wyraźnie, jak zareagowała na niego Haddie, robi wszystko, by nie mogła przestać o nim myśleć. Emocje stają się nie do zniesienia, a napięcie wciąż rośnie. Czy ich skomplikowane relacje będą miały szansę przetrwać? Czy skrzywdzona dziewczyna zapomni o troskach i postara się uwierzyć w miłość, która wybuchła ogromnym płomieniem w najmniej oczekiwanym momencie?

Kristy Bromberg, znana szerszej publiczności po prostu jako "K. Bromberg", to amerykańska pisarka, będącą autorką bestsellerów docenionych, między innymi przez "New York Timesa". Jej powieści są pełne emocji i zawierają całą gamę nastrojów. Zwykle ich bardzo ważnym elementem okazują się wątki miłosne, które jednak nie rozwijają się w sposób standardowy, a potrafią porządnie zaskoczyć zwolenniczki pikantnych romansów.
Recenzje (13)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  „SLOW BURN. Kropla drąży skałę” to kolejna książka K. Bromberg z serii Driver.

  Książkę otrzymałam jako egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa Helion

  – za co bardzo dziękuję!

  W tym tomie poznajemy losy Haddie i Becketta. Czyli bohaterów, co do których miałam nadzieję, że autorka opisze ich perypetie.

  K. Bromberg w tej części zaczęła swoją historię od bardzo smutnych wydarzeń. Śmierć siostry Haddie z powodu nowotworu wstrząśnie bohaterką i sprawi również, że kobieta wpadnie w dające poczucie bezpieczeństwa ramiona Becketta.

  O ile początek łączącej ich relacji będzie lekki i naszpikowany erotyzmem, o tyle im dalej, tym bardziej skomplikowane emocje i trudne decyzje.

  W swojej powieści autorka poruszyła trudny temat walki z rakiem, nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie.

  Strach przed tym co będzie, lęk przed śmiercią. Chęć ochrony najbliższych przed koniecznością patrzenia na własną śmierć i cierpienie.

  To wszystko znajdziemy w tej książce, gdyż autorka poprowadziła Haddie trudną drogą walki z chorobą oraz próbami ochrony przed jej skutkami swoich najbliższych.

  Haddie z pierwszych trzech tomów serii poznajemy jako rozrywkową dziewczynę, ze słabością do „niegrzecznych chłopców”. Wygadana, z kąśliwymi uwagami, ale pełna poczucia humoru i lojalności wobec rodziny i przyjaciół.

  Taki obraz Haddie miałam, gdy poznawałam losy Rylee i Coltona.

  Natomiast to co ukazuje powieść poświęcona właśnie jej, to obraz zgoła inny.

  Pełna lęku i nie potrafiąca poradzić sobie ze swoimi uczuciami, podejmująca decyzje za najbliższych, odpychająca Becketta wg zasady, że wie lepiej, co dla niego będzie lepsze…

  Haddie nie zawahała się nawet kłamać, aby postawić na swoim w imię przekonania, że jej decyzje są słuszne.

  Czy taki obraz tej lubianej przeze mnie bohaterki przypadł mi do gustu? Przez dużą część książki nie.

  Zwyczajnie nie byłam w stanie zaakceptować takie zachowania, irytowało mnie ono i rozczarowywało.

  Rozumiałam strach i emocjonalną karuzelę Haddie, mimo to, nie przekonywała mnie jej argumentacja.

  Na szczęście podejście Haddie do Becketta zmieniło się stopniowo, a na karty powieści powróciła tak lubiona przeze mnie postać.

  Natomiast jeśli chodzi o samego Becketta, to muszę przyznać, że otrzymałam takiego bohatera, jakiego polubiłam. Dobry, cierpliwy, z poczuciem humoru. Do tego pełen uroku i zasad, wg których postępuje i w które wierzy. Opanowany, ale skory do żartów .

  Jego związek z Haddie, to jak ogień i woda, jak zima i lato.

  Z ciekawością śledziłam ich losy, aby zobaczyć, co wyniknie z tego połączenia.

  Autorka, wzorem swoich poprzednich powieści, narrację prowadzi dwutorowo. Z perspektywy Haddie oraz Becketta. Mamy więc okazję dokładnie poznać bohaterów i dowiedzieć się, co się dzieje w ich głowach i sercach.

  Dokładnie poznajemy powody z powodu których Haddie podejmuje takie a nie inne decyzje, uczucia, które targają Beckettem oraz rolę jaką w całej historii odegrają różowe klapki-japonki.

  K.Bromberg nie stroni od scen erotycznych, ale nie one są najważniejsze w tej opowieści.

  Mimo wszystko jednak, jest to literatura erotyczna i tak ją należy traktować. Ważne jest to, że autorce udało się w powieści poruszyć również trudny temat choroby i zrobiła to dobrze.

  Oczywiście w powieści nie zabrakło Rylee i Coltona. Stanowią oni przyjemne tło, do opowiedzenia losów swoich najbliższych przyjaciół.

  Całość to lekka, typowo kobieca literatura, ale napisana dobrze, wciągająca, poruszająca trudne tematy.

  I pomimo, że zachowanie Haddie mocno mnie chwilami denerwowało, to nie dało się nie lubić tej postaci i nie kibicować jej związkowi z Beckettem.

  Powieść czyta się szybko, bo autorka ma lekkie pióro i łatwość w opowiadaniu historii swoich bohaterów.

  Na półce czeka kolejny tom z serii. Sięgnę po niego z przyjemnością, bo książki tej autorki zapewniają przyjemne spędzenie wieczoru w świecie wielkich namiętności i burzliwych uczuć.

  mój blog: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Przebojowa,
  pewna siebie i seksowna Haddie lubi niegrzecznych chłopców, by nie powiedzieć "typów spod ciemnej gwiazdy". Aktualnie jednak nie chce przebywać w żadnym związku, tylko... dlaczego nie może wyrzucić ze swoich myśli Becketta, który jest całkowitym przeciwieństwem jej ideału? Spędziła z nim jedną noc, miało być to typowe "one night stand", a nie początek czegoś dłuższego i poważniejszego. Dlaczego jednak ciągnie ją do niego i czemu uparcie odrzuca go, mimo że przyciąganie między nimi jest niesamowicie silne i widoczne gołym okiem dla każdego? Co blokuje ją na otwarcie się na miłość i czy uda jej się tę blokadę pokonać? A może stoi za tym coś więcej, co nie do końca zależne jest od niej i tylko z obawą czeka, jak się to wszystko rozwinie? No i kim tak właściwie jest pewien facet ("facet" to zdecydowanie odpowiednie słowo dla niego, choć może określenie "pewien typ" byłoby właściwsze) , który z nią zamieszkał?

  Beckett to poukładany mężczyzna, cierpliwy, wytrwały, wyrozumiały, na dodatek okazuje się być idealnym kochankiem :-) Nie chce jednak być przygodą na jedną noc dla ślicznej Haddie, tylko chciałby stworzyć z nią stały, prawdziwy związek. Tylko dlaczego kiedy zbliży się do niej o jeden krok, ona oddala się o dwa? Co przed nim ukrywa i jak się po jakimś czasie okazuje, nie tylko przed nim? Czy mężczyzna, nawet tak cierpliwy jak on, wytrzyma taką huśtawę nastrojów? Czy jego rodzące się uczucie okaże się wystarczająco silne?

  Jest to kolejna książka z serii Driven. Poznajemy w niej historię dwóch bohaterów, którzy pojawili się już we wcześniejszych pozycjach autorki. Haddie to przyjaciółka Rylee, natomiast Beckett to najbliższy przyjaciel Coltona (perypetie Rylee i Coltona śledziliśmy we wcześniejszych książkach K. Bromberg). Powieść napisana jest wyjątkowo wciągającym językiem, czyta się ją bardzo szybko, wręcz pochłania. Narracja prowadzona jest w sposób charakterystyczny dla pisarki, tj. w jednym rozdziale opowiada Haddie, w drugim Beckett. Lubię taki styl narracji i różny punkt widzenia. Typowe dla pisarki są również dosyć szczegółowo rozbudowane sceny łóżkowych przeżyć ;-) I jest ich całkiem sporo! Jeśli lubimy czytać o seksie w powieściach, będziemy zadowoleni, jeśli natomiast jest to dla nas zbędne i przeszkadza to nam, można po prostu pominąć te szczegółowe opisy ;-)

  Książkę polecam każdemu, kto lubi znaleźć w powieści grę uczuć, namiętność i pasję przedstawioną przyjemnym w odbiorze, starannym językiem literackim. Jeśli lubicie takie pozycje, książka ta nie zawiedzie Was :-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedna z bardziej wzruszających książek jakie czgrałam. Tego rodzaju literatura nie kojarzy się z uczuciami wzruszenia a jednak. Główni bohaterowie przeżywają trudne chwile, które zostały opisane w sposób bardzo realistyczny. Jeśli chcecie się wzruszyć zapraszam do literatury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam K. Bromberg. Nie wiem czy już wspominałam, a jeżeli jeszcze nie, to powiem, że jest to moja ulubiona autorka, która pisze wspaniałe, wciągające i poruszające romanse. Jestem jej wielkim fanem i z niecierpliwością czekam na kolejne książki.

  W tej części do czynienia mamy z historią najlepszej przyjaciółki Ry – Haddie, oraz najlepszego przyjaciela Coltona – Becketta. Zdecydowanie ci bohaterowie w moim mniemaniu, mają miejsca honorowe zaraz za Donovanem i Rylee.

  City i Country – bo takie przezwiska nadali sobie nawzajem, jak wiemy wszyscy poznali się już na wspólnej nocy w Vegas, na którą Colton z Becksem zabrali dziewczyny. Donovan zauroczony wtedy Ry, nie podejrzewał nawet, że dwoje innych osób wpadnie sobie w oko. Ta iskierka zapala się na dobre w noc poślubną właśnie Coltona i Rylee, kiedy to na posterunku zostają drużbowie. Ona przytłoczona wszystkim przez co musiała przejść przez ostatni rok, a ON – męski, cierpliwy i czuły, który akurat jest na posterunku wtedy kiedy jest potrzebny. Cóż, można powiedzieć, że był akurat w dobrym miejscu i w dobrym czasie, ale gdy się później zagłębicie w lekturę, zobaczycie, że było tutaj coś więcej. Magiczny „klik”.

  Cała książka to zawirowania i huśtawki emocjonalne. Beckett Daniels zakochuje się w niepoprawnej Haddie, która na początku wcale go nie chce, wręcz oczekuje od niego, że nie będą się wiązać. Mówi mu, że to tylko jednonocna przygoda. Czy myślicie, że wspaniały i przystojny Daniels się podda? A może nie będzie miał wyjścia, jak tylko odpuścić?

  Haddie to zdecydowanie „twarda sztuka”, która ze wszystkimi swoimi problemami radzi sobie sama, a zapomnienia szuka u mężczyzn, lecz bez zobowiązań. Co z tego wyniknie?

  Książka wspaniała i wciągająca w swej „przewrotności”. W pewnym momencie nie wiedziałam już komu przyznać rację. Czy biednemu Danielsowi, który zakochał się i próbuje ujarzmić piękną kobietę, jednak bez skutku, czy może Haddie, która skrzywdzona przez życie nie do końca wie czego chce i co będzie dla niej dobre. Albo może czy Beckett będzie dla niej dość dobry, bo przecież ona gustuje w niegrzecznych chłopcach, a ON to zdecydowanie ktoś „na dłużej”.

  Tak jak już mówiłam, to książka o ulubionych bohaterach, którzy zaskoczą Was swoją historią i czasem nawet nieporadnością życiową, lecz mimo to będziecie dalej ich uwielbiać.

  Polecamy, zespół [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  Moją
  głowę zalewają obrazy. Wspomnienia, jakie moglibyśmy razem stworzyć, gdybym szczerze odpowiedziała na to pytanie. Gdybym dopuściła go do siebie... i pozwoliła sobie na odczuwanie emocji całym sercem, a nie po kawałkach, które mi się wymykają, gdy tracę ostrożność.

  Po przeczytaniu trylogii Driven byłam pewna, że żadna książka tej autorki nie wpłynie tak na mnie jak trzy pierwsze części. Czytając o postaciach drugoplanowych byłam pewna, że autorka mnie już tak nie zaskoczy. Miliłam się, z czego jestem mile zaskoczona. Więc uprzedzam wszystkich czytających, iż książka jest wciągająca, uzależnia i przyprawia o szybsze bicie serca a nawet o zawał.

  Kiedy Rylee cieszy się małżeństwem z Coltonem w tym czasie jej najlepsza przyjaciółka przeżywa śmierć siostry Lexi. Jej niespodziewana choroba, która przyczyniła się do śmierci odcisnęła swoje piętno na psychice Haddie Montgomery. Bawiąc się w jednorazowe pod postacią przyjemności chwilowo zapomina o dotychczasowych problemach.

  Za każdym razem, gdy nie będę chciała myśleć o śmierci Lexi, oddam się przypadkowemu seksowi.

  Pamiętny dzień ślubu Rylle i Coltona, kiedy wieczorem wyjednają w podróż poślubną Haddie i Beckett przeżywają swoją namiętną noc, która nie zapomną oboje. To miała być jednorazowa przygoda bez zobowiązań, lecz dziewczyna nie potrafi o nim zapomnieć. Ten zapach smak i dotyk nie daje spokoju gdzie dochodziło kolejnych spotkań. Choć Haddi czuje, że Beckett nie jest jej obcy sercu to i tak na każdym kroku próbuje go odepchnąć od siebie. Becket widzi w oczach dziewczyny pożądanie i strach, ale nie wie, przed czym. Więc postanawia walczyć o uczucie, które już rozniecił w sercu dziewczyny. Lecz nagła diagnoza, o której Had się dowiaduje w najmniej spodziewanej sytuacji postanawia znów odepchnąć od siebie ukochanego.

  Czy Haddie uda się wyjść cało z choroby?

  Czy miłość Haddie i Becketa przetrwa ciężkie chwile?

  Na te i inne pytania odnajdziecie w książce "SLOW BURN Kropla drąży skałę".

  W książce znajdziemy też wątki z Rylle i Coltonem. Gdzie Ry, jako dobra przyjaciółka pomoże w trudnych chwilach Had i nie odsunie się od niej, kiedy będzie tego najbardziej potrzebować. Za to, Colton pomoże się pozbierać Becketowi, kiedy będzie myślał, że już stracił ukochaną. Powieść ma wiele wątków, o których czasami boimy się rozmawiać z najbliższymi.

  Jedną z takich problemów jest choroba raka piersi. Dla mnie to wspaniały pomysł, aby w książce zaczerpnąć taki ważny temat. Nie każda z nas może nawet nie wiedzieć, że temat może dotyczyć koleżanki, przyjaciółki, siostry a nawet córki lub matki. Kilka wątków jest świetnie opisanych jak główna bohaterka bada swoje piersi. Niech każda z nas bierze przykład i badajmy się same, aby w porę wcześnie można rozpocząć leczenie.

  K. Bromberg kolejny raz wzniosła mnie na wyżyny marzeń, z których nie zawszę chcę wracać. Tak dobrze napisane dialogi między głównymi bohaterami gdzie znajdziemy miłość, nadzieje, wiarę a nawet strach o własne życie. Książkę czyta się lekko i przyjemnie, co za tym idzie też i szybko. Mam nadzieje, że nasza pisarka nie poprzestanie i dalej będzie pisać tak dobre książki. A każda wydana książka znajdzie u mnie miejsce na półce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Mój zawodnik 4/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki, to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji, pożądania i bólu. Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie...
Driven Tom 8. Down Shift. Bez hamulców 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven Tom 8. Down Shift. Bez hamulców

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy. Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany....
Driven. Tom 4. Aced. Uwikłani 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven. Tom 4. Aced. Uwikłani

Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki.Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.Odkryj najbardziej mroczne...
Driven. Tom 3.5. Raced. Ścigany uczuciem 4/5 Nasza cena:
20,03 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven. Tom 3.5. Raced. Ścigany uczuciem

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest po prostu romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność....
Sweet Cheeks. Zapach namiętności 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sweet Cheeks. Zapach namiętności

A co jeśli wielka miłość jest bardziej niezwykła i zaskakująca niż hollywoodzki scenariusz? I do tego smakuje jak słodka babeczka? Saylor nie przypuszczała, że jej niedawny narzeczony tak szybko o niej zapomni, a na dodatek zaprosi ją na swój własny ślub. Przed totalną rozpaczą ocala ją własna...
Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla...
Obudzone pragnienia 4/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obudzone pragnienia

Miłość na którą warto czekać...Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma...
Sny Morfeusza 4/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sny Morfeusza

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa...
Pokusy i łakocie. Rodzina nie do końca idealna 0/5 Nasza cena:
23,38 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusy i łakocie. Rodzina nie do końca idealna

UWAGA! Wewnątrz ogromna porcja humoru!Żyli długo i szczęśliwie?Miałam piękny sen. W tym śnie jestem w łóżku, zaledwie kilka ekscytujących centymetrów od Cartera. Patrzę na niego: leży na plecach, a fluorescencyjna poświata budzika stojącego na sąsiednim stoliku jest wystarczająco mocna, by widzieć,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula