Drewniane zestawy konstrukcyjne dla dzieci

Drewniane zestawy konstrukcyjne dla dzieci przypadną do gustu młodym pasjonatom układanek. Układanki i puzzle to wspaniała propozycja dla najmłodszych.

Drewniane zestawy konstrukcyjne dla dzieci to doskonała okazja do udanej zabawy. Układanki, puzzle i wiele innych ciekawych produktów wykonanych z drewna, to wspaniały podarunek dla najmłodszych. Kolorowe klocki edukacyjne zachęcają do kreatywnego spędzania czasu i uczą przez zabawę. Wśród drewnianych zestawów konstrukcyjnych każdy rodzic znajdzie najciekawsze propozycje dla swojej pociechy.

Składanie drewnianych konstrukcji to doskonała zabawa! Każde dziecko znajdzie wśród puzzli i układanek z drewna coś w sam raz dla siebie. Edukacyjne, przyjazne dla środowiska zabawki inspirują i uczą. Pośród układanek można odnaleźć puzzle, dzięki którym nauka dodawania i odejmowania stanie się znacznie przyjemniejsza. Zabawki pomogą także poznać nowe kształty, zwierzęta czy kolory.

Zaletą drewnianych elementów jest ich wytrzymałość. Trwałe, pięknie wykonane zabawki mogą służyć najmłodszym przez długi czas. Drewniane puzzle i układanki są zabawkami przyjaznymi dla dzieci. Kolorowe elementy w różnych kształtach i kolorach dają okazję do nauki przez zabawę i spędzania długich godzin w kreatywny sposób. Wśród drewnianych zestawów konstrukcyjnych, puzzli, układanek i wielu innych zabawek, można odnaleźć wspaniałe propozycje, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

 • -38%
  3w1 edukacyjny zestaw drewniany 676116 Artyk

  3w1 edukacyjny zestaw drewniany 676116 Artyk

  Zestaw drewnianych zabawek edukacyjnych. Żyrafa z labiryntem, po którym można przeciągać koraliki. Drewniana piramidka z kolorowymi obręczami do układania, a także sorter. W zestawie: żyrafa z labiryntem koralików, piramidka, sorter, drewniane pudełko. Wymiary opakowania: 28,5 x 26 x 11 cm. Wiek 18...
  Ocena: 0/5
  Zabawka drewniana
  Cena: Nasza cena: 47,19 zł 76,26 zł
  w magazynie
 • -19%
  Drewniany trójkąt edukacyjny z labiryntem 676567 Artyk

  Drewniany trójkąt edukacyjny z labiryntem 676567 Artyk

  Drewaniany zestaw wielu zabaw w jednym. Każda ze ścian gwarantuje inne możliwości zabawy. Funkcje: labirynt, gra zręcznościowa, ruchome postacie, ruchome klocki. Wymiary opakowania: 25,2 x 24 x 41 cm. Wiek 18 m+.
  Ocena: 0/5
  Zabawka drewniana
  Cena: Nasza cena: 54,66 zł 67,65 zł
  w magazynie

Bestsellery - zestawy konstrukcyjne, edukacyjne i plastyczne dla dzieci

Nowości - zestawy konstrukcyjne, edukacyjne i plastyczne dla dzieci

Zapowiedzi - zabawki