Dotyk anioła

Autor:

Katarzyna Mak

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 18,30 zł
Nasza cena: 29,67 zł 34,90 zł Taniej o: 15%

"Dotyk anioła" opowiada o spotkaniu brutalnego mężczyzny i kobiety o szlachetnym, dobrym sercu. Ogień i woda, piekło i raj... Romans, od którego nie zdołacie się oderwać!

Angel jest dokładnie taka, jak jej imię: dobra, czuła, wrażliwa, gotowa do poświęceń, kochająca świat, ludzi i zwierzęta ze wszystkich sił. Ponadto jest też bardzo religijna i chciałaby żyć w pełnej zgodzie ze swoim sumieniem. Dlatego gdy po suto zakrapianej nocy budzi się w łóżku obcego faceta, postanawia szybko naprawić popełnione błędy...

Bradley to facet, którego większość ludzi woli omijać z daleka. Rozsiewa wokół siebie jakąś nieuchwytną grozę, która materializuje się wtedy, gdy Brad ma z kimś na pieńku. Jest bezwzględny i okrutny, nie cofa się przed katowaniem swoich ofiar. Dlaczego więc właśnie ta dobra i szlachetna istota, jaką jest Angel, potrafi tak mocno zamieszać w jego myślach? Nie był w stanie jej odmówić, a teraz nie wie, co się z nim dzieje. W dodatku ona zdaje się widzieć w nim kogoś zupełnie innego - najwyraźniej ze wszystkich sił pragnie, by Brad w głębi serca okazał się człowiekiem, którego sobie wymarzyła. Rzeczywistość i marzenia zaczynają śmiertelne zapasy...

"Dotyk anioła" to romans, który czyta się z zapartym tchem niczym powieść sensacyjną. Akcja mknie tu niezwykle wartko, choć przy tym zostawia nam czas na momenty zadumy i pełne uczestniczenie w tym, co przytrafia się bohaterom. A dzieje się naprawdę dużo, zarówno między nimi, jak i dookoła. Jeżeli więc myślałaś kiedyś, że miłość zawsze zdolna jest uleczyć nawet najczarniejsze serce, przeczytaj "Dotyk anioła" i poznaj prawdę – bo na kartach tej powieści wszystko może się zdarzyć.

Najnowsza powieść Katarzyny Mak aż iskrzy od emocji - zresztą, gdy na kartach jednej książki spotyka się dwoje bohaterów będących niczym ogień i woda, niczego innego nie można się spodziewać. Powieść napisana jest swobodnym, niewymuszonym stylem, co znacznie uprzyjemnia lekturę.


O autorce

O tym, że Katarzyna Mak ma niezwykle lekkie pióro, wiedzą doskonale Czytelniczki, które miały w rękach jej poprzednie książki. Wśród nich są takie romanse jak: "Dwadzieścia minut do szczęścia", "Usłane różami" czy też cykl powieściowy "Między nami miłość".

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dotyk anioła” Katarzyny Mak to ekscytująca powieść o miłości i namiętności. Kiedy się spotykają Bradley i Angelika ich świat wywraca się do góry nogami. Jedna nieprzemyślana decyzja, jedno spotkanie i uderza w nich grom z jasnego nieba. Czy ich życie wróci na właściwe tory? Co z tego wyniknie, gdy spotkają się dwie tak różne osobowości?

  Powieść bardzo wciągająca, emanuje żarem. Dwoje różnych bohaterów, których dzieli wszystko.

  Angel to biedna dziewczyna, która wyrusza za ocean w poszukiwaniu lepszego bytu, ale także by spotkać się ze siostrą, czy tajemnica, którą skrywała jej rodzina zmieni życie obu dziewczyn.

  Spodobał mi się Bradley, taki typowy maczo, bez skrupułów potrafi zabić człowieka, a próbuje się zmienić dla dziewczyny. Książka wciągnęła mnie bardzo, czytając ją byłam pochłonięta historią bohaterów. Czyta się bardzo szybko i z ogromnym zainteresowaniem. Powieść z namiętnymi scenami, ale bez żadnych wulgaryzmów. Czytałam już inne powieści Pani Katarzyny, „Usłane różami” i trylogie „Między nami miłość”, ale ta książka jest trochę inna. Pokazuje nowe oblicze pisarstwa Pani Kasi. Wciąga od pierwszej strony, czyta się z wielką sympatią i zapałem.

  Podczas czytania trzymałam kciuki za Angel i Bradleya, aby pokonali swoje demony i kłopoty. Polecam nie może jej zabraknąć w waszej biblioteczce. Nie mogę się doczekać kolejnej części „Sen o aniele”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dotyk anioła” czytało mi się naprawdę dobrze i zadziwiająco szybko. Myślałam, że będzie to kolejna książka erotyczna, która będzie przepełniona scenami seksu, a pomiędzy nie będzie powplatana jakaś akcja, która będzie przewidywalna do granic możliwości i to będzie nudne. Wiadomo, można zaobserwować w tej książce jakąś schematyczność charakterystyczną dla tego gatunku literackiego, ale tak jak już pisałam wielokrotnie, tego nie da się uniknąć. Mimo to od „Dotyku anioła” bije jakaś świeżość, która mnie zaintrygowała.

  Kolejnym plusem tej książki jest realizm z jakim wszystko opisała Katarzyna Mak. Bohaterowie, miejsca i wydarzenia są opisane w takim sposób, jakbym była w tym świecie albo przynajmniej oglądała jakiś film. Sprawiło też to, że moja wyobraźnia była stymulowana od pierwszej do ostatniej strony.

  Podczas czytania tej książki o nudzie możecie zapomnieć. W tej historii jest płynna akcja, która nie jest naciągana do granic możliwości. Wszystko idealnie się ze sobą układa w spójny obrazek. Niektóre zwroty akcji były dla mnie zaskakujące, jednak i bywały też takie, które były do przewidzenia. Katarzyna Mak serwuje czytelnikom całą feerię uczuć i emocji, co powoduje, że nie zapomni się o tej książce na bardzo długi czas.

  Tak, jak wspominałam już wcześniej to postacie w tej powieści są bardzo realistyczne. Każdą z nich poczułam nieodwracalną więź, co sprawiło że stali mi się oni bardzo bliscy. Angelika to dziewczyna, która nie miała łatwego startu w dorosłość. To spokojna i bardzo religijna osoba, która wiodła do tej pory zwykłe życie w Polsce. Jednak wyjazd do miasta grzechu i kasyn wywrócił jej poukładane życie do góry nogami, co wprawiło ją w ogromne zakłopotanie. Brad to jej całkowite przeciwieństwo. Jest ON mężczyzną, którego nie chciałoby się spotkać na swojej drodze, bo to wróżyłoby kłopoty. To zło wcielone. Jednak przypadek połączył tę dwójkę i byli na siebie skazani.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Choć erotyka nie jest gatunkiem, który wielbię, to nie omijam jej też szerokim łukiem. Im więcej mam za sobą książek w tym klimacie, tym bardziej przekonana jestem, że wszystkie są na jedno kopyto i tylko sporadycznie trafi się na coś, co wybije się poza schemat. Kiedy, więc na skrzydełku okładki zauważyłam napis, że "Dotyk anioła" to nowy gatunek, czyli kulturalny erotyk pomyślałam sobie: czemu nie. Do stracenia była tylko odrobina czasu, który można poświęcić innej powieści, a to mała cena.

  Angelika zwana przez bliskich Zuzią lub Susan w przypadku przyjaciółki z Ameryki postanawia na jakiś czas wyjechać z Polski. Miała plany, które jak się okazuje, zostały pozmieniane już pierwszego dnia dotarcia do Stanów Zjednoczonych. Za sprawą przyjaciółki trafia do Las Vegas. Miasto słynące z kasyn i możliwości brania ślubu praktycznie w każdym miejscu okazuje się pułapką dla młodej poukładanej dziewczyny. Po ciężkiej podróży i lekach na uspokojenie już niewielka ilość alkoholu daje się jej we znaki i szybko traci nad sobą kontrolę. Kiedy rano budzi się w łóżku nieznajomego przystojniaka i dowiaduje się, że w nocy wzięła z nim ślub, jest przerażona i zdezorientowana, bo praktycznie nic nie pamięta.

  Nie wierzy jak ona grzeczna, spokojna i wierząca młoda kobieta mogła podjąć taką decyzję. Nie zmienia to jednak faktu, że jej wybranek jest niezwykle przystojny i jak się okazuje również nie do końca obojętny jej sercu.

  Bradley od dawna jest pewny, że to, co może o sobie powiedzieć to, to iż nie ma serca, a jeśli ma, to jest twarde jak stal i zimne jak lód. Pracując jako płatny morderca, wie, że jest potworem w ludzkiej skórze. A jednak wystarczyła chwila, by nie był w stanie odmówić pięknej kobiecie, jakże innej niż te, z którymi zadawał się do tej pory. Nie przywykł do tego, by ktoś stawiał mu jakiekolwiek warunki, więc jest lekko zaskoczony, gdy ta niewinna istotka, która zaciągnęła go przed tak zwany ołtarz, zaczyna pokazywać pazurki. Brad nie potrzebuje wiele czasu, by zorientować się, że Angel, bo tak zaczął ją nazywać, zaczyna kruszyć mur, który tak dawno postawił wokół siebie. Mało tego nie potrafi się temu przeciwstawić.

  Ich związek zaczął się od dzikiej namiętności. Różnią się od siebie jak dzień i noc, woda i ogień. On był pewny, że ich małżeństwo pozostanie czystym seksem nieskażonym niczym. Jednak ona szybko daje mu do zrozumienia, że jest coś takiego jak uczucia. Choć bardzo tego nie chce, Brad dobrze wie, o co dziewczynie chodzi, bo sam zaczyna coraz częściej zauważać, że jednak ma serce i nie jest ono takie zimne i twarde jak myślał.

  Czy Angel zdoła dotrzeć tak głęboko, że Brad zrozumie, iż istnieje coś takiego jak miłość? Czy ON zdoła pokochać kobietę, która wywróciła jego życie do góry nogami? Czy otworzy się na tyle, by wyznać o sobie prawdę? Czy ona zdoła poskromić demona drzemiącego w mężczyźnie, który raz wydaje się opiekuńczy, kochany i uczuciowy, a już za chwilę groźny, agresywny i niebezpieczny?

  Nie od dziś wiadomo, że miłość to jedno z najsilniejszych uczuć istniejących na świecie. Jest w stanie pokonać zło, ale też do niego doprowadzić, uleczyć wszelkie rany lub zadać wiele niezwykle groźnych, a może też ukoić duszę lub doprowadzić ją do szaleństwa. Potrafi odbudować, ale też zniszczyć. Potrafi zawładnąć ciałem, umysłem i duszą. Jej siła jest nieokreślona, a ona sama nieprzewidywalna i nieposkromiona. Nie powiedziane jest nigdzie, że za jej sprawą pójdziesz dobrą drogą...

  Muszę przyznać, że dawno, a może nigdy erotyku nie czytało mi się tak dobrze, płynnie i z zainteresowaniem. Realizm, na jaki postawiła autorka, powoduje, że jesteśmy w stanie "wyjąć" bohaterów z książki i umieścić ich gdzieś obok nas. "Dotyk anioła" to niesamowicie przedstawione przyciąganie się dwóch przeciwieństw. To nie tylko uzupełnianie się nawzajem, to także różnice, które potrafią dać się we znaki w najmniej oczekiwanym momencie i nie będzie to ani miłe, ani delikatne. Dodatkowe różnice nie tylko charakterów, ale i światów powodują, że oboje bohaterów ma przed sobą trudne decyzje do podjęcia. Okazuje się jednak, że różne światy mogą stworzyć jeden, idealny. Jednak muszą tego chcieć, oboje. Czy Brad i Angel, których ślub odbył się pod wpływem alkoholu, stworzą taki świat? Czy anioł jest w stanie stworzyć związek idealny z samym diabłem? Przeczytajcie, a się przekonacie. Ja z niecierpliwością czekam na drugi tom, by dowiedzieć się, co jeszcze wydarzy się w życiu państwa Sawyerów. Polecam, choć mam ochotę powiedzieć: poczekajcie z czytaniem na drugi tom, to nie będziecie musieli się niecierpliwić jak ja, co będzie dalej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ogień i woda w szponach pożądania

  Literatura erotyczna na dobre rozgościła się na księgarskich półkach. Polki chętnie po nią sięgają. Wśród tego typu książek pojawiły się już hity, których wyniki sprzedaży imponują, ale i niektóre tytuły zbierają mierne recenzje. Ostatnio sięgam dość systematycznie po takie propozycje, ale zawsze mam obawę czy poza seksem znajdę w nich coś jeszcze, co doda blasku i kolorytu fabule.

  Powieść Katarzyny Mak okazała się taką powieścią, która bez trudu całkowicie mnie wciągnęła i pokazała, że erotyk nie musi być mdły i monotonny, ale może mieć w sobie coś podobnego do dobrej sensacji.

  Historia oparta jest na schemacie bieli i czerni, dobra i zła, przeciwieństw, które się przyciągają.

  Angel i Brad pochodzą z dwóch różnych światów. Spotykają się czystym przypadkiem i stają się dla siebie mężem i żoną. Nie łączy ich jakiekolwiek - długie czy krótkie narzeczeństwo. Biorą ślub pod wpływem alkoholu i impulsu w Las Vegas. Ich decyzją nie kieruje ani rozsądek ani uczucie. Poranek, kiedy budzą się związani węzłem małżeńskim jest dla Angel - Zuzanny Lewandowskiej ogromnym zaskoczeniem i szokiem. Kobieta chce unieważnić jak najszybciej zawarte małżeństwo, ale to okazuje się chwilo niemożliwe. Czy taki związek jest zgodnie z logiką skazany na rozpad czy może wbrew logice ma szansę na przetrwanie? Czy Angel i Brad skoro świetnie pasują jako kochankowie mogą odnaleźć u swego boku szczęście?

  Pozornie, ale tylko pozornie ta lektura może wydawać się przewidywalna i schematyczna. Tak nie jest. Owszem jej fabuła jest oderwana od rzeczywistości i realnego życia, ale czyta się ją naprawdę dobrze.

  Angel jest postacią tylko fikcyjnie jednoznaczną. Tak naprawdę jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, a ona musi radzić sobie z wieloma niespodziankami. Nowe otoczenie, mężczyzna u boku, czar życia erotycznego oszałamiają, ale i pokazują jakie może być życie. Małżeństwo Angel jest inne niż te typowe. Ona po powiedzeniu sakramentalnego "tak" dopiero zaczyna odkrywać charakter, osobowość i to, kim jest jej mąż.

  Brad to też dynamicznie nakreślona postać, która nie ma tylko jednej twarzy. Para i jej perypetie tworzy wybuchową mieszankę, która jest magnesem przyciągającym czytelniczki do książki.

  Akcja lektury jest kreatywna i energiczna. Chwilami jej tempo jest bardzo aktywne, a w miarę czytania odkrywane są kolejne sekrety i pojawiają się pewne fabułowe niespodzianki.

  Czytelnik nie może narzekać na monotonię i nudę. Odnośnie scen erotycznych - są one napisane ze smakiem, nakreślone subtelnie, ale i odważnie.

  Język książki jest prosty i nie ma w nim wulgaryzmów.

  Ten tytuł mnie zaskoczył, a było to dość spore zaskoczenie. Powieść okazała się dużo lepsza niż się spodziewałam. Z żalem się z nią rozstałam i czekam na ciąg dalszy, który będzie miał miejsce w kolejnej książce Autorki - "Sen o aniele".

  Czy polecam? Tak, polecam i to nawet tym, którzy nie są zdeklarowanymi fanami tego gatunku literatury. To coś więcej niż książka okraszona pikantnymi scenami dla dorosłych. To ciekawa historia, która ma doskonały potencjał, która elektryzuje i przykuwa uwagę. Naprawdę trudno odłożyć tę powieść nawet jak po całym dniu jesteśmy zmęczeni. Ta lektura kusi jak zakazany owoc. Czekam na jej kontynuację i zachęcam do poznania Angel i Brada.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie od dzisiaj zaczytuję się w książkach wydawnictwa Videograf – przeważnie są to obyczajówki, młodzieżowe historie albo kryminały. Nie spodziewałam się jednak, że przyjdzie mi spotkać taką literaturę. Opis na okładce zachęca historią dwójki ludzi różnych jak anioł i diabeł, jak ogień i woda, nasyconych namiętnością, a co kryje się za stronicami pod okładką?

  Las Vegas nie od dzisiaj jest znane jako miasto grzechu i niestety czyny tam popełnione wleką się za nami naprawdę długo. Takie też konsekwencje spotykają naszą główną bohaterkę Angel, która wpakowuje się w wir zdarzeń, które faktycznie wywracają jej życie do góry nogami. Pod wpływem chwili właśnie ona wychodzi za mąż za Brada, który jest zupełnym przeciwieństwem, w dodatku mordercą. Chociaż mówią, że takowe się mocno przyciągają.

  Całokształtem nie ma źle. Był ogromny potencjał na tę historię i jakby rozbić ją na trochę więcej rozdziałów czy części to naprawdę mogło wyjść lepiej. Chwilami niestety miałam wrażenie, że tego wszystkiego jest troszkę za dużo, ale „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”. Sama Angel działała mi na nerwy – pomijam już jej poglądy – ale albo się ich trzymam albo nie. Miałam wrażenie, że to taka trochę mała dziewczynka, której w sumie za Chiny ludowe nie idzie dogodzić – w dodatku to jej uciekanie co rusz doprowadzało mnie do szewskiej pasji, bo człowiek chyba sam z siebie jakoś tak przemyślał by pewne zachowania czy kroki. Sam Brad jest całkiem dobrą postacią. Lubię go, właśnie za to jaki jest – prawdziwy, pewny siebie, zadziorny. Nawet jeśli narozrabiał (a dał popalić na pełnej linii) to i tak miał to coś, że nie mogłam się na niego wkurzać. Jego działania zasługują na najgorsze obelgi i potępienie, jednak czasem czarny charakter ma możliwość zmian i wtedy trzyma się za niego kciuki podwójnie! Tak, trzymam! Nawet potrójnie!

  Autorka pisze bardzo przystępnie. Jednak mimo łatwego języka, trzeba czytać w skupieniu, bo zwyczajnie w świecie nie wiadomo co nam wyskoczy zza rogu. Jeśli chodzi o wątki poboczne to w sumie mogło by ich nie być, najbardziej śledzi się jednak poczynania naszej dwójki. Największą bombą tej powieści jest zakończenie. Faktycznie powaliło mnie mocno i nie ukrywam, że czekam na kontynuację. Wierzę, że pani Katarzyna rozbuduje swój warsztat i da nam kolejną dawkę emocji 🙂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Dotyk Crossa mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,78 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dotyk Crossa mobi epub

„Dotyk Crossa” Sylvii Day to książka, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Jest to powieść z zabarwieniem erotycznym, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania. Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i...
eBook Dotyk nieba pdf 0/5 Nasza cena:
16,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dotyk nieba pdf

Każdego dnia Niebo, wsłuchawszy się w ludzkie prośby i modlitwy, może wkroczyć w nasze życie i cudownie je odmienić. Nasi polscy błogosławieni i święci, których tak wielu wydała Polska na przestrzeni wieków, z miłością przychodzą ku nam wchodząc w naszą codzienność, nasze troski i nieszczęścia,...
eBook Dotyk ognia mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,44 zł 29,93 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dotyk ognia mobi epub

Napięcie między nadnaturalnymi a ludźmi sięga zenitu. Mercy i Adam, alfa wilkołaczej watahy, zostają wezwani na pomoc. Powstrzymanie szalejącego trolla? Co to dla nich. Tylko, że to dopiero początek prawdziwych kłopotów. Przypadkiem odkrywają bowiem tajemnicę, która może całkowicie zniszczyć kruchą...
Głowa anioła audiobook mp3 0/5 Nasza cena:
23,76 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głowa anioła audiobook mp3

Udane połączenie romansu z sensacją. Julia Sarnowska przyjmuje zlecenie na renowację zabytkowego pałacyku Hemmerlingów. W związku z tym, po wielu latach wraca w rodzinne strony. W dobrze znanym miejscu zaszły jednak duże zmiany, co sprawia, że bohaterka czuje się obco. Szybko okazuje się, że ktoś...
Mansarda pod Aniołami T.1 Cuda i cudeńka audiobook CD 0/5 Nasza cena:
33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mansarda pod Aniołami T.1 Cuda i cudeńka audiobook CD

W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę.Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość, zostaje...
Mansarda pod Aniołami T.2 Listy i szepty audiobook CD 0/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mansarda pod Aniołami T.2 Listy i szepty audiobook CD

Urokliwe miasteczko na zachodzie Polski, a w nim malownicza kamienica z mansardowym dachem, pod którym toczą się pogmatwane losy jej mieszkańców. Jak to w życiu, znajdziemy tu namiętności i sekrety, marzenia i obawy, małe zwycięstwa i klęski. Lena, dziewczyna pełna optymizmu i wiary w ludzi, nadal...
Między nami miłość T.1 Niepokorna 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między nami miłość T.1 Niepokorna

Ona &ndash piękna dziewczyna z hiszpańsko-polskimi korzeniami. Jedynaczka, oczko w głowie tatusia, rozpieszczona, nieznająca prawdziwego życia.On &ndash mężczyzna z krwi i kości, twardo stąpający po ziemi. Facet z zasadami i przeszłością, któ rą z tylko sobie znanych powodó w ukrywa....
Między nami miłość. Tom 2. Nieuchwytny 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między nami miłość. Tom 2. Nieuchwytny

Szczęście bywa ulotne, a nawet kruche, niczym pierwszy lód na tafli jeziora. Mia i Antek przekonują się o tym na własnej skórze. Krótkotrwałe uczucie, które łączy bohaterów, w jednej chwili się kończy, pryska jak bańka mydlana, łamiąc serca na dwie tak różne części. Splot nieszczęśliwych wypadków...
Między nami miłość. Tom 3: Nierozłączni 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między nami miłość. Tom 3: Nierozłączni

Zapytani o definicję miłości często odpowiadamy, że to najpiękniejsze i najbardziej niewiarygodne uczucie, które bez naszego przyzwolenia może zawładnąć naszym sercem. Trzeba jednak pamiętać, że nie wiążą się z tym tylko uniesienia na miarę Mount Everestu czy same przyjemności… Miłość, która...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula