Dopóki nie zajdzie słońce. Tom 2

Autor:

Ewa Pirce

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
365
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Produkt niedostępny

Trauma, miłość, śmierć. Uczuciowy rollercoaster - tak krótko można opisać książkę "Dopóki nie zajdzie słońce" Ewy Pirce.

Samuel jest weteranem wojennym cierpiącym na zespół stresu pourazowego, wciąż na nowo przeżywającym tragedie wojny. Nie dość, że na co dzień musi radzić sobie sam ze sobą, dodatkowo ma pod opieką jeszcze cztery małoletnie przyrodnie siostry, którymi musiał zająć się po śmierci rodziców. Po poznaniu Jessiki wydaje się, że w jego życiu w końcu zaświeci słońce i Samuel zacznie znów odczuwać radość i szczęście. Okrutne i nieprzewidywalne życie ma wobec niego całkiem inne plany... Bohater musi stanąć oko w oko ze swoimi demonami z przeszłości. Na szali leży jego życie, rodzina, miłość i szczęście. Czy Samuel znajdzie w sobie tyle siły, aby stanąć do walki? A może podda się swojemu przeznaczeniu, które pochłonie go zupełnie i sprawi, że słońce dla niego zajdzie?

"Dopóki nie zajdzie słońce. Tom 2" Ewy Pirce jest drugą częścią bestsellerowego cyklu o tym samym tytule i częścią serii "Współcześni bohaterowie". Nie są to książki lekkie - w bardzo realistyczny sposób mówią o emocjach bohaterów i ich rozterkach, ale nie brakuje w nich również charakterystycznego sarkastycznego poczucia humoru autorki. Zostawiają blizny na duszy i zmuszają do przemyśleń o życiu i jego nietrwałości. Na pewno są to pozycje warte przeczytania, ostrzegamy - przed rozpoczęciem lektury warto zaopatrzyć się w chusteczki.


O autorce

Ewa Pirce to polska autorka, która ma już na swoim koncie wiele udanych pozycji. Pisze głównie książki obyczajowe, w których porusza tematy trudne, niekiedy traktowane przez społeczeństwo jako tabu, opisując je w charakterystyczny dla siebie sposób. Jest doskonałą kreatorką wyrazistych postaci, których pełno w jej książkach. W jej dorobku znajdziemy między innymi powieści takie jak: "Obietnica" i "Odkupienie" - części serii "Zrodzeni z zemsty", "Zapisane w pamięci" - książka należąca do serii "Współcześni bohaterowie" razem z obiema częściami "Dopóki nie zajdzie słońce", "Córka pedofila" czy publikacje Grupy Ailes, gdzie współtworzyła takie książki jak "Godzina diabła" czy "MDS - Miłosne rewolucje".

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie patrz w przeszłość, nie wybiegaj w przyszłość, żyj teraźniejszością."

  Właśnie nadszedł ten moment, gdy od jakichś dwudziestu minut patrzę na migający kursor, a w głowie mam totalną pustkę. Nie mam pojęcia, od czego zacząć swoją opinię odnośnie tej książki. Tak, wiem, najlepiej od początku, ale to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać ;). Druga część powieści "Dopóki nie zajdzie słońce" to kontynuacja historii Sama, a także Jessiki, kobiety, która w pewnym stopniu pomogła mu przewartościować jego życie. Jak zapewne wiecie, główny bohater jest byłym agentem CIA sprawującym opiekę nad swoimi młodszymi siostrami. Ma za sobą naprawdę traumatyczną przeszłość, z którą nie do końca potrafi sobie poradzić. Światełkiem w tunelu jest Jess, charakterna dziewczyna o ciętym języku, nie dająca sobie w kaszę dmuchać. Wydawać by się mogło, że mamy przed sobą duet idealny, prawda? Jednak każdy z nas ma w życiu swoje priorytety, zasady, którymi się kieruje. Bo przecież są rzeczy ważne i ważniejsze; dla jednych wychodzi przed szereg miłość (ta partnerska), dla drugich - rodzina, dla jeszcze innych kariera. Samuel wydaje się być pewnym swojego wyboru... czy aby na pewno?

  Zakończenie pierwszej części powieści wywołało wśród czytelników ogrom emocji. Nie chcę zdradzać zbyt wiele z fabuły, więc napiszę tylko tyle, że przeszłość Sama odezwała się z podwójną siłą. Właściwie ludzie, którzy, delikatnie mówiąc, nie darzą byłego agenta jakąkolwiek sympatią, łakną zemsty. A w jaki sposób jest najłatwiej kogoś zranić? Uderzyć w jego najczulszy punkt, a dla Sama to właśnie siostry są najważniejsze. Co mogę Wam powiedzieć? "Dopóki nie zajdzie słońce" to nie jest typowy romans. Miłość partnerska nie gra tu pierwszych skrzypiec. To powieść o poświęceniu. O przekładaniu nad własne szczęście dobro rodziny. Ewa Pirce potrafi mnie wzruszyć jak mało kto. Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego, jak to się dzieje, ale zawsze uderzy w mój czuły punkt. Niekiedy wystarczy jedno zdanie, a momentalnie się rozklejam. Dlatego też nie byłabym sobą, gdyby ta kontynuacja nie rozbiła mnie emocjonalnie. Jeśli szukacie wyciskaczy łez, a znajdujecie się na takim etapie życia, że doskonale wiecie jak ono smakuje, to twórczość autorki będzie dla Was strzałem w dziesiątkę. Wydarzenia drugiej części "Dopóki nie zajdzie słońce" zostały przedstawione zarówno z perspektywy Sama jak i Jess. Jeśli w pierwszym tomie zabrakło Wam informacji odnośnie postaci Jessiki to Ewa Pirce zaspokoi Waszą ciekawość opisując chociażby kilka istotnych wydarzeń z przeszłości dziewczyny. W powieści pojawiają się również pewne "smaczki" wywołujące uśmiech na twarzy czytelników, którym są znane poprzednie książki autorki. Na pewno je wyłapiecie ;). Nie zabraknie tu również przyjaciół Jess i Sama - Evy i Aleksa. Także przygotujcie się również na niemałą dawkę humoru :). "Dopóki nie zajdzie słońce" to powieść o sile rodzeństwa, przyjaźni i miłości, o poświęceniu i podejmowaniu ważnych decyzji. Przygotujcie chusteczki higieniczne i zasiadajcie do lektury. Polecam! A na koniec niezwykle wartościowy fragment...

  "Nie przeznaczenie stanowi o nas, nie los i nie przypadek. O tym, kim będziemy, jak potoczy się nasze życie i z kim je spędzimy, decydujemy sami. Każda porażka czy zwycięstwo jest następstwem dokonywanych przez nas wyborów.

  Zawsze mamy czas na to, by coś zmienić.

  Dopóki nie zajdzie słońce naszego życia, jesteśmy jego panami."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po pierwszej części DNZS nie byłam pewna czy chcę kontynuować tę przygodę. Dwie wspaniałe osoby mocno mnie zapewniały, żebym czytała a nie pożałuję. No i miały rację. Książka w moim odczuciu mocno odbiega od pierwszej części i wyszło jej to na plus. Poza tym trochę zatęskniłam za głównym bohaterem Samem, jego humorem, ciętym językiem i w ogóle za nim całym... i nieważne, że kilka razy w tej części miałam ochotę go zabić za jego zachowanie... I tak mi go mało. Ta część dała mi się bardziej polubić bo przede wszystkim było mniej seksu a więcej akcji. Jeszcze mocniej odczułam to, jak Autorka potrafi opisywać emocje, które i we mnie buchały na tyle, że nie da się ich zagasić w czym nie pomogło nawet zakończenie... Bo ta książka powinna mieć jeszcze przynajmniej ze 100 str, przytuliłabym je z wielką chęci. Bywało też delikatnie i lekko, przede wszystkim emocjonalnie no i kotletem też tu potrafią rzucać, także pełna gama ale wszystkiego z umiarem i nic nie jest przerysowane. Teraz muszę dorwać opowiadanie o Samie i czekać na kolejną powieść Autorki, która ma się pojawić już pod koniec września.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ewa Pirce nie zawodzi! Pierwsza część była świetna, ale tutaj autorka przeszła samą siebie.

  Na początek muszę napisać Wam cytat, który bardzo mnie poruszył!

  "Nie przeznaczenie stanowi o nas, nie los i nie przypadek. O tym, kim będziemy, jak potoczy się nasze życie i z kim je spędzimy, decydujemy sami. Każda porażka czy zwycięstwo jest następstwem dokonywanych przez nas wyborów. Zawsze mamy czas na to, aby coś zmienić."

  To zdecydowanie mój ulubiony!

  Książką oczywiście jestem oczarowana. Nie wiem jak Pani Ewa to robi, ale potrafi tak genialnie opisywać emocje, że ma się wrażenie, iż wprost wylewają się ze stron. Nie ma tutaj niczego co bym zmieniła. Niczego co byłoby zbędne. Każdy element jest idealnie zaplanowany i dopasowany. Każda sytuacja, scena ma jakiś konkretny cel. Do tego niektóre sytuacje były na mocne, że łzy same leciały z oczu nie było szansy nad nimi zapanować.

  Obie części tworzą taką perełkę, która poruszy nie jedno skamieniałe serce. Sprawi,że w głowie na zawsze zostanie myśl: "Dopóki nie zajdzie słońce naszego życia jesteśmy jego panami." Tego się trzymajmy! Polecam ogromnie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta historia nie jest czymś, co ktoś mógłby ci opowiedzieć i wyjaśnić. Jest czymś, co musisz przeżyć samemu. Po prostu poczuć, przemyśleć i wysnuć własne wnioski. Po raz kolejny nie jest to książka skupiona tylko na romansie i wątku miłosnym, bo ON tutaj zszedł na zupełnie daleki plan. Ta historia to przede wszystkim rodzina… ponieważ przy braku wszystkiego innego, to wszystko co mamy. Ta historia to trudne wybory, które musimy podjąć czasami wbrew sobie i wbrew własnemu szczęściu, bo priorytety są różne. Nie jest łatwa i wiele razy roztrzaska twoje serce z taką siłą, że nie będziesz wiedział czy zostanie sklejone w całość i nie pozostanie na nim żadna blizna.

  „Dopóki nie zajdzie słońce cz.2” to po raz kolejny nieprzewidywalna historia, w której ból serca i wyzierająca z niego miłość wystarczą, byś wstrzymał powietrze i zapomniał o oddychaniu. Chociaż bardzo bolesna, to ciągnie cię za sobą i nie masz wyboru jak tylko iść dalej. Po raz kolejny Ewa pokazała, jak potrafi na każdym kroku zaskoczyć i namieszać w głowie. Bohaterowie są żywi, ich interakcje, myśli czy działania są tak realistyczne i możliwe do wyobrażenia, że ciężko się z nimi nie połączyć. Nie są idealni, popełniają błędy, które moim zdaniem mógłby popełnić każdy z nas znajdując się w takiej sytuacji jak oni, ale były to szczere i prawdziwe reakcje. Ewa skupiła się tutaj przede wszystkim na ukazaniu emocji, a nie po prostu przedstawieniu postaci. Wierzyłam w każde uczucie, jakie targało bohaterami. Nie tylko wierzyłam, ale też czułam. Ból, smutek, strach, niepewność, współczucie, poświęcenie, ale także radość, szczęście, miłość i w końcu co najważniejsze – nadzieję. Byłam tak oddana tym postaciom, że naprawdę chciałam aby wszyscy byli szczęśliwi. Cieszę się, że mimo całego smutku ukrytego pomiędzy wersami tej historii, Ewa sprawiła, że się uśmiechałam, bo wplotła do niej trochę humoru. Po raz pierwszy kiedy czytałam książkę, słuchałam piosenek z playlisty przygotowanej przez Ewę. To sprawiło, że doświadczenie tego wszystkiego było jeszcze bardziej emocjonalne, i stanowiło dodatkowy impuls do dalszego czytania.

  Myślę, że najlepszym zakończeniem tej recenzji będzie mój ulubiony cytat z książki, który idealnie oddaje jej przesłanie:

  „Zawsze mamy czas na to, by coś zmienić.

  Dopóki nie zajdzie słońce naszego życia, jesteśmy jego panami.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pani Ewa Pirce to prawdziwy wirtuoz. Potrafi słowem zagrać na uczuciach swoich czytelników, jak wybitny muzyk. Robi to z niesamowitym wyczuciem, energią i wiarygodnością. Pięknie :)

  "To był ostatni raz, kiedy pozwoliłam się poniżyć. Na zawsze zostawiłam za sobą życie, na które byłam skazana, a którym gardziłam bardziej niż rodzice mną".

  Zakończenie pierwszego tomu zostawiło mnie w całkowitym zaskoczeniu, niepewności i irytacji. Tom drugi - co za ulga - jest idealną kontynuacją. Nic tu nie jest pozostawione przypadkowi, wszystko starannie, z dbałością o szczegóły przedstawione. Wykreowani bohaterowie to niebanalne postacie. Charakterni, z zasadami, a przy tym mocno pokiereszowani przez życie. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Sama i Jess. Dokładnie widzimy, co nimi kieruje, jakie targają nimi emocje, wątpliwości. Ich wspomnienia, powroty do przeszłości są bardzo bolesne. Siostry Sama to niesamowite, mądre, pełne życia dziewczynki. Bardzo je polubiłam, w szczególności Lucy - rewelacyjna dziewczynka. Sam musi się nieźle nagimnastykować, aby ogarnąć chaos, który te młode panny wywołują. Uczy się, zaczyna wychodzić mu to naprawdę dobrze. Dużym atutem powieści są bardzo płynne, lekkie, a przy tym bardzo realne dialogi. Cięte riposty, przekomarzania, wzajemne docinki, poczucie humoru tworzą niesamowitą całość, od której ciężko się oderwać. Szybka, zaskakująca akcja, bez zbędnego słodzenia, mocno, realnie, momentami mrocznie.

  Ta powieść mocno gra na naszych emocjach, porusza, wzrusza. Przepełniona bólem, niemocą, ogromnym gniewem, wściekłością, która szuka swojego ujścia. Zmaganie z trudną rzeczywistością, trauma po porwaniu, konsekwencje, z jakimi przejdzie zmagać się naszym bohaterom. Nic tu nie jest łatwe, ani jednoznaczne. Piękno męskiej, prawdziwej przyjaźni, takiej na śmierć i życie. Różne oblicza miłości, więzi rodzinne. Poświęcenie, nadzieja, szczerość, trudne relacje międzyludzkie. Zemsta, bezwzględność, zazdrość, która zaślepia i prowadzi do ohydnych, nieludzkich czynów. Znalazłam tu wszystko, co tak bardzo lubię w powieściach. Polecam :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Fall Away. Tom 1.5. Dopóki nie zjawiłaś się ty 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fall Away. Tom 1.5. Dopóki nie zjawiłaś się ty

Powieść z serii Fall Away Jeśli czytałaś powieść Dręczyciel, książkę tak mocną, elektryzującą i wyrazistą, że trudno ją zapomnieć, na pewno znasz historię Tate i Jareda. Razem z Tate przeżyłaś wstrząs, gdy z dnia na dzień bez żadnego powodu Jared zmienił swoje zachowanie i zaczął ją zadręczać....
Więcej niż ona. Więcej. Tom 2 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż ona. Więcej. Tom 2

Czasami ma się tylko jedną szansę w miłości Kiedy Logan poznał Amandę, od razu wiedział, że to dziewczyna inna niż wszystkie. Jednak nie powstrzymało go to przed tym, żeby postąpić tak jak zwykle. Po namiętnych chwilach postanowił zerwać z nią kontakt. Po paru miesiącach ich drogi znowu się...
Walcząc z cieniami. On the Ropes. Tom 2 5/5 Nasza cena:
39,50 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z cieniami. On the Ropes. Tom 2

Pochodzę z rodziny wojowników. Od zawsze myślałem, że podążę za ich cieniami, stając się niepowstrzymany na ringu. Zmieniło się to w dniu, kiedy uratowałem życie kobiecie, którą kochałem, ale której nigdy nie mógłbym mieć. Brat okrzyknął mnie bohaterem, a moją nagrodą stał się wózek. Kiedy zostałem...
Słońce za horyzontem. Lepsze jutro. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słońce za horyzontem. Lepsze jutro. Tom 1

Słońce za horyzontem to pierwsza część trylogii Lepsze jutro, opowiadającej historię trzech sióstr: Kingi, Karoliny i Kamili.Kingę poznajemy w momencie, gdy jest spełnioną zawodowo dziennikarką i oddaną żoną, której do pełni szczęścia brakuje jedynie dziecka. Kiedy wydaje się, że wszystko jest na...
Dopóki biło serce. Zośka. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,53 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dopóki biło serce. Zośka. Tom 1

W życiu przychodzi taki czas, że trzeba coś zrobić wbrew całemu światu. Odrzucić lęki i obawy, pogodzić się z poniesionymi porażkami i podążyć za głosem serca, aby realizować swoją pasję. Po prostu – zmienić teraźniejsze życie. Zośka długo dojrzewa do tej decyzji. Doświadczy dużo złego, zwłaszcza...
Więcej niż on. Więcej. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż on. Więcej. Tom 3

Romantyczna powieść Jay McLean, autorki bestsellerów "Więcej niż ona" i "Więcej niż my". Każdego ranka masz wybór: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Będę żyć dla siebie i tylko dla siebie. Randki były naprawdę ostatnią rzeczą, na jaką miałam teraz ochotę. A powinnam...
Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1 5/5 Nasza cena:
39,50 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli-gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą, to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się...
Tu i teraz 5/5 Nasza cena:
34,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tu i teraz

Nowa książka autorki Obietnicy i Dopóki nie zajdzie słońce Noelle nie potrafi odnaleźć się w życiu. Jej świat rozpadł się w dniu, w którym wszystko, co kochała, zostało jej brutalnie odebrane. Mimo że ma dopiero dwadzieścia pięć lat uważa, że już przegrała. Jedyne ukojenie znajduje w...
Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,90 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 1

Życie Nevena zostało zaplanowane, jeszcze zanim się urodził. Robił wszystko, co mu kazano, stosując się do rygorystycznych zasad. Kiedy jego rówieśnicy się bawili, ON pobierał lekcje gry na wiolonczeli. Nieustanna izolacja od świata sprawiła, że chłopak się w sobie zamknął. Odarty z interakcji...
Nie pozwól światłu zgasnąć T.2 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól światłu zgasnąć T.2

Dzięki wspólnej pasji, która przerodziła się w pełną wzlotów i upadków muzyczną podróż, Neven i Willow odnaleźli coś więcej – miłość. Kiedy wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, z ukrycia wypełzają zmory przeszłości. Melodia uczuć zostaje zakłócona, wrogowie zaczynają atakować, na jaw...
Córka pedofila 4/5 Nasza cena:
32,89 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka pedofila

Są wydarzenia, które poruszają do głębi.Są ludzie, obok których nie jesteś w stanie przejść obojętnie.Są opowieści, co - raz opowiedziane - już na zawsze z Tobą pozostają.Są doświadczenia zmieniające nas na całe życie...Taka właśnie jest historia Lexi - nastolatki, jaką możesz znać, dziewczyny...
Wybrane bestsellery
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
30,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 0/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
38,68 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
46,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula