Dopóki biegnę. Tom 2. Zanim mnie znajdą

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,56 zł
Nasza cena: 29,60 zł 37,00 zł Taniej o: 20%

Czy Dylan podąża za Casey, by ją ukarać czy raczej ochronić? 

Casey Cox nadal ucieka przed karą za morderstwo, którego nie popełniła. Dylan Roberts – najbardziej zawzięty z tych, którzy jej szukają – wciąż jest na jej tropie. Tymczasem wysyłane przez niego w tajemnicy e-maile sugerują, że zna prawdę i chce jej pomóc. Pozwolił dziewczynie zbiec, kiedy miał ją na wyciągnięcie ręki, ale odkrywanie prawdy nie przychodzi łatwo. 

Zbierając dowody przeciwko prawdziwym zabójcom przyjaciela, Casey natrafia na kolejną niesprawiedliwość. Żeby zwalczyć zło, ryzykuje nawet własnym bezpieczeństwem. Jednak nie ma wątpliwości… jeśli zostanie zatrzymana – zginie, zanim przekroczy próg celi.
W tej wciągającej kontynuacji bestsellera USA Today zło jeszcze raz próbuje wyciągnąć Casey z ukrycia… Czy światełko, które widzi w tunelu, okaże się prawdziwe? Czy Dylan jest pomocą zesłaną przez niebo, czy kolejnym cierniem, który wbije się w jej serce?

Recenzje (5)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wow!!! Co to była za książka! Pierwsza część była dobra, Ale ta jest jeszcze lepsza! Casey nadal ucieka, nadal zmienia tożsamość i wygląd. Ale Rollings zaczyna deptać jej po piętach, wykorzystuje nawet Hannah, siostrę Casey, do tego by ją wywabić z kryjówki. Prawie się mu to udaje, gdyby nie Dylan. Prywatny detektyw, który miał za zadanie odnaleźć Casey. Tyle, że ona już wie, że Nawet jest niewinna, Ale by jej pomóc musi udawać przed Rollingsem, że nadal jej szuka. W tej części dochodzi też sprawa Cola, byłego dyrektora szkoły, oskarżonego o mlestowanie małej Avy. Zakończenie dramatyczne, Casey podejmuje szaleńczą próbę wyrwania Avy z rąk oprawcy, by tym samym oczyścić Cola (już nieżyjącego) z zarzutów. Cena jaką zapłaci jest wysoka, czy będzie ona warta nagrody??? Czy w tym wszystkim jest miejsce na miłość??? Książka rewelacyjna, polecam każdemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka sprawia, iż podczas czytania człowiek czuje się jak w jakimś filmie. Naprawdę mam takie wrażenie. Masa emocji, akcji i co chwila nowe informacje, szpiegostwo, machlojki. Dzieje się, oj dzieje. Do tego wplatane są dodatkowe wątki kryminalne, w które Casey jest zamieszana i próbuję rozwiązać na własną rękę. To sprawia, że nie ma ani chwili wytchnienia i spokoju. Nie ma szans aby ktoś mógł się przy tej powieści nudzić. Wręcz przeciwnie - ogromnie wciąga i dostarcza masę wyrażeń. Co tu się dzieje to głowa mała. Jestem bardzo zadowolona, nawet nie spodziewałam się, że to mnie tak porwie. Do tego postać Casey jest świetna! Dzielna kobieta, która musi poradzić sobie z ogromną traumą i tragedią. Nie poddaje się i walczy przez cały czas. W tym tomie możemy doświadczyć również przemianę Casey pod kątem wiary. Bóg sprawia, że to co jest niemożliwe staje się łatwiejsze. Kolejna pozycja od wydawnictwa Dreams, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do czytania, bo uwierzcie naprawdę warto! Ja jestem zachwycona! :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Casey Cox, niesłusznie oskarżona o zabójstwo swojego przyjaciela Brenta Pace’a, cudem uciekła prześladowcom, ale ciągle musi mieć się na baczności - w jej przypadku złapanie przez policję nie oznacza uczciwego procesu, ale śmierć. Chociaż Casey absolutnie nie powinna się wychylać, to kiedy natrafia na ślad przestępczej działalności, której ofiarą jest mała dziewczynka, nie potrafi zignorować swojego poczucia sprawiedliwości i angażuje się w sprawę, choć może ją to drogo kosztować. Zatrudniony przez rodziców Brenta Dylan Roberts - były żołnierz, zmagający się z PTSD, depcze dziewczynie po piętach, ale czy na pewno po to, aby oddać ją w ręce stróżów prawa? Wręcz przeciwnie - mężczyzna zna prawdę i prowadzi własne śledztwo, aby zdobyć dowody obciążające prawdziwych zabójców Brenta, ojca Casey oraz innych osób, które odkryły prawdę. Dylan i Casey prowadzą niebezpieczną grę - czy razem uda im się wywalczyć sprawiedliwość?

  “Zanim mnie znajdą...” to kontynuacja “Dopóki biegnę” - świetnego kryminału autorstwa Terri Blackstock. Autorka od samego początku rzuca nas w wir akcji, bez żadnego wstępu podejmując przerwany w pierwszym tomie wątek. Chociaż minął już prawie rok odkąd czytałam początek historii Casey i Dylana, to zaczynając drugi tom miałam wrażenie, jakbym po prostu czytała dalej odłożoną przed chwilą książkę. Wiedziałam, że “Zanim mnie znajdą...” mi się spodoba, ale nie spodziewałam się, że aż tak!

  Ta część, podobnie jak pierwsza, zbudowana jest z przeplatających się rozdziałów z perspektywy dwojga głównych bohaterów. Tym razem autorka zdecydowała się także oddać na chwilę głos prześladowcy Casey, ale nie podam jego nazwiska, żeby nie zdradzić nic osobom, które nie przeczytały jeszcze poprzedniego tomu. Niezależnie od tego, kto był narratorem, każdy rozdział wywoływał we mnie wiele emocji. Podobnie jak Casey nie potrafię spokojnie patrzeć na niesprawiedliwość, dlatego bardzo poruszały mnie zarówno ciążące na niej fałszywe zarzuty, jak i losy tych postaci, którym dziewczyna próbowała pomóc, narażając się na rozpoznanie. Bardzo zżyłam się z tą bohaterką, zdobyła moją sympatię i szacunek swoim dobrym, pozbawionym egoizmu sercem, odwagą i skłonnością do poświęcenia, nawet jeśli chwilami miałam ochotę krzyczeć: “Nie rób tego!”. Wbrew temu, jak może brzmieć to ostatnie zdanie, Casey nie jest wyidealizowana, ale wydaje się być człowiekiem z krwi i kości - autorka ma niezaprzeczalny talent do kreowania wyrazistych, pełnowymiarowych postaci. Tyczy się to także Dylana, do którego przywiązałam się równie mocno, jak do Casey, współczując mu w jego ciężkich chwilach, wywołanych syndromem stresu pourazowego, i kibicując mu w jego grze na dwa fronty.

  “Zanim mnie znajdą…” to nie tylko historia uciekinierki, ale również pogubionej kobiety, odnajdującej swoją drogę do Boga. Jestem pełna podziwu dla Terri Blackstock i jej umiejętności łączenia wątków kryminalnych z czystą ewangelią, wplecioną w losy bohaterów. Wspaniale było czytać, jak Casey zaczyna dostrzegać w swoim życiu Boże działanie, jak uczy się coraz bardziej Mu ufać i przyjmować wyciągniętą do niej dłoń. Mam nadzieję, że ta powieść zachęci wielu czytelników, aby pod tym względem poszli w ślady głównej bohaterki.

  Chociaż autorka kładzie spory nacisk na kwestie duchowe, to jednak jej książka jest przede wszystkim napakowanym akcją kryminałem, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Czyta się ją rewelacyjnie - krótkie rozdziały, zmiana perspektywy, a także fakt, że bohaterowie są w ciągłym ruchu, nadają całości dynamizmu i zachęcają do przewracania kolejnych kartek. Już w lutym ukaże się finałowy tom tej trylogii, na który czekam z niecierpliwością, trzymając kciuki za Casey i Dylana, i licząc na to - jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało - że sprawiedliwość zatriumfuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Casey Cox wciąż ucieka przed oprawcami swojego ojca oraz jej przyjaciela Brenta, a także przed wymiarem sprawiedliwości, chcącym skazać ją za zbrodnie, której nie popełniła. Gdy Casey przypadkowo poznaje Cole'a Whittingtona i dysfunkcyjną rodzinę Trendallów sprawy jeszcze bardziej się komplikują, a skorumpowany Keegan nie zawaha się, by obraz Casey w mediach został jeszcze bardziej przejaskrawiony. Cyniczny gliniarz do zarzutu pierwszego morderstwa nie omieszka dorzucić udziału w śmiertelnym wypadku drogowym, w którym zginął nie kto inny jak Cole. Biorąc pod uwagę uratowanie przez Cox więzionej w Shady Grove nastolatki, zaczęto się zastanawiać nad stanem psychicznym Casey, próbując jej przypisać zaburzenia afektywne dwubiegunowe, a nawet schizofrenię. Czy niespodziewany sojusz z Dylanem Robertsem będzie w stanie ochronić uciekającą kobietę? A może tylko nieopatrznie przyczyni się do szybszego jej schwytania, a w efekcie tego śmierci? Do czego jeszcze posunie się Keegan wraz ze swoimi współpracownikami i jak długo jeszcze będzie pozostawał bezkarny?

  Nie ukrywam, że bardzo czekałam na kolejną część cyklu "If I run". Terri Blackstock może nie stworzyła wybitnej intrygi, ale z pewnością potrafi zainteresować czytelnika, wciągając go w świat nieustannej pogoni i walki o choćby cień sprawiedliwości. Walki wydawałoby się z góry skazanej na porażkę. A może jednak nie? Może istnieje niewielkie prawdopodobieństwo tego, że światło zatriumfuje nad złem? Cóż, na to chyba przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Póki co, nie sposób nie kibicować Casey, tak oddanej pamięci swojego ojca, a także swojej rodzinie. Casey może nieco zbyt impulsywnej jeśli chodzi o sprawy innych ludzi. Casey emocjonalnej, a jednocześnie tak bystrej. Z pewnością kibicujemy również Dylanowi, zmagającemu się w własnymi demonami. Dylanowi zakochującemu się w tropionej przez niego dziewczynie. Mam tylko jedno "ale". Czytając fragmenty o Bogu oraz wierze czuję niemały zgrzyt pomiędzy nimi, a treścią fabuły. Innym czytelnikom może to nie przeszkadza, ale mnie tak. Pewnie wynika to jedynie z moich osobistych przekonań i zawierzeń.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Znajdź mnie. Zanim oni to zrobią 4/5 Nasza cena:
39,99 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znajdź mnie. Zanim oni to zrobią

Czasem widzimy tylko to, co chcemy zobaczyć. Czasem to, co widzimy, zmienia nasze spojrzenie na świat. Rosa, dziewczyna Jara Costello, popełniła samobójstwo, kiedy oboje studiowali w Cambridge. Nie ma dnia, żeby Jar o niej nie myślał. Minęło pięć lat, ale mężczyzna nadal obsesyjnie podejrzewa, że...
Audiobook Znajdź mnie mp3 0/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Znajdź mnie mp3

CZASEM WIDZIMY TYLKO TO, CO CHCEMY ZOBACZYĆ. CZASEM TO, CO WIDZIMY, ZMIENIA NASZE SPOJRZENIE NA ŚWIAT Rosa, dziewczyna Jara, popełniła samobójstwo, kiedy oboje studiowali w Cambridge. Nie ma dnia, żeby Jar o niej nie myślał. Minęło pięć lat, ale mężczyzna nadal obsesyjnie podejrzewa, że Rosa, jego...
Najpierw mnie pocałuj 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najpierw mnie pocałuj

Przeczytaj, zanim obejrzysz serial Kiss Me First na Neflixie. Kto czai się po drugiej stronie ekranu? Niepokojący thriller psychologiczny Leila czuje, że jej życie nareszcie nabrało barw, kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są...
Już mnie nie oszukasz 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Już mnie nie oszukasz

Była oficer specjalnych sił powietrznych, Maya Stern, która niedawno wróciła z wojny, doświadcza bardzo dziwnego zdarzenia. Zauważa na nagraniu z kamery, która miała podglądać nianię opiekującą się jej córką, swojego zmarłego przed dwoma tygodniami męża. Na nagraniu mężczyzna bawi się z ich malutką...
Złap mnie 5/5 Nasza cena:
19,00 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złap mnie

"Konstruowanie intrygujących i złożonych postaci to specjalność Lisy Gardner, która pod tym względem jest klasą dla siebie". RT Book Reviews Trzeba być odważnym. Wszyscy kiedyś umrzemy. D.D.Waren, wyszczekaną panią sierżant bostońskiej policji, ciężko czymś zaskoczyć. Jednak prośba kobiety, która...
Już mnie nie oszukasz audiobook mp3 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Już mnie nie oszukasz audiobook mp3

Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, ze nie wiesz nic. Co zrobisz, kiedy nie będziesz mógł zaufać nawet samemu sobie? Niełatwo złamać żołnierza, ale Maya Stern jest pewna, że popada w szaleństwo. Jej życie rozsypało się w gruzy wraz ze śmiercią ukochanej siostry Claire i męża, Joego. W...
Blisko mnie 4/5 Nasza cena:
10,00 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blisko mnie

Jo budzi się w szpitalu. Okazuje się, że po nieszczęśliwym upadku ze schodów nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku. Ku jej zdziwieniu u przerażeniu, jej najbliższym wcale nie zależy na tym, aby odzyskała pamięć. Wręcz przeciwnie – chcą, aby tak pozostało.
Zanim się poznaliśmy 4/5 Nasza cena:
33,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim się poznaliśmy

Najniebezpieczniejsze są te kłamstwa, które rodzą się tuż obok nas… Hanna, kobieta niezależna, uparta i zdecydowana, by nie iść w ślady matki, której małżeństwo skończyło się przykrym rozwodem, zawsze unikała związków. A potem pewnego upalnego lata spotkała w Nowym Jorku Marka Reilly’ego, tak jak...
Zabij mnie znów 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabij mnie znów

To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem, kto wie… Kiedy całe twoje okazuje się kłamstwem, komu możesz zaufać? Nic nie przygotowało Maggie na to, że pewnego dnia wróci do domu, a jej mąż Duncan po prostu zniknie, zostawiając ich dzieci zupełnie same. Jego telefon nie odpowiada, a Maggie nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula