Diabolika

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Nasza cena: 28,52 zł 36,90 zł Taniej o: 23%

Produkt niedostępny

Diaboliki NIE ZNAJĄ LITOŚCI.
Diaboliki są SILNE.
Ich przeznaczeniem jest ZABIJAĆ w obronie człowieka, dla którego zostały wyhodowane.
NIC WIĘCEJ SIĘ NIE LICZY.


Wyglądamy jak ludzie. Jesteśmy agresywni, zdolni do bezgranicznego okrucieństwa i absolutnej lojalności. Właśnie dlatego jesteśmy strażnikami zamożnych rodzin.

Służę córce senatora, Sidonii, którą traktuję jak siostrę. Zrobiłabym dla niej wszystko. Teraz, aby ją ochronić, muszę udawać, że nią jestem, zachowując w tajemnicy moje zdolności. Wśród bezwzględnych polityków walczących o władzę w imperium odkryłam w sobie cechę, której zawsze mi odmawiano - człowieczeństwo.

Mam na imię Nemezis i jestem diaboliką.
Czy mogę zostać iskrą, która rozbłyśnie w mroku imperium?

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Skomentuj na: [Adres usunięty]

  Motyle to delikatne stworzenia, mające przepiękne barwne skrzydła. Diaboliki są do nich łudząco podobne, ale ich jedynym celem w życiu jest chronić swojego pana, za wszelką cenę. Diaboliki nie czują, nie wiedzą co to współczucie, radość, szczęście, miłość. Są zaprogramowane w jednym celu: by zabijać. Przerażająca wizja życia, prawda?

  Książka autorstwa S.J. Kincaid, była tą powieścią, która wzbudzała moje zainteresowanie od samego patrzenia na tę piękną okładkę. Piękną, a zarazem niebezpieczną. Na całe szczęście ocenienie książki po okładce mnie nie zawiodło. Od samego początku książka potrafi zaskoczyć i maksymalnie zaskoczyć swojego czytelnika. Muszę przyznać, że podobne emocje towarzyszyły mi po raz pierwszy, kiedy sięgnęłam po „Czerwoną królową” autorstwa dobrze nam znanej pani Aveyard.

  Diabolika Nemezis, została wybrana na strażniczkę Sidonii, córki państwa von Impirian. Dziewczyny łączy sztucznie zaprogramowana więź, choć nawzajem traktują się bardziej jak siostry, niż sługa-pan. Pewnego dnia przychodzi rozporządzenie, że każda rodzina posiadająca Diabolikę musi się jej pozbyć. Rodzina senatora oczywiście nie wykonuje rozkazu nadanego z góry, a inne wydarzenia ściągnięte na ich rodzinę przez ojca Doni powodują, że Nemezis będzie musiała podjąć się najtrudniejszego zadania w swoim życiu. Musi nauczyć się być człowiekiem i uratować swoją ukochaną Donię przed niebezpieczeństwem. Czy pozbawionej uczuć maszynie udało się oszukać bezwzględny świat władzy i nieczułych polityków? Co wydarzyło się, gdy Nemezis zajęła miejsce Doni i wyjechała w niebezpieczną podróż?

  „Diabolika” to powieść, która potrafi namieszać w głowie. Jest to bardzo oryginalna książka, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli szuka się czegoś nietuzinkowego. Bohaterowie tej powieści, a zwłaszcza tytułowa Diabolika Nemezis to kreatywnie i z wielką precyzją dopracowana postać, która pod powłoką bezduszności i braku uczuć, może odczuwać namiastkę uczuć. Już sama przyjaźń stworzona sztucznie między dziewczętami pokazuje, że jednak nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać czytelnikowi. Nemezis, czuję się być odpowiedzialna za Sidonię, jest jej oddana i potrafi poświęcić się, mimo tego że zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa. Z wielką przyjemnością czytało mi się te powieść, gdzie mogłam z rozdziału na rozdział podziwiać przemiany zachodzące w diabolice. Oprócz głównej bohaterki i Sidonii, która też miała swój spory udział w fabule, inni bohaterowie są również intrygujący. Mam na myśli między innymi Tyrusa, członka rodziny cesarskiej, który był dla mnie niesamowitym zaskoczeniem i niebywałym odkryciem!

  Dużym plusem i atutem tej powieści jest styl w jakim została napisana książka. Język prosty, spokojny, dzięki któremu książkę czyta się szybko. Fabuła nie gna z wydarzeniami na łeb na szyję i oczywiście akcja rozgrywa się w kosmosie. Według mnie nie ma żadnych luk w fabule, wszystko zostało przemyślane i w całej tej historii dochodzimy od nitki do kłębka. Oczywiście podczas tej całej podróży nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i zawirowań.

  Podsumowując „Diabolika” to książka ciekawa i barwna. Posiada wszystkie cechy powieści fantastycznej, która nie powinna znudzić swojego czytelnika. W książce oprócz wspomnianej walki politycznej, akcji osadzonej w kosmosie czy emocji, pojawia się też wątek romantyczny, który na całe szczęście był tłem do całej historii. To też wielki plus, ponieważ jeszcze bardziej docenia się fabułę. Autorka postawiła na oryginalność i bez wątpienia jej się to udało. Książkę polecam szczególnie fanom takich powieści jak: Czerwona królowa, Imperium ognia czy serii Starbound. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Nemezis jest diaboliką. Humanoidem, który został stworzony, aby służyć. Centrum całego jej świata jest Sydonia Impirian. Córka senatora została związana z Nemezis chemiczną więzią, diabolika kocha swoją panią, którą traktuje jak siostrę i zrobiłaby dla niej wszystko. Po latach służby nastają jednak ciężkie czasy, a rodzina senatora znajduje się w samym centrum konfliktu. Nemezis musi udawać Sydonię i stanąć przed obliczem cesarza. Pośród bezwzględnych polityków, walczących o przewagę nad przeciwnikami, diabolika jest zmuszona zdecydować, czy odważy się zaakceptować człowieczeństwo, którego zawsze jej odmawiano i wyjść naprzeciw swoim wrogom.

  „Diabolika” była moim pierwszym spotkaniem z twórczością S.J. Kincaid, dlatego przed sięgnięciem po tę książkę nie wiedziałam, czego mogę się po niej spodziewać. Uważam, że coraz trudniej jest stworzyć ciekawą wciągającą historię, która będzie niepodobna do żadnej innej i wciągnie czytelnika bez reszty. Mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że „Diabolika” oczarowała mnie całkowicie, sprawiła, że nie mogłam oderwać się od niej, choć na chwilę, a po przeczytaniu ostatniej strony marzyłam, tylko o tym, aby natychmiast zabrać się za kolejny tom.

  Niesamowicie podoba mi się świat wykreowany przez S.J. Kincaid. Autorka nie stworzyła typowej dystopii, w której ludzkość pnie się coraz wyżej, nieustannie się rozwija i poszerza zdobytą wiedzę. W „Diabolice” ludzie porzucili naukę, korzystają wyłącznie z urządzeń, które pozostały po ich przodkach, a każda osoba, która pragnie zmienić ten stan rzeczy, jest oskarżona o herezję. W galaktycznym imperium ludzie oddali się religii, czczą Żywy Kosmos i przestrzegają edyktów Helionu. Wdać wyraźny podział pomiędzy oddanymi helionikami a ludźmi pragnącymi zmian, które mogą dać nadzieję na przetrwanie.

  Główną bohaterką książki jest Nemezis i to z jej punktu widzenia obserwujemy rozgrywające się na kartach książki wydarzenia. Mamy więc tutaj pierwszoosobową narrację, za którą muszę przyznać, nie przepadam. Wszystko jednak zależy od bohatera, którego myśli i uczucia stoją przed nami otworem i muszę przyznać, że w tym przypadku był to strzał w dziesiątkę. Nemezis przybliża nam życie diabolik, które, choć powinny być bezwzględnymi maszynami do zabijania, również mają uczucia. Główna bohaterka na początku sama uważa się za istotę, w której nie ma człowieczeństwa. Ludzie boją się diabolik, widzą w nich tylko zagrożenie i nie pragną nawet spojrzeć głębiej. Nemezis z czasem sama zaczyna lepiej poznawać samą siebie. Dopuszcza do siebie uczucia, o których wcześniej nie pozwalała sobie nawet myśleć. Przemiana głównej bohaterki bardzo mnie poruszyła, Nemezis przez swoją naturę odczuwa wszystko naprawdę mocno i aż trudno nie doświadczać tego, co ona i nie podzielać jej uczuć.

  W książce pojawia się również postać męska, która podbiła moje serce. Jej kreacja jest tak niesamowita, że nie mogę znaleźć prostych słów, aby ją opisać. Na początku bardzo trudną odczytać tego bohatera, gdyż maska, za którą się ukrył skutecznie, odgradza nas od jego prawdziwej twarzy. Z czasem poznajemy go lepiej, kiedy już myślimy, że potrafimy przejrzeć jego kolejny ruch, ON robi krok w lewo, potem dwa do przodu i jeden w prawo. Bardzo trudno dostrzec, co jest prawdą, co tylko grą i które uczucia są prawdziwe.

  „Diabolika” to zaskakująca, porywająca powieść, w której znajdziemy ciekawą fabułę, rozbudowany świat i niesamowicie nakreślonych bohaterów. Na kartach książki rozwija się również romans, który ma spory wpływ na fabułę, jednak nie dominuje jej, a wszystko zostało wprowadzone i przedstawione bardzo subtelnie. W „Diabolice” nie zabrakło również brutalnych scen i bardzo się cieszę, że autorka nie starała się ich wygładzić, gdyż dzięki temu książka jest według mnie bardziej realistyczna. „Diabolika” to świetna książka, która na długo pozostawiła mnie w stanie oszołomienia. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu, a Wam gorąco polecam sięgnąć po tę książkę, aby samemu przekonać się, jak wiele ma do zaoferowania.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Od pierwszych stron towarzyszyło mi ogromne napięcie, które odczuwałam przy każdym akapicie. Nie nudziłam się i nie znajdywałam nic, co by mnie odpychało lub wydawało się niepasujące do historii. Sam pomysł z diabolikami wydał mi się genialny i oryginalny. Lubię książki, które pokazują inne spojrzenie na to, co może nas czekać, albo które przedstawiają, że ludzie nie są tacy mili i idealni jak przeważnie się kryją. Bardzo mi się podobał tę wątek brutalności i surowości, z jakim pokazywane są diaboliki, stworzenie ich jako bezuczuciowe. To było to, co mnie pociągało w tej powieści. Ale...

  Reszta recenzji pod linkiem [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Niezależnie od nastrojów na rynku książki młodzieżowe wywołują zawsze duże zainteresowanie. W tym wieku dzieci określają swoje preferencje czytelnicze i powoli klarują pogląd na świat. Decydują, czy książki są dla nich wartościowym źródłem informacji, czy może po prostu kawałkami makulatury. "Diabolika" dla wielu może okazać się fenomenalnym biletem wstępu do wielowymiarowego, kolorowego świata książek.

  DIABOLIKA

  Główna bohaterką, a jednocześnie Diaboliką, jest Nemezis. Imię obrała po bogini zemsty, sprawiedliwości i przeznaczenia. Jest okrutna. Jest bezlitosna. Jest skrzywdzona i niewinna.

  Nemezis to jedna z tych bohaterek, które nie miały wpływu na swój los. Zdecydowanie nie grzeszy ludzką ułomnością. Nie zna empatii. Jednak ma w sobie pewną delikatność i wielką potrzebę akceptacji.

  Służąc swojej pani - Sydonii - jej umysł próbuje dogonić ciało. Nieustępliwe mięśnie nie zdołają ukryć przed oczami czytelnika faktu, że Nemezis mentalnie dorasta na równi z Donią.

  Ogranicza ją mniej zasad i ludzkich uprzedzeń, ale wciąż pozostaje bohaterką młodą i poszukującą własnej drogi. Usiłuje nakreślić swój wewnętrzny portret. Jednocześnie obawia się rysów, jakie mogłaby ujrzeć.

  To skomplikowana postać, u której próżno szukać bezsilności, pychy, czy głupoty. Jej przeznaczeniem jest bycie mniej ludzką i wolną od słabości, które nękają każdego człowieka. Z tego względu działa na innych warunkach. Ma inne priorytety. Wierzy w inne prawdy.

  Jej umysł diametralnie różni się od umysłu przeciętnego czytelnika, ale nie jest niezrozumiały. Cechuje go pierwotność, którą każdy z nas zrozumie, a na którą nie możemy sobie pozwolić, ponieważ nie wiemy, jak się z nią obchodzić.

  Właśnie dzięki tym przymiotom Nemezis zwinnie krąży w labiryntach kosmicznej polityki. Przemierza statki z wysoko podniesioną głową, uwikłana w miłość, intrygę i zazdrość. Jednak nawet ona, nieustraszona i okrutna, nie jest w stanie kontrolować losu.

  NIESPODZIANKA

  Są takie książki, które po prostu zaskakują. "Diabolika" jest jedną z nich. Opis był tak obszerny, że nie zastanawiałam się długo. Wiedziałam, że ta pozycja, jako jedna z niewielu młodzieżówek, na pewno mi się spodoba. Oczekiwałam dużej ilości akcji, trochę rozlewu krwi i oryginalnej, bo nieludzkiej, drogi ku poznaniu i akceptacji siebie samej.

  Co było nieoczekiwane, to sposób, w jaki autorka oszlifowała świat. Zamiast nadać mu, być może nieostre i zużyte, krawędzie Ziemi, zdecydowała się na ryzykowny krok.

  Szlif stał się gwałtowny, agresywny. Nieludzki.

  Kilka dodatkowym pociągnięć sprawiło, że, zamiast na Ziemi, akcja została umiejscowiona w Kosmosie. Tym samym autorka pobudziła w czytelniku najrzadziej pożytkowany obszar wyobraźni.

  Musiałam wykroczyć poza granice wytyczone przez atmosferę. Nałożyć kombinezon i zrzucić z siebie dawno przybrane uprzedzenia.

  Możecie uznać mnie za pierwszą i najbardziej konserwatywną przeciwniczkę kosmicznych książek. Szczególnie młodzieżowych. Rumieńce wystąpiły na moje policzki, gdy zrozumiałam, na co się porwałam.

  Powiedzieć, że powzięłam ryzykowny krok? To potężne niedopowiedzenie, ale autorka, ku mojemu zdziwieniu, nie działała bez scenariusza. Budowała świat patrząc na niego oczami czytelnika, dzięki czemu nie pozostawiła pytań bez odpowiedzi. Stworzyła kompleksowy, panoramiczny obraz Kosmosu - zamieszkanego przez ludzi, a jednak nieoswojonego. Dzikiego.

  VS.

  Tkwi w nas przekonanie, że do okrucieństwa konieczna jest dzikość. Że słowa "bezlitosny" używamy tylko w kontekście prawdziwych zwyrodnialców, degeneratów, agresywnych zwierząt. Czegoś, co nie mieści się w ramach ludzkiej istoty - dobrze usytuowanej, na wysokim stanowisku lub będącej jedną z wielu.

  "Diabolika" skrywa w swoim wnętrzu ludzkie ułomności przedstawione w taki sposób, by mógł je zrozumieć i potępić młody czytelnik. Głosi proste prawdy. By być okrutnym i bezlitosnym, wystarczy być człowiekiem.

  Ta zadra, wieczna gotowość do zła, pulsuje w nas od pokoleń. Jedni po prostu ukrywają ją lepiej od innych.

  Możemy obserwować specyficzne relacje i skomplikowane machinacje, które rządzą światem. Książka skupia się nie tylko na wnętrzu człowieka, ale także na jego działaniach i otoczeniu.

  Jak zawsze istnieją konserwatyści. Naprzeciw nim stają liberałowie. Nasze ziemskie definicje nie wydają się oddawać prawdziwej natury każdego z tych ruchów.

  Musimy przeczytać, by zrozumieć. Odwieczny spór, który toczy się pomiędzy nimi, a na którym cierpią ci najsłabsi, stał się podstawą dla fabuły. Sprawił, że przed autorką otworzył się wachlarz możliwości, a my, czytelnicy, pozwoliliśmy by porwał nas nieustępliwy nurt politycznych intryg, sekretów, tajnych układów i zamachów stanu.

  LEWITUJMY

  W "Diabolice" zarówno młodzież jak i dorosły czytelnik zaczyta się bez reszty. Liczba stron nie będzie miała znaczenia, gdy zawiśniemy w przestrzeni i wolni od grawitacji będziemy lewitować przez kolejne strony.

  Znajdziemy tu porywającą fabułę, odpowiednią ilość rozlanej krwi, rozbudowany świat przedstawiony i skomplikowane postacie. Wszystko oprawione w stylistycznie poprawne ramy - na pozór naznaczone chaosem, jednak, gdy przyjrzeć się bliżej, zauważymy konsekwencje i uporządkowanie.

  Jako przeciwniczka Kosmosu, szczerze polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na początku – tak do około 180 strony strasznie mnie ta powieść męczyła, nużyła. Bo to było takie połączenie pamiętnika Kaliguli czy innego Nerona z Kapitolem z Igrzysk śmierci. Czyli rozpasanie, ciągle zabawy, cesarz z piekła rodem, poddani nie lepsi a Nemezis ciągle płacze za swoją Sydonią. Ale od początku. „Diabolika” S.J. Kincaid opowiada o sztucznie wytworzonej istocie, Nemezis, która służy tylko jednemu – musi chronić dziedziczkę Sydonię. Wychowała się razem z tym dzieckiem, pokochała ją, musi i chce odbierać wszystko zło, którym karmi się wszechświat. Taki nowoczesny chłopiec do bicia. Jest to kobieta – humanoid o niezwykłej sile, energii i wrażliwości. Kiedy okazuje się że cesarz zaprosił wszystkich dziedziców do pałacu gdzieś we wszechświecie, postanawia za namową matki Sydonii lecieć zamiast niej. Właściwie to jej kazano. Przybywa do tego ogromnego statku, tej stacji kosmicznej ale nadal nic się nie dzieje. Wszyscy są tacy sztuczni, nijacy, ciągłe bale, intrygi, nuda. Ale kiedy poznałam następcę dworu, szalonego i niebezpiecznego Tyrusa wszystko się zmieniło. On aby przetrwać musiał udawać chorego na umyśle, jednak to wyjątkowy i genialny chłopak. Szczególnie w tej pierwszej wersji, szalonego stańczyka podobał mi się najbardziej. Nemezis musi zawrzeć pakt z Tyrusem aby zemścić się na rodzinie królewskiej i na wszystkich, którzy skrzywdzili Sydonię. A że z biegiem dni zakochuje się w szalonym chłopaku to zupełnie inna historia. Żeby się przekonać jak to było z ich miłością, z Sydonią, z dworem królewskim, z niebezpieczną świtą cesarza musisz zajrzeć do książki. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Maybe someday wyd. 2 5/5 Nasza cena:
29,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maybe someday wyd. 2

Nowa książka autorki powieści HopelessBestseller „New York Timesa”Drugie miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards 2014 w kategorii RomansOn, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki,...
Jak mogłaś 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak mogłaś

Byłaś za nią odpowiedzialna, a teraz zaginęła. Charlotte, przyjaciółka Harriet, opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc, że spuściła małą z oka ledwie na chwilę, że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet...
Piersi poradnik dla każdej kobiety 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piersi poradnik dla każdej kobiety

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat. Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie. Nie powinnaś mieć wątpliwości, czy to książka dla ciebie. Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz...
Coraz większy mrok 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coraz większy mrok

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd...
Without Merit 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Without Merit

"Without Merit" to powieść poruszająca temat trudnych relacji i problemów rodzinnych. Opowiada o nastolatce, która chciałaby zacząć zupełnie nowe życie, z dala od przykrej przeszłości. Kiedy czujemy, że gdzieś nie pasujemy...
Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem specjalistką od żywienia psów i kotów. Podpowiem ci, jak karmić twojego pupila, żeby był zdrowy i szczęśliwy. Poznasz różne sposoby żywienia i wybierzesz ten odpowiedni do twoich możliwości czasowych i budżetowych (pamiętaj: zdrowe wcale nie znaczy drogie!)....
Jak zwiększyć odporność swojego dziecka 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak zwiększyć odporność swojego dziecka

"Cześć! Jestem doświadczonym dietetykiem. Pracowałam już z wieloma małymi pacjentami i podczas terapii zauważyłam, że ich rodzicom zwykle brakuje wiedzy, aby zmierzyć się z problemem częstych i powracających infekcji. Napisałam więc książkę, żeby w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę...
Plotka 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Plotka

Thriller oparty na prawdziwej historii! Przeprowadzka z Londynu do nadmorskiego Flinstead miała być dla Joanny i jej synka Alfiego nowym początkiem. Pewnego dnia rozmawiając z innymi matkami, Jo dowiaduje się, że w ich sennym miasteczku podobno mieszka pod nowym nazwiskiem słynna morderczyni, która...
Złe serce. Zły Romeo. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złe serce. Zły Romeo. Tom 3

Kiedy Cassie i Ethan odnajdują szczęście, na scenę wkracza nowa para. Elissa Holt, siostra Ethana, jest doskonałą inspicjentką. W pracę wkłada serce i nie chce się rozpraszać. Liam Quinn to gwiazda Hollywood. Razem z równie słynną narzeczoną Angel Bell otrzymał właśnie angaż do nowej sztuki...
Doreen 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doreen

Doreen Grey poznałam na początku roku szkolnego. Miała niemodną fryzurę, pryszczatą cerę i kiepską figurę. Opowiedziała mi, że w poprzedniej szkole ostro się z niej naśmiewano. Było więcej niż pewne, że w tak prestiżowej szkole jak Chandler Academy spotka ją to samo. Razem z jej kuzynką...
Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków 0/5 Nasza cena:
28,49 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków

„Damian, kiedyś będziesz prezydentem tego miasta“. To zdanie - wypowiedziane przez jednego z kompanów do Damiana D., byłego wiceprezesa Wisły Kraków, a dziś podejrzanego w wiślackiej aferze - kiedyś mogło budzić śmiech. Dziś już nie. Jeśli bandyci mogli przejąć utytułowany polski klub sportowy,...
Początek wszystkiego 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Początek wszystkiego

Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny, przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim... Zanim dziewczyna go zdradziła, auto roztrzaskało mu kolano, a jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach. Cassidy Thorpe to...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula