Detoks łódzka trylogia Tom 1

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
536
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 29,74 zł
Audiobooki mp3
za 29,74 zł
Nasza cena: 28,91 zł 39,99 zł Taniej o: 28%

Sensacja i świetny kryminał w jednym. "Detoks" jako autorski debiut Krzysztofa Domaradzkiego to doskonała propozycja dla fanów tego rodzaju literatury. Trzymająca w napięciu opowieść o zbrodni, ludzkim bestialstwie i próbach odnalezienia odpowiedzi na fundamentalne pytania, co powoduje takie, a nie inne zachowania, i jak życiowe wydarzenia kształtują to, kim jesteśmy.

Historia zaczyna się od znalezienia w łódzkiej kamienicy zmasakrowanych zwłok 24-letniej studentki Martyny Bułeckiej. Na miejscu zbrodni śledczy stwierdzili brak śladów mogących zasugerować tożsamość sprawcy, nie określono motywów, ani nie znaleziono świadków zdarzenia. Wydawać by się mogło, że sprawa jest beznadziejna, nierokująca szybkiego rozwiązania ani znalezienia sprawcy.

Jedynym, który ma jakąkolwiek nadzieję na rozwiązanie sprawy morderstwa, jest były śledczy komisarz Tomek Kawęcki, obecnie cierpiący z powodu wypalenia zawodowego samotny alkoholik. Uświadamia sobie, że jedynym warunkiem powodzenia jest wzięcie się w garść, a co za tym idzie, chęć współpracy z kolegami z policji.

Poszukując zabójcy, policjanci wchodzą w zdegenerowane rejony Łodzi, gdzie kwitnie rozmaita przestępczość. Poznają świat dewiantów, prostytutek, narkomanów, osób działających na granicy prawa, skorumpowanych prawników oraz dziennikarzy. Na skutek rozmów i spotkań z tymi ludźmi niejednokrotnie przekonują się, że większość ludzi nie jest tak naprawdę osobami, za które się podaje, a czasem jedynym, co różni ich od przestępców, jest mundur.

Przeciągające się śledztwo nie daje efektów, co prowadzi do tarć pomiędzy członkami zespołu śledczego. Gdy zostaje odkryty związek i podobieństwo do zabójstwa, do którego doszło cztery lata wcześniej, powoduje to dodatkowe komplikacje, bowiem sprawca tamtego zabójstwa został złapany. Kto więc zabił Martynę Bułecką? To pytanie długo jeszcze pozostanie bez odpowiedzi.

Krzysztof Domaradzki to początkujący, ale utalentowany pisarz. Powieść "Detoks" to pierwsza część trylogii kryminalnej tego autora, która tworzy spójną całość wraz z tytułami "Reset" oraz "Trans". Spod pióra autora wyszła też książka "Sprzedawca", będąca oddzielną historią.
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Detoks" to debiut literacki Krzysztofa Domaradzkiego. Czytałam dobre opinie o tej książce, słyszałam od kilku osób, że to kryminał, po który warto sięgnąć, ale mimo to zawsze odkładałam ją "na później". Teraz, po lekturze żałuję, że tak długo czekała na swoją kolej, bo to bardzo dobrze napisana książka, którą czytałam z ogromną przyjemnością.

  W jednym z mieszkań w łódzkiej kamienicy odnalezione zostają brutalnie okaleczone zwłoki młodej kobiety. Ofiara to dwudziestoczteroletnia studentka Martyna Bułecka. Śledztwo poprowadzić mają Tomasz Kawęcki i Magda Giętka. Okazuje się, że nie było to pierwsze morderstwo dokonane w ten sposób i łączy się ono ze sprawą sprzed kilku lat. Problem w tym, że jego sprawca został schwytany i odsiaduje wyrok.

  "Detoks" to pierwsza część trylogii i muszę przyznać, że ta książka zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Cieszę się, że dwa kolejne tomy czekają już na półce. Tym bardziej, że otwarte zakończenie wręcz zmusza czytelnika do sięgnięcia po następną część. Lubię wyrazistych bohaterów, którzy wzbudzają w czytelniku skrajne emocje. Taki właśnie jest Tomek Kawęcki. Wyjątkowo inteligentny, wypalony zawodowo, uzależniony od alkoholu i walczący z własnymi słabościami komisarz łódzkiej dochodzeniówki. Nieprzystępny i niedający się lubić policjant, któremu mimo to kibicowałam mu na każdym etapie śledztwa. Kreacja bohaterów, również tych drugoplanowych w tej książce jest na naprawdę wysokim poziomie. "Detoks" to solidny debiut, na który warto zwrócić uwagę. Nie jest to kryminał łatwy i przyjemny, który czyta się szybko i o którym równie szybko się zapomina. To książka, która zmusza do refleksji i przemyśleń. Nie znajdziecie tu wartkiej akcji czy brawurowych pościgów, ale mimo to nie da się przy niej nudzić. Napisana jest sugestywnym językiem, dzięki któremu możemy poczuć klimat łódzkiego półświatka. Autor skupia się na mrocznej stronie miasta, kreując jego posępny i ponury obraz. Dla mnie "Detoks" to było ponad pięćset stron świetnie skonstruowanego kryminału. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Muszę szczerze powiedzieć, że dawno tak dobrej ksiażki kryminalnej nie czytałam.

  Poprostu pierwsza klasa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki Krzysztofa Domaradzkiego „Detoks”. Jest to pierwszy tom z cyklu „Komisarz Tomek Kawęcki”.

  Jak w bywa w dobrym kryminale – mamy brutalne morderstwo. Tym razem ofiarą jest młoda kobieta - studentka. Kto i dlaczego ją zamordował? Tego będzie musiał dowiedzieć się komisarz Tomek Kawęcki. Pomagać mu będzie młoda i ambitna sierżant Magda Giętka. Czy będą potrafili się dogadać? On jest samotnym alkoholikiem, ona młoda i naiwna…

  Tomek Kawęcki wpadnie na trop…Zabójstwo z przed czterech lat, może mieć związek z tym morderstwem…. Tylko jak to jest możliwe? Sprawca siedzi w więzieniu…. Czyżby złapali nie tą osobę co trzeba? Kto się pomylił? Kto jest skorumpowany?

  Z czym przyjdzie się im zmierzyć? To już musicie przeczytać sami. Nie chcę za dużo spoilerować.

  Książka wciągnęła mnie dopiero przy końcówce. Początek ciągnie się jak ślimaczek… Czy tylko ja mam takie odczucia? Czy kolejne części są lepsze? Dobry temat ale wolna akcja😊 Za całokształt daję 7/10.

  Czytaliście „Detoks” Krzysztofa Domaradzkiego? Co o nim sądzicie?

  Ciekawe co dzieje się w kolejnych częściach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Detoks” Krzysztofa Domaradzkiego to pierwsza część cyklu o komisarzu Kawęckim.

  Akcja toczy się w Łodzi, gdzie w jednej z kamienic odnaleziono rozczłonkowane ciało studentki. Policja ma twardy orzech do zgryzienia, ponieważ nie ma świadków, nie ma motywów, nie ma śladów, które naprowadziłyby na sprawcę. W rozwikłaniu sprawy pomóc ma wypalony śledczy, do tego alkoholik – Tomek Kawęcki. Wspólnie z młodą sierżant, Magdą Giętką trafiają na podobną zbrodnię sprzed kilku lat. Problem w tym, że sprawca został złapany i skazany. Z czym przyjdzie im się zmierzyć i czy uda im się rozwiązać sprawę?

  Jest to książka z dużą ilością postaci i wątków. Można się w tym trochę pogubić, jednak im bliżej końca, tym wszystko stawało się dla mnie bardziej przejrzyste. Książka mnie wciągnęła, ale nie porwała. Owszem miałam momenty, że chciałam więcej i więcej, ale miałam też takie, że przysypiałam. Jak na kryminał, w którym akcja nie nabiera szaleńczego tempa, to trochę przydługawa. Jednak czytając zakończenie wiedziałam, że muszę od razu zacząć czytać drugą część. Mam nadzieję, że kolejna książka będzie trochę lepsza.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy istnieją granice bestialstwa? Czy człowiek może być gorszy niż zwierze? Tak naprawdę na pytania dotyczące tego, do czego zdolny jest człowiek, odpowiedziała już II wojna światowa i relacje z obozów pracy. Jednak wraz z zakończeniem wojny koszmar wcale się nie skończył – do dziś możemy obserwować przykłady tego, jaki los człowiek może zgotować człowiekowi, jak dalece posunięte są granice cierpienia i tego, na ile sposobów człowiek może go zadawać. Z tym cierpieniem na co dzień spotykają się zarówno lekarze, jak i policjanci – ci ostatni często są już tylko milczącymi świadkami konsekwencji działania zwyrodniałych umysłów. Czy jednak do takich widoków można się przyzwyczaić? Czy można stać się na nie obojętnym? Są sytuacje, kiedy nawet najbardziej doświadczony stróż prawa zaczyna wątpić w człowieka i w to, że jeszcze kiedykolwiek perfidia go zaskoczy.

  Morderstwo dokonane na młodej, dwudziestoczteroletniej studentce polonistyki na Uniwersytecie Łódzkim, z pewnością jest jednym z tych, których zapomnieć się nie da. Zwłoki młodej dziewczyny, przywiązanej do łóżka, porąbanej siekierą, a przed śmiercią bestialsko zgwałconej to widok, który pozbawił snu wielu funkcjonariuszy. Rozmiar tragedii, a przede wszystkim okrucieństwa tej zbrodni zaskakuje. Co więcej, przy tej rzezi, jaka dokonała się w niepozornej kamienicy na Próchniku, dziwi sterylność pozostałych pomieszczeń i … brak jakichkolwiek śladów wskazujących na sprawcę. Nawet sperma, która znajdowała się na ciele ofiary nie pochodziła od człowieka, a żaden z mieszkańców nic nie widział i nie słyszał. Zwłoki znalazła współlokatorka Martyny Bułeckiej, również studentka, która nie potrafiła wskazać choćby prawdopodobnego motywu tej wstrząsającej zbrodni.

  Jak w sytuacji, kiedy nie znaleziono żadnych śladów, które umożliwiłyby identyfikację sprawcy, natrafić na jego ślad? Jedyna nadzieja w jednym z funkcjonariuszy prowadzących sprawę, słynącym z wysokiej skuteczności komisarzu Tomku Kawęckim. Tyle tylko, że ten funkcjonariusz od pewnego czasu znany jest też ze swojego pijaństwa, gburowatości i tego, że nie można na niego liczyć. Od dwóch lat, od chwili rozstania z żoną, Kawęcki zsuwa się po równi pochyłej w otchłań, topiąc smutki w alkoholu. Pytanie, czy sprawa Martyny pomoże mu wrócić do dawnej formy? Czy mimo niechęci do współpracowników, szczególnie do młodszej koleżanki, sierżant Magdy Giętkiej, opanuje się i będzie potrafił działać w zespole?

  Przekonamy się o tym dzięki lekturze porywającej, wciągającej, ale też przerażającej książki pt. „Detoks”, autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego. Ten brutalny kryminał, opublikowany nakładem Wydawnictwa Czarna Owca, to przykład tego, jak daleko nam od zwierząt, które nie krzywdzą nikogo bez przyczyny, a także tego, że znane nazwiska na polskim rynku kryminałów zyskały mocnego konkurenta. Powieść zachwyci (choć raczej powinnam napisać: wstrząśnie) wielbicieli kryminałów, a także wszystkich, którzy cenią sobie doskonale skonstruowane i napisane książki, które skłaniają do myślenia o człowieczeństwie, które pokazują brutalną codzienność.

  Kawęcki, jego dawny partner Ptak oraz Giętka z determinacją szukają sprawcy zbrodni, odsłaniając przed nami przy okazji drugie oblicze Łodzi, pełne dziwek i alfonsów stosujących wobec nich nieludzkie metody dyscyplinujące, pełne okrucieństwa i zwyrodnienia. Jednocześnie w trakcie śledztwa dochodzi pomiędzy członkami grupy śledczej do coraz większych nieporozumień, a iskrą jest właśnie Kawęcki. On bowiem stoi na stanowisku, że za tym morderstwem, a dokładnie jego specyfiką, stoi coś więcej niż tylko człowiek, który chciał rozczłonkować ciało. Wraca też do przeszłości poszukując podobieństw w starych sprawach.

  W tych jego poszukiwaniach nieustannie mu towarzyszymy – opis wydarzeń wciąga nas w historię, stajemy się od pierwszej strony częścią tej makabrycznej historii. Jednocześnie zaczynamy analizować, zastanawiać się nad wieloma kwestiami, szczegółami dotyczącymi naszego życia, obserwując ten upadek gatunku ludzkiego, który odmalował Domaradzki. A to dopiero pierwszy tom tej doskonale skonstruowanej historii, pełnej pytań – nie tylko tych, na które odpowiedzi znajdujemy w książce, ale również tych, na które sami musimy odpowiedzieć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Reset łódzka trylogia Tom 3 5/5 Nasza cena:
34,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reset łódzka trylogia Tom 3

Zaskakujący finał mrocznej łódzkiej trylogii Zabójca studentki Martyny Bułeckiej, policjantki Magdy Giętkiej i prawdopodobnie wielu innych kobiet zniknął. Zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało. Ani próbująca go wytropić policja, ani Tomek Kawęcki, który wprawdzie odszedł ze...
Trans łódzka trylogia Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trans łódzka trylogia Tom 2

W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą policjantki ruszają jej koledzy, na czele z kontrowersyjnym, uzależnionym od alkoholu i coraz...
Sprzedawca 4/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprzedawca

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
eBook Reset mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Reset mobi epub

„Ponure miasto i gliniarz-degenerat na tropie wyjątkowo okrutnej zbrodni. Nie sposób nie polubić tej opowieści” Piotr Bratkowski, „Newsweek” Seryjny morderca kobiet zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało – ani próbujący go wytropić policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy...
eBook Sprzedawca mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sprzedawca mobi epub

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
eBook Pakiet Łódzka Trylogia Kryminalna mobi epub 0/5 Nasza cena:
59,49 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pakiet Łódzka Trylogia Kryminalna mobi epub

DETOKS W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
Audiobook Sprzedawca mp3 0/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Sprzedawca mp3

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To...
Audiobook Trans mp3 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Trans mp3

W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą policjantki ruszają jej koledzy, na czele z kontrowersyjnym, uzależnionym od alkoholu i coraz...
eBook Trans mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Trans mobi epub

W Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest młoda policjantka z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W pogoń za mordercą policjantki ruszają jej koledzy, na czele z kontrowersyjnym, uzależnionym od alkoholu i coraz...
Audiobook Pakiet Łódzka Trylogia kryminalna (mp3) 0/5 Nasza cena:
59,49 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pakiet Łódzka Trylogia kryminalna (mp3)

Łódzka Trylogia Kryminalna w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza DETOKS W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat...
Audiobook Detoks mp3 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Detoks mp3

W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków. Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym...
Audiobook Reset mp3 0/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Reset mp3

„Ponure miasto i gliniarz-degenerat na tropie wyjątkowo okrutnej zbrodni. Nie sposób nie polubić tej opowieści” Piotr Bratkowski, „Newsweek” Seryjny morderca kobiet zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało – ani próbujący go wytropić policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy...
Wybrane bestsellery
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,05 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
37,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula