DC Wonder Woman Ultimate Guide

Autor:

Landry Walker

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 1
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
200
Nasza cena: 80,43 zł 89,00 zł Taniej o: 10%

Produkt niedostępny

Explore the thrilling world of DC Comics books and find out everything you need to know about the most wonderful female superhero in DC Comics history - Wonder Woman!Showcasing stunning comic artwork and examining iconic characters as well as key issues and storylines, DC Wonder Woman Ultimate Guide is your one stop for everything Wonder Woman. Packed with information on Wonder Woman's powers, allies, enemies, locations, and much more, this book is a must-have for fans of DC Comics, Wonder Woman characters and the Justice League of America.

Bestsellery - Literatura anglojęzyczna

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Autor: Landry Walker
  • Wydawnictwo DK
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 200
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9780241285312
  • Język: angielski
  • ISBN: 9780241285312
  • EAN: 9780241285312
  • Wymiary: 24.0x28.0x1.5 cm

Recenzje książki DC Wonder Woman Ultimate Guide (1)

  1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena: 5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Dodana przez w dniu
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    DC Wonder Woman Ultimate Guide, jest przewodnikiem/albumem poświęconym postaci tytułowej wojowniczki. Już na samym początku recenzji należy poruszyć dość istotną kwestię, jaką jest wydanie. Publikacja jak do tej pory nie znalazła rodzimego wydawcy, mamy więc tutaj do czynienia z wydaniem angielskim. Istnieje więc pewna bariera językowa, którą należy brać pod uwagę, jeśli jest się zainteresowanym tym tytułem.

    Tytuł podobnie jak inne przewodniki został podzielony na kilka różnych sekcji przybliżających postać superbohaterki. Sam początek albumu to opis jej dziedzictwa, mocy czy pochodzenia i zdolności posiadanych przez nią przedmiotów. Jest to doskonały wstęp dla kogoś kto dopiero chce poznać tą komiksową postać i nie wie jeszcze na jej temat zbyt wiele.

    W późniejszych rozdziałach autor przedstawia trochę bardziej szczegółowo historię tej postaci, z podziałem na kilka różnych epok: złoty wiek, srebrny wiek, wiek brązu, wiek ciemności, wiek nowożytny kończąc na nowym wieku. Jest to zdecydowanie najobszerniejsza i najciekawsze część albumu, która powinna spodobać się zarówno „laikom”, jak i znawcom „tematu”. Każdy znajdzie tutaj dla siebie masę ciekawostek, o których mógł nie wiedzieć. Obok tego wszystkiego ciekawym dodatkiem jest tutaj ukazanie ewolucji znaczenia kobiety na przestrzeni wielu lat. Najmocniejszy jednak nacisk zostaje tu położony na czysto komiksowe aspekty, gdzie odbiorca ma okazję zapoznać się z pewnymi wątkami czy konkretnymi przykładami komiksowych albumów, po które trzeba sięgnąć, aby zgłębić daną „epokę”. Twórca koncentruje się tu również na kluczowych wydarzeniach z życia Wonder Woman i jej największych wrogach. Wszystko to podane jest w pewnej skrótowej wersji, ale bardzo przystępnie podanej i zachęcającej do dalszego zgłębiania historii superbohaterki.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Warto zwrócić uwagę na...
Przebudziwszy się z kilkusetletniego snu, Diana odkrywa, że planeta zmieniła się w nuklearne pustkowie. Zmuszona do życia w mrocznej i najeżonej niebezpieczeństwami przyszłości, broni ostatniego miasta ludzi przed gigantycznymi potworami. Jednocześnie próbuje odkryć tajemnicę martwej Ziemi, jednak...
dodaj do schowka Do koszyka 59,18 zł
Cykl powieści graficznych dedykowany młodym czytelnikom, poruszający ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim bohaterom znanym z komiksów DC. Świat oglądany oczami młodych ludzi nie zawsze jest pięknym i przyjaznym miejscem, a problemy, z którymi...
dodaj do schowka Do koszyka 25,72 zł
Trzeci tom serii Wonder Woman w ramach kolekcji DC Odrodzenie. Księżniczka Diana, bohaterka znana światu jak Wonder Woman, zaczęła poszukiwać prawdy o samej sobie. Odkryła jednak, że całe jej życie zostało zafałszowane... Przypłaciła tę wiedzę szaleństwem, mimo to złowrogie moce nadal zagrażają...
dodaj do schowka Do koszyka 29,63 zł
Czwarta część serii Wonder Woman w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Księżniczka Amazonek Diana przybyła do naszego świata, aby chronić ludzkość przed wojnami i innymi zagrożeniami, jednak nie wszyscy chcą czerpać z jej mocy w dobrym celu. Veronica Cale, szefowa organizacji Godwatch,...
dodaj do schowka Do koszyka 29,63 zł
Pierwszy tom zupełnie nowych przygód Ligi Sprawiedliwości. Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg, Green Lantern, Hawkgirl, Marsjański Łowca Ludzi. Dziewięcioro bohaterów o mocach tak różnych, jak ich osobowości, ale których łączy jeden cel: obrona Ziemi. Nigdy wcześniej członkowie...
dodaj do schowka Do koszyka 37,04 zł
Opowieść o księżniczce Amazonek autorstwa wielokrotnego laureata Nagrody Eisnera Grega Rucki. Wonder Woman opuszcza Rajską Wyspę i rozpoczyna pracę jako ambasadorka Temiskiry na Ziemi. Publikuje tom esejów, w których przedstawia swoje spojrzenie na szereg kwestii obyczajowych i etycznych. Nie...
dodaj do schowka Do koszyka 86,17 zł
Wybrane bestsellery
Seria książek „Zaczynam czytać” to duże litery, proste wyrazy, bardzo krótkie zdania, ilustracje dopowiadające tekst oraz ciekawe dla dzieci historie. Wszystko po to, by ułatwić dzieciom pierwsze kroki w nauce czytania.
dodaj do schowka Do koszyka 7,17 zł
KONTYNUACJA BESTSELLEROWEJ BELLADONNYNOMINOWANA DO GOODREADS CHOICE AWARDS 2023INTRYGUJĄCA, MAGICZNA, GOTYCKA OPOWIEŚĆ, ROZGRYWAJĄCA SIĘ WŚRÓD SZELESTU JEDWABI, LŚNIĄCYCH POSADZEK SAL BALOWYCH I OGRODÓW RODZĄCYCH ŚMIERCIONOŚNE ROŚLINY.Zamordowano diuka Berness. O zabójstwo oskarżono właściciela...
dodaj do schowka Do koszyka 36,29 zł
Witaj w progach Akademii 4-latka  Znajdź ukryte kotki, dorysuj kropeczki biedronce i zaprowadź alpakę do koleżanek. Baw się i rozwijaj Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość,...
dodaj do schowka Do koszyka 3,54 zł
Wysoko na zamglonym zboczu góry dwie pandki rude żyją szczęśliwie ze swoją mamą. Obiecały jej, że nie będą same oddalać się od domu. Jednej pandce wystarczy przytulne gniazdo na drzewie, ale jej siostrzyczka jest wszystkiego bardzo ciekawa. Marzy, by zwiedzać świat. Pewnego dnia, nie mówiąc nic...
dodaj do schowka Do koszyka 26,83 zł
W świecie rządzonym przez obdarzonych mocami Elitarnych Zwyczajna dziewczyna ze slumsów staje przed wyzwaniem, jak przetrwać.W królestwie Ilyi Zwyczajni skazani są na banicję lub śmierć. Ich niedobitki ściga Kai, brat następcy tronu, od dziecka szkolony na Egzekutora. W czasie jednej z takich akcji...
dodaj do schowka Do koszyka 43,55 zł
Wydanie Makbeta kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na...
dodaj do schowka Do koszyka 8,49 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula