DC Black Label Batman Imposter

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Wydawnictwo
Ilość stron
168
Nasza cena: 49,31 zł 69,99 zł Taniej o: 30%

Sięgnij po komiks "Batman Imposter", aby przekonać się, jak Bruce Wayne, który dopiero od niedawna działa jako Mroczny Rycerz, radzi sobie z napotykanymi na swej drodze wrogami. Podczas czytania tego albumu emocji nie zabraknie!

"Batman Imposter" to komiks, przybliżający początki działalności superbohatera, znanego jako Batman. Bruce Wayne dopiero od roku przemierza ulice swojego miasta jako Mroczny Rycerz. Bohater nie ma jednak wątpliwości, że jego działalność wpływa na Gotham. Choć jego przygoda z tropieniem przestępców dopiero zdążyła się zacząć, Bruce napotkał już kilku wyjątkowo groźnych wrogów. Osoby, mające znaczny wpływ na miasto zdają się na dodatek źle znosić zamieszanie, jakie pojawia się wokół Batmana. Nie można wykluczyć, że ktoś będzie próbował usunąć zamaskowanego obrońcę Gotham.

W mieście pojawia się nowy Batman, jednak oszust, w przeciwieństwie do Bruce'a, bez żadnych skrupułów morduje napotykanych przestępców. Nagrania, ukazujące czyny fałszywego Batmana, są bardzo nie na rękę prawdziwemu Mrocznemu Rycerzowi. Bruce musi zrobić wszystko, aby znaleźć przebierańca. Jak jednak rozszyfrować tożsamość kogoś, kto skrywa się za maską? Zadanie nie będzie łatwe.

Mattson Tomlin, scenarzysta i reżyser filmu "Power" (2020) i "Matka/Android" (2021), wraz z Andreą Sorrentino, laureatem Nagrody Eisnera, a także mistrza komiksów grozy i akcji ("Joker: Zabójczy Uśmiech"), łączą swoje niesamowite umiejętności, aby tchnąć nieco świeżości do opowieści z ponurych ulic Gotham. Autorzy bazują na mrocznej rzeczywistości, w której jeden cios przyczynia się do poważnych obrażeń, a popełniane czyny okazują się mieć konsekwencje, które wykraczają nawet poza wyobraźnię samego Bruce'a Wayne'a.

W albumie "Batman Imposter" znalazły się materiały, które pierwotnie zostały opublikowane w zeszytach amerykańskich wydań komiksów "Batman: The Imposter" #1-3.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Fabuła Batman Imposter przenosi nas do czasów, kiedy to Bruce Wayne był dopiero początkującym superbohaterem. Od momentu założenia przez niego maski minęło stosunkowo niewiele czasu, ale wystarczyło to, aby wprowadzić popłoch w szeregach przestępców. Mieszkańcy metropolii regularnie śledzą jego dokonania i stopniowo zaczynają oni postrzegać Batmana jako obrońcę sprawiedliwości. Jest to jednak bardzo ciężka praca, która odbija się na psychice Wayne’a. Na dodatek w mieście pojawia się „naśladowca”, który oczyszcza ulice w sposób o wiele bardziej bezpardonowy i momentami skrajnie brutalny. Prawdziwemu Mrocznemu Rycerzowi nie pozostaje więc nic innego jak tylko odkryć tożsamość naśladowcy, który niszczy jego renomę.

  Początki bohaterskiej kariery Batmana dla fanów cyklu powinny być doskonale znane (chociażby dzięki komiksowi Batman Rok pierwszy). Mattson Tomlin (scenariusz) pod pewnymi względami nie tworzy więc niczego nowego. Nie oznacza to jednak, że nie potrafi ON wydobyć ze sprawdzonej treści nowych pokładów niesamowitości, które powinny zaciekawić czytelnika. Już pierwsze strony albumu jasno dają do zrozumienia, że autor doskonale wie jak kreślić wielowątkową wciągającą opowieść, która wymyka się standardom komiksu superbohaterskiego. Batman Imposter jest bowiem dziełem, które trudno zaszufladkować do jednej konkretnej kategorii. Tytuł łączy bowiem w sobie elementy kryminału noir, psychologicznego thrillera, dramatu i widowiskowej sensacji.

  Postępujące i w wielu momentach zaskakujące śledztwo, mające na celu odkrycie kim jest naśladowca to tylko część fabularnych zalet albumu. Tomlin wykorzystuje tutaj również podwójną narrację, aby pokazać złożoność zarówno Batmana, jak i całego miasta. Z jednej strony obserwujemy więc akcję z perspektywy samego głównego bohatera. Zamaskowanego Mrocznego Rycerza, który jest jednak tylko człowiekiem i zmaga się z wieloma problemami osobistymi (między innymi szukaniem właściwej motywacji czy koniecznością tłumienia gniewu). W drugiej scenariuszowej ekspozycji kluczową rolę odgrywa pewien dociekliwy detektyw, którego celem jest odkrycie tożsamości Batmana i jego powiązań z gigantycznymi pieniędzmi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tytuł "Batman Imposter" dostałam w prezencie od znajomego i z miejsca się w nim zakochałam. Dosłownie zwaliło mnie z nóg. Tak wciągającej fabuły, nie czytałam od wielu lat. Uzupełnieniem całości, są oszałamiające rysunki i doskonale zredagowane dialogi. Bez wątpienia ten komiks to jedna z lepszych odsłon o przygodach Bruce'a Wayne'a. Mroczny klimat, wspaniale opowiedziana historia i niezwykła dawka adrenaliny. Szczerze polecam ten zeszyt każdemu maniakowi komiksowemu. Po prostu musisz go mieć w swojej kolekcji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Batman Imposter” to kolejna opowieść o Batmanie dla nowych odbiorców. Dojrzalsza niż większość podobnych, ale skierowana głównie dla czytelników niezbyt znających serię, bo album oparty jest na zgranych motywach. Chociaż wciąż czyta się go dobrze.

  O albumie tym możemy przeczytać, że:

  Bruce Wayne działa jako Mroczny Rycerz dopiero od roku, ale nie ma wątpliwości, że jego czyny odciskają swoje piętno na Gotham. Niestety w tym czasie zyskał kilku potężnych wrogów. Wszyscy, którzy do tej pory dzierżyli władzę w mieście, źle znoszą zamieszanie, jakie wprowadza Batman... Wygląda na to, że ktoś z nich postanowił pozbyć się nowego obrońcy prawa.

  Na ulicach Gotham zaczyna działać drugi Batman. Oszust nie ma żadnych skrupułów, aby mordować przestępców. Gdy pojawiają się nagrania, na których widać, jak dokonuje egzekucji, stawia to prawdziwego obrońcę miasta w bardzo trudnym położeniu. Mimo depczącej mu po piętach policji Batman musi znaleźć przebierańca i oczyścić swoje dobre imię... Tylko czy mu się to uda, gdy będzie skrywał twarz za maską?

  Batman Impostor to historia sensacyjno-kryminalna. Noir właściwie. I przez 2/3 albumu wychodzi to opowieści na dobre. Jest zagadka, jest klimat, jest dobra akcja. Pod koniec jednak, gdy owa akcja nabiera tempa, napięcie siada, a czytelnik nie jest już tak zaciekawiony tym, co się dzieje. Ani też zaskoczony. Niezmiennie świetne pozostają do samego końca rysunki. Dopracowana kreska, dużo realizmu i świetny klimat składają się na komiks bardzo przyjemny dla oka. A świetne wydanie wszystko to uzupełnia.

  Podsumowując, rzecz dla tych, którzy chcieliby całkiem udany komiks, a nie znają za bardzo opowieści o Batmanie. Ma swój urok i potrafi dostarczyć przyjemnej zabawy, chociaż to wszystko już było.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ROK DRUGI

  Ideał
  może być tylko jeden, ale to jednocześnie sprawia, że kolejne rzesze twórców ten ideał chcą doścignąć. W przypadku opowieści o początkach Batmana takim dziełem doskonałym jest zdecydowanie „Rok pierwszy” napisany przez Franka Millera, który, chociaż na rynku pojawił się trzydzieści pięć lat temu, po dziś dzień pozostaje opowieścią wielką i niedoścignioną. Wielu ją reinterpretowało, wielu się do niej odnosiło, jeszcze inni kontynuowali ją, snując opowieści osadzone w jej realiach (doskonałe prace duetu Loeb / Sale) i robią to nadal. A dowodem na to jest wydany właśnie album „Batman Imposter”, osadzony w początkach działalności Bruce’a Wayne’a. I chociaż do dzieła Millera jest mu daleko, fani Gacka z pewnością powinni po niego sięgnąć.

  Batman działa już od roku. Już, a może dopiero. Tak czy inaczej zdążył narobić sobie wrogów, niektórych bardzo potężnych, a ci są gotowi zrobić wszystko, by się go pozbyć i dalej robić to, co robili do tej pory.

  I wtedy na ulicach pojawia się on. Drugi Batman. Morderca, bezwzględnie pozbywający się przestępców. A wina spada na prawdziwego Mrocznego Rycerza, na którego zaczyna polować policja. Gacek musi poznać prawdę i oczyścić swoje imię, ale czy może to zrobić, jako zamaskowany stróż prawa?

  Ileż to już było komiksów osadzonych w początkowych miesiącach i latach działalności Batmana. A jednak wciąż są twórcy którzy chcą nam powiedzieć coś od siebie. Byli tacy, którzy zrobili to rewelacyjnie („Batman: Długie Halloween”, „Batman: Mroczne zwycięstwo czy „Człowiek, który się śmieje”), czasem nie („Batman: Year Two”). „Imposter” znajduje się gdzieś pośrodku. Nie będę Wam zdradzał, czy jest to historia, którą można traktować kanonicznie, ale powiem, jedno: choć oparta na zgranym przecież motywie zbrodniarza udającego bohatera, pozostaje dziełem całkiem niezłym i wartym poznania.

  Dużym plusem całości jest to, że skierowana jest ona do dorosłych czytelników. Co za tym idzie, opowieść, która i tak w przypadku Batmana byłaby mroczna, bo to jedna z cech charakterystycznych tej serii, staje się jeszcze mroczniejsza i brutalna. To działa na jej korzyść, tym bardziej, że rysunki Sorrentino, który opowieści grozy i thrillery czuje dobrze, potęgują wrażenie. Ich realizm, brud i nastrój, jaki budują wraz z oszczędnym, dobrze dobranym kolorem, są najmocniejszą stroną tego albumu i podnoszą jego poziom.

  Słowem podsumowania, miła propozycja dla miłośników Batmana. Trochę sentymentalna – trudno w tym wszystkim nie odnaleźć ech takich opowieści, jak „Knightfall” (i zastępca Batmana, brutalny Jean-Paul). Czyta się ją dobrze i ma swój klimat, a to w tym wypadku ważne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -32%
  Adaptacje literatury Rzeźnia numer pięć, czyli krucjata dziecięca

  Adaptacje literatury Rzeźnia numer pięć, czyli krucjata dziecięca

  Pierwsza wierna komiksowa adaptacja klasycznej powieści Kurta Vonneguta, jednego z najważniejszych antywojennych dzieł, jakie kiedykolwiek powstały. To opowieść o życiu Billy’ego Pilgrima, będąca farsowym spojrzeniem na okropności i tragedię wojen, w których walczą i giną dzieci, a także...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 54,06 zł 79,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -18%
  Uniwersum DC Ultrawojna. Green Lantern. Tom 4

  Uniwersum DC Ultrawojna. Green Lantern. Tom 4

  Czwarty i ostatni tom serii „Green Lantern”. Legendarny scenarzysta Grant Morrison („Doom Patrol”, „Animal Man”) i uznany rysownik Liam Sharp („The Brave AND The Bold: Batman AND Wonder Woman”, „ Batman: Reptilian” ) wieńczą swoją wielką opowieść o Szmaragdowym Rycerzu! Po wojnie z Latarniami...
  Ocena: 0/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 40,99 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Marvel Fresh Życiowe osiągnięcie. Amazing Spider-Man. Tom 3

  Marvel Fresh Życiowe osiągnięcie. Amazing Spider-Man. Tom 3

  Drugi tom przygód Spider-Mana z nowej serii wydawniczej Marvel Fresh! J. Jonah Jameson ma nową pracę – został prezenterem radiowym. To zajęcie tylko komplikuje jego już i tak niełatwą relację ze Spider-Manem, którego tożsamość wreszcie poznał. Dodatkowo na celownik biorą go Enforcers. Jak sobie z...
  Ocena: 4/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,17 zł 39,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -30%
  Marvel Classic Ultimate X-Men. Tom 4

  Marvel Classic Ultimate X-Men. Tom 4

  Wolverine powraca do Nowego Jorku, a jego tropem podąża tajemniczy oddział żołnierzy dysponujący zaawansowaną wojskową technologią. Żeby przeżyć i odkryć tożsamość napastników, Logan musi zdać się na dwóch superbohaterów – Spider-Mana i Daredevila! Tymczasem w Stanach Zjednoczonych coraz śmielej...
  Ocena: 4/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 77,49 zł 109,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Powrót. Usagi Yojimbo. Tom 2

  Powrót. Usagi Yojimbo. Tom 2

  Drugi kolorowy album mistrza Stana Sakaiego o Usagim, roninie przemierzającym dawną Japonię i walczącym z niesprawiedliwością. Usagi postanawia odwiedzić rodzinne strony, gdzie nadal mieszka jego ukochana i gdzie spędził szczęśliwe chwile, służąc panu Mifune. Teraz jednak są to tereny niebezpieczne...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 35,22 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Marvel Fresh Tony Stark. Iron Man. Tom 1

  Marvel Fresh Tony Stark. Iron Man. Tom 1

  Pierwszy tom przygód Iron Mana z serii wydawniczej Marvel Fresh! Ostatnie lata nie były łatwe dla człowieka w zbroi Iron Mana. Druga wojna domowa superbohaterów i pozorna śmierć odmieniły go w sposób, którego sam jeszcze nie pojmuje. Jedno pozostało niezmienne – Tony Stark nadal tworzy przyszłość!...
  Ocena: 4/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 56,35 zł 79,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Lucyfer. Tom 3

  Lucyfer. Tom 3

  Trzeci, ostatni tom zbiorczy opowieści o Lucyferze Gwieździe Zarannej i jego walce z Jahwe. Drzewo Kosmosu upada, a wilk Fenrir wykorzystuje okazję, by szturmem zdobyć Niebo. Lucyfer próbuje go powstrzymać podejmując podróż, której pierwszy przystanek to bramy piekieł, a ostatni – sam Bóg....
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 105,67 zł 149,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Lustrzany Wszechświat. Star Trek. Następne Pokolenie. Tom 4

  Lustrzany Wszechświat. Star Trek. Następne Pokolenie. Tom 4

  Kolejna komiksowa adaptacja kultowej sagi Star Trek. Tym razem kapitan U.S.S. Enterprise i jego załoga napotkają na swojej drodze przeciwnika, jakiego nigdy nie spodziewaliby się spotkać – swoje sobowtóry z Lustrzanego Wszechświata! W ich wymiarze nie ma Zjednoczonej Federacji Planet, tylko pełne...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 70,44 zł 99,99 zł
  w magazynie
 • -30%
  Uniwersum DC DCEased. Nadzieja na końcu świata

  Uniwersum DC DCEased. Nadzieja na końcu świata

  W najczarniejszej godzinie Ziemi bohaterowie przynoszą nadzieję w kolejnej odsłonie sagi „DCeased”, Akcja komiksu „DCeased. Nadzieja na końcu świata” toczy się równolegle do wydarzeń z albumu głównego, czyli „DCEased. Nieumarli w świecie DC”. Równanie antyżycia zainfekowało ponad miliard ludzi na...
  Ocena: 4/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 49,31 zł 69,99 zł
  w magazynie
 • -18%
  Clean Break

  Clean Break

  Badania medyczne dowiodły uzależniających skutków spożywania cukru, rządy zawierają umowę międzynarodową, która kryminalizuje ten narkotyk. Rodzi się ruch społeczny bezkompromisowo broniący zdrowego stylu życia i zaczyna ON budowę modelowego miasta VARVA, raju wybudowanego na obrzeżach starego...
  Ocena: 0/5
  Komiks, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 56,58 zł 69,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
Warto zwrócić uwagę na...
Saga Metal Batman Metal. Batman Death Metal. Tom 2 4/5 Nasza cena:
62,57 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga Metal Batman Metal. Batman Death Metal. Tom 2

Batman, Który się Śmieje posiadł moc Doktora Manhattana i planuje przekształcenie wszystkiego na swoje podobieństwo. Rzuca wyzwanie Perpetui, twórczyni multiwersum, i rusza w pościg za Flashem, który ukrył się w mocy prędkości. Tymczasem bohaterowie z Ligi Sprawiedliwości próbują ułożyć plan...
Saga Metal Batman Metal. Batman Death Metal. Tom 1 4/5 Nasza cena:
48,68 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga Metal Batman Metal. Batman Death Metal. Tom 1

Po wydarzeniach z tomu „Liga Sprawiedliwości: Wojna Totalna. Rok łotrów” rozpoczyna się kolejny rozdział sagi Scotta Snydera. Pierwszy tom nowej serii „Batman Death Metal” pokazuje, co stało się z bohaterami po przegranej bitwie o losy multiwersum. Batman, Który się Śmieje zwyciężył. Stał się...
#Czytelnia. Batman. Władczyni kotów. Poziom 2 0/5 Nasza cena:
14,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

#Czytelnia. Batman. Władczyni kotów. Poziom 2

Dzięki potężnemu starożytnemu artefaktowi Kobieta-Kot zdobywa władzę nad wszystkimi kotami z Gotham. Batman próbuje ją zatrzymać, ale ulega sile setek wściekłych kociaków! Czy Mroczny Rycerz tym razem będzie miał pecha? Czy zdoła powstrzymać Kobietę-Kota przed wykonaniem jej doskonałego planu?
Uniwersum DC Batman/Fortnite - Fundament 0/5 Nasza cena:
17,39 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum DC Batman/Fortnite - Fundament

Bezpośrednio po wydarzeniach z bestsellerowego albumu „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”, Mroczny Rycerz wraca do Gotham, gdzie musi zmierzyć się z nową tajemnicą i nowym przeciwnikiem. Na ulicach miasta pojawia się Fundament, enigmatyczna postać z wyspy Fortnite. Batman próbuje się dowiedzieć, co...
Uniwersum DC Świat. Batman 4/5 Nasza cena:
48,67 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum DC Świat. Batman

Mroczny Rycerz rusza na wojnę z globalną przestępczością w albumie Batman: Świat, unikalnym projekcie wydawniczym DC!We wrześniu 2021 roku Batman rozpocznie wojnę z przestępczością na całym świecie w nowej antologii zatytułowanej Batman: Świat, w której twórcy komiksowi z czternastu różnych krajów...
DC Deluxe Azyl Arkham. Batman 0/5 Nasza cena:
60,35 zł 79,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

DC Deluxe Azyl Arkham. Batman

W kolekcji DC Deluxe ukazują się najwybitniejsze albumy komiksowe wydane przez DC Comics na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. W Azylu Arkham, czyli zakładzie psychiatrycznym dla najniebezpieczniejszych superprzestępców, nawet sam Batman zaczyna tracić zdrowe zmysły...
Uniwersum DC Wojna Jokera. Batman. Tom 2 4/5 Nasza cena:
62,57 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum DC Wojna Jokera. Batman. Tom 2

Joker rozpętał wojnę z Mrocznym Rycerzem, a Gotham zmieniło się w pole bitwy. Po tym jak Książę Zbrodni przejął cały majątek Bruce’a Wayne’a, dysponuje nieograniczonymi zasobami w wojnie z Batmanem. Stworzył nawet własną armię, żeby ostatecznie pokonać Mrocznego Rycerza, a na jego celowniku znalazł...
Batman. Wojownicze Żółwie Ninja 0/5 Nasza cena:
83,45 zł 119,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Batman. Wojownicze Żółwie Ninja

Batman/ Wojownicze Żółwie Ninja” to jednen z największych crossoverów komiksowych ostatnich lat. Przekonajcie się, jak doszło do spotkania najsłynniejszych bohaterowów z dwóch odrębnych uniwersów. Dołączcie do Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja, którzy próbują ocalić swoje miasta przed najgorszymi...
Uniwersum DC Batman Fortnite: Punkt zerowy 4/5 Nasza cena:
41,71 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum DC Batman Fortnite: Punkt zerowy

Kiedy na niebie nad Gotham pojawia się niezwykła szczelina, Batman zostaje wciągnięty do dziwacznego i nieznanego świata. Na miejscu orientuje się, że nie pamięta, kim jest ani skąd pochodzi... Batman próbuje przypomnieć sobie swoją przeszłość i znaleźć sposób ucieczki z niekończącej się pętli...
Saga Metal Zarażeni. Batman, który się śmieje. Tom 2 4/5 Nasza cena:
81,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Saga Metal Zarażeni. Batman, który się śmieje. Tom 2

Batman, Który się Śmieje po starciu Ligi Sprawiedliwości z Mrocznymi Rycerzami opracował kolejny makiaweliczny plan podbicia nowej rzeczywistości. Wykorzystał moce pochodzące z mrocznego wszechświata, aby zarazić sześcioro ziemskich bohaterów, którzy wkrótce stawią czoło dwóm największym obrońcom...
Uniwersum DC Zimna zemsta. Batman Detective Comics. Tom 4 0/5 Nasza cena:
41,71 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersum DC Zimna zemsta. Batman Detective Comics. Tom 4

Doktor Victor Fries, lepiej znany jako Mister Freeze, od lat terroryzował Gotham i jego obrońcę, Mrocznego Rycerza. Ale najważniejsza w życiu złoczyńcy jest jego żona, Nora. Kiedy Victor nie walczy z Batmanem, poświęca swoje życie badaniom mającym na celu wyleczenie dolegliwości zamrożonej małżonki...
DC Odrodzenie Zaręczeni. Batman. Tom 5 0/5 Nasza cena:
32,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

DC Odrodzenie Zaręczeni. Batman. Tom 5

Piąty tom przygód Batmana w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Kiedy Catwoman przyjęła oświadczyny Batmana, zmieniła życie nie tylko Bruce’a Wayne’a i Seliny Kyle. Związek najlepszego detektywa na świecie i jednej z najgroźniejszych przestępczyń z Gotham City zaskoczy wszystkich – od młodych...
Wybrane bestsellery
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,86 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Jurassic World T-Rex Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World T-Rex Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
37,71 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,18 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Myszy i ludzie 0/5 Nasza cena:
26,34 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
26,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
29,33 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula