Czyścimy magazyny w TaniaKsiazka.pl!

Właśnie czyścimy magazyny. To świetna okazja, żeby zapolować na mnóstwo produktów w promocyjnych cenach.

Koniec roku to czas podsumowań i inwentaryzacji. To też idealny czas dla wszystkich, którzy szukają ciekawych promocji. W naszej księgarni właśnie w najlepsze trwa czyszczenie magazynów, a co za tym idzie macie okazję, żeby upolować mnóstwo książek i nie tylko książek.

Czyścimy magazyny w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>

Podczas naszej wyprzedaży magazynowej macie okazję upolować mnóstwo ciekawych tytułów, w tym także wiele bestsellerów i nowości. Ale to nie wszystko, ponieważ poza wszelkimi rodzajami książek wśród objętych promocją produktów znajdziecie tu też między innymi zabawki, gry i puzzle czy artykuły papiernicze i koszulki dla książkoholików.

Zapewniamy Was, że jest z czego wybierać. Warto się pośpieszyć, bo czyszczenie magazynu w TaniaKsiazka.pl potrwa tylko do 8 stycznia 2019 roku, a z każdym dniem produktów jest coraz mniej.


Warto zwrócić uwagę na:

Czyścimy magazyny w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >> Świąteczny list Elyse Douglas

Świąteczny list zabiera czytelnika w niezwykłą przygodę, w której największą rolę odgrywają uczucia. Autorka - Elyse Douglas wprowadza klimat XIX-wiecznego Nowego Jorku, w którym wiele może się wydarzyć. Cała historia zaczyna się jednak w czasach obecnych, kiedy to 30 letnia Eve Sharland robi zakupy w sklepie z antykami, w pewnym momencie w jej ręce trafia zabytkowa, mosiężna lampa, z której wyjmuje list z 24.12.1885 roku. Jest ON zaadresowany do Evelyn Sharland z Nowego Jorku.

Zżerająca kobietę ciekawość sprawia, że zapoznaje się ona z treścią listu. Dowiaduje się z niego o tragicznym romansie, który miał miejsca lata temu. Eve głęboko poruszona treścią listu, decyduje się na to, by spełnić prośbę autora. W związku z tym zapala lampę, co niesie ze sobą nieoczekiwaną zmianę zdarzeń. Kobieta w magiczny sposób przenosi się do pogrążonego w zimowym klimacie Nowego Jorku z 1885 roku.

Kup książkę! >>

Czyścimy magazyny w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >> Najnudniejsza książka świata prof K McCoy, dr Hardwick

Chcesz wiedzieć, na czym polega fenomen tej książki? Dzięki specjalnie wybranym i przygotowanym tekstom i grafikom lektura "Najnudniejszej książki świata" wprowadza mózg w hipnotyczny stan, który ułatwia zaśnięcie.
W tej książce przeczytasz m.in. o porywającym inaczej kryzysie politycznym w Belgii z lat 2007-2011. Nie zabrakło w niej artykułu o zmianach w klasyfikacji jakże ciekawych mięczaków. Zawiera też sprawozdanie z najdłuższej partii szachowej, jaką rozegrano. Znajdziesz w niej też pociągający almanach kiszonych ogórków i wiele innych równie ekscytujących informacji.

Kup książkę! >>Czyścimy magazyny w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>Sztuka radości Goliarda Sapienza

Sztuka radości to dzieło, którego rękopis autorka Goliarda Sapienza tworzyła przez dziesięć lat. Traktuje o losach Modesty, urodzonej na Sycylii w 1900 roku. Niezależność oraz wolność seksualna, którymi się odznaczała były zaprzeczeniem ówczesnej moralności. Modesta to kobieta zdeterminowana na tyle, że z ubogiej wsi trafia w końcu na królewski zamek, by upajać się uciechami u boku bogatego arystokraty. Na kartach jej życiorysu znaleźć można również zaskakujący smaczek w postaci pobytu w klasztorze. Wszystko zaś zawdzięcza swojemu niezaprzeczalnemu urokowi, wdziękom oraz inteligencji.

Kup książkę! >>Wyprzedaż magazynowa potrwa tylko do 8 stycznia 2019.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać