Człowiek z lasu

Autor:

Phoebe Locke

Średnia: 3.4 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 10,50 zł
eBook, mobi, epub
za 25,49 zł
Nasza cena: 23,54 zł 34,99 zł Taniej o: 33%

“Człowiek z lasu” to znakomity thriller psychologiczny dotykający kwestii poczucia winy i wybaczenia.

Czy nastoletnia Amber rzeczywiście jest winna zbrodni? Czy zabiła matkę, która przed wielu laty porzuciła rodzinę?

Los Angeles. Ekipa dokumentalistów towarzyszy osiemnastoletniej Amber Banner podczas wywiadów, jakich dziewczyna udziela mediom. Oskarżona o morderstwo została właśnie uniewinniona. Czy rzeczywiście kogoś zabiła? A jeśli tak, to kogo i dlaczego? Aby to wyjaśnić musimy cofnąć się do momentu narodzin dziewczyny. Zaledwie tydzień po urodzeniu Amber jej matka, Sadie Banner, pakuje się i w środku nocy znika bez śladu. Przez kolejnych szesnaście lat jej mąż, Miles, samotnie wychowuje dziecko. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia do drzwi ich domu puka skruszona Sadie. Ze wszystkich sił starają się na powrót stać się rodziną, jednak demony towarzyszące Sadie nie dają o sobie zapomnieć. Tragedia zbliża się cicho, lecz nieuchronnie…

Ten znakomity thriller psychologiczny trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. A wszystko to dzięki zwięzłemu, reporterskiemu stylowi autorki. Niebagatelną rolę gra tu również mistrzowsko stosowana technika suspensu, dzięki której od lektury tej powieści wprost nie sposób się oderwać. Akcja płynie tu niezwykle wartko, a opisywane zdarzenia grają na najbardziej ckliwych uczuciach czytelnika. To wzruszająca, sensacyjna opowieść wprost idealna na długie, zimowe wieczory!

Książka ukazała się w ramach serii "Thriller psychologiczny” nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Serią tą oficyna udowadnia, że na polu tego gatunku niezwykle dużo do powiedzenia mają pisarki. Znajdziemy tu mianowicie takie oto pozycje:

 • "Białe ciała” - Jane Robins;
 • "Bliźnięta z lodu” - S. K. Tremayne;
 • "Dziecko” - Fiona Barton;
 • "Dziecko ognia” - S. K. Tremayne;
 • "Dziewczyny z Roanoke” -  Amy Engel;
 • "Kości mojej siostry” - Nuala Ellwood;
 • "Laleczka” - Hollie Overton;
 • "Mury” - Hollie Overton;
 • "Nie chciałaś wiedzieć” - Jean Hanff Korelitz;
 • "Nie wszystko zostało zapomniane” - Wendy Walker;
 • "Pułapka” - Melanie Raabe;
 • "Wdowa” - Fiona Barton;
 • "Zimne ognie” - Simon Beckett;
 • "Zrozumieć Amelię” - Kimberly McCreight.
Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny thriller psychologiczny, który zachęcił mnie do swojej treści opisem na okładce, który książkę „Człowiek z lasu” przedstawia tak:

  Tydzień po narodzinach swojej córki, Amber, Sadie Banner pakuje się i w środku nocy znika bez śladu. Jej mąż Miles przez szesnaście lat samotnie wychowuje dziecko – aż pewnego dnia do ich drzwi puka skruszona Sadie. Próbują stopniowo odbudować swoje relacje i na nowo stać się rodziną. Jednak wraz z powrotem Sadie powracają upiory z jej przeszłości. I domagają się, aby ich wysłuchano…Dwa lata później w Los Angeles ekipa dokumentalistów towarzyszy osiemnastoletniej Amber Banner podczas jej spotkań z mediami. Oskarżona o morderstwo dziewczyna została właśnie uniewinniona – ale kogo zabiła i dlaczego?

  Całkiem dobry thriller psychologicznych powinien się skupiać na psychice ludzi, którzy – zapewne – skrywają jakąś tajemnice i powoli odkrywać co to za tajemnica, oraz co nimi kierowało że zachowali się tak, a nie inaczej. Na szczęście tutaj wszystko jest dobrze przedstawione. Nie chcę za bardzo wnikać w szczegóły fabuły – chciałem tyko zaznaczyć, że czyta się całość całkiem przyjemnie z całkiem zaskakującą puentą. Zaskakującą – ale nie aż tak jak oczekiwałem. Większe fajerwerki – że tak to ujmę. Przekonajcie się sami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tytułowy człowiek z lasu to tajemniczy mężczyzna, który zabiera niegrzeczne dziewczynki, a innym pozwala stać się wyjątkowymi. Jednak wszystko ma swoją cenę. W zamian za opiekę i poczucie bycia wybranymi, należy ofiarować mu swoje posłuszeństwo. Ta legenda fascynuje małe dziewczynki, w tym Sadie. Razem ze swoimi koleżankami, w obawie przed porwaniem, dołączają do grupy jego wyznawców. Niewinna zabawa przeradza się w koszmar, gdy Sadie zaczyna słyszeć szepty i widzieć dziwne postacie wyłaniające się z cieni. Czy jej prośby zostały wysłuchane i stała się wyjątkowa?

  Książka składa się z kilku osi czasowych (dzieciństwo Sadie, dorastanie Amber i wydarzenia obecne), które pozwalają nam powoli odkrywać wpływ przeszłości na obecne życie bohaterów. Ponieważ rozdziały z losami matki i córki są opisywane naprzemiennie, na początku czułam się trochę zdezorientowana. Jednak ciekawa fabuła i chęć poznania faktów sprawia, że coraz bardziej zagłębiałam się w lekturę.

  Poznajemy dzieciństwo Sadie, która wraz z koleżankami została wciągnięta w zabawę, która miała sprawić, że człowiek z lasu zrobi z nich osoby wyjątkowe. Obawa przed tajemniczą postacią oraz chęć wyróżnienia się z grupy rówieśników sprawia, że dziewczynki z coraz większym zaangażowaniem wykonują polecenia ich liderki, Justine. Jednak, gdy Sadie zaczyna słyszeć szepty i miewać halucynacje, niewinna zabawa zamienia się w koszmar.

  Gdy będąc na studiach zachodzi w ciążę, porzuca swoje nowonarodzone dziecko, mając nadzieję, że w ten sposób je chroni przed losem jaki ją spotkał.

  Jednak jej powrót po szesnastu latach zburzy sielankowe życie, jakie Amber do tej pory wiodła.

  Najbardziej intrygującą postacią w tej książce jest właśnie córka Saide, która stała się znana za sprawą morderstwa jakiego się dopuściła. Młoda dziewczyna wykorzystuje swoje pięć minut sławy i zgadza się na propozycję nakręcenia programu dokumentalnego, który ma przedstawić jej historię. Czytelnik nie wie kogo, za co i w jaki sposób Amber zabiła. Przez to dziewczyna jest dla nas zagadką i tym bardziej chcemy ją rozgryźć. Jej aktualne zachowanie wskazuje, że jest to osoba umiejąca manipulować ludźmi, kobieta bez emocji. Czy jednak wiemy o niej wszystko?

  Książka ma ciekawą fabułę i mroczny klimat, który zachęca do rozwiązania zagadki. Jednak zakończenie nie do końca mnie zadowala. Powieść nie jest zła, ale nie jest też wybitna i raczej na długo nie zapadnie w pamięć. Jednak czyta się płynnie i z zainteresowaniem.

  Historia opisana w książce „Człowiek z lasu” przypomina mi zbrodnię popełnioną dla Slendermana przez nastolatki ze Stanów Zjednoczonych. Dlaczego? Tutaj też mamy legendę, która stała się żywa i dramatyczne skutki jakie za sobą pociągnęła. I choć wydarzenia z książki są fikcją, to patrząc na przytoczoną zbrodnię, wcale nie jest to historia, która nie mogłaby się wydarzyć naprawdę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia o człowieku z lasu, który porywa małe niegrzeczne dziewczynki. Najczęściej te które nie są posłuszne mu.

  Więc tak. Para studentów ma zostać rodzicami, sa szczęśliwi i mimo przeciwności chcą wychować dziecko wspólnie. Po przyjściu na świat małej Amber, Sadie zaczyna się dziwnie zachowywać. Szepcze w kątach, wydaje się przestraszona. Pewnego dnia Sadie ucieka z domu by ochronić swoją córkę przed mrokiem. Wraca niespodziewanie po szesnastu latach wprowadzając każdego w szok. Jednak jej mąż od razu przebacza jakby nic się nie stało. To dość dziwne jednak przyjmuje ją pod dach i dalej kocha. Chcą naprawić wszystko i żyć jak normalna rodzina. Jednak demony nie lubią jak się o nich zapomina i z całych sił się zbliżają. Całe ich życie jest naznaczone przez mrok i cienie. Dochodzi do morderstwa z którego Amber zostaję uniewinniona. Zabiła czy nie? Dziewczyna staję się gwiazdą i ludzie chcą znać jej historię. Wokół Amber ciągle ktoś jest, tajemnicza dziewczyna wzbudza ogromne zainteresowanie swoją osobą i na podstawie jej opowieści ma być nakręcony film.

  Z lekka bywałam znudzona tą książka i czasem ciągnęła się okrutnie. Jednak efekt końcowy był całkiem ciekawy. Postać Amber w sumie mnie denerwowała, taka niewyraźna i skryta, zarazem chętna na wywiady i błysk fleszy. Całokształt książki jest ciekawy i zastanawiający. Warto się porządnie skupić czytając ją żeby nie pogubić się.

  Ja jestem na tak.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy znacie przeklęte rodziny? Sandie Banner wierzy, że z takiej właśnie rodziny pochodzi. Jest w ciąży i myśli co tu zrobić, żeby ochronić swoją córkę przed „człowiekiem z lasu”…. Wierzy, że ON czyha na jej córeczkę…Po narodzinach Amber – Sandie postanawia opuścić rodzinę…Zostawia malutką córeczkę i swojego męża…

  Po 16 latach powraca… Myślała, że „człowiek z lasu” nie dopadnie jej córki…. Czy się myliła? Jak przyjęła ją rodzina, po tylu latach nieobecności? I co robiła przez 16 lat…

  Przerażająca legenda o „człowieku z lasu”…. Beznadziejne i bezsensowne morderstwo…. Przeklęta rodzina… Psychoza… To wszystko otrzymacie czytając tą książkę…

  Uwielbiam dobre thrillery psychologiczne – niestety tym razem nie byłam zadowolona z tej książki. Czytając opis myślałam, że to będzie powieść wow, niezapomniana. A otrzymałam w miarę dobrą powieść. Jestem lekko rozczarowana. Nie lubię nisko oceniać książek, ale tym razem tak trzeba 6/10 . Niestety ta powieść należy do grona na jeden raz. Opisana historia nie zapada w pamięć. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Wam ta książka może się podobać.

  Czytaliście „Człowieka z lasu”? Co o tej powieści myślicie?

  #phoebelocke Czarna Owca #wydawnictwoczarnaowca #czarnaowca #człowiekzlasu #wyzwanienaczytanie

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie przepadam za pisaniem negatywnych opinii z racji tego, że wolę w każdej książce - nawet tej najsłabszej znaleźć jakieś dobre strony. Ostatnio miałam okazję zapoznać się z powieścią Człowiek z lasu, która miała być trzymającym w napięciu thrillerem psychologicznym, który przy okazji sprawi, że włoski na ciele staną mi dęba. No cóż, czy rzeczywiście tak było? O tym za chwilę.

  Pewnego dnia Sadie opuszcza swoją nowo narodzoną córkę i znika bez śladu. Kiedy po szesnastu latach wraca, próbuje odbudować zniszczone relacje z córką i partnerem. Jednak wraz z jej powrotem, do życia wkradają się upiory przeszłości, które usilnie domagają się wysłuchania. Przeszłość Sadie ponadto wbija pazury w jej córkę i chce dokonać na niej zemsty. Nikt nie spodziewa się, że może być to zwiastun prawdziwych kłopotów...

  Bardzo, ale to bardzo chciałabym móc napisać, że jest to książka, którą czytałam z wypiekami na policzkach i od której nie potrafiłam się oderwać. Jednak chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Człowiek z lasu jest thrillerem psychologicznym, który miał mnie powalić na łopatki, a tymczasem doprowadził mnie do łez. Nie, nie były to łzy wzruszenia, a rozczarowania. Niestety.

  Pierwszym i ogromnym minusem jest brak umiejętnego przedstawienia wydarzeń. Lubię, gdy w powieściach występuje retrospekcja, bo daje mi to szerszy ogląd na całą sprawę. Tutaj jednak było to tak nieumiejętnie przedstawione, że lektura tej historii to była droga przez mękę - i wcale nie piszę tego, by przypodobać się którejś z grup odbiorców tej powieści. Autorka skakała między czasem teraźniejszym z perspektywy Sadie, czasem teraźniejszym z perspektywy Amber (córki Sadie) oraz czasem przeszłym - gdzie przedstawiała czasy młodości “głównej” bohaterki. No i cóż. Tutaj się zatrzymajmy, ponieważ... nie wiem tak naprawdę, kim była główna bohaterka. Czy mogę tym mianem nazwać matkę, córkę czy obie? To jest dobre pytanie, na które być może odpowiecie sobie sami, kiedy sięgniecie po tę książkę (o ile to zrobicie).

  Sam styl pisania autorki jest całkiem dobry, choć czuć, że Człowiek z lasu to debiut literacki. Myślę jednak, że z czasem, gdy autorka być może zacznie więcej ćwiczyć tworzenie postaci, akcji oraz poprawi swój sposób przekazywania informacji czytelnikowi – jej kolejne powieści będę już mogła z czystym sumieniem polecić. Nie można zapomnieć również o tym, że wystąpił tutaj wątek paranormalny. Oczywiście, sam pomysł na niego był okrutnie ciekawy i mógłby uratować całą tę książkę - niestety tak się nie stało. Uczucia strachu tutaj ze świecą szukać.

  Spodziewałam się czegoś genialnego, a brutalnie się rozczarowałam. Jeżeli szukacie naprawdę dobrego i wciągającego thrillera, to raczej nie polecałabym Wam tej lektury, choć i tak myślę, że innemu czytelnikowi może się ta powieść naprawdę spodobać. Czy sięgnę po kolejne książki Phoebe Locke? Oczywiście, ponieważ zawsze daję drugą szansę autorom, ale w pamięci nadal będę miała rozczarowanie pierwszą powieścią autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Człowiek z brzytwą 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek z brzytwą

I co, przepióreczko? Tak to już jest, kto wodzi innych na pokuszenie, ginie marnie… Koniec XIX wieku. Letnie upały niemal obezwładniają mieszkańców niewielkiego miasta na Mazowszu. Od fabryki mączki kostnej snuje się woń rozkładu, w starym kościele kobiety modlą się o opiekę do świętej Magdaleny....
Człowiek z ołowiem w brzuchu 4/5 Nasza cena:
27,22 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek z ołowiem w brzuchu

Francja, koniec roku 1761. Wojna siedmioletnia przybiera katastrofalny obrót, trwa dyskusja na temat wygnania jezuitów, a markiza de Pompadour przeżywa ostatnie dni swojej chwały. Nicolasa Le Flocha spotykamy w Operze na premierze Palladynów Rameau. Na widowni jest madame Adelajda, jedna z córek...
Wąż z lasu cedrowego 4/5 Nasza cena:
15,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wąż z lasu cedrowego

Zło wypełza z ciemności Na ocienionych cedrami wzgórzach Libanu powstaje niezwykły projekt. Ekscentryczny i bardzo religijny miliarder James Peabody pragnie założyć biblijne zoo-muzeum, w którym gromadzi cenne artefakty oraz wspomniane na kartach Pisma zwierzęta, czasem bardzo niebezpieczne. Komuś...
Człowiek z sankt petersburga 5/5 Nasza cena:
28,72 zł 37,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek z sankt petersburga

JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH THRILLERÓW SZPIEGOWSKICH XX WIEKU ROK 1914. NAD EUROPĄ WISI GROŹBA WOJNY. Na imię miał Feliks. Przybył do Londynu, aby popełnić morderstwo, które zmieni historię świata. Przeciwko niemu postawiono na nogi całą angielską policję, zaangażowano pewnego przebiegłego i wpływowego...
Człowiek z Londynu 0/5 Nasza cena:
19,74 zł 21,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek z Londynu

SIMENON NIE POTRZEBUJE KILKUSET STRON, BY STWORZYĆ PORYWAJĄCY DRAMAT... Twórca postaci komisarza Maigreta pisał też powieści, w których zajmował się szukaniem „nagiego człowieka”. A w analizowaniu ludzkich charakterów Simenon był mistrzem... Jacek Szczerba, „Gazeta Wyborcza” Do francuskiego Dieppe...
Niewidzialny człowiek z Salem 4/5 Nasza cena:
25,19 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewidzialny człowiek z Salem

Ostatnie dni lata. W sztokholmskim schronisku dla bezdomnych policja znajduje ciało zastrzelonej narkomanki. Światła radiowozów budzą mieszkającego w tej samej kamienicy zawieszonego w obowiązkach policjanta, Leo Junkera. Junker nie może jednak trzymać się z dala od tej sprawy - okazuje się, że...
Mężczyzna z lasu 3/5 Nasza cena:
27,77 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mężczyzna z lasu

* najnowsza powieść amerykańskiego autora, w której opisuje ludzkie namiętności * prowokujący thriller psychologiczny pełen bolesnych spostrzeżeń na temat mroków i ułomności ludzkiej natury * pisarz powraca do miejsca i do bohaterów "Statku z papieru", swej wcześniejszej powieści, która trafiła na...
Klasyka. Niewidzialny człowiek 0/5 Nasza cena:
18,74 zł 28,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klasyka. Niewidzialny człowiek

Do pewnej gospody w Anglii przychodzi człowiek z obandażowaną całą głową, z czerwonym nosem i w ciemnych okularach. Wynajmuje pokój bezterminowo. Właściciele gospody przypuszczają, że gość jest bardzo mocno poparzony, ten jednak nie odpowiada na próby poruszenia tego tematu. W swoim pokoju trzyma...
Tajemnica człowieka z blizną 0/5 Nasza cena:
16,10 zł 18,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica człowieka z blizną

Sherlock Holmes ma godnych następców! Nastolatkowie Jupiter Jonas, Pete Crenshaw i Bob Andrews to Trzej Detektywi wykorzystujący wiedzę, dedukcję i sprawność fizyczną do demaskowania zła. Ich doradcą jest prawnuk słynnego detektywa, emerytowany pracownik Scotland Yardu, Andy Chandler. Książki o...
Człowiek, który był Czwartkiem 4/5 Nasza cena:
27,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek, który był Czwartkiem

Metafizyczny thriller G.K. Chestertona łączy surrealizm z fantastyką w konwencji utrzymanej w zawrotnym tempie opowieści grozy W Londynie za czasów króla Edwarda z młodym człowiekiem nazwiskiem Gabriel Syme nawiązuje kontakt agent Scotland Yardu. Szybko zwerbowany przez policję, która dąży do...
Człowiek nietoperz. Harry Hole. Tom 1 0/5 Nasza cena:
15,08 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek nietoperz. Harry Hole. Tom 1

Norweski policjant Harry Hole przybywa do Sydney, aby wyjaśnić sprawę zabójstwa swej rodaczki, Inger Holter, być może ofiary seryjnego mordercy. Z miejscowym funkcjonariuszem, Aborygenem Andrew Kensingtonem, Harry poznaje dzielnicę domów publicznych i podejrzanych lokali, w których handluje się...
Człowiek nietoperz. Harry Hole. Tom 1 4/5 Nasza cena:
27,66 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek nietoperz. Harry Hole. Tom 1

Wydanie jubileuszowe ze wstępem Jo Nesbo z okazji 20. rocznicy ukazania się książki.Norweski policjant Harry Hole przybywa do Sydney, aby wyjaśnić sprawę zabójstwa swej rodaczki, Inger Holter, być może ofiary seryjnego mordercy. Z miejscowym funkcjonariuszem, Aborygenem Andrew Kensingtonem, Harry...
Wybrane bestsellery
Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2

Ciąg dalszy śledztwa Tomasza Piątka. Autor przedstawia rozwój i szczyt potęgi księdza Rydzyka od końca lat 90. do dzisiejszego dnia. To okres, w którym wpływy i finanse Rydzyka pozwalają mu oddziaływać bezpośrednio na politykę, kreować liderów, a nawet całe partie. Prawicowi politycy karnie się...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
43,11 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Pucio postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Zamówiony makaron wygląda inaczej niż ten jadany w domu, ale smakuje wyśmienicie! Na dodatek kucharz daje dzieciom przepis na pyszne placuszki, więc szykuje się rodzinne gotowanie. Ach, ile przy tym zabawy! Każdy ma swoje...
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
19,17 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
49,41 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
45,81 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,05 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula