Cyfrowi rodzice

Autor:

Yalda T.Uhls

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2016
Ilość stron
288
Wydawnictwo
Nasza cena: 21,03 zł 36,90 zł Taniej o: 43%

Twoje dziecko wcześniej nauczyło się obsługiwać tablet niż zawiązywać buty?
A teraz więcej czasu spędza w sieci niż z Tobą?

Jeśli tak, to jesteś cyfrowym rodzicem, czy tego chcesz, czy nie. I pewnie czujesz się trochę zagubiony, może nawet przerażony tym, jak dużo miejsca w życiu Twojego dziecka zajmują media społecznościowe i życie w sieci. Ta książka jest dla Ciebie!

Cyfrowi rodzice są wyważonym i świetnie napisanym poradnikiem dla rodziców e-dzieci. Autorka nazywa i systematyzuje to, co czujemy intuicyjnie (i co czasem spędza sen z powiek), oddzielając fakty od mitów. Rozbiera na czynniki pierwsze świat nowych mediów, ukazując go w kontekście wychowywania dzieci i młodzieży. Nie da się bowiem zaprzeczyć, że jesteśmy pierwszym pokoleniem rodziców dzieci w sieci.

Atuty książki:

 • przystępny i wciągający styl;
 • liczne przykłady i anegdoty;
 • konkretne wskazówki dla rodziców.

Dynamiczny świat nowych aplikacji i internetowych mód (snapchaty, miniblogi, tweety itd.) jest nie do ogarnięcia dla większości dorosłych, dlatego autorka opracowała wskazówki, jak w nim nawigować, będąc jednocześnie aktywnym i czujnym, ale nie przeczulonym rodzicem.

Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka podzielona jest na trzy zasadnicze części:

  I - Podstawy

  II - Media społecznościowe

  III - Nauka

  Z części pierwszej dowiemy się z całą pewnością jak funkcjonuje współczesne rodzicielstwo wobec globalnego napływu wszelakich treści i nowinek cyfrowych. Jak nadążyć zA wszechogarniającym życie "netem". Wreszcie jaki wpływa na funkcjonowanie mózgu mają media względem dzieci na poszczególnych etapach ich rozwoju emocjonalnego, społecznego i osobowościowego.

  Część druga to przede wszystkim charakterystyka i bliższe przyjrzenie się różnym społecznościom online. Mamy tu wobec tego swoiste porównanie świata rzeczywistego i sieciowego. Mamy również opis potrzeb, korzyści i zagrożeń wynikających z aktywności w aplikacjach typu Instagram, Facebook, Twitter, Snapchat, YT, itp.

  Ostatnia odsłona książki traktuje o wpływie całego cyfrowego świata na zdolność uczenia się, czytania i pisania. Autorka "mówi" tutaj o wielozadaniowości, podzielności uwagi i umiejętnościach zapamiętywania. Przedstawia mity i fakty z tym związane. Udziela odpowiedzi także na pytania związane z grami wideo, czy internetowymi. Spostrzeżenia są dosyć ciekawe i nieoczywiste - jakby się mogło wydawać.

  Bardzo przydatnym zabiegiem zastosowanym po każdym rozdziale są podsumowania najważniejszych treści. Pozwala to na systematyzację danego zagadnienia.

  Mimo, że jest to podręcznik, to dzięki temu, że treść jest zróżnicowana poprzez przykłady, porady, statystyki, rysunki itp., czyta się ją z wielkim zainteresowaniem.

  Uważam, że "Cyfrowi rodzice" to lektura obowiązkowa dla rodziców i osób pracujących z tzw. e-dziećmi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Internet zajmuje coraz więcej czasu nie tylko dorosłym osobom, ale przede wszystkim dzieciom, które od najmłodszych lat mają styczność ze sprzętami, a niektóre posiadają tablety, czy komputery na własny użytek.

  ,,Cyfrowi rodzice" to książka, po której, według opisu, spodziewałam się dowiedzieć czegoś o nowych technologiach. Ucieszyłam się, że ten poradnik nie jest aż tak obszerny, bowiem zdawałam sobie sprawę z tego, że po pewnym czasie pisanie wciąż w kółko o tym samym może czytelnika znużyć. Z wielkim zaciekawieniem zabrałam się do jej lektury.

  W tym momencie pojawił się już pierwszy zgrzyt. Język, być może tylko moim zdaniem, jest strasznie sztywny, toporny, bardzo ciężko przebrnąć w krótkim czasie przez tę książkę. Jako ciekawostkę dodam, że treści jest tutaj 215 stron, a bibliografii 40. Nic więc dziwnego, że co chwilę trafiamy na jakieś przypisy i dane, które może miały ukazać jakieś zjawisko, ale niestety sprawiają, że szybko się nużyłam.

  Najciekawszym elementem publikacji były szare ramki z krótkimi podsumowaniami i podsumowania całych rozdziałów, gdzie w skrócie można było przeczytać najważniejsze informacje. Widząc tytuł ,,Cyfrowi rodzice", byłam pewna, że autorka skupi się przede wszystkim na Internecie i działaniach z nich związanych. Tymczasem, możemy poczytać o wpływie książek, gier wideo, wysyłania SMS-ów, kontach na portalach społecznościowych, oglądaniu programów telewizyjnych. Jest tu tak naprawdę sporo dziedzin, jednak nie wszystkie są specjalnie zajmujące, czemu nie pomaga sztywny styl, o czym wspomniałam już wcześniej.

  ,,Cyfrowi rodzice" to książka, która tak naprawdę mnie zmęczyła i zniechęciła. Lubię przeczytać jakiś ciekawy poradnik, ale ten okazał się dla mnie zbyt nudny i naładowany mnóstwem danych. Nie jestem w żadnym stopniu usatysfakcjonowana lekturą i jeśli miałabym wybrać ulubiony rozdział to byłby to ten o zakładaniu kont na portalach społecznościowych.

  Moja ocena: 2/6

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tytuł wskazuje na rodziców świetnie wyedukowanych w tematach nowoczesnych technologii, ale niech was to nie zmyli. Poradnik przeznaczony jest dla nas, przeciętnych rodzicieli, którzy czasem z wielkim niepokojem, a zdarza się, że wręcz z bezradnością stają w obliczu ekranów mniejszych i większych.

  Nie popadając w skrajności, staramy się dowiedzieć jednak, co porabiają nasze pociechy w tak zwanej "sieci". Ano właśnie. O tym jest ten poradnik i w tym na pewno nam pomoże.

  Autorka, jest mamą dwójki nastolatków, a z racji swojego zawodu zajęła się również analizą aktualnych problemów i zachowań dzieci i młodzieży, korzystających z nowoczesnych mediów.

  Czytając ten poradnik, mam wrażenie, że można się chwilami uspokoić i utwierdzić w przekonaniu, iż więcej jest osób nam podobnych, czyli zaniepokojonych. Zresztą podtytuł książki już to sugerował: "Dzieci w sieci. Jak być czujnym, a nie przeczulonym".

  Z książki dowiemy się nie tylko tego, co ważne w sprawach świata cyfrowego, jak funkcjonują media społecznościowe, jak zmienia się system edukacji, czy w jaki sposób gry video mogą wpłynąć na użytkowników. Dowiemy się wielu rzeczy o dzieciach i nastolatkach w ogóle. Poczynając od dozwolonych godzinach użytkowania/oglądania ekranów przez malutkie dzieci. gotowości na pierwszą, własną komórkę, aż do tego, w jaki sposób zmienia się aktywność dobowa naszych nastoletnich pociech.

  Każdy rozdział jest zakończony wypunktowanym podsumowaniem i tzw. poradami w pigułce. Można wracać do poszczególnych rozdziałów, kiedy tylko okażą się potrzebne. Poradnik, który warto mieć w dzisiejszych czasach, podobnie, jak te, których rodzice poszukują w okresie wychowywania i poszczególnych faz rozwojowych swoich dzieci. Pomoże przez kilka lat, bo nawet, gdy pojawią się kolejne nowinki elektroniczne, porady autorki nie stracą na aktualności.

  Więcej na: GodzinaZksiazka.blogspot,com

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Rodzicielstwo w cyfrowej erze

  Piętnaście czy dwadzieścia lat temu, kiedy byliśmy dziećmi, cyfrowy świat dopiero wdzierał się w naszą rzeczywistość. Czy spodziewaliśmy się, że w przyszłości prawie w każdym domu będzie stał komputer/laptop/konsola gier video a każdy z domowników będzie posiadał dodatkowo telefon komórkowy podłączony do sieci (smartfon)? Z perspektywy rodzica, wychowującego się w latach dziewięćdziesiątych - mamy prawo czuć się zagubieni wobec istniejącego potopu technologii.

  Z pomocą przychodzi nam badaczka i nagradzany psycholog dziecięcy, ekspert z dzieciny wpływu mediów na dzieci - Yalda T. Uhls. W swojej książce Cyfrowi rodzice pomaga rodzicom i pedagogom odnaleźć się w labiryncie opinii, badań, faktów, rozmów i błędnych informacji dotyczących odziaływania mediów na dzieci i młodzież.

  Już na samym początku książki, autorka zestawia nasze obawy z obawami rodziców z XIX wieku Obawiali się oni, że najnowsze medium źle wpłynie na ich dzieci. Znamy te obawy. Zastanawiamy się, co też mogło tak martwić rodziców ówczesnych nastolatków. Były to powieści. Pod koniec XIX wieku dzięki pojawieniu się nowych technologii umożliwiających obniżenie kosztów druku na kupno kieszonkowych wydań mógł sobie pozwolić niemal każdy młody człowiek.

  Ta historia przypomina dzisiejsze rozterki rodziców w stosunku do nowego zjawiska, jakim jest postępująca technologia.

  Dzięki licznym badaniom dowiadujemy się jak współczesna młodzież korzysta z tej technologii, jaki jest jej wpływ na młode umysły i co może stanowić zagrożenie, a co korzyści.

  Książka Cyfrowi rodzice jest rzetelnym kompendium wiedzy a zarazem poradnikiem. Znajdziemy w nim 9 wartościowych rozdziałów, zamknięte w trzy części: podstawy, media społecznościowe i nauka. Każdy rozdział zakończony jest skondensowanym podsumowaniem badań z całego rozdziału oraz listą porad w pigułce. Dzięki temu łatwo przypomnieć sobie czego dotyczy każda część i co z niej warto uskutecznić.

  Lektura zachęciła mnie nie tylko do refleksji dotyczącej ustanowienia zasad korzystania z mediów przez moje dzieci, ale też skłoniła do zastanowienia się nad własnym stosunkiem do Internetu i jego aspektów. Zrozumiałam, że sama będąc dzieckiem dość chaotycznie korzystałam zarówno z komputera, jak i z sieci w wieku młodzieńczym. Wynikało to z tego, że nie było koło mnie nikogo, kto by wyjaśnił mi jakie korzyści i jakie zagrożenia mogą się pojawić podczas tych czynności. Jako rodzic - mam wpływ na to, na jakie treści moje dzieci są narażone i dzięki temu mogę je ukierunkować.

  Autorka Cyfrowych rodziców nie straszy rodziców skrajnościami, jakie możemy w sieci spotkać (technoentuzjazm lub technofobię) a w wyważony sposób podsuwa korzyści i zagrożenia - szanse i straty. Odpowiednio ukierunkowane (dzięki zdobytej wiedzy) korzystanie z dobrodziejstw technologii może być ogromną szansą dla młodego człowieka.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka Yalda T. Uhls, która lata spędziła na pracy w przemyśle filmowym po czym zrobiła doktorat w psychologii rozwojowej dziecka postanowiła na własnych obserwacjach i przyjrzeniu się bliżej licznym badaniom przekazać rodzicom słowem pisanym jaki wpływ na rozwój dziecka ma telewizja, komputer i internet. Kiedy dziecko uczy się najwięcej wiadomo- podczas kontaktu z drugą osobą ale czy media również są coś warte ?

  Książka jest tak skonstruowana, że nie trzeba jej czytać stronę po stronie. Idealnie ułożone, czytelne spis treści, które w łatwy sposób pozwoli nam znaleźć interesującą nas rozdział. Po każdym z nich , jest podsumowanie, gdzie streszczony jest cały problem. Byś może jesteś świeżo upieczonym rodzicem, może nauczycielem w szkole podstawowej a może mamą/ tatą nastolatka, który namawia Cię na założenie portalu społecznościowego ? Ta pozycja jest dla Was i warto do niej zajrzeć. Liczne badania, anegdoty i przykłady tu zawarte sprawiają że czyta się ją dużo przyjemniej.

  Nie jest napisane, że wszelkie telewizory od narodzin dziecka powinno się schować, radia wyłączyć broń Boże nie dawać gier do pełnoletności. Absolutnie, nie . Tu przeczytacie fakty i mity, które mówią min o tym, że dzięki oglądaniu telewizji dzieci do lat 2 nie uczą się niczego poza zwykłym patrzeniem w ekran. Dziecko nie przyswaja wiedzy i są pokazane przykłady, które to udowadniają.

  Bardzo ważne jest , byście oglądali bajki wspólnie, byście starannie dobrali treści i czas spędzony przed ekranem. Ważne, by dzieci nie widziały Was wiecznie z telefonem, komputerem czy tabletem w ręku. Gdy tak będzie w przyszłości z pewnością będą powielać Wasze zachowania. Od najmłodszych lat dzieci swoją wiedzę bazują przede wszystkim na tym , co widzą w rzeczywistości . Jeśli nawet podczas jedzenia czy gotowania obiadu nie potrafisz rozstać się ze swoim smartfonem możesz być pewna/y, że rozmowa gdy Twoja pociecha będzie w wieku nastoletnim będzie w waszym domu na bardzo odległym planie. To Wy jesteście autorytetami a nie bohaterowie bajek czy gier komputerowych. Długie siedzenie przed ekranem może negatywnie wpłynąć rozwój i możliwości szybkiego uczenia się choć autorka nie wyklucza jak już wspomniałam wspólnego oglądania wybranych przez Was treści na dużym ekranie. Dużo lepsza jest rozmowa i choćby zaangażowanie pociech w czynności domowe.

  Autorka powtarza, że nie warto czuć się gorzej, gdy włączysz magiczne, czarne pudło na pół godziny, godzinę by odpocząć, by wypić kawę czy ugotować obiad ale dawkuj to starannie.

  Tą książkę można by było opisywać i opisywać bez końca jednak kto chciałby to wszystko tu czytać? Proponuję wziąć ją do ręki i choćby podczas układania przez dziecko klocków przeczytać jeden rozdział. Niech maluch wzrokowo w swojej pamięci zapisze ten obraz :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Yalda T.Uhls
 • Wydawnictwo IUVI
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 288
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788379660209
 • Język: polski
 • Tłumacz: Grzegrzółka Irmina
 • ISBN: 9788379660209
 • EAN: 9788379660209
 • Wymiary: 13,5x20,5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny 0/5 Nasza cena:
21,88 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny

Nowe wydanie praktycznego podręcznika autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. W książce Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci  Adele Faber i Elaine Mazlish dzielą się spostrzeżeniami, poradami i wskazówkami, dotyczącymi sposobów, jak...
Spokojni rodzice, szczęśliwe dzieci 0/5 Nasza cena:
32,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spokojni rodzice, szczęśliwe dzieci

Czy krzyczycie czasem na dziecko, choć wcale tego nie chcecie? Zależy wam na tym, by lepiej zrozumieć własne emocje i emocje dziecka? Marzycie o wychowaniu bez uciekania się do takich metod jak groźby, przekupstwa czy kary? Metoda dr Laury Markham, oparta na najnowszych badaniach dotyczących...
Szanujący rodzice szanujące dzieci 5/5 Nasza cena:
36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szanujący rodzice szanujące dzieci

Książka doświadczonych trenerek Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC) to doskonałe wprowadzenie do rodzicielstwa zbudowanego na szacunku i empatii. Prezentuje zasady komunikacji empatycznej, która sprzyja rozwiązywaniu konfliktów i tworzeniu silnej więzi z dzieckiem. Może...
Więź dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więź dlaczego rodzice powinni być ważniejsi od kolegów

Psycholog kliniczny oraz lekarz medycyny łączą siły, by zmierzyć się z jedną z najbardziej niezrozumiałych tendencji, która coraz silniej uwidacznia się wśród młodych pokoleń. Doktor Gordon Neufeld i Gabor Maté szukają odpowiedzi na trudne pytanie: dlaczego dzieci stawiają kolegów wyżej niż...
Wysoko wrażliwi rodzice. Bądź dobrym rodzicem, nawet gdy świat cię przytłacza 0/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wysoko wrażliwi rodzice. Bądź dobrym rodzicem, nawet gdy świat cię przytłacza

„I ty, i twoje dziecko macie szczęście. Jako osoba wysoko wrażliwa możesz być nie tylko dobrym, ale wręcz fantastycznym rodzicem” Jak wysoka wrażliwość wpływa na to, jakimi rodzicami jesteśmy? Czy dzięki niej stajemy się coraz lepsi, czy może wręcz przeciwnie? W końcu wychowywanie dzieci to dla...
13 rzeczy których nie robią silni psychicznie rodzice. Jak wychować dzieci, aby wyrosły na spełnionych i szczęśliwych dorosłych? 0/5 Nasza cena:
32,78 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

13 rzeczy których nie robią silni psychicznie rodzice. Jak wychować dzieci, aby wyrosły na spełnionych i szczęśliwych dorosłych?

Nie dajesz dziecku popełniać błędów? Pozwalasz, by dziecko tobą rządziło? W rodzicielstwie kierujesz się poczuciem winy? Jeśli tak, nie jesteś w tym osamotniony. Każdy rodzic chce zapewnić dziecku jak najlepszą i najbezpieczniejszą przyszłość. Ale w dzisiejszym coraz bardziej skomplikowanym i...
Świadomi Rodzice 5/5 Nasza cena:
47,53 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świadomi Rodzice

W nowoczesnym podejściu dr Tsabary do tematu rodzicielstwa, dziecko posiada potencjał inicjowania u swoich rodziców głębokich poszukiwań na poziomie duszy oraz ich osobistej transformacji. Dzieci nie stanowią już tylko psychologicznej i duchowej spuścizny rodziców, ale funkcjonują jako istoty...
Krytyczni, wymagający i dysfunkcyjni rodzice 5/5 Nasza cena:
44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krytyczni, wymagający i dysfunkcyjni rodzice

Wyznacz granice swoim trudnym rodzicom Czy twój rodzic cię lekceważy, nieustannie krytykuje lub domaga się ciągłej uwagi? Czy martwisz się, że w końcu będziesz musiał zrezygnować z kontaktów z rodzicami? Czy marzysz o bliskiej osobie, z którą można otwarcie porozmawiać? David M. Allen,...
Narkotyki i dopalacze co powinni wiedzieć rodzice 0/5 Nasza cena:
17,93 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narkotyki i dopalacze co powinni wiedzieć rodzice

Narkotyki i dopalacze. Co powinni wiedzieć rodzice? Problem narkotyków i nowych substancji uzależniających (dopalaczy) staje się coraz poważniejszym wyzwaniem społecznym, medycznym, ekonomicznym i prawnym. Według najnowszych badań nowe narkotyki mogą stanowić już 10% rynku substancji odurzających,...
Polscy migranci i ich starzejący się rodzice 0/5 Nasza cena:
31,19 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polscy migranci i ich starzejący się rodzice

Wokół migracji dorosłych dzieci w kontekście potrzeb ich starszych rodziców, konstruowane są negatywne dyskursy przybierające postać panik moralnych. W ich centrum znajdują się migrujące kobiety, szczególnie te, których rodzice wymagają pomocy w utrzymaniu higieny osobistej. Są one w większym...
6 zaskakujących pragnień dzieci 0/5 Nasza cena:
14,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

6 zaskakujących pragnień dzieci

Bardzo wielu rodziców, aby nie powiedzieć większość, jest zagubiona w swej roli. Myślą, że mając dzieci, trzeba po prostu przetrwać i nie zwariować. Dlaczego pozwalają się wpędzić w to mylne przekonanie, że dzieci to hardcore, o ile wręcz nie horror?Książka omawia sześć aspektów rodzicielstwa,...
Gdy rodzice byli dziećmi. Zima 0/5 Nasza cena:
16,39 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdy rodzice byli dziećmi. Zima

Gdy rodzice byli dziećmi to sentymentalna podróż do krainy cudownego dzieciństwa i wspaniałej zabawy. Seria składająca się z 6 książek przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców... i rodziców rodziców! W każdej książce dzieci znajdą naklejki, elementy do wycięcia i złożenia, wiele ciekawostek,...
Wybrane bestsellery
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 5/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,28 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
37,47 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula