Co przyniesie wieczność

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
574
Rok wydania
2017
Nasza cena: 30,84 zł 39,90 zł Taniej o: 23%

Produkt niedostępny

Trzeba przyznać, że podobne tematy pojawiały się już wcześniej w literaturze, jednak żadna z poprzednich książek nie podchodziła do tego zagadnienia w taki sposób. Książka Jennifer L. Armentrout niesie ze sobą wiele mądrości.


"Co przyniesie wieczność" to historia Mallory Dodge, która od wczesnych lat młodzieńczych mieszkała u rodziny zastępczej. Przebywanie, w tym domu nie należało do najmilszych. Bohaterkę spotkało tam wiele przykrości, była ofiara przemocy.

Pewnego dnia jedno wydarzenie odmieniło życie bohaterki o 180 stopni. Za sprawą splotu wypadków, trafia do domu cudownych i bardzo opiekuńczych ludzi - Carla i Rosy. Adoptowali ją ludzie pełni empatii, wspaniali. Dziewczyna po poprzednich wydarzeniach i doświadczeniach w poprzedniej rodzinie, nosi jeszcze wiele świeżych ran. Boi się odezwać, jest wycofana. Nie przepada za kontaktami z nieznajomymi, nie lubi nowości. Wszystko co nowe ją przeraża i przyprawia o mdłości.

Los sprawia, że Mallory postanawia rzucić się na głęboka wodę i wyjść ze sfery komfortu. Rezygnuje z nauki w domu i postanawia pójść do szkoły. Wydaje się, że od teraz będzie żyć jak zwykła nastolatka. Początki są jednak bardzo trudne. Każda chwila w szkole to dla niej wyzwanie i walka z samą sobą i z otoczeniem. W szkole spotyka chłopaka, który był razem z nią w poprzedniej rodzinie. Jak potoczyły się jego losy? Czy też trafił pod dach kochających, wspaniałych i pełnych empatii ludzi?

Książka "Co przyniesie wieczność" to powieść o miłości, przyjaźni oraz poświęceniu. Porusza trudny temat adopcji i przemocy domowej. Opowieść ukazuje jak po ciężkich przeżyciach można stanąć na nogi i powrócić do normalności. Porusza temat pomocy w trudnych chwilach i powracającej przeszłości, która zawsze nas odnajduje. Nie jest to tematyka łatwa, jednak pisarka potrafi historię podać w bardzo przystępny, interesujący i ciekawy sposób.

Książka fascynuje i intryguje już od pierwszej strony. Wciąga, wzrusza, nie pozwala się oderwać. "Co przyniesie wieczność" wyciska łzy i zmusza do przemyśleń. Książka skierowana jest do Czytelników wrażliwych i przepełnionych empatią.

Autorce należy się uznanie za wspaniałe przedstawienie i kreację bohaterów. Postaci są złożone, dopracowane, zupełnie jak żywe. Mają emocje, przeszłość, są pełni obaw i nadziei. Bez wątpienia bohaterów można bardzo szybko polubić i się z nimi identyfikować.

Klimat powieści jest niecodzienny. "Co przyniesie wieczność" to opowieść o miłości, która została utracona i o ciężkiej walce o uczucie. To historia o fascynacji drugą osobą, o przywiązaniu i wdzięczności.

Fabuła, choć nosi w sobie cechy standardowego romansidła, jest bardzo ciekawa i intrygująca. Rozwija się ze strony na stronę i fascynuje coraz mocniej. W książce znaleźć możemy chyba wszystko: miłość, smutek, radość, żal. Uczucia te zmieniają się jak w kalejdoskopie, zupełnie jak w życiu. Pewnie to czyni książkę Jennifer L. Armentrout tak piękną opowieścią.

Jennifer L. Armentrout to pisarka, która urodziła się w Zachodniej Virginii. Jennifer ma duży dystans do siebie i do swojej pracy. Sama mówi, że kiedy pracuje nad pisaniem, to spędza czas czytając lub oglądając filmy o zombie. Jest autorką wielu książek. Zachęcamy do zapoznania się z jej twórczością. W szczególności polecamy: "Arktyczny dotyk", "Apollyon" czy "Elixir".

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  ''Co przyniesie wieczność'' to książka pełna emocji, cierpienia i miłości. To historia opisująca ciężką drogę do uzdrowienia, zabicia demonów przeszłości i rozpoczęcia życia na nowo. Radość, smutek, miłość, żal, dobro i zło, to wszystko znajdziecie w tej książce, a autorka pokazuje, że wszyscy i wszystko, co nas otacza, kształtuje nas na ludzi, jakimi jesteśmy. Cudowni bohaterowie, historia trudnego dzieciństwa i drogi do lepszej przyszłości — Jennifer L. Armentrout po raz kolejny pokazała, że potrafi stworzyć świetną, emocjonalną powieść, a ''Co przyniesie wieczność'' to książka, którą musicie przeczytać.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy milczenie staje się bronią.

  W kategorii powieści gatunku paranormal romance Jennifer L. Armentrout spisała się na medal. Zarówno słynna seria Lux jak i Dark Elements dostarczyły mi takich wrażeń, jakich oczekiwałam sięgając po książki z miłością na czele i nutą fantastyki w tle. Czy równie dobrze odnalazła się zatem autorka w przestrzeni świata zupełnie realnego? Czy lokując akcję pośród zwyczajnych ludzi była w stanie zafundować mi równie atrakcyjną historię? Dziś recenzja kolejnej powieści dla młodzieży. Kolejnej, ale takiej, której nie mogłam pominąć. Czy słusznie zacierałam ręce sięgając po „Co przyniesie wieczność”?

  Była sobie dziewczynka i był chłopiec, nieszczęśliwi, zastraszani, wychowywani w rodzinie zastępczej przez ludzi, którzy nigdy nie powinni stać się opiekunami dzieci. Cicha myszka i stający w jej obronie, nieustannie obrywający, mały wojownik. Kiedy ona wydostała się z piekła, trafiając w progi mieszkania życzliwych lekarzy, ON wciąż w nim pozostał. Rozdzieleni tragedią więcej się nie spotkali. Aż do teraz.

  Mallory marzy o studiach. By jednak osiągnąć swój cel, musi przetrwać rok w publicznej szkole, a po latach terapii oraz indywidualnej nauki w domu nie jest to takie proste. Gdyby nie przeszłość, gdyby nie paniczny lęk przed mówieniem, niczym nie wyróżniałaby się spośród pozostałych rówieśniczek. Niestety…

  Jednak nowy rozdział życia ma w zanadrzu przygotowaną dla niej niespodziankę. Nigdy nie przypuszczałaby, że właśnie teraz spotka Ridera Starka, chłopaka, który kiedyś niejednokrotnie ją ratował. Nigdy też nie przeszłyby jej przez myśl, że tym razem to ona będzie miała okazję ocalić jego.

  Powieść o traumach dzieciństwa, o szansach – tych wykorzystanych i zmarnowanych. O odnajdowaniu własnych, właściwych dróg, o podejmowanych próbach, sukcesach i porażkach. Historia młodych ludzi, którzy spotkali się po latach będąc już kimś zupełnie innym, a jednak mającym w sobie tak wiele z przeszłości. Książka o miłości przytakująca stwierdzeniu, że wszystko co piękne, rodzi się w bólu.

  Zamknięta w sobie, niezdolna do publicznych wystąpień, milcząca – wcale nie z natury, a w wyniku dramatycznych przeżyć. Mallory, dobra dusza, która chciałaby walczyć, lecz tak trudno odnaleźć jej w sobie pokłady jakichkolwiek sił. Inteligentny, choć niedbający o opinię, przystojny, choć ubogi. Rider sprawia wrażenie chłopaka, który został wplątany w szemrane interesy. Zaradny, jest jednak tym typem człowieka, któremu opiekuńczości mógłby pozazdrościć niejeden z nas. Pozornie tak różni, zaś uzupełniający siebie nawzajem. Przyspieszyli bicie mojego serca niejeden raz, rozmową, gestami, czułością. I choć to wcale nie była słodka historia, delektowałam się nią jak najlepszym rarytasem.

  Tło powieści stanowi szkoła średnia. Przepełniona stołówka, wymagające porządnego przygotowania prace domowe, kategoryzowani uczniowie, ci ambitni i ci zmierzający w nie do końca właściwym kierunku. Wiernie oddała autorka świat przyjaźni i rywalizacji, wprowadzając w akcję element niebezpieczeństwa i dramaturgii. Jest smutno i wzruszająco, ale w moim przypadku pojawiły się także intensywne emocje związane z nadzieją, poczuciem dumy oraz satysfakcji. Tutaj, oprócz brutalnej przeszłości bohaterów, prawie nic nie jest czarnobiałe i nic takie proste.

  Może pod względem oryginalności nie jest to wybitne arcydzieło. Fabuła chwilami ocierała się o słynną powieść Hoover „Hopeless” czy też mniej popularną, lecz niemniej dobrą książkę „Idealna chemia” Simone Elkeles. Nie miałam z tym jednak najmniejszego problemu, bo styl autorki i kreacja bohaterów przypadły mi do gustu tak bardzo, że wciąż myślałam o tym, by przeczytać kolejny i kolejny dział. Obowiązkowa publikacja dla wszystkich fanów autorki oraz wielbicieli nurtu New Adult. Gdybym miała w zwyczaju czytywać te same powieści po kilka razy, ta na pewno by się do nich zaliczała.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Wieczność to duże słowo - jak samo wskazuje obejmuje ona bowiem niezliczoną ilość czasu. Czasu, w którym poznamy życie zarówno z jego słodkiej i przyjemnej strony, jak również zaznamy goryczy rozczarowania, a nawet bólu, który popycha nas do ucieczki od samych siebie.

  Mallory poznała ból ucieczki, nie mając właściwie dokąd uciec zamknęła się głęboko w sobie odcinając się tym samym od ludzi, przygód, świata - jednym słowem normalnego życia. Rider nie uciekał, może dlatego, że również nie miał dokąd, a może dlatego, że miał w sobie odwagę poświęcenia siebie dla dobra drugiej osoby. Rider poznał ból zgoła inny, ból który przeszywał mu ciało aż do kości, a jednak tylko ból sprawiał, że czuł się człowiekiem.

  Książka w piękny sposób pokazuje życie dwojga ludzi, którzy pomimo swojego młodego wieku poznali życie od jego najgorszej strony. Każda kolejna strona stanowi niezwykłe studium uczenia się siebie, a właściwie uczenia się jak cały ból, strach, gorycz przekształcić w siłę i pewność siebie. Bohaterowie pomimo strachu, o którego istnieniu nie do końca zdawali sobie sprawę, uczą się jak żyć, jak dawać siebie, jak przyjmować życzliwość od innych ludzi, a również jak nauczyć się współgrać z bagażem doświadczeń, o których nie chce się pamiętać.

  Czas, który został wyznaczony dla nas jest jedynie momentem w całej wieczności, czy to jednak nie oznacza, że stanowi ON wieczność samą w sobie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  W końcu trafiłam na książkę Jennifer L. Armentrout, która mi się podobała! Cieszę się, bo nie ukrywajmy (a wręcz cieszmy się!), książka ta jest sporą cegiełką. W ogóle, czy ta okładka nie jest piękna? Nie mogę przestać się nią zachwycać. A przecież nie jest szczególnie wyszukana... Ale te kolory, te dłonie - cały przekaz na okładce. Super! Czasami żałuję, że Filia nie pokusi się o wydawanie niektórych swoich książek w twardej oprawie. To byłaby pełnia szczęścia.

  Klimatem i treścią przypomina sławne i kochane przez wiele czytelniczek Hopeless. Nastolatkowie pokrzywdzeni przez los. Jedna milcząca dziewczyna i jeden tajemniczy chłopak. Znają się od dzieciństwa. On chronił ją przed złem. Ona po prostu go kochała. Jedno wydarzenie sprawiło, że zostali rozdzieleni. Zadziwiające, że potrafili żyć bez siebie. W tej samotni. W świecie, który ich nie rozumie. Po tym, kiedy los spłatał im figla, rozdzielając ich, teraz moneta się odwróciła i przyszedł czas na spotkanie. Mallory, milcząca, cicha, szara myszka, której strach przysłonił radość życia w końcu może odetchnąć... Jej bohater wrócił. Jednak czy wszystko jest takie, jakie chciałaby aby było? Rider się zmienił, znalazł dziewczynę... I ma swoje tajemnice. Czy w jego życiu jest miejsce dla Mal?

  Bardzo podoba mi się pomysł, jak i jego wykorzystanie. Autorka pokazała nam na przykładzie swoich postaci, jak łatwo można się rozsypać, a jak ciężko później wszystko posklejać w całość. Przyznaję, że w pewnym momencie, gdzieś w pierwszej połowie książki, zastanowiłam się, czy aby na pewno fajnie się to rozwinie. Czy aby na pewno zapałam większą sympatią do bohaterów... I, czy wczuję się w treść. Obawy szybko się jednak rozwiały. Bohaterów pokochałam. Rozwinęło się idealnie, a czy się wczułam? Emocji było bez liku i ciężko byłoby stwierdzić, że się nie wczułam. Otworzyłam się na treść, na te uczucia i relacje bohaterów - nie dało się inaczej. Czasami zachowanie Mallory lekko mnie denerwowało, ale zaraz przypominałam sobie, co ta biedna dziewczyna przeżyła i pomyślałam, że ma prawo zachowywać się tak, a nie inaczej.

  Jest miłość, jest smutek, radość, rozpacz... Są świetnie i dogłębnie przedstawieni bohaterowie. Jest poruszająca historia napisana fajnym i lekkim tonem. A najważniejsze - autorka nie przerysowała ani dramatu, ani wątku miłosnego. Wszystko jest w punkt! Jak dla mnie, jest idealnie. Gorąco polecam i czekam na kolejne tego typu, książki autorki. Wiem, że na pewno mi się spodobają!

  sol-[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wciągająca, bardzo dobrze się czyta. Piękna przyjaźń i miłość głównych bohaterów, choć musieli wiele wycierpieć...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Seks w wielkim mieście... i co dalej? 4/5 Nasza cena:
22,96 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seks w wielkim mieście... i co dalej?

Czy po latach w wielkim mieście nadal można znaleźć seks? "Seks w wielkim mieście… i co dalej?" to najlepsza książka sezonu według "US Weekly", "Elle", "Entertainment Weekly", "Newsday” i "Popsugar". Dwadzieścia lat temu Candace Bushnell wydała ostry, przełomowy i kultowy już "Seks w wielkim...
Co powiesz na spotkanie? Czy idealna miłość zdarza się tylko w filmach? 4/5 Nasza cena:
26,00 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co powiesz na spotkanie? Czy idealna miłość zdarza się tylko w filmach?

Napisać komedię romantyczną w dzisiejszym świecie to prawdziwe wyzwanie! Bo przecież wszystkie romantyczne historie wymyślono w latach 90... I czy dzisiaj ktoś jeszcze potrzebuje się wzruszać...? Evie jest przekonana, że tak! Ezra jest przekonany, że nie. I mają problem, bo ON musi napisać...
Czterdzieści i co z tego 4/5 Nasza cena:
22,32 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści i co z tego

Przedwczoraj czterdzieści minus, wczoraj czterdzieści plus, a za chwilę jeszcze więcej lat. I co z tego? Życie biegnie dalej. Na kartach najnowszej powieści Katarzyny Kostołowskiej przewijają się cztery wrocławianki, Magda, Karola, Anita i Aśka. Oraz ich mężowie, narzeczeni, dzieci, rodzice, psy, a...
To, co bliskie sercu 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co bliskie sercu

Cassie Hanwell wiedzie spokojne i poukładane życie. Pracuje w straży pożarnej w teksańskim mieście Austin i jako jedna z nielicznych kobiet regularnie uczestniczy w wielu akcjach. Pewnego dnia niespodziewany telefon od matki burzy jej spokój. Poważnie chora kobieta, która przed laty porzuciła męża...
Najlepsze, co mnie spotkało 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepsze, co mnie spotkało

Wzruszająca opowieść o tym, że czasami, by móc patrzeć z nadzieją w przyszłość, trzeba uporać się z własną przeszłością. Olga wyjeżdża na wakacje na Podhale. Ma zamieszkać u ojca, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć ani nie chce znać jego nowej...
Nic co ludzkie. Powieść inspirowana scenariuszem filmu Kler 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic co ludzkie. Powieść inspirowana scenariuszem filmu Kler

Powieść inspirowana scenariuszem filmu "KLER" „Wydawało się chłopcu, już dużemu, już mężczyźnie, że poradził sobie z przeszłością. Tak było do tego tygodnia, kiedy potwór znów się obudził” W seminarium duchownym wybucha pożar. Kleryk Leszek Lisowski ratuje z płomieni dwóch przyjaciół: Andrzeja...
I co o mnie powiesz 5/5 Nasza cena:
32,10 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

I co o mnie powiesz

Piekielnie zabawna, szczera i wnikliwa analiza miłości, przyjaźni oraz poruszania się po emocjonalnym rollercoasterze życia po trzydziestce Kim do chol*ry jest Tori Bailey? Tori bez dwóch zdań prowadzi w życiowej grze. Jej oparta na własnych przeżyciach bestsellerowa książka zainspirowała miliony...
Najlepsze, co mnie w życiu nie spotkało 0/5 Nasza cena:
29,40 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepsze, co mnie w życiu nie spotkało

Każdy pamięta swoją pierwszą miłość. Holly z pewnością pamięta Aleksa. Chociaż dziesięć lat temu uznała, że bycie razem nie polega na wspólnym nagrywaniu kaset z ulubionymi piosenkami, wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połowy. Potajemne randki z szefem nie są spełnieniem jej marzeń o...
Co byś zrobił gdybyś mnie dogonił 5/5 Nasza cena:
39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co byś zrobił gdybyś mnie dogonił

Nie znajdziesz szczęścia, wciąż patrząc za siebie.Po błyskotliwym młodzieńczym debiucie Helenie Maj nie udało się napisać kolejnej książki i jako trzydziestolatka nadal musi znosić nieustanne nagabywania o to, czemu tak się stało.. Życie osobiste też jest źródłem frustracji: Helena wciąż nie...
Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?

Słodko-gorzka opowieść przepełniona emocjami. Tak pięknie i ciepło o prawdziwych dylematach potrafi pisać tylko Natalia Sońska! Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania...
Cześć, co słychać? 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cześć, co słychać?

Nowa powieść bestsellerowej autorki! Dziś wiem i widzę już nieco więcej. Nauczyłam się patrzeć, ale umiem też przymykać oczy. Ze strachu, że popełnię błąd. Jestem taka jak inne, to wiem na pewno. Matki, żony i kochanki. Kobiety w połowie życia. Mądrzejsze niż 20 lat temu, ale za to z bagażem...
Miłość to wszystko, co jest 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość to wszystko, co jest

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On, Łukasz, czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak...
Wybrane bestsellery
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Metro 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula