Chroń ją

Autor:

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 6
Wysyłka w:
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
536
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,92 zł
Nasza cena: 25,54 zł 39,90 zł Taniej o: 36%

"Chroń ją" to wciągająca i pełna sekretów powieść, w której wraz z bohaterami przeżyjemy niejedno załamanie, a na dodatek sprawdzimy, czy prawdziwa miłość jest w ogóle możliwa.

Jak bardzo jedna, głęboko skrywana rodzinna tajemnica może zaburzyć i całkowicie zmienić życie? Okazuje się, że nawet nasi najbliżsi nie zawsze są tymi, za kogo ich uważamy. "Chroń ją" to powieść pełna wzruszeń i wspólnego poszukiwania drogi ku lepszemu życiu.

Noah Marshall prowadzi stabilne i spokojne życie, bez większych problemów. Dzięki swojej matce, zasłużonej i odznaczonej komendant policji, nie musi obawiać się niczego. Nadopiekuńcza i oddana mu kobieta stara się, aby jej syn miał wszystko, czego tylko potrzebuje. Niestety, wszystko zmienia się całkowicie w jednej chwili. Na jaw wychodzi ukrywana od lat tajemnica. Matka Noaha obwinia się o zniszczenie życia niewinnej rodzinie.

Chłopak musi sam poradzić sobie z nową rzeczywistością, szczególnie kiedy pozna Gracie Richards. Dziewczyna od czterech lat mieszka w przyczepie kempingowej i praktycznie nie pamięta już, jak to jest żyć w normalnym domu. Jej ojciec, będący skorumpowanym gliniarzem zabitym podczas transakcji narkotykowej. Dziewczyna stara się o tym zapomnieć. Wszystko wraca, kiedy na jej progu pojawia się tajemniczy chłopak. Dobrze ubrany, wychowany i najwidoczniej z dobrego domu, przedstawia jej niesamowitą historię i sprawia, że już nigdy nic nie będzie takie samo. Mimo wszystko bohaterowie zaprzyjaźniają się i jednoczą we wspólnym poszukiwaniu tych samych odpowiedzi. Odkrywając kolejne sekrety, trafiają na niebywały skandal, który może zakończyć karierę niejednego funkcjonariusza.

"Chroń ją" to powieść wciągająca i wzruszająca. Dwójka, z początku zupełnie niedopasowanych postaci, okazuje się być idealnie zgraną parą w rozpoczętych poszukiwaniach. Czy zostaną wyłącznie przyjaciółmi, czy urodzi się między nimi o wiele głębsze uczucie?

K. A. Tucker jest kanadyjską pisarką, która tworzy głównie powieści z nurtu Young Adult. Niektóre z jej książek to: "Przez niego zginę", "Pięć sposobów na upadek", "Jedno małe kłamstwo", czy "Dziesięć płytkich oddechów".

Czytaj całość

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-30
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Premiera: 23.05.2018

  „Jackie
  Marshall popełniła samobójstwo. Ma to dla mnie jakieś znaczenie? Powinnam się tym przejąć? Tata wciąż jest skorumpowanym policjantem, który został zabity podczas transakcji narkotykowej. Mama wciąż bierze heroinę i już jest jedną nogą na tamtym świecie. A ja nadal jestem ich efektem ubocznym, który utknął w tym gównianym życiu. Nie, śmierć Jackie Marshall nie zmienia dla mnie zupełnie niczego.” – fragment powieści.

  „Chroń ją” to najnowsza propozycja jednej z moich ulubionych, zagranicznych autorek New Adult i powieści sensacyjnych z wątkiem romantycznym – K.A. Tucker, dla której odwiedziłam w tym roku Warszawskie Targi Książki. Przy czym tytuł ten jest dość wyjątkowy, bo romansu w nim niewiele, a za to intrygi kryminalnej całkiem sporo, na co nie wskazuje niestety zupełnie niekompatybilna z treścią powieści okładka.

  Tucker w charakterystycznym dla siebie lekkim i wartkim stylu prezentuje nam historię pary młodych ludzi, Noaha Marchalla i Gracie Richards, których ścieżki niespodziewanie przecinają się ponownie po wielu latach. Co ciekawe, przyczyną ich spotkania jest śmierć. Dokładnie śmierć matki Noaha, piastującej funkcję komendanta policji. Ta niespodziewana, tragiczna sytuacja prowadzi głównego bohatera do drugiej głównej postaci powieści, czyli do Gracie – córki heroinistki i policjanta, który zginał na służbie i został okrzyknięty „brudnym gliną” na usługach mafii narkotykowej. Młody mężczyzna otacza Gracie opieką i wspiera jej matkę w walce z nałogiem.

  Nic nie jest jednak tak oczywiste jak mogłoby się wydawać, a Gracie u boku Noaha stanie przed szansą oczyszczenia ojca z zarzutów. Pytanie jednak, czy uda im się przełamać zmowę milczenia umocowaną na najwyższych szczeblach lokalnej władzy. Nie mogło się oczywiście obyć bez zbliżenia głównych bohaterów, zwłaszcza, że Noah wydaje się bohaterem kryształowym i absolutnie oddanym sprawie, chociaż uwikłany jest w trudne do zaakceptowanie postępowanie członków swojej najbliższej rodziny.

  Powieść tę czyta się niezwykle przyjemnie, chociaż balansując na granicy kryminału i romansu, ostatecznie jest stonowaną powieścią kryminalną, o dość przewidywalnej fabule i osoby oczekujące po „Chroń ją” płomiennej historii miłosnej mogą czuć się nieco zawiedzione (zwłaszcza jeśli spotkanie z twórczością Tucker rozpoczęły od ognistej serii New Adult „Dziesięć płytkich oddechów”). Ja jednak kolejne powieści kanadyjskiej pisarki przyjmuję z całym dobrodziejstwem inwentarza, ponieważ odpowiada mi jej styl, forma i pomysł na kreację bohaterów. Pierwszoosobowa narracja w ogóle mi nie przeszkadza, sprawiając, że bardziej zrozumiałe są poczynania Noaha i Gracie- zaglądamy im bowiem do umysłów, śledzimy motywacje i lęki. Tucker przeplata jednak perspektywę tej dwójki retrospekcjami z przeszłości, dzięki czemu fabuła jest bardziej urozmaicona, a skutki pewnych wydarzeń okazują się mieć zapadające w pamięć przyczyny.

  Serdecznie dziękuję Wydawnictwu „Filia” za egzemplarz tej powieści, który miał okazję być bezpośrednio w rękach autorki i przyjąć jej osobistą dedykację dla mojej skromnej osoby.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy sama autorka zaznacza, że prezentuje powieść zupełnie inną niż wszystkie jakie do tej pory napisała - należy ją przeczytać. Szczególnie, gdy znana z pełnych emocji powieści New Adult wkracza na nowe tory i zaprasza nas do bardziej brutalnego, kryminalnego świata. Czy K.A. Tucker naprawdę sprawdzi się w nowym wydaniu i "Chroń ją" zaskoczy nas pozytywnie?

  Noah żył w poczuciu bezpieczeństwa, pod solidnymi skrzydłami matki - wielokrotnie nagradzanej komendant policji. Jednak wystarczył jeden wieczór, by to co budowane przez lata legło w gruzach. Skrywana przez lata tajemnica nie daje chłopakowi spokoju dlatego Noah decyduje się podjąć prywatne śledztwo. Tak trafia na próg domu Gracie Richards, której matka chłopaka przesłała znaczącą kwotę. Dlaczego akurat w tym miejscu łączą się losy tej dwójki? Bo choć wzajemnie nie są zadowoleni z pierwszego spotkania, decydują się podjąć trop u swojego boku i razem rozwikłać zagadkę sprzed lat, która wraz z biegiem fabuły zacznie ujawniać głęboko skrywane demony przeszłości.

  Jakie sekrety skrywają rodzice bohaterów? I dlaczego dopiero dziś zostały one ujawnione? Oto opowieść o burzeniu murów spokojnego dzieciństwa, szybkim wkroczeniu w dorosłe życie i spostrzeżeniu, że nie ma ludzi idealnych. K.A. Tucker faktycznie zmieniła swoje literackie upodobania pisząc książkę nie o miłości, która jest tutaj jedynie tłem a prawdziwy kryminał, thriller i nawet dreszczowiec z poszukiwaniem prawdy, od którego trudno się oderwać.

  Ekscytująca podróż w głąb przeszłości, odkrywanie głęboko skrywanych sekretów, próba zrozumienia tego co wydarzyło się kiedyś i jakie miało konsekwencje w przyszłości - wszystko to znajdziecie w nowej powieści autorki, która moim zdaniem pokazała się od najlepszej strony. Znacznie bardziej podoba mi się taka odsłona K.A. Tucker, gdzie można bać się i śmiać jednocześnie, zależnie od kontekstu.

  Dużo pracy zostało włożone w tą historię co widać już na wstępie. Zagadki przypominające historie wyjęte ze ściśle tajnych akt FBI, nieoczekiwane zwroty akcji, wiarygodni i przyziemni jednocześnie bohaterowie. To Noah i Gracie dźwigają na swoich barkach cały nakład emocji, który uderza w czytelnika. Ona pochodząca z rozbitej rodziny, gdzie tragedia już dawno temu nadała jej inny bieg, mocno stąpająca po ziemi i przy tym piekielnie inteligentna idealnie pasuje do niego - chłopaka z determinacją, któremu zawalił się świat, a który nie boi się stawić czoła przeciwnością. Z takimi bohaterami podróż przez fabułę jest czystą przyjemnością.

  Ani przez moment nie zaznałam nudy podczas lektury, wręcz żałuję że tak szybko dobiegła końca. Wiele wątków mądrze przemyślanych i wyważonych w połączeniu ze wspomnianą wcześniej naprawdę dobrą kreacją bohaterów zaowocowało - moim zdaniem - najlepszą jak do tej pory książką autorki. "Chroń ją" to kolejna świeżość w gronie powieści New Adult, z w pełni wykorzystanym potencjałem, która pobudza wyobraźnię i porusza zapomniane struny wielkich emocji. Oby więcej takich lektur będących idealnym przykładem książki dla kobiet!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-13
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje podekscytowanie tą powieścią było dosyć spore, szczególnie, że już od kilku osób, które przeczytały ją po angielsku słyszałam same pochlebne opinie. Dlatego zabierając się za nią nie przeczuwałam, że się zawiodę, bądź rozczaruje. K.A. Tucker pokochałam od pierwszych stron przeczytania jej książki, którą czytałam jaką pierwszą, czyli "Cztery sekundy do stracenia". Było to moje pierwsze spotkanie z autorką, które okazało się strzałem w dziesiątkę. I pomimo, że przeczytałam wszystkie książki Tucker, ta jedna nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu jako najlepsza.

  "Chroń ją" opowiada o Noah, który wiedzie wygodne i poukładane życie, dzięki swojej matce, która jako komendant policji była wielokrotnie nagradza za swoje wysiłki. Dlatego Noah nie spodziewa się, że za sprawą jednego wieczoru straci poczucie bezpieczeństwa, a co najgorsze wyjdzie na jaw tajemnica, skrywana przez lata, którą chłopak będzie zmuszony rozwikłać. Swoje śledztwo rozpocznie od spotkania Gracie Richards, której matka Noaha kazała przekazać dość sporą ilość gotówki. Ich pierwsze spotkanie będzie bardzo wybuchowe, ale nie ma tego złego, ponieważ to wydarzenie doprowadzi do tego, że oboje zaangażują się w śledztwo dowiedzenia, że ojciec Gracie jest niewinny. Bowiem jak się okazuje ich rodzice skrywali przed nimi okropne sekrety, które po kolei będą wychodziły na jaw, sprawiając, że nic nie będzie takie oczywiste, a rozwikłanie zbrodni sprzed laty, może okazać się dla nich bardziej bolesne niż się tego mogli spodziewali...

  Zacznę od zaznaczenia, że ta książka, ani trochę nie przypomina romansu, jak niektórzy zwykli ją nazywać. Jak dla mnie to kryminał z krwi i kości, a wątek romantyczny, to mały dodatek do całej historii. Nie ukrywam, że trochę mnie zawiódł fakt, że autorka nie zdecydowała się na rozwinięcie trochę bardziej romansu między dwójką głównych bohaterów. Jednak, jakby się nad tym trochę głębiej zastanowić, to może się to okazać dobrym pomysłem. Jeśli oczekujecie od nowej książki K.A Tucker porywającego romansu, to od razu was uprzedzę, że tego tu nie odnajdziecie. "Chroń ją" idealnie sprawdzi się dla miłośników kryminałów. Autorka doskonale umie budować napięcie, akcja książki płynie dość powoli, ale to nie przeszkadza, dlatego, że jej pióro jest tak dobre, że można się delektować na spokojnie tą lekturą.

  Nie jest to typowo męska i mocna lektura, nie jest to też lekka i przyjemna obyczajówka. Autorka balansuje pomiędzy tymi dwoma aspektami po trochę, sprawiając, że książka spodoba się szerszemu gronu odbiorców. Klimat historii stworzonej przez Tucker jest tak tajemniczy i wciągający, że nie można się oderwać od lektury. Coraz to nowe fakty i zagadki odkrywane przez Noaha doprowadzają do tego, że podejrzanym wydaje się być każdy. Komu można zaufać w takiej sytuacji, a na kogo trzeba uważać? Te pytania ciągle przewijały mi się w głowie. Miliony teorii pojawiające się podczas lektury i domysły o co tak naprawdę chodzi, okazały się być mylące w obliczu ostatecznego rozrachunku tej historii. I pomimo, że na początku byłam zawiedziona brakiem scen miłosnych, to cała akcja w książce, jaka się rozegrała całkowicie mi to wynagrodziła. Jestem pod wrażeniem zawiłości tej zagadki.

  "Chroń ją" to naprawdę dobry kryminał, który spodoba się każdemu. K.A Tucker - jak nikt inny, potrafi zwodzić czytelnika niespodziewanymi zwrotami akcji. Wciąga nas w ten tajemniczy świat, nie pozwalając oderwać się ani na chwilę od lektury. Ze mną było podobnie, nie odłożyłam jej, dopóki nie poznałam zakończenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-27
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Znana i wielokrotnie odznaczona komendant policji, popełnia samobójstwo. Znajduję ją syn, który szybko odkrywa, że matka przez lata zgromadziła masę niebezpiecznych tajemnic, które powoli wypływają na światło dzienne. Noah Marshall znajduję sporo gotówki i liścik od matki, która prosi go o przekazanie pieniędzy Gracie. Dziewczyna mieszka w przyczepie kempingowej, bo czternaście lat temu jej skorumpowany ojciec zginął, co zrujnowało jej przyszłość. Kiedy ta dwójka się spotyka, przeszłość nie wydaję się już taka pewna jak dotychczas. Kto zdradził, i co jeszcze starają się ukryć pozostali bohaterowie? Prawda jest śmiertelnie niebezpieczna!

  Po kryminały sięgam niechętnie, ale jestem już przesycona tradycyjnymi romansami. Te słodkie i ciepłe uwielbiam, ale historie naszpikowane tanimi dramatami i wyolbrzymionymi problemami, już mnie nie satysfakcjonują. Uwielbiam książki K. A. Tucker, więc z wielkimi oczekiwaniami podeszłam do tej książki. Już sam opis mnie zaintrygował, lecz pierwsze sto stron pokazało mi, że bliżej tej książce do kryminału, niż do tradycyjnego romansu. Ten fakt bardzo mnie ucieszył. Jeśli szukacie pełnej namiętności historii, to jej tu nie znajdziecie. Jednak wszyscy ci, którzy pragną zagłębić się w pełną tajemnic powieść, w której bohaterowie muszą zmierzyć się z gorzką prawdą, to „Chroń ją” jest lekturą obowiązkową.

  Narracja prowadzona jest z dwóch punktów widzenia i wyszło to bardzo dobrze! Dodatkowo znajdziecie kilka rozdziałów opowiedzianych przez Komendant Marshall i Abrahama Wilkesa. Te krótkie fragmenty dotyczą wydarzeń sprzed czternastu lat.

  Głównymi bohaterami są Noah i Gracie. Dziewczyna pragnie ujawnić prawdę i pomóc matce. Jest bardzo zadziorna i choć dorastała w trudnym środowisku, mając za sąsiadów podejrzanych typów, wyrobiła w sobie wysoką moralność. Noah to chłopak z dobrego domu, który ma w sobie nieodparty urok. Szybko go polubiłam i choć popełnia kilka błędów, to nie można go za nie winić. Autorka stworzyła bardzo realne postacie, a ich decyzję, słowa oraz obawy, były do bólu prawdziwe. O pozostałych bohaterach nic Wam nie powiem, bo odkrywanie ich sekretów jest jedną z najlepszych doświadczeń płynących z lektury tej książki.

  Połączenie kryminału z romansem wyszło obłędnie i już wiem, że sięgnę po więcej takich książek. Akcja może nie jest szczególnie szybka, ale nieustannie coś się dzieję. Bohaterowie analizują dowody, wysuwają wnioski i w żadnym razie nie jest to nudne. Głównie zawdzięczamy to głównym bohaterom. Romans też się pojawia, ale jest subtelny i może, dlatego nieliczne chwile bliskości tak bardzo pobudzają wyobraźnie i przyspieszają bicie serca. Widać, że autorka włożyła wiele pracy w tę książkę, bo udało się jej, wywieść mnie w pole i przez długi czas nie miałam pojęcia o wielu, wielu rzeczach. Szczegóły wplecione w akcję w końcu się łączą, co jest naprawdę zachwycające. Mroczny klimat całkowicie osnuł tę historię i czułam napięcie od pierwszej, do ostatniej strony.

  „Chroń ją” to prawdziwa petarda i jedna z najlepszych książek tego roku. Skorumpowana policja i rodzinne tajemnicę tworzą mieszankę wybuchową! Świetnie prowadzona akcja nie pozwala, nawet na moment, oderwać się od lektury. Nadal pozostaję pod wielkim wrażeniem historii Noaha i Gracie! Wow i jeszcze raz Wow! Cudownie niebezpieczna powieść, która spędza sen z powiek! Polecam! 10/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-10
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie wierzyłam, że się to może udać. Połączenie kryminału, z powieścią obyczajową i romansem. Ale po przeczytaniu książki muszę stwierdzić, że się udało. I to tylko dzięki K.A. Tucker. Prawdopodobnie, gdyby ktoś inny wziął się za coś takiego, to nie miałoby to prawa bytu. I powiem Wam tak. Ja naprawdę pokochałam tę książkę.

  Ciężko jest mi nakreślić fabułę tej książki, bo boję się, że zdradzę za dużo.

  Co zrobisz, kiedy Twoja matka, komendant policji, popełni samobójstwo? Kiedy okaże się, że wcale nie była nieskazitelna? Kiedy będziesz stał przed prostym wyborem: albo odkryjesz i ujawnisz prawdę, która może uratować kogoś życie albo zostawisz w spokoju tajemnice rodzinne i nie dasz splamić dobrego imienia matki? Jaka będzie Twoja decyzja?

  Noah Marshall znajduje swoją matkę tuż po jej samobójstwie. Próbuje poradzić sobie z tą stratą i dość dziwną "spowiedzią" matki tuż przed jej śmiercią. Postanawia spełnić jej ostatnie życzenie i odnaleźć dawnych przyjaciół

  Grace Richards mieszka ze swoją uzależnioną od narkotyków matką w Hollows, osiedlu przyczep. Opuściły Austin, rodzinne miasto, wiele lat temu, tuż po śmierci jej ojca, który został naznaczony jako skorumpowany gliniarz, robiący interesy narkotykowe. Dość niespodziewanie FBI postanawia wznowić śledztwo dotyczące jego zabójstwa.

  "Chroń ją" nie jest pierwszą książka K.A. Tucker, po którą sięgnęłam. Mimo wszystko nie miałam jakoś nazbyt dużej styczności z jej twórczością. Ale, nasłuchałam się tyle pozytywnych recenzji, że nie mogłam przejść obok "Chroń ją" obojętnie. I kiedy byłam na Warszawskich Targach Książki tę książkę można było kupić przedpremierowo. Dodatkowo w sobotę na WTK była sama autorka. Co więc zrobiła Dominika? No oczywiście, że kupiłam książkę, poczekałam 1,5 godziny do podpisu i porozmawiałam z K.A. Tucker. I muszę przyznać, że jest to niesamowicie ciepła osoba, która była faktycznie ciekawa co sądzą o jej książkach czytelnicy i co u nas.

  "Chroń ją" to romantyczna powieść, która jest pełna napięcia. Historia Noaha i Gracie jest szkatułkowa. Najpierw ich rodzice są partnerami w policji, a oni przyjaciółmi, później zaś po tych wszystkich wypadkach, Noah i Grace stają się partnerami podczas śledztwa. Cieszę się, że ta książka poszła w dobrym kierunku, niekoniecznie romansowym. A tego się bałam po przeczytaniu opisu.

  Narracja prowadzona jest na dwóch płaszczyznach czasowych z perspektywy 4 bohaterów. Autorka doskonale wręcz balansuje między nimi. Dzięki retrospekcjom matki Noaha i ojca Grace, czytelnik może sam dojść do rozwiązania zagadki i z dystansem patrzeć na poczynania dwójki bohaterów. I na ten zabieg są dwie reakcje. Albo będziesz zadowolony, bo ty już wiesz, ale dowiadujesz się jeszcze więcej i poznajesz smaczki, albo będziesz zirytowany, bo przecież ty już wiesz, a oni błądzą jak we mgle. Ja jestem zdecydowanie jedynką.

  Opisując książkę w skrócie, powiem tak: korupcja policji, sekrety i setki pytań, na które odpowiedzi trudno znaleźć. Noah i Grace staną przed dużym niebezpieczeństwem i wyborem, komu zaufać. Czy z jednookim psem u boku będą w stanie oczyścić ojca Gracie z postawionych mu zarzutów? Ile będzie kosztowało Noaha odkrycie prawdy?

  Tucker podaje nam wątek romantyczny, który jest jednak odsunięty na bok, gdyż tajemnica i śledztwo zajmują centralne miejsce. Każdej postaci autorka dała czas. Mogliśmy ich bliżej poznać, poznać ich pobudki, starać się zrozumieć. Uwielbiam to, że relacja Noaha i Grace rozwijała się powoli, dostali potrzebny czas. Książka nie bazuje na akcji. Na samym początku akcja rozwijała się dość powoli, jakby budując sobie bazę do następnych działań. To, co jest pewne to to, że czytelnik dozna mnóstwo emocji.

  Znawcy i zapaleniu czytelnicy gatunku thriller//kryminał mogą być trochę zawiedzeni. Bo to jest cały czas powieść bardziej obyczajowa. Myślę, jednak, że to może być dobre wprowadzenie do tych gatunków, albo świetnie urozmaicenie dla ludzi uwielbiających obyczajówki. A to wszystko ratuje styl autorki. Język nie jest ciężki, przez książkę się płynie, tu nic nie jest wymuszone. Ta kobieta naprawdę potrafi pisać. Bez problemu zmienia perspektywy narracji, równie dobrze opisuje wydarzenia właśnie się rozgrywające i te sprzed 14 lat.

  Kończąc już, mam krótkie przesłanie. Sięgnijcie, bo warto. Tucker zabiera nas w pełną napięcia, porywającą i pełną wrażeń podróż, w której badamy przeszłość, jednocześnie bojąc się teraźniejszości. Kiedy już po nią sięgniesz, odłożenie jej może być jedną z najtrudniejszych decyzji w Twoim czytelniczym życiu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Chroń ją
 • Autor: K A Tucker
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 536
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380754621
 • Język: polski
 • Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380754621
 • EAN: 9788380754621
 • Wymiary: 14.0x20.0x3.4 cm
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula