Choinka Fundacji Pomóż Im

Choinka Fundacji "Pomóż Im" - dzikie harce jaskiniowców i magia

11 stycznia wzięliśmy udział w wyjątkowej imprezie choinkowej dla dzieci. Wyjątkowej dlatego, że uczestniczyły w niej dzieci, które są lub były podopiecznymi Fundacji "Pomóż im". Wraz z nimi w zabawie wzięli udział rodzice, rodzeństwo, wolontariusze i przyjaciele Fundacji.

Jak co roku choinkę zorganizowano w białostockich "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury.

Mali podopieczni Fundacji mieli okazję, żeby na chwilę oderwać się od codzienności, którą jest ciągła walka z chorobą i przenieść się do tajemniczego prehistorycznego świata. Bo - musicie wiedzieć - tegoroczna choinka była zabawą w stylu jaskiniowców. Uśmiech na twarzach gości zapewniły dzikie harce: przetaczanie ogromnego głazu, przenoszenie kości, która - my jesteśmy tego pewni - należała do dinozaura. Nie mogło też zabraknąć szalonych, plemiennych tańców oraz wspólnych okrzyków przeganiających tygrysa.

To było wydarzenie pełne dziecięcej radości i magii. Prawdziwej magii, w której świat uczestników choinki wprowadził iluzjonista Łukasz Grant.

Dzieci dostały też choinkowe upominki i smakołyki. Mali imprezowicze mogli w specjalnie przygotowanym kąciku własnoręcznie przygotować zakładki do książek.

My też mieliśmy okazję, żeby przenieść się na chwilę do świata jaskiniowców. Jest nam bardzo miło, że razem z podopiecznymi Fundacji "Pomóż Im" i ich najbliższymi mogliśmy dzielić się radością.

#zakupomoc - kupując, pomagasz

TaniaKsiazka.pl już od ponad sześciu lat wspiera Fundację "Pomóż Im" prowadzącą Białostockie Hospicjum dla dzieci. Na konto Fundacji przekazujemy część zysków z każdego zamówienia.


Choinka Fundacji


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać