Chcę cię usłyszeć

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2016
Ilość stron
456
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,48 zł
Nasza cena: 30,24 zł 36,00 zł Taniej o: 16%

Produkt niedostępny

Życzenie umierającego ojca.
Szokujące samobójstwo męża.
Niewytłumaczalne milczenie córki.

Obietnica złożona przez Laurę Brandon umierającemu ojcu była prosta: odwiedziny u starszej kobiety, o której wcześniej nie słyszała, a która nie pamięta nic poza odległą przeszłością. Wizyta u Sarah Tolley wydawała się niewielkim poświęceniem. Rzecz jednak w tym, że obietnica Laury skutkuje kolejną śmiercią. Jej męża. Świadkiem samobójstwa była ich pięcioletnia córka Emma, która nie chce o tym mówić... nie chce wcale mówić. Zdruzgotana, gnębiona poczuciem winy Laura kontaktuje się z jedyną osobą, która może być w stanie jej pomóc. Mężczyzną, którego spotkała tylko raz przed sześciu laty. Który nie wie, że jest prawdziwym ojcem Emmy. Próbując spełnić obietnicę daną ojcu i pomóc własnej córce Laura odkrywa opowieść o miłości i rozpaczy, o odwadze i niewypowiedzianym złu, opowieść okrytą całunem milczenia...

Czy prawda nas wyzwoli?
Czy zawsze dotrzymujesz obietnic?
A ty co być zrobiła aby pomóc swojemu dziecku?

Diane Chamberlain jest południową Jodi Picoult.
Mary Alice Monroe, autorka powieści z listy bestsellów „New York Timesa”

„Chcę Cię  usłyszeć” oferuje napięcie i intrygujące psychologiczne obserwacje.
„Publishers Weekly”

Jedna z najlepszych współczesnych pisarek.
„RT Books Reviews”

Diane Chamberlain jest cudownie utalentowaną pisarką! Każda jej kolejna książka to prawdziwy klejnot.
„Literary Times”

Chamberlain z wielką zręcznością zgłębia naturę zbrodni serca.
„Publishers Weekly”

Chamberlain z wielkim talentem prowadzi akcję... Bogata narracja, która zasługuje na ważne miejsce w plażowej torbie.
„Kirkus Reviews”

Odznacza się dramatyzmem i nagłością pociągu, nad którym stracono kontrolę.
„Chicago Tribune”

Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką osiemnastu powieści, w tym „Sekretnego życia CeeCee Wilkes” i „Prawa matki”. Diane mieszka w Karolinie Północnej i aktualnie pracuje nad następną książką. Czytelników zachęcamy do wizyty na jej stronie internetowej www.DianeChamberlain.com oraz jej blogu www.DianeChamberlain.com/Blog

Diane Chamberlain cieszy się szerokim uznaniem dzięki skomplikowanym, wzruszającym i często trudnym związkom, które przedstawia w swoich powieściach. Złożone postaci bohaterów i świetna narracja autorki obwołanej „południową Jodi Picoult” nieodmiennie trafiają do serc czytelników, nie pozostawiając ich obojętnymi.

Recenzje (11)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Chyba większość czytelników udzielających się jako tako w internetowej sferze wszystkiego zna stronę [Adres usunięty]. Ja, osobiście, nigdy nie odczuwałam pociągu do obyczajówek, ale powiedziałam sobie, że nie samą fantastyką człowiek żyje i zajrzałam na tę stronkę, gdyż słyszałam o niej same dobre rzeczy, a zwłaszcza o zamieszczanych tam powieściach Diane Chamberlain, przez wielu nazywanych mistrzynią. Poczytałam odrobinkę o jej różnych książkach i zdecydowałam się na tą , ze względu na chyba najciekawszy opis i nie będę ukrywać...przecudowną okładkę (tak , wiem , że nie ocenia się książki po okładce, ale co ja poradzę, że ta dziewczynka, na tle tego złotego pola...). Okazało się, że jest dostępna w mojej bibliotece, więc nie tracąc czasu zabrałam się za nią jeszcze tego samego dnia, gdy do mnie trafiła.

  Książka o dziwo nie zaczyna się nudnym opisaniem okoliczności historii jak to było z obyczajówkami, z którymi dotychczas się spotkałam. Wręcz przeciwnie - akcja od razu zaczyna się wartko toczyć, dowiadujemy się już pierwszych tajemnic i zagłębiamy w zagmatwany świat wydawać by się mogło z pozoru zwyczajnej kobiety , jej dość dużo starszego męża i małej, gadatliwej dziewczynki - ich córki. Wszystko wydaje się w miarę normalnie układać, do momentu, gdy mąż Laury popełnia samobójstwo, a jej córka przestaje mówić. Wtedy historia nabiera tempa - czytelnik zostaje zasypany coraz to nowszymi faktami , niekiedy naprawdę szokującymi, które układają całą opowieść na nowo, jakby wszystko , w czym żyła Laura do tej pory zniknęło za sprawą spełnienia obietnicy danej ojcu.

  Ze szczęściem jest tylko ten kłopot, że nigdy nie trwa długo.

  Nawet nie spodziewałam się, że ta książka tak mnie pochłonie. Nie mogłam się wręcz oderwać. Muszę przyznać, że żyłam w błędnym przeświadczeniu, że obyczajówki zazwyczaj opierają się na utraconej i odzyskiwanej miłości. A tu bum ! Chamberlain wręcz rzuciła we mnie wątkami, których nawet się nie spodziewałam - traumą małego dziecka, sekretami rodzinnymi podszytymi utratą pamięci kobiety, do której na prośbę ojca chodzi Laura, tajemniczy przewoźnik w balonach , okrutne badania z II wojny światowej będące zalążkiem całej historii... normalnie jakbym dostała przy okazji ciutkę kryminału ze szczyptą thrilleru. A okładka niby taka urocza ! Nie dajcie się zwieźć ! Chamberlain tylko przez pierwsze rozdziały ukazuje nam idylliczny , nieco cukierkowy świat. Później otwiera się Puszka Pandory.

  Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to , że mimo swojego nieprawdopodobieństwa, historia wręcz kipi prawdziwością. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale miałam wrażenie jakbym czytała coś , co wydarzyło się parę lat temu w rzeczywistym świecie, a nie zostało wykreowane przez umysł autorki. Kolejnym dużym plusem może być też poruszenie trudnego tematu dziecięcej traumy , po zobaczeniu czegoś , czego zobaczyć nie powinno. Dowiedziałam się czym tak naprawdę jest mutyzm wybiórczy i zaimponowało mi to, iż autorka też musiała trochę się o nim dowiedzieć, żeby przybliżyć czytelnikowi jego aspekty. "Chcę cię usłyszeć" to takie wszystko w jednym , także o dziwo książka, z której można nauczyć się czegoś z dziedziny psychologii !

  Cóż, ale przyznajmy - obyczajówki rządzą się tym prawem, że choć minimalny wątek miłosny musi być. Ale , ale ! W tej książce jest go tyle , co powiedzmy sobie szczerze nic. Bo nie ma tu ckliwych wyznań, randek okraszonych wystawnymi kolacjami , pocałunkami i namiętnymi opisami. Miłość została sprowadzona do roli czegoś o wiele ważniejszego - spajania historii, wyjaśnienia tłoczących się tajemnic oraz jako wprowadzenie do kolejnej. W sumie miłością można też określić relację między Laurą, a córką - kobieta na nowo uczy się być matką, dostrzega jak ważna jest w życiu obecność obu rodziców i , że przełamanie barier czasem oznacza stanięcie z lękiem twarzą w twarz i wymyślaniu dobrych kłamstw, które później mogą mimo wszystko wyjść na dobre.

  Podsumowując , "Chcę cię usłyszeć" to wspaniała i porywająca , zaskakująca i wciągająca książka, której autorka na pewno zasługuje na uznanie, jakie ma. Ja już teraz mam chętkę na kolejną powieść Chamberlain i na pewno się na jakąś skuszę, gdy tylko jakaś znajdzie się w mojej bibliotece ( cóż,te książki mają wzięcie i muszę czekać w dość długiej kolejce). Polecam zwłaszcza na teraz - na upalne dni pełne słońca. Wartka akcja , tajemnice teraźniejsze i te z przeszłości pozwolą wam zapomnieć o niemiłosiernie prażącym słońcu i ukażą historię inną niż wszystkie. I o dziwo powiem, że spodoba się każdemu - zarówno chłopakom (ze względu na intrygujące wstawki z szokującymi badaniami) oraz dziewczynom ( ze względu na zagmatwaną miłość macierzyńską i problemy, z którymi kiedyś może borykać się każda z nas). Polecam !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Pogrążeni w ciszy

  Mutyzm to brak bądź ograniczenie mówienia przy jednoczesnym zachowaniu rozumienia mowy oraz możliwości pisemnego się porozumiewania. Dziecko, którego mutyzm dotyczy, nie jest opóźnione umysłowo, a brak mowy nie jest też wyrazem złej woli dziecka. Zaburzenie to występuje najczęściej u dzieci pięcio-, sześcioletnich i dotyczy znacznie częściej dziewczynek, niż chłopców. Możemy zaobserwować różny stopień występowania objawów mutyzmu – dziecko może w ogóle nie mówić bądź też rozmawiać wyłącznie z wybranymi osobami.

  To zaburzenie dotyczy również pięcioletniej Emmy, rezolutnej dziewczynki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń pogrążyła się w ciszy. Była ona świadkiem samobójstwa popełnionego przez jej adopcyjnego ojca, zmagającego się z depresją emerytowanego profesora socjologii. Zajmujący się tematami społecznymi Ray mocno przeżywał sukcesy swojej żony, Laury, znanego astronoma, pracownika muzeum i wykładowczyni, bardziej znanej jednak z odkrycia dziesięciu komet. Tymczasem ON nie mógł wydać książki, nad którą pracował już od kilku lat, a każda kolejna odmowa z wydawnictwa jeszcze bardziej obniżała jego kruche poczucie własnej wartości. Na dodatek Laura nie posłuchała go w pewnej, wydawałoby się, mało istotnej sprawie. Otóż kilka dni wcześniej zmarł ojciec Laury, przed śmiercią prosząc ją o złożenie pewnej obietnicy. Kobieta miała zająć się pewną samotną staruszką, Sarah Tolley, przebywającą w pobliskim domu opieki. Pobyt w placówce finansował właśnie ojciec Laury, ta jednak nie ma pojęcia, co łączyło go z nieznajomą. Właśnie próba odkrycia tego związku staje się jednym z czynników popychających Raya do samobójstwa, trudno jednak zrozumieć, dlaczego zrobił to w chwili, kiedy sprawował opiekę nad dzieckiem.

  Nie sposób nawet sobie wyobrazić, co mogło czuć pięcioletnie dziecko zamknięte w domu z martwym mężczyzną, który w jej świadomości funkcjonował jako ojciec, choć tak naprawdę prawdziwym tatą być nie potrafił. Ale to nie mutyzm i nie samobójstwo są kanwą, na której została oparta książka Diane Chamberlain „Chcę cię usłyszeć”. Wyjątkowa pozycja opublikowana nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka to kolejny już tytuł z serii „Kobiety to czytają”. Powieść ta nie jest jednak adresowana wyłącznie do kobiet, zaś poruszane w niej tematy dalekie są od ckliwych historii, choć na kartach książki znajdziemy i miłość. Po ten tytuł powinni sięgnąć ci czytelnicy, którzy cenią dobie doskonale skonstruowaną fabułę, którzy lubią rozwiązywać zagadki i układać fragmenty rzeczywistości w obraz przedstawiający czasem bolesną prawdę.

  Wychowana przez wymagającego ojca Laura zawsze spełniała jego życzenia, zaś mieszanka miłości oraz bezwzględnej dyscypliny sprawiła, że kobieta osiągnęła zawodowo to, o czym wielu może tylko pomarzyć. Pochłonięta zjawiskami zachodzącymi na nieboskłonie nie planowała posiadania męża ani tym bardziej dzieci, ale jedna noc spędzona w objęciach poznanego na przyjęciu mężczyzny sprawiła, że musiała zweryfikować swoje poglądy. Mimo sprzeciwu ojca zdecydowała się urodzić dziecko, nie informując o tym jego biologicznego ojca. Okazało się, że niechciane dziecko jest tak naprawdę radością jej życia, a kiedy u boku Laury pojawił się jeszcze starszy o ponad dwadzieścia lat Ray prosząc ją o rękę, zgodziła się bez wahania, choć więcej w tym związku było przyjaźni niż miłości. Jak się okazało, choć Ray był gotowy pomagać finansowo, to nie miał cierpliwości do małej dziewczynki, nie można było też wymagać od niego cieplejszych uczuć względem niej.

  O tym jednak Laura zdała sobie dopiero sprawę wówczas, kiedy w trakcie sesji z psychologiem wyszło na jaw fakt, iż Emma boi się mężczyzn, że według niej są groźni i nie wahają się podnosić głosu. Niestety sesje na które uczęszcza dziewczynka nie zmieniają jej stanu – nie dość, że od chwili śmierci Raya nie wypowiedziała ani słowa, to jeszcze jej rozwój cofnął się znacząco. Jednym ratunkiem może okazać się pomoc biologicznego ojca Emmy, jednak Laura musi go najpierw odnaleźć.

  Mimo kłopotów z córką Laura nie zapomniała o obietnicy złożonej ojcu. Regularnie odwiedza starsza panią, która coraz bardziej pogrąża się w chaosie, cierpiąc na alzheimera, choć wydarzenia z czasów młodości jest w stanie wiernie odtworzyć. Lara ma nadzieję, że rozmowy ze staruszką rzuca nieco światła na niecodzienną prośbę ojca, jednak Laura nawet nie spodziewa się, jakie historie nosi w sobie Sarah i jak niezwykłych wydarzeń była świadkiem…

  Jak zakończy się ta wyjątkowa, piękna historia? O tym musicie przekonać się sami, sięgając po książkę „Chcę cię usłyszeć”. Diane Chamberlain dostarcza nam prawdziwej łamigłówki, trudno bowiem, nawet uważnie śledząc kolejne rozdziały, zorientować się, w jakim kierunku popłynęły jej myśli i jakie przeszkody postawi jeszcze przed bohaterami. Jednak rzeczywistość przerasta wszelkie wyobrażenia, zaś zaskakujące zakończenie stanowi dowód na to, że autorce doskonale udało się zapanować nad akcją, nad poszczególnymi scenami oraz bohaterami, gwarantując nam przy tym przeżycie niezwykłej przygody oraz moc wzruszeń. Co naprawdę stało się w domu Laury i dlaczego Ray targnął się na swoje życie? Dlaczego Emma nie mówi? Czy pojawienie się w życiu dziewczynki biologicznego ojca zmieni ten stan? Na te wszystkie pytania odpowiada Chamberlain, mistrzyni niedopowiedzeń oraz wzruszających historii pisanych przez życie.

  Justyna Gul

  /Qulturasłowa/

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Każde życie jest tylko przelotnym błyskiem na ekranie wieczności... Człowiek patrzący w gwiazdy szybko odkrywa, jak niewiele znaczy."

  Książka bardzo mi się spodobała, wgłębiałam się w nią z coraz większym zainteresowaniem, nie mogłam doczekać się, co jeszcze z niej wyczytam. Jedna z lepszych powieści Diane Chamberlain, z jakimi zapoznałam się do tej pory. Fabuła mocno intrygująca, oparta na nietuzinkowym scenariuszu zadziwiających wydarzeń. Narracja ciepła i przyjemna, wprowadzane wątki płynnie ze sobą korespondują, zazębiają się, tworzą niezwykłą historię. Autorka bardzo umiejętnie buduje coraz większe napięcie, wyzwala w czytelniku mieszankę różnorodnych emocji, zabarwia powieść kryminalnym pazurem, poczuciem niepewności i strachu, niebezpieczeństwa grożącemu głównym postaciom książkowym. Bohaterowie ciekawie wykreowani, bardzo chętnie śledzimy ich poczynania, mocno sympatyzujemy z nimi.

  Laura stara się spełnić obietnicę złożoną umierającemu ojcu, aby zaopiekować się nieznaną jej wcześniej staruszką przebywającą w domu opieki. Kobieta nie zdaje sobie sprawy jak wielki wpływ na jej życie będzie miała ta starsza pani, jak mocno odmieni los Laury i jej córeczki Emmy. Stopniowo pojawia się szokujące oblicze prawdy, która czekała na ujrzenie światła dziennego przez wiele lat. Dynamiczna akcja toczy się dwutorowo, poruszamy się po współczesnych czasach, ale zaglądamy również do życiowych historii począwszy od lat trzydziestych ubiegłego wieku. Zaskakiwani jesteśmy nagłymi i nieoczekiwanymi sytuacjami, poszukujemy wyjaśnień poznawanych wstrząsających faktów. Dlaczego mąż Laury popełnia samobójstwo? Czy chce kogoś w ten sposób ochronić? Jak bardzo zmieni się zachowanie dziewczynki po śmierci mężczyzny? Czy Laurze uda się z pomocą terapeutki i biologicznego ojca Emmy pomóc córce, przerwać jej nagłe milczenie, uwolnić od traumy i tchnąć radość w serce?

  Jak zwykle, autorka proponuje nam wiele psychologicznej czytelniczej zabawy, spojrzenia na sprawę z różnych perspektyw i koncepcji możliwych rozwiązań. Bardzo lubię taką wielowarstwowość fabuły, tajemnice z przeszłości, niedomówienia, drobne zawieszenia akcji, które skłaniają do głębszej interpretacji powieściowych zdarzeń i odniesień do własnych doświadczeń życiowych. Jak choćby to, na ile znamy osobę, która wydaje nam się bardzo bliska i którą obdarzamy bezgranicznym zaufaniem? Jak mocno może zmienić się nasze życie, kiedy odkryjemy szokującą prawdę z przeszłości? Czy jesteśmy w stanie pogodzić się z tym, że kochający nas ludzie mogą być uwikłani w niewyobrażalne zło? W jaki sposób poradzić sobie ze wstydem, wyrzutami sumienia, samotnością i poczuciem bycia wykorzystywanym?

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Skutki stresu pourazowego mogą być fatalne i potrzeba wiele czasu, wysiłku, pracy a także szczęścia, żeby przestały wywierać negatywny wpływ na życie nasze lub kogoś bliskiego. I o tym jest książka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z tą autorką spotykam się pierwszy raz, zaczęłam tę pozycję dopiero poznawać , ale już mnie zaciekawiła i wciągnęła.

  Tajemnica, obietnica, śmierć, trauma, prawda.

  Laura Brandon kobieta robiąca karierę,córka, matka i żona.

  Na łożu śmieci składa obietnicę ojcu- zaopiekować się starszą kobietą, o której nigdy wcześniej nie słyszała, a która nie pamięta nic poza odległą przeszłością. Wizyta u Sarah Tolley, była niewielkim poświęceniem, lecz obietnica dana ojcu skutkuję kolejną śmiercią, Jej męża. Świadkiem samobójstwa była jej pięcioletnia córeczka Emma, która po tym wydarzeniu przestaje mówić. Laura zdruzgotana i gnębiona poczuciem winy , kontaktuje się z jedyną osobą, która może być w stanie jej pomóc. Biologiczny ojciec Emmy, który nie wie, że ma dziecko, z kobietą którą widział raz w życiu i była to jedna noc. Laura próbuje dowiedzieć się kim jest tajemnicza kobieta, i co łączyło ją z jej ojcem. Problemem jest to że kobieta ma alzheimera.

  Laura próbuje spełnić obietnice daną ojcu i pomóc własnej córce poznaje historie pełną miłości i rozpaczy, oraz o strasznych przeżyciach owianych milczeniem.

  Książka naprawdę dobrze napisana, trzyma w niewiedzy do końca.

  Polecam tą pozycje, bo naprawdę jest warta przeczytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Dobry ojciec 4/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobry ojciec

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga, z której nie ma odwrotu… Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ! Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki, Travis siedział w domu,...
Cień matki 4/5 Nasza cena:
23,79 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cień matki

Sekrety rodziny O’Neill wychodzą na jaw, a prawda przynosi nadzieję, która rozświetla cienie przeszłości. Annie O’Neill była kochającą matką i żoną. Wszyscy mieszkańcy Kiss River kochali ją za wielkie serce. Annie posiadała jednak pewną mroczną tajemnicę, która ujrzała światło dzienne dopiero wiele...
Latarnia z Kiss River 4/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Latarnia z Kiss River

Lata 40. XX wieku. Czternastoletnia Elizabeth Poor, córka latarników z Kiss River, zakochuje się w Sandym, żołnierzu ze Straży Wybrzeża. Na świecie panuje wojna, w Kiss River działa niemiecki szpieg. Bess wpada na jego trop – a później znika. Współcześnie. Nauczycielka Gina Higgins przemierza setki...
Wyśniłam cię, córeczko 4/5 Nasza cena:
27,20 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyśniłam cię, córeczko

Ile jest w stanie zrobić matka, by uratować swoje jeszcze nienarodzone dziecko? Diane Chamberlain, autorka bestsellerów z listy "New York Timesa", przedstawia poruszającą historię matki, która decyduje się wyruszyć w nieznane, by ratować życie upragnionego dziecka. Kiedy Carly Sears, młoda wdowa po...
Skradzione małżeństwo 5/5 Nasza cena:
23,18 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skradzione małżeństwo

Jeden błąd, jedna pamiętna noc i życie Tess DeMello zmienia się na zawsze. Rok 1944. Młoda Tess DeMello niespodziewanie zrywa zaręczyny z ukochanym mężczyzną i wyprowadza się z Baltimore do Hickory, małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych, aby tam poślubić człowieka, którego widziała...
Jak gdybyś tańczyła 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak gdybyś tańczyła

Czy kłamstwo jest lepsze od najgorszej prawdy? Czy wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć negatywnie na przyszłość? Czy rodzina może nas skrzywdzić? Jak pogodzić się z prawdą? Molly ma fajne życie, ciekawą pracę, kochającego męża i… pilnie strzeżoną tajemnicę z przeszłości. Ich rodzina wkrótce się...
Zatoka o północy 4/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zatoka o północy

Wszystkie dzieci popełniają błędy – czasami tragiczne w skutkach… Należący do rodziny letni dom na wybrzeżu New Jersey był dla Julie Bauer miejscem wakacyjnej sielanki… dopóki nie została zamordowana jej siedemnastoletnia siostra. Przez ponad czterdzieści lat, jakie minęły od śmierci Izzy, Julie...
Zostały po niej sekrety 5/5 Nasza cena:
23,24 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostały po niej sekrety

Sara Weston wychodzi do sklepu i… znika. Dlaczego samotna matka porzuciła swojego poparzonego syna? Odtąd siedemnastoletni Keith sam musi się zmagać z demonami przeszłości i bolesnymi sekretami, które zostawiła mu w spuściźnie. Keith otarł się o śmierć w pożarze, któremu winna była Maggie. To...
eBook Zostały po niej sekrety mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zostały po niej sekrety mobi epub

Sara Weston wychodzi do sklepu i… znika. Dlaczego samotna matka porzuciła swojego poparzonego syna? Odtąd siedemnastoletni Keith sam musi się zmagać z demonami przeszłości i bolesnymi sekretami, które zostawiła mu w spuściźnie. Keith otarł się o śmierć w pożarze, któremu winna była Maggie. To...
eBook Tajemnica Noelle mobi epub 5/5 Nasza cena:
24,48 zł 28,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tajemnica Noelle mobi epub

Czy istnieją granice wybaczenia? Szanowna pani Anno, Trudno mi pisać o tym, co muszę pani przekazać, a przy tym zdaję sobie sprawę, że pani jeszcze trudniej będzie dać sobie z tym radę. Ogromnie mi przykro... Niedokończony list to jedyny trop, który może odsłonić przed Tarą i Emerson przyczyny...
eBook Szansa na życie mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,84 zł 30,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szansa na życie mobi epub

Ile jest w stanie zrobić matka, by ochronić własne dziecko? Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się, by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca. Wbrew swym pragnieniom...
eBook Zatoka o pólnocy mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,48 zł 28,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zatoka o pólnocy mobi epub

Wszystkie dzieci popełniają błędy – czasami tragiczne w skutkach… Należący do rodziny letni dom na wybrzeżu New Jersey był dla Julie Bauer miejscem wakacyjnej sielanki… dopóki nie została zamordowana jej siedemnastoletnia siostra. Przez ponad czterdzieści lat, jakie minęły od śmierci Izzy, Julie...
Wybrane bestsellery
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Rzeźniczka z Małej Birmy 5/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 5/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Chąśba 5/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,54 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
22,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
17,88 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
O psie, który uratował święta 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula