Cel. Off-Campus. Tom 4

Autor:

Elle Kennedy

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2017
Seria
Ilość stron
426
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,50 zł
Nasza cena: 32,22 zł 37,91 zł Taniej o: 15%

"Cel" to kolejny bestsellerowy romans autorstwa Elle Kennedy. Odkryj zupełnie nową historię, pełną namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Sabrina James zawsze starała się twardo stąpać po ziemi, w przeszłości nie była jednak do końca zadowolona z tego, jak wyglądało jej życie. Postanowiła więc zaplanować przyszłość na najbliższe lata, była pewna, że nikt nie przeszkodzi jej w realizacji swoich celów. Po ukończeniu college'u zamierzała rozpocząć studia na wydziale prawa, co w przyszłości z pewnością zaowocowałoby dobrą i prestiżową pracą oraz wysokimi zarobkami. W jej planach nie było miejsca na miłość i związek. "Pech" chciał, że na jej drodze pojawił się pewien chłopak.

Tucker był zawodnikiem drużyny hokejowej, w Sabrinie zauroczył się od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jednak nigdy nie dopuszczała do siebie myśli o wspólnej przyszłości. Przewrotny los sprawił jednak, że para spędziła ze sobą niezwykle namiętną i upojną noc. Kiedy kilka dni później okazuje się, że Sabrina zaszła w ciążę, bohaterka bardzo szybko żałuje swojej decyzji, jest przekonana, że wszystkie jej dotychczasowe plany legły właśnie w gruzach. Tucker również nie ukrywa zaskoczenia, ma dopiero 22 lata i nie czuje się na tyle dojrzały, aby zostać ojcem. Chce jednak zająć się wychowywaniem dziecka i stworzyć stały związek z jego matką, która uparcie odmawia przyjęcia jego pomocy i nie dopuszcza do siebie myśli o wspólnej przyszłości. Czy chłopak przekona ją do zmiany zdania?

"Cel" to już czwarta część popularnego cyklu "Off-Campus" stworzonego przez Elle Kennedy. Na całą serię składają się następujące tytuły: "Układ", "Błąd", "Podbój" oraz "Cel" o którym mowa powyżej. Tytuł można zaliczyć do popularnego ostatnio nurtu New Adult, skierowany jest zatem przede wszystkim dla młodzieży, jednak każda miłośniczka literatury romantycznej z pewnością również znajdzie tutaj coś dla siebie.

Elle Kennedy jest pisarką kanadyjskiego pochodzenia. Urodziła się w Toronto, literaturą pasjonowała się już od najmłodszych lat. Była nominowana, do takich nagród, jak: Goodreads Choice Award czy RITA Award. Jej książki znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. W swoim dorobku literackim posiada również tytuły, takie jak: "Addicted", "As Hot As It Gets", "Claimed", "Feeling Hot", "Getting Hotter", "Good Boy", "Him", "Hotter Than Ever", "Hot and Bothered", "Hot and Heavy", "One Night of Scandal", "One Night of Sin", "One Night of Trouble", "Ruled" czy "Stay".
Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cel. Powiem krótko: Można było odrobinę bardziej kolorowo to napisać. Np. Układ mnie zauroczył i by przecudnie napisany. Cel natomiast- o ile wersje Tucker'a mi się podobały, tak Sabriny mnie nie porwały.Sama książka natomiast lekka i przyjemna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sabrina James ma jasne określone cele. Dziewczyna dorastała w trudnych warunkach i teraz pragnie od życia czegoś więcej. Chce skończyć college i dostać się na studia prawnicze do renomowanej uczelni - Harvardu, żeby później rozpocząć dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Z racji tego nie ma czasu na związki, które tylko by ją rozpraszały i utrudniały drogę do upragnionego celu. Jedyną relacją, którą dopuszcza jest ta czysto fizyczna. Jednak wszystko zaczyna się komplikować, gdy na swojej drodze spotyka Tuckera. Ich niezobowiązujące spotkanie owocuje ciążą.

  „Cel” nie jest dobrym ukoronowaniem serii „Off-Campus”. Zakochałam się w piórze i umyśle Elle Kennedy po lekturze „Błędu”, który to całkowicie mnie zauroczył. Drugi tom wypadł na tle pierwszego dość marnie, a trzeci ponownie podniósł poprzeczkę, czemu nie sprostała ostatnia część. Mimo to i tak jest bardzo dobra. Fabuła w żadnej z książek nie była jakoś niesamowicie nieprzewidywalna czy oryginalna, ale mimo to wciągała czytelnika całkowicie. Styl Elle cechuje lekkość i wyważenie. Autorka w swoich opowieściach nie przesadza z cukierkową słodkością czy erotyką. I to mnie totalnie zauroczyło. Ani razu podczas lektury nie odczułam przesytu scen o charakterze seksualnym, których autorzy teraz tak często nadużywają. Nie odczułam żadnego przytłoczenia mdlącymi wątkami. Wprost nie da się nie pokochać takich książek. Z czystą przyjemnością pochłaniam kolejne tomy, praktycznie nie mogą oderwać się od czytania. Jakby zachwytów było mało, to również kreacja bohaterów wychodzi autorce naprawdę świetnie. W tego typu książkach główne bohaterki bardzo często są do bólu głupie i irygujące, ale nie tutaj. Tutaj nie da się nie zapałać sympatią do żadnej z postaci, każda jest wyrysowana tak realnie i rzeczywiście. One naprawdę mają swój rozum i potrafią racjonalnie myśleć. Osobiśćie polecam tę serię całym swoim czytelniczym serduchem i przy każdej możliwej okazji zachęcam dziewczyny do poznania tych historii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka należy zdecydowanie do tych zaskakujących. Pierwszy raz spotykałam się z twórczością tej autorki i w zasadzie przez to nie miałam ogromnie wielkich wymagań do jej treści, aczkolwiek miałam takie małe przebłyski, iż może to być coś naprawdę ciekawego.

  I jak mówię tak się stało. Historia Sabriny i James'a tak bardzo mnie wciągnęła, że nie chciałam kończyć jej czytać. Była tak bardzo wciągająca i przejmując a przy tym relaksująca. Nie powiem, żeby fabuła była specjalnie odkrywcza i zaskakująco innowacyjna. I w zasadzie jej treści,a konkretnie zakończenie było bardzo łatwe do przewidzenia. Całość jest bardzo sztampowa. Nie sposób nie zauważyć tu najpopularniejszych schematów, które znamy już od lat. I głównie dzięki temu całość jest tak mało zaskakująca.

  Jest jednak jakiś typ magii, powodujący, że czyta się całość z chęcią. A sporą jej składową są głowni bohaterowie. Zwykle bowiem bywa tak, że to chłopak odrzuca dziewczynę, traktuje ją jak zabawkę na jedną noc, chce się bawić i odstresować przez zbliżenie. Tutaj natomiast, tę rolę pełni kobieta. To właśnie Sabrina jest takim łamaczem zasad, a ze względu na jej przepełniony zajęciami grafik, potrzeby do zabawy są oczywiste. Dlatego też nie dziwi nikogo, iż to właśnie ona traktuje mężczyzn jako maszynki do spełnienia cielesnego. Niestety tutaj przedstawiona jest wersja historii która nie powiodła się zgodnie z jej planem. I właśnie jej usilne działania, by stało się dokładnie tak jak ona chce, okazało się elementem decydującym o moim zainteresowaniu książką. Byłam bowiem bardzo zainteresowana tym jak całość w końcu się rozwiąże, i które z tych dwojga przeciągnie sznureczek na swoją stronę.

  Historia tych dwojga pomimo, że jak już napisałam, jest nieco schematyczna i trąci nieco dużym inspirowaniem się tym co już powstało. Wspominałam też o istniejącej magii prawda? Otóż oprócz samych bohaterów, tworzył ją również styl jakim książka jest napisana. Nie tylko lekki i zrozumiały, ale także momentami trzymający w napięciu. Bardzo poprawny

  Ogółem książka jest dobra. Może nie zaskakuje ogromnie, ale i nie zawodzi. Spełnia swoje najważniejsze zadanie, czyli umila czas i potrafi zainteresować czytelnika. I choć nie ma w niej sytuacji które by były dla mnie wielkim punktem kulminacyjnym tej historii, to wspominam ją dobrze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przykro jest trzymać w swoich rękach ostatni tom jednej z ulubionych serii. Na nic mają się pocieszenia autorki, która zapewnia, że jest na dobrej drodze tworzenia spin-off do cyklu off-Campus. Świadomość, że kończy się pewien rozdział jest nieuchronna. A jednak z wielką przyjemnością zasiadłam do lektury czwartego tomu by osobiście, po raz kolejny, przekonać się, ze Elle Kennedy nie ma sobie równych.

  Sabrina James ma we krwi pewność siebie. Marząc o karierze prawniczej nie cofnie się przed niczym by studiować na Harvardzie. Nie ma w tym wszystkim miejsca dla związku, szczególnie że jej rodzinna przeszłość też nie jest kolorowa. Nie pomaga jej to w zmotywowaniu się do podążania za uczuciami. Zdecydowanie woli twardo stąpać po ziemi. Oczekuje od mężczyzn tylko spełnienia, dlatego John Tucker nie był w planach złamania jej uporu. Niestety, hokeista okazał się bodźcem do zmian nie tylko w jej życiu patrząc na szybko rosnący brzuch dziewczyny.

  Seria Kennedy to podzielona na cztery części opowieść o hokeistach z Briar. Każda książka nawiązuje do innego przyjaciela, więc można śmiało czytać je bez zachowania chronologii, jednak co by to była za przyjemność? Oparta na motywach New Adult mocno konkuruje z powieściami romantycznymi pełnymi uniesień, bo autorka nie stroniła od mocnego języka ani wyjątkowo balansujących na granicy scen tylko dla dorosłych. A jednak ani przez moment (a czytałam wszystkie cztery tomy) nie poczułam się zgorszona. Wręcz przeciwnie - doskonale się bawiłam poznając kolejne perypetie bohaterów i na moment żyjąc ich życiem. Nie da się ich nie polubić, nie śmiać z ich wpadek i martwić pojawiającymi się problemami. Wykreowani z krwi i kości szybko nawiązują kontakt z czytelnikiem i zapraszają go do swojego zamkniętego świata.

  Do tej pory autorka poruszała ciekawe, ale mniej poruszające tematy. Jakby na finał swojej serii chciała pozostawić nie tylko coś mocnego, ale i jeszcze bardziej poruszającego. Nawiązanie do ciąży Sabriny i wszelkich emocji z tym związanych to lekcja życia, szczególnie uwzględniając niezwykle dynamiczną przemianę głównej bohaterki. A to wielki atut tej książki, bo seria utrzymana do tej pory z klimacie lekkiej, ale ujmującej i niezwykle emocjonalnej serii zaskoczyła ukrytym morałem. Nie ma co ukrywać - Off-Campus idąc prostą drogą nurtu NA krył w sobie dobrą zabawę poprzez częste wybuchy śmiechu u czytelnika, uśmiech pozytywnego zażenowania związanego z decyzjami głównych bohaterów czy miłość: uparta, niełatwa, a jednak zawsze warta kibicowania. Nie była to jednak seria dająca bodziec do działania - do czasu ostatniego tomu, który okazał się idealnym zwieńczeniem.

  "Cel" to finał jakiego oczekiwałam. Moja ulubiona pierwszoosobowa narracja ze strony głównych bohaterów przedstawiła mi punkt widzenia obu postaci i zaprosiła do ich prywatnego świata. Razem z nimi śmiałam się i płakałam oraz trzymałam mocno kciuki by wszystko w końcu się ułożyło. Lekkość stylu autorki i jej mądre prowadzenie dialogów dodały historii uroku a bohaterowie po raz kolejny mnie oczarowali. Dla takich powieści warto przejść na ciemną stronę mola książkowego. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zawiodłam się na tym tomie serii Off-Campus. Tak naprawdę nie byłam już zadowolona po przeczytaniu “Błędu”, który nieznacznie odstawał poziomem od swoich poprzedniczek, jednak ten tom był gwoździem do trumny. Elle Kennedy odeszła całkowicie od tego co tak uwielbiałam w jej książkach, czyli od stopniowego poznawania się. “Cel” jest dla mnie kolejną dość typową książką gatunku New Adult, która niczym się nie wyróżnia.

  Pierwszym błędem autorki było uprzedzenie nas co może się wydarzyć w tym tomie. W Błędzie poznajemy już bohaterkę oraz główny wątek kolejnej części. Dla mnie czytanie książki, w której wiem co się wydarzy, nie sprawia mi żadnej przyjemności. Wiedziałam do czego doprowadzi mnie akcja książki i znając dość dobrze inne pozycje tego gatunku, mogłam spokojnie przewidzieć całą fabułę. W niektórych typach literatury takie zabiegi się sprawdzają, ale z pewnością nie miało prawa to zadziałać w tym tytule.

  Do tego mamy tu już zmęczony schemat - miłość od pierwszego wejrzenia. Całą książkę czytamy o tym jak bohaterowie się kochają, ale są zbyt wystraszeni/niepewni by wyznać prawdę. Wisienką na torcie jest najbardziej irytujący typ głównej bohaterki, na jaki mogła postawić Elle Kennedy. Mądra piękność, która nie zna swojej wartości. Znam studentów prawa i uwierzcie mi - ktoś kto chce pracować w tym zawodzie nie może być zakompleksionym budyniem, który nie zna swojej wartości.

  Jednym plusem książki Cel jest język autorki. Dialogi są zabawne i ciekawe, jednak nie uratuje to głupot, które są umieszczone w tekście. Nie jest to najgorsza książka jaką czytałam, jednak od tej autorki spodziewałam się o wiele więcej i dlatego teraz mój zawód jest jeszcze większy. Nie potrafię z ręką na sercu polecić tej pozycji, jednak pewnie wielu fanom literatury New Adult się spodoba.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Podbój. Off-Campus. Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,96 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podbój. Off-Campus. Tom 3

On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać... Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim...
Zostań. Hokeiści. Tom 2 4/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań. Hokeiści. Tom 2

Drugi tom serii o zawodowych hokeistach autorek Elle Kennedy i Sariny Bowen! Czy można zakochać się w kimś, kogo nigdy się nie spotkało? Hailey Taylor Emery podejrzewa, że ulubionym klientem w jej firmie – oferującej anonimowo wirtualnych asystentów – jest nikt inny jak gwiazda hokeja, Matt...
Ryzyko 5/5 Nasza cena:
28,46 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzyko

Elle Kennedy powraca w wielkim stylu. Doskonałe połączenie humoru, uczuć i namiętności w historii o dziewczynie z zasadami, która trafia na zbyt przystojnego chłopaka bez zasad… Wszyscy twierdzą, że niedobra ze mnie dziewczyna. Mają rację tylko po części – nie pozwalam, by rządził mną strach i z...
Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1 4/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1

Niesamowita Elle Kennedy w duecie z Sariną Bowen w pierwszym tomie serii o zawodowych hokeistach! Zorganizowanie bratu wesela, na którym będą gościć znani hokeiści, okazuje się największym wyzwaniem w życiu Jess Canning. Jej rodzina uważa, że dziewczyna jest ofiarą losu, więc porażka nie wchodzi w...
Pościg 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pościg

Pełna namiętności opowieść o dwojgu młodych ludzi, którzy odkrywają, że choć wzajemnie doprowadzają się do szału, nie mogą bez siebie żyć… Summer to dziewczyna z wyższych sfer, pozornie pochłonięta wyłącznie zakupami i wyglądem. Fitz jest hokeistą, który realizuje swoje marzenia dzięki graniu w...
eBook Błąd. Off-Campus. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Błąd. Off-Campus. Tom 2 mobi epub

JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH POWIEŚCI PRZEZ UŻYTKOWNICZKI NAJWIĘKSZEGO PORTALU LITERACKIEGO GOODREADS …on lubi zdobywać nie tylko bramki... John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki, ale za zabójczym uśmiechem i...
eBook Zostań. Hokeiści. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zostań. Hokeiści. Tom 2 mobi epub

Drugi tom serii o zawodowych hokeistach autorek Elle Kennedy i Sariny Bowen!Czy można zakochać się w kimś, kogo nigdy się nie spotkało?Hailey Taylor Emery podejrzewa, że ulubionym klientem w jej firmie - oferującej anonimowo wirtualnych asystentów - jest nikt inny jak gwiazda hokeja, Matt...
eBook Układ. Off-Campus. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,65 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Układ. Off-Campus. Tom 1 mobi epub

  Najlepszy romans 2015 w iBooks Store Jedna z najchętniej czytanych powieści 2015 roku przez użytkowniczki największego portalu literackiego Goodreads Ona ma właśnie pójść na pewien układ z niegrzecznym studentem… Hannah Wells w końcu znalazła chłopaka, który rozbudził jej namiętność. Wydaje się,...
eBook Pościg mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pościg mobi epub

Pełna namiętności opowieść o dwojgu młodych ludzi, którzy odkrywają, że choć wzajemnie doprowadzają się do szału, nie mogą bez siebie żyć… Summer to dziewczyna z wyższych sfer, pozornie pochłonięta wyłącznie zakupami i wyglądem. Fitz jest hokeistą, który realizuje swoje marzenia dzięki graniu w...
eBook Podbój. Off-Campus. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Podbój. Off-Campus. Tom 3 mobi epub

 On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,…. Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim...
eBook Cel. Off-Campus. Tom 4 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,50 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Cel. Off-Campus. Tom 4 mobi epub

Ona wie jak osiągać swoje cele... Sabrina James ma zaplanowaną całą przyszłość: ukończyć college, dać z siebie wszystko na wydziale prawa i dostać dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Nade wszystko chce zerwać z parszywą przeszłością i w tym planie z pewnością nie ma miejsca dla...
Nie pozwól mi odejść ella i micha 4/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól mi odejść ella i micha

Ella i Micha przyjaźnią się od dzieciństwa. Ale jedna tragiczna noc przekreśla ich przyjaźń i na zawsze zmienia życie... Ella kiedyś była niepokorna i zadziorna, choć miała serce na dłoni. Jednak kiedy wyjechała na studia, zostawiła wszystko za sobą. Zamieniła się w osobę, która postępuje zgodnie z...
Wybrane bestsellery
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Nie dla mnie 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula